Ogłoszenie

Komisjoner Niemcy - bez znajomości języka!
Stanowisko:
Komisjonowanie części samochodowych, praca ze skanerem na magazynie.

Miejsce pracy: Okolice Berlina ? Neuseddin

ZADANIA:
-sortowanie i kontrola jakości produktów
-przygotowanie towaru do wysyłki
-dbanie o czystość w miejscu pracy
-wprowadzanie towaru na stan magazynowy

OCZEKIWANIA:
- sprawność fizyczna oraz dobry stan zdrowia
- punktualność i umiejętność pracy w zespole
- gotowość do podjęcia pracy za granicą
- zaświadczenie o niekaralności.- wymóg konieczny !!!
OFERTA:
-wynagrodzenie: 9,27 ? brutto/godz. + 100 E netto diety.
- zakwaterowanie zorganizowane i opłacone z góry przez firmę, na koniec miesiąca koszt potrącony z wynagrodzenia.
- praca na pełen etat, możliwość nadgodzin -płatnych dodatkowo 25%
- niemiecka umowa o pracę z pełnym ubezpieczeniem (dodatki świąteczne, Kindergeld)
- BRAK ZEITKONTA! Wszystkie godziny wypłacane na bieżąco!
- profesjonalna opieka polskojęzycznych dysponentów
- możliwość długofalowej współpracy

Zdjęcia

Kontakt:
18-400 Łomża , Al. Legionów 48D
Kontakt: eastser