Szukasz pracy w profesjonalnej firmie pełnej tradycji i pasji? W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy kandydata na stanowisko:
Specjalista ds. Administracji

Zakres obowiązków:
? Bieżąca obsługa spraw administracyjno-biurowych
? Pomoc w realizacji działań związanych z przygotowaniem pracowników do pracy
(przygotowanie dokumentów, komunikacja z pracownikami)
? Dbałość o sprawny obieg dokumentacji

Wymagania:
? Dobra znajomość obsługi komputera
? Dokładność, skrupulatność oraz systematyczność
? Dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie

Oferujemy:
? Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
? Możliwość awansu, w zależności od aspiracji
? Profesjonalne szkolenia oraz wsparcie zespołu
? Wysokie standardy pracy oraz liczne benefity

CV prosimy kierować na adres aplikuj2019@gmail.com w temacie wpisując "Specjalista ds. administracji?.

Informujemy, że administratorem danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu jest pracodawca. Pracodawca przekaże Ci informacje jak przetwarza Twoje dane osobowe po weryfikacji Twojej aplikacji. Jeżeli nie zgadzasz się na taką procedurę, prosimy o nieprzesyłanie aplikacji na to ogłoszenie.

Zdjęcia

Kontakt:
aplikuj2019@gmail.com