Ogłoszenie

IMPERA Doradztwo Windykacyjno-Prawne
zatrudni

Pracownika biurowego

Zakres obowiązków

obsługa połączeń przychodzących i wychodzących współpraca z klientami, partnerami, instytucjami;
obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
porządkowanie i archiwizowanie akt zgodnie z wytycznymi
przygotowywanie dokumentacji i sporządzanie pism procesowych na wszystkich etapach sprawy za pomocą systemu elektronicznego
sporządzanie i kierowanie do komorników wniosków o wszczęcie postępowań egzekucyjnych względem dłużników oraz monitorowanie postępowań egzekucyjnych
obsługa spłat należności w postępowaniu przedsądowym, sądowym i egzekucyjnym
obsługa sekretariatu
obsługa  urządzeń biurowych (faks, skaner, ksero)

Wymagania

Wykształcenie wyższe mile widziany kierunek administracja, prawo
Dobra znajomość Pakietu Office
Umiejętność analitycznego myślenia
Dokładność, sumienność, umiejętność rozwiązywania problemów
Umiejętność współpracy
Nastawienie na realizację założonych celów
Mile widziane doświadczenie

Oferujemy

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
stabilną pracę w młodym i dynamicznym zespole
możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

CV na e-mail: kadry135@wp.pl
kontakt telefoniczny pon.-pt. w godz. 8.00-16.00

Zdjęcia

Kontakt:
728979600