Prężnie rozwijająca się firma działająca w sektorze robót inżynieryjnych zatrudni:
Kierownika Robót Zewnętrznych Sieci Wod Kan
Miejsce pracy: Warszawa, Kraków
Oferujemy:
? Atrakcyjne wynagrodzenie
? Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
? Ubezpieczenie grupowe z możliwością rozszerzenia na członków rodziny
? Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
? Możliwość zrobienia uprawnień instalacyjnych

Zadania:

? Nadzór techniczny nad montażem wodnych i kanalizacyjnych instalacji sieci zewnętrznych
? Kontrola jakości i terminowości
? Uruchomienia, pomiary, odbiory

Wymagania:

? Wykształcenie wyższe kierunkowe ? instalacje sanitarne
? Gotowość do pracy w delegacji
? Doświadczenie nie jest wymagane

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji na adres e-mail: anna.rydzewska@top-manager.pl
lub kontakt z Anną Rydzewską pod nr: 518-215-122

Zdjęcia

Kontakt:
518215122