Firma Spożywcza poszukuje OPERATOR MASZYN - PRACOWNIK PRODUKCJI
Jeżeli jesteś osobą zaangażowaną w wykonywaną pracę, do wykonywania powierzonych zadań podchodzisz sumiennie, praca w systemie trzy zmianowym nie stanowi dla Ciebie żadnego problemu, a do tego chciałbyś osiągnąć sukces w rozwijającej się przedsiębiorstwie produkcyjnym, to jesteś kandydatem którego szukamy.

Co oferujemy:
? Pracę w rozwijającej się firmie
? Umowę zlecenie /Umowę o pracę
? Warunki wynagrodzenia uzależnione od twoich umiejętności i doświadczenia
? Szkolenia podnoszące kwalifikacje
? Praca w systemie trzy zmianowym
? Szeroki pakiet świadczeń socjalnych

Wymagania:

? zaangażowanie w wykonywaną pracę
? sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków
? doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:
? wykonywanie zadań i praca przy lini produkcyjnej
? realizowanie planu produkcyjnego
? dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy
? dbanie o narzędzia i oprzyrządowanie produkcyjne

Osoby zainteresowane proszę wysyłać swoje CV , oddzwonimy w celu umówienia na rozmowę.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 100 - 8 o Ochronie Danych Osobowych

Zdjęcia

Kontakt:
086 216 04 26 W 30