Od wczoraj możemy śledzić Julę w serialu M jak Miłość

Kultura, wczoraj możemy śledzić Julę serialu Miłość - zdjęcie, fotografia
05/04/2017 07:15

W ocinku 1292 serialu M jak Miłość na ekranie zadebiutowała Julita Jula Fabiszewska. Jula gra rolę niani małego Szymka, syna Marcina i we wczorajszym odcinku właśnie dostała tę pracę. Rola Juli zależy oczywiście od scenariusza, ale z pierwszego wejścia wskazuje na to, że może się ona na dłużej zadomowić w serialu.

Jula na ekranie pojawia się w scenie drobnego spięcia z Marcinem, którego synkiem ma się zajmować. Wtedy jednak oboje jeszcze tego nie wiedzą. Początkowy drobny konflikt przeradza się dość szybko w lekkie zainteresowanie dziewczyną ze strony mężczyzny. Wkrótce okazuje się, że to ona ma być nową opiekunką małego Szymka.

Jula, czy raczej serialowa Paulina, weszła w sam środek różnych zależności. Jak potoczą się jej dalsze losy? Autor scenariusz pozostawił sobie wiele furtek i dowolnie może sterować przyszłością. Od wczoraj możemy śledzić Julę na ekranach telewizorów. Czy zdobędzie sympatię stałych widzów serialu i krytyków? Zapewne wkrótce pojawią się pierwsze recenzje.

Od wczoraj możemy śledzić Julę w serialu M jak Miłość komentarze opinie

  • Oscars - niezalogowany 2017-04-06 04:22:05

    Fajna dziwczyna, aby nie skonczyla ja Ewa Sonet.

  • śmieszny portalik - niezalogowany 2017-04-05 21:37:38

    mylomza to lokalny Pudelek hahaha jak nie o grubej śwince Peegi to o jakieś Juli heheeh dajcie lepiej prezydenta na czerwonym dywanie

  • mieszkanka Łomży - niezalogowany 2017-04-05 17:16:19

    powiem,że jestem zaskoczona ale pozytywnie :) niech robi karierę dziewczyna powodzenia

  • Jurgen Klops - niezalogowany 2017-04-05 12:58:09

    Odcinek 1292? Już śpieszę oglądnąć!

  • widz - niezalogowany 2017-04-05 12:22:19

    Tu nie chodzi o zawisc tylko o poziom artykulu... po co o tym pisac? Jula niech sobie gra i kto bedzie chcial to bedzie to ogladal. Oczywiscie ze fajnie ze komus z Łomży wychodzi w zyciu cieszmy sie tym ale nie robmy sensacji z rzeczy normalnych

  • Zawistny Polak - niezalogowany 2017-04-05 12:14:57

    gówno nie sukces

  • nmbm - niezalogowany 2017-04-05 09:12:35

    Tak bardzo nic mnie to nie obchodzi.

  • ps - niezalogowany 2017-04-05 08:47:37

    Powodzenia i mów glośno, że jesteś z Łomży.

  • Von Kleist - niezalogowany 2017-04-05 08:39:55

    A ja życzę Juli szczęścia i tego, co najlepsze. Jula, normalna część Łomży popiera Ciebie, życzy Ci sukcesów, życzy Ci dobrze. A na frustratów nie zwracaj uwagi. Trzymaj się!

  • goe - niezalogowany 2017-04-05 07:57:56

    a biedny mąż w Łomży został... :(

  • lomzyniak - niezalogowany 2017-04-05 07:52:49

    Nie rozumiem w czym problrm jej ptaca jej brozka dajcie kobiecie spokuj i niech uczciwie zarabia kase.Widac ze zazdroszcza dziewczynie i to was boli.Moze wyrosnie druga Bielicka brawo

  • widz - niezalogowany 2017-04-05 07:44:14

    wow niesamowite sensacja... ktos z Łomży w tak kultowym serialu nie wierze... teraz po kazdym odcinku prosimy o recenzje ile byla na ekranie minut co mowila itp. a teraz tak powaznie to jest chleb powszedni ze ludzie pojawiaja sie na ekranie tv. Jest osoba znana umiala to wykorzystac i nie ma chyba co o tym pisac:) takie artykuly tworza z Łomży wieś w ktorej rzeczy przyziemne sa traktowane jak lądowanie na Marsie. Czasami lepiej miec mniej artykulow ale sensownych i na poziomie niz wiecej o du... Maryny.

  • Paweł - niezalogowany 2017-04-05 07:34:57

    no jestem ciekaw może w tej roli zabłyśnie bo ze śpiewaniem to raczej przeciętnie było.

Dodajesz jako: |