Ogłoszenie

Monteo.pl (MP Technology Sp. z o.o.), podejmie współpracę
z instalatorem / monterem systemów CCTV, SSWiN, KD, LAN. Praca na terenie Warszawy i
okolic.

Opis stanowiska:

- montaż instalacji teletechnicznych wraz z uruchomieniem CCTV, KD, SSWiN, LAN.

- rozwiązywanie problemów technicznych

- sporządzanie dokumentacji powykonawczej

- wsparcie współpracowników w obszarze technicznym

Wymagania:

- doświadczenie w instalacji systemów CCTV, SSWiN, KD, LAN

- prawo jazdy kat. B

- samodzielność i umiejętność organizacji pracy

- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

- wsparcie w postaci auta oraz narzędzi

- praca w młodym dynamicznym zespole

- możliwość rozwoju zawodowego

- uczciwe zasady wynagradzania

Interesuje nas długoterminowa współpraca.

CV prosimy przesyłać drogą elektroniczną.

W przesłanych CV proszę umieścić adnotację :

?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ofercie pracy
dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z
ustawą z dnia 28.09.1997r. ?O ochronie danych osobowych? Dz. U. Nr 133,
poz. 883). Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do
odpowiedzi na wybrane oferty.

Podstawowe szczegóły

Cena: 4000 zl
Kontakt:
wspolpraca@monteo.pl