Ogłoszenie

Stowarzyszenie Quźnia dzieciom zatrudni
WYCHOWAWCĘ KOLONIJNEGO

Jesteś osobą pełną energii, kreatywną a praca z dziećmi jest Twoja pasją ? Aplikuj już teraz!!!!!

Zakres obowiązków

? organizacja zajęć dla dzieci ( gry, zabawy)
? opieka i zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom kolonii
? integracja dzieci w różnym wieku ( 7-15 lat)

Wymagania

? kurs wychowawcy kolonijnego, ukończone 18 lat
? zaświadczenie o niekaralności
? doświadczenie w pracy z dziećmi
? dyspozycyjność w okresie wakacji
? mile widziane :
- wykształcenie pedagogiczne
- kreatywność w prowadzeniu zajęć z dziećmi
- kurs animatora czasu wolnego, instruktora sportu etc.

Zapewniamy

? zakwaterowanie i wyżywienie
? rodzinną atmosferę
? wsparcie ze strony personelu przy realizacji zajęć aktywnych
? materiały do prowadzenia zajęć plastycznych ect.
? dogodne warunki pracy

Aplikację proszę przesłać na adres e-mail wraz z terminami dyspozycyjności .

Zdjęcia

Kontakt:
rekrutacja@quznia.pl