Ogłoszenie

Szkoły Policealne
Żak w Łomży
Poszukujemy kandydata na stanowisko
Specjalista ds. marketingu

OPIS STANOWISKA

? Proponowanie, wdrażanie i prowadzenie lokalnych działań marketingowych
? Współpraca przy realizacji firmowej strategii marketingowej poprzez m. in.:
? dystrybucje materiałów promocyjno-reklamowych oraz informacyjnych
? dbanie o identyfikację wizualną firmy
? budowanie wizerunku firmy
? nawiązanie współpracy ze szkołami średnimi, uczelniami i zakładami pracy
? Realizacja aktywności wizerunkowych i marketingowych
? Szeroko rozumiana realizacja kampanii promocyjnej
? Monitoring działań konkurencji
? Realizacja planu rozwoju szkoły
? Realizacja obowiązujących standardów obsługi
? Działania zwiększające przychody
? Bezpośrednia obsługa Klienta i bezpośrednie wsparcie działań intensyfikujących sprzedaż

OCZEKIWANIA

? Najbardziej ze wszystkiego cenimy chęć pracy
? Umiejętność pracy pod presją czasu
? Zdolności organizacyjne oraz umiejętność zarządzania własną pracą
? Swoboda w nawiązywaniu nowych kontaktów
? Umiejętność pracy wynikowej
OFERUJEMY
? Ciekawą i rozwijającą pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
? Interesujące wyzwania przy realizacji zadań
? Możliwość rozwoju zawodowego
? Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Zgłoszenia prosimy przesyłać na: lomza@zak.edu.pl
Łomża, Aleja Legionów 40, T: 86 215 02 15

Kontakt:
lomza@zak.edu.pl
Łomża, Aleja Legionów 40, T: 86