Ogłoszenie

Firma Sonarol Sp.j. Najda zatrudni

POMOCNIKA OPERATORA WYTŁACZARKI PVC

Miejsce pracy: Jedwabne

Opis stanowiska:
- Pomoc przy obsłudze linii produkcyjnej do wytłaczania profili PVC
- Pomoc w dokonywaniu przezbrojeń linii produkcyjnej
- Współpraca z działem kontroli jakości i utrzymania ruchu
- Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:
- Mile widziana znajomość procesu wytłaczania tworzyw sztucznych
- Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:
- Szkolenie techniczne
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z dopiskiem /Pomocnik operatora wytłaczarki PVC/ i dopisaną zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres e-mail lub listownie: Sonarol Sp.j. Najda, ul. Polna 27, 18-420 Jedwabne lub osobiście.

Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc na numer telefonu: 501-598-552

Zdjęcia

Kontakt:
praca@sonarol.pl, tel. 501-598-552