Ogłoszenie

Specjalista ds. Sprawozdawczości Finansowej/ Ostrołęka

Nasz Klient, duża i renomowana firma, w związku z bieżącą obsługą spółek kapitałowych poszukuje pracownika w Ostrołęce na stanowisko: Specjalista ds. Sprawozdawczości Finansowej.

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku odpowiedzialny będzie za samodzielne sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych CIT i VAT, sporządzanie sprawozdań statystycznych: F-01, Intrastat oraz innych, przeprowadzanie procedur kontrolnych, przygotowywanie sprawozdań zgodnych ze standardami korporacyjnymi Spółki, współpraca i dbałość o poprawną komunikację z instytucjami zewnętrznymi, audytorami oraz działami wewnątrz firmy, wspomaganie bieżącej pracy CAS Managera.

Od Kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego (preferowane kierunkowe), co najmniej 2-letniego doświadczenia w pracy w księgowości na samodzielnych stanowiskach, dobrej znajomości zagadnień z zakresu prawa bilansowego i podatkowego VAT, CIT (akcyza mile widziana), dobrej znajomości przepisów o rachunkowości i IFRS, dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie, doświadczenia w pracy z aplikacjami księgowo-finansowymi.
Dodatkowymi atutami będą doświadczenie na stanowiskach w firmach produkcyjnych, Licencja Ministra Finansów na prowadzenie ksiąg rachunkowych, doświadczenie w rozliczaniu firm produkcyjnych oraz doświadczenie w pracy w międzynarodowych zespołach. Poszukujemy osób, które posiadają umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji, umiejętność myślenia strategicznego, cechuje je systematyczność i terminowość są otwarte na zmiany.

Nasz Klient oferuje pracę na stanowisku posiadającym realny wpływ na funkcjonowanie i rozwój zakładu produkcyjnego, konkurencyjne wynagrodzenie oraz system nagród, interesującą pracę
w środowisku bazującym na najwyższych międzynarodowych standardach, stabilne warunki zatrudnienia, profesjonalny system szkoleń, pakiet socjalny oraz możliwości rozwoju zawodowego w ramach międzynarodowego koncernu.

Zainteresowane osoby zachęcam do kontaktu mailowego.

Podstawowe szczegóły

Cena:
Kontakt:
wisniewska@hays.pl
Dodane przez: Gość

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu