Ogłoszenie

Firma Sonarol Sp.j. Najda zatrudni

SPECJALISTĘ DS. KONTROLI JAKOŚCI

Miejsce pracy: Jedwabne

Opis stanowiska:
- kontrola jakości surowców w dziale ekstruzji PVC;
- kontrola jakości produktu gotowego zgodnie z obowiązującymi procedurami zakładowymi;
- prowadzenie dokumentacji kontroli jakości;
- zlecanie badań produktów;
- stała współpraca z pozostałymi działami w firmie.

Wymagania:
- mile widziana znajomość procesu wytłaczania tworzyw sztucznych;
- gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy:
- szkolenie techniczne;
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
- przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole;
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z dopiskiem /Specjalista ds. kontroli jakości/ i dopisaną zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres e-mail lub listownie: Sonarol Sp.j. Najda, ul. Polna 27, 18-420 Jedwabne lub osobiście.

Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc na numer telefonu: 501-598-552

Zdjęcia

Kontakt:
praca@sonarol.pl. tel. 501-598-552