:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

1. Bieg WOŚP Łomża - ruszają zapisy!

Rekreacja sportowa , WOŚP Łomża ruszają zapisy! - zdjęcie, fotografia
04/01/2019 14:11

1. Bieg Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Łomża "Biegamy z sercem" jest dziełem współpracy łomżyńskiego sztabu WOŚP z MOSiR. Orkiestra gra w tym roku "dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych". Zapisy ruszają w sobotę 5 stycznia.

Bieg odbędzie się w niedzielę 13 stycznia bieżącego roku na Stadionie Miejskim w Łomży, przy ul. Zjazd 18. Biuro zawodów na terenie stadionu będzie czynne od godz. 11.00 do 11.30. Oficjalne otwarcie zaplanowano na godz. 12.00.

W ramach 1. Łomżyńskiego biegu WOŚP przeprowadzone zostaną zawody na dystansach 3 km - bieg po bieżni stadionu, oraz 5 km - bieg przełajowy wokół stadionu.

W zawodach mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 16 lat. Zapisy ruszają na stronie www.emclat.pl/bieg w sobotę 5 stycznia i potrwają do piątku 11 stycznia. Po tym terminie dodatkowe zgłoszenia będą przyjmowane w godzinach pracy biura zawodów.

Wpisowe wynosi minimum 30zł. Opłatę będzie można uiścić w dniu Finału, wrzucając pieniądze do wskazanej przez organizatora puszki. Podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbierane będą środki na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych w Polsce. Zawodnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy, na każdego uczestnika biegu będzie czekał także ciepły posiłek.

Regulamin biegu dostępny jest TUTAJ

<

1. Bieg WOŚP Łomża - ruszają zapisy! komentarze opinie

  • Kurp2 - niezalogowany 2019-01-06 23:10:16

    Antykod@ kandydatka PIS w Łomży przegrała wybory bo Łomżyniacy nie chcą PIS Podobnie jak w Ostrołęce,urzędujący prezydent z PIS przegrał wybory... Jak tak mają wyglądać przyszłe wybory że wyborcy PISu nie będą głosować na PIS to ja nie mam nic przeciwko Ogarnij się bo gdzieś odleciałeś

  • Malarz - niezalogowany 2019-01-06 22:51:34

    Antykod ty od katolików to się odczep ,bo z katolikami to ty nie masz nic wspólnego

  • Antykod - niezalogowany 2019-01-06 18:47:38

    Re:Lomzyniak zapominasz o fakcie ze Chrzan wygral dzieki wlasnie zwolennikom Pisu ,ktorzy w ogolnych wyborach i tak zaglosuja na Pis (tym sie rozni wyborca pisu od lewaka ze nie tkwi za jedna opcja a za człowiekiem) Ps.Odnosnie sprzetu katole najwiecej daja (a uwazacie pusowcow za katoli)tak wiec pisowcy najwiecej daja na wosp.

  • Tyraniaserta - niezalogowany 2019-01-06 18:43:23

    Łomżyniak z tym podpisywaniem oświadczeń to uważaj bo to ludzie obsługujæ sprzęt i nie koniecznie są z lewej strony ...

  • Luki15 - niezalogowany 2019-01-06 08:56:55

    To nie tylko o WOŚP chodzi ale ktoś sobie lokalnie kampanie juz do wyborów robi a kto chce zostać p osiem? odp sami?

  • Łomżyniak - niezalogowany 2019-01-06 02:47:01

    Rayan@ a twoje promowanie się przez powtarzanie kłamstw ma na celu...co? Masz nas Polaków za idiotów którzy nie potrafią obsługiwać wyszukiwarki ? Podpisz oświadczenie że nie życzysz sobie leczenia przy pomocy sprzętu WOŚP i spadaj ze swymi mądrościami Kolejny co nie daje ale ma najwięcej do powiedzenia Dobrze że WOŚP wrócił do łask władz miasta,no ale nie dziwne po tym jak PIS dostał bana od Łomżyniaków w wyborach

  • amen - niezalogowany 2019-01-05 21:47:59

    @ Patka nie wysilaj się poprawną pisownią możesz Ci Ty i Człowieku pisać minuskułą ale przynajmniej Anty Chryst napisz prawidłowo gdyż to wyższa forma podmiotowa taka proforma potomstwa (Rdz. 3, 15-do nadal) z imienia i nazwiska określająca osobę fizyczną będącą kontra persona jako taka przeciwstawna do takiej persona non grata jaką JEST Jezu Chryst zawsze i wszędzie u/krzyżowany na wieki wieków

  • +++ - niezalogowany 2019-01-05 21:08:49

    @ Rambo nie zapomnij że technologię przyjazną Ludzkiemu człowieczeństwu myZiemianie zawdzięczamy "lewakom" nie "ziemiaństwu" z którego pochodzi taka logika że tylko 3 przykazania z dekalogu dotyczą Boga a reszta człowieka to było też podkreślone z mównicy sejmowej przez ambasadorkę światowych dni młodzieży w Krakowie podczas których ks.Dziwisz koncelebrował zabawę nad łożem śmierci ks.Macharskiego którego zatrzymał w drodze na sąd ostateczny każąc Najwyższemu Sądowi zaczekać dopóki nie skończy się zabawa doinwestowana ... ... z funduszu ubezpieczeń społecznych który na inne potrzeby został utworzony

  • dekalogiem w dekalog - spłowo - niezalogowany 2019-01-05 20:58:40

    @ Rayan to niech ci będzie gówno prawda Ewangelia to też jest słowo przeciw słowu przez wiarę wyniesionemu z raju utraconego ba całe Pismo Święte dla uczonych w piśmie i nie uczonych w piśmie bezradnych wobec arcy kapłańskiego matactwa "pasterzy" uczonych w prawie do organizowania sobie "owczarni" to też jest słowo przeciw słowu Mojżesz walnął dekalogiem w dekalog roztrzaskując kamienne tablice kiedy rozbił je w gniewie widząc, jak lud zaczął czcić złotego cielca (Wj 32:19) – za drugim razem Mojżesz musiał już sam sporządzić dwie tablice...

  • Rambo - niezalogowany 2019-01-05 20:47:07

    Zapominacie rowniez lewaczki ze kazdy sprzet obsluguje czlowiek w duzej ale to duzej wiekszosci znienawidzony przez was katol. Bez czlowiekq jazda maszyna jest bezuzyteczna. Daje na Caritas ,daje na Wosp .

  • Rayan - niezalogowany 2019-01-05 20:44:21

    Wyklety udowodnij te klamstwo. Slowo przeciwko sliwu. Ps.Czytaj ze zrozumieniem,skoncz z nienawiscia i zwroc uwage ze to ww jest cytatem a nie moimi slowami. Wiele takich informacji jest w internecie

  • Wyklęty - niezalogowany 2019-01-05 20:27:01

    Rayan@ lewaków i komuchów to poszukaj w PIs tam ich najwięcej. Nie masz pojęcia o sprzęcie medycznym to nie pieprz głupot.ja byłem serwisantem takiego sprzętu i nie wprowadzaj ludzi w błąd .ten sprzęt jest lepszy do serwisowania niż polskie szroty kupione przez NFZ Karetka kupiona dla szpitala dziecięcego w Białymstoku w ubiegłym tygodniu była prośba przez ten szpital do Orkiestry 1,5 roku temu Także skończ kłamać jak nic od siebie w życiu nie dałeś

  • Patka - niezalogowany 2019-01-05 19:14:30

    Dlaczego pod prawie każdym artykułem widać te bezsensowne komentarze jakiegoś antychrysta? Człowieku nie masz nic innego do roboty ? Płacą Ci za to czy to Twoje hobby

  • +++ - niezalogowany 2019-01-05 19:07:20

    @ Rayan Po pierwsze to Owsiak przekazuje dalej to ofiaruję mu ludzie, nie tylko Polacy. Po drógie Owsiak ze swoją orkiestrą jest bliżej Ojca Jezusa niż "prawy" sektor katolickiej hucpy ze swym C U R V A(wł)karitasem zmierzających do nieba jak Titanic do Ameryki do celu dopłynęło parę osób więcej serca Jezus (taki sędzia) potrafi okazać prostytutkom zepchniętym pod latarnię tego twojego katolicyzmu niż jego światłym kapłanom Po trzecie zapominacie że zdecydowana większość ofiarodawców to ludzie dobrej woli niezależnie do koloru ... światopoglądowego Po czwarte przyganiasz jak wielki katolicki kocioł małemu garnkowi co sztukę robi grając chojnego za "katolickie" pieniądze ? Wręcz jest wciskamy pl. Medycznym bez konsultacji z lekarzami" ???(niedostosowanymi do postępu)??? A JEZUS co konsultował z Kapłanami kiedy im wcisnął Ewangelię ? Alleluja groby pobielane !

  • Rayan - niezalogowany 2019-01-05 17:58:40

    Po pierwsze to nie Owsiak daje tylko my ludzie, Polacy. Po drugie lewacy zapominacie że zdecydowana większość ofiarodawców to katolicy (więc skończcie ich, nas dyskredytować) Po trzecie faktem jest że Owsiak jest synem komu ha, faktem jest również że wymyślił sobie świetny sposób na wzbogacenie się, faktem jest również że dzięki naszym ofiarom na WOŚP pomagamy innym. "Szkoda że dużo sprzętu jest nieużywane i ma bardzo drogie serwisy zagraniczne, które przewyższają wartość danego sprzetu. Wręcz jest wciskamy pl. Medycznym bez konsultacji z lekarzami" - źródło internet. Oczywiście wielkie brawa dla nas wszystkich za dobroć i ofiar iść. Bo nie sztuką jest udawać chojnego za czudze pieniądze.

  • ŚwiaTło na oświecienie katolik - niezalogowany 2019-01-05 11:22:04

    Off-Czarni

  • - - niezalogowany 2019-01-05 09:19:51

    Nawet jak Owsiak bierze część do kieszeni, to dopóki funduje świetny sprzęt nie warto chyba aż tak się na niego zasadzać, co? Zaledwie parę dni temu z funduszy WOŚP UDSK w Białymstoku dostał specjalistyczną, wartą krocie karetkę. Ale oczywiście lepiej człowieka opluć i zwyzywać...

  • Krompklak - niezalogowany 2019-01-05 09:07:26

    hgkgk synu czy córko świni i kaczora od lizania odbytu zakręciło ci się w głowie i głupotą siejesz na forum.

  • hgkgk - niezalogowany 2019-01-05 03:21:30

    Ofsiak won synu ZOMOwca !

  • ... - niezalogowany 2019-01-04 22:02:20

    @ precz w porównaniu z katolickim feudalizmem komuna to Grzech Lekki wszyscy jesteśmy grzesznikami ale bez przesady niektórzy wolą odciąć od siebie tą religijną prawicę która jest powodem zgorszenia niż razem z nią trwać w grzechu (ciężkim) śmiertelnym na wieki wieków amen

  • Luki15 - niezalogowany 2019-01-04 21:40:21

    Ktoś tu karierę polityczną robi może na p osła

  • EwaH - niezalogowany 2019-01-04 19:53:10

    Brawo, wielki plus dla Miasta, że włącza się w tak szczytną akcję.

  • Zymobol - niezalogowany 2019-01-04 18:40:57

    brawo modzel

  • precz - niezalogowany 2019-01-04 15:54:45

    precz z komuną !!

Dodajesz jako: |