Ogłoszenie

IMPERA Doradztwo Prawno-Windykacyjne w Łomży zatrudni

windykatora

Zakres obowiązków
Windykacja wierzytelności
Motywowanie klientów do zapłaty
Negocjowanie warunków spłat zadłużenia, zawieranie ugód i indywidualnych porozumień restrukturyzacyjnych z dłużnikami
Pobieranie wpłat gotówkowych na KP i terminowe ich rozliczanie
Planowanie własnej pracy

Oferujemy
Stabilne zatrudnienie
Wynagrodzenie podstawowe uzupełniane atrakcyjną premią zależną od wyników
Wyposażenie w niezbędne narzędzia

Wymagania
Min. średnie wykształcenie
Mile widziane doświadczenie w windykacji telefonicznej
Determinacja w działaniu i zorientowanie na wynik
Komunikatywność, umiejętności perswazji
Gotowość do pracy w godzinach popołudniowych
Biegła znajomość pakietu MS Office
Umiejętność organizacji własnego czasu pracy

CV na e-mail negresko@negresko.pl

Kontakt:
negresko@negresko.pl