Ogłoszenie

Firma SONAROL Sp.j. Najda zatrudni osoby na stanowisko:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Jedwabne

Główne obowiązki:
- przyjmowanie i rozładunek dostaw;
- przygotowywanie wyrobów do wysyłki;
- bieżące prace porządkowe w magazynie.

Oferujemy:
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- bezpłatny kurs uprawniający do kierowania wózkiem widłowym ? dla osób które nie posiadają uprawnień do kierowania wózkiem widłowym.

Wymagania:
- mile widzialne uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym,
- motywacja do pracy,
- odpowiedzialność i rzetelność,
- gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z dopiskiem MAGAZYNIER oraz z dopisaną zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres e-mail: praca@sonarol.pl lub listownie: Sonarol Sp.j. Najda, 18-420 Jedwabne, ul. Polna 27 lub osobiście.

Zdjęcia

Kontakt:
praca@sonarol.pl