Ogłoszenie

PROJEKTANT ŚLUSARKI STALOWEJ PROFILOWEJ
w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni na stanowisko

Miejsce pracy: Łomża
Opis stanowiska
?opracowanie dokumentacji technicznej ofertowej, wykonawczej do realizacji zamówień
?doradztwo techniczne przy oferowaniu rozwiązań technicznych jakie będą stosowane w projekcie zamówienia Klienta
?konstrukcyjne rozwiązania alternatywne w odniesieniu do projektu pierwotnego
?wypracowanie rozwiązań technicznych obniżających koszty produkcji
?sprawowanie nadzoru nad prowadzonymi projektami
Wymagania:
?wykształcenie wyższe techniczne, kierunek: budownictwo lub mechaniczny
?znajomość zagadnień konstrukcji metalowych, umiejętność ich analizy
?znajomość zagadnień wytrzymałości materiałów
?umiejętność wykonywania obliczeń statycznych konstrukcji budowlanych
?bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, umiejętności tworzenia dokumentacji projektowej i wykonawczej
?umiejętność wykonywania pomiarów na budowie
?znajomość oprogramowania AutoCAD/Solid Works
?znajomość obsługi programu Janisoft będzie dodatkowym atutem
?znajomość zagadnień związanych z ślusarką stalową profilową
?znajomość systemów profili stalowych np. Jansen
U nas możesz liczyć na:
?atrakcyjne wynagrodzenie
?uczestnictwo w ciekawych projektach, dających możliwość rozwoju zawodowego
?zatrudnienie na pełny etat i umowę o pracę
?dostęp do szkoleń i spotkań branżowych
?przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres biuro@idealline.pl

Kontakt:
517-060-426