Ogłoszenie

Lekarz Weterynarii
(miejsce pracy Podlaskie, Łomża )

P.H. Konrad jest firmą zajmującą się obrotem jałowicami hodowlanymi, , importem nasienia buhajów, importem warchlaków, skupem tuczników oraz skupem i sprzedażą bydła rzeźnego.
W związku z dynamicznym rozwojem jednego z działów obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Lekarz Weterynarii

Opis stanowiska
- opieka medyczna
- profilaktyka weterynaryjna, szczepienia, leczenie, obserwacja zwierząt
- banie o zdrowie i kondycję zwierząt
- prowadzenie gabinetu
- prowadzenie dokumentacji
Wymagania
- ukończone studia weterynaryjne
- prawo wykonywania zawodu
- łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole
- rzetelność i sumienność, dobra organizacja pracy
- prawo jazdy kat. B.
Oferujemy
- umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
- atrakcyjne warunki finansowe;
- zakwaterowanie;
- pracę w stałych godzinach;
- narzędzia pracy

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres e-mail:
rekrutacja@phkonrad.pl