16-latek zginął w wodach Narwi [FOTO]

Region, latek zginął wodach Narwi [FOTO] - zdjęcie, fotografia
10/06/2018 15:33

Zaledwie 16-letni chłopiec nie wypłynął, po skoku oddanym do wody. Do akcji poszukiwawczej włączyli się nurkowie z jednostki wodnej straży pożarnej. Do zdarzenia doszło w okolicach wsi Rybaki na terenie gminy Miastkowo. 

Na razie nie są znane okoliczności zdarzenia.

Po godzinie 16. wezwano ratowników do niestrzeżonego kąpieliska w okolicach wsi Rybaki. Rozpoczęto intensywne działania poszukiwawcze z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu. W tej chwili nurkowie z jednostki wodnej straży pożarnej przeczesują koryto rzeki. 

Upalne słońce i pogoda zachęcają do wyjazdu nad wodę. Nie zapominajmy jednak o bezpieczeństwie podczas wypoczynku. Zachowanie większej ostrożności może wystarczyć do uniknięcia tragedii.

[AKTUALIZACJA 22.00] Jak informują ratownicy po kilku godzinach poszukiwań z rzeki wyłowiono ciało 16-latka. Działania zakońcono przed godziną 21.00.

16-latek zginął w wodach Narwi [FOTO] komentarze opinie

  • Przygnębiona - niezalogowany 2018-06-14 18:16:03

    Adrian napewno wiesz ile osób przyszło Cię dziś pożegnać dla ilu osób byłeś waźny. Pozostaniesz na zawsze w naszej pamięci. ŚPIJ SPOKOJNIE.

  • Berta - niezalogowany 2018-06-14 03:16:13

    Nazwisk się nie podaje tu

  • But - niezalogowany 2018-06-13 20:16:59

    "zasmucona" a nazwisko tego chłopaka? Może znam jego rodzinne.

  • Zasmucona - niezalogowany 2018-06-13 19:32:24

    ,,Odszedłeś Adrianku tak wczeznie. Z Tobą marzenia i sny... Tak trudno nam bez Ciebie żyć, gdy serce Twe przestało bić" Żegnaj Wspaniały Kolego

  • Tom - niezalogowany 2018-06-13 18:22:25

    Zapamiętam cię kolego na całe zycie

  • KiM - niezalogowany 2018-06-13 15:56:14

    Pozostawiłes nas wszystkich szczególnie rodziców ale i nas kolegów którzy mają cię w sercach. Koledzy którzy byli w ostatnich momentach twojego krótkiego życia będą wspominali cię jako najlepszego kolegę próbowali ci pomóc lecz Bóg chciał inaczej przeżywają napewno to co się stało.... Odważyli się się chodź sami ryzykowali własne życie znam ich bdb również współczuję im z całego serca trzymajcie się koledzy. KM

  • Zasmucona - niezalogowany 2018-06-13 15:20:07

    Chodził do 3 kl Gimnazjum w Troszynie. Spoczywaj w spokoju Adrianku.

  • Hello - niezalogowany 2018-06-13 15:20:05

    Jest ból i strata nie dopisania byłeś jesteś i będziesz w naszych sercach na zawsze śpij spokojnie kiedyś się spotkamy tam na górze.

  • Zasmucona - niezalogowany 2018-06-13 15:16:16

    Adrian

  • ZASMUCONA - niezalogowany 2018-06-13 13:51:37

    Adrian dlaczego tak musiało się stać całe życie było przed tobą nowa szkoła nowe znajomościale to już teraz nic nie znaczy. tobie jest już dobrze jesteś tam gdzie nie ma bólu łez ani cierpienia widocznie był tam potrzebny ktoś taki jak ty zawsze pozytywny wesoły i nie tuzinkowy ale ból przeszywa serce potrząc na cierpienie twoich rodziców i brata żadne słowa ani czyny nie są w stanie pocieszyć twoich rodziców. Nic nie zwróci im ciebie. Modlę się za ciebie ale też za twoją rodzinę o siłę dla nich na ten trudny czas

  • Oona - niezalogowany 2018-06-13 13:01:24

    Adrianku odeszles nagle niespodziewanie zbyt wcześnie i za szybko ogromną strata dla nas wszystkich rodziny kolegów koleżanek widocznie tam ktoś cię potrzebował bardziej.

  • butka - niezalogowany 2018-06-13 12:26:36

    "Zasmucona"Jak się nazywał ten chłopak co się utopil ?

  • Zasmucona - niezalogowany 2018-06-13 06:44:11

    Ten chłopiec był z gminy Troszyn.

  • Kret - niezalogowany 2018-06-13 03:28:23

    Jestem świadkiem że nie byli pijani żaden porostu Bóg zabrał go zawczesnie trzymajcie się chłopcy.

  • bezstronna - niezalogowany 2018-06-12 21:54:23

    Z tego co mi wiadomo nikt nie był pijany chłopaki weszli umyc/pomoczyc tylko nogi a jednego wciągnął wir nie udało się go uratowac po 2godz chłopaka wylowili pletwonurki jego koledzy leżą w szpitalu z wodą w płucach był za wiele młody ... przyszedł jego czas i Bóg go potrzebował u siebie. Wieczny odpoczynek racz mu dac Panie a światłość wiekuista niech mu święci i niech spoczywa w pokoju amen . Nie był ten chłopak z Gminy Miastkowo dla wszystkich ciekawych . [*] [*]

  • Bezstronna - niezalogowany 2018-06-12 21:48:23

    Z tego co mi wiadomo nikt nie był pijany chłopaki weszło potoczyć nogi a jednego wciągnął wir nie dało się go uratowac po 2godz chłopaka wylowili letkonurki jego koledzy leżą w szpitalu z wodą w płucach był za wiele młody przyszedł jego czas i Bóg go potrzebował u siebie. Wieczny odpoczynek racz mu dac Panie a światłość wiekuista niech mu święci i spoczywa w pokoju amen . Nie był ten chłopak z Gminy Miastkowo . [*] [*]

  • Kondon - niezalogowany 2018-06-12 16:02:43

    Każdy winę zwala na kolegów że to że tamto że byli pijani że wchodzili do wody policja była sprawdzali trzeźwość każdego i co i pytam co dalej ile głupich ludzkich zmiji musi jeszcze być by oceniać kogoś tylko nie sb. Szkoda chłopca tragedia straszna ale co by było gdyby jeszcze reszta się utopilaa pytam co 6pogrzebow.i tyle w temacie

  • Leos - niezalogowany 2018-06-12 09:24:53

    Nie z Rybak

  • Beret - niezalogowany 2018-06-12 09:16:57

    Kto nie był nie widział tego niech komentarze zostawi dla siebie i najpierw spojrzy się na siebie i swoje dzieci

  • maly - niezalogowany 2018-06-12 08:36:39

    Czy ten chlopiec byl z Rybak , jesli mozna zapytac ??? Wyrazy wspolczucia dla rodziny.

  • Kina - niezalogowany 2018-06-12 03:50:14

    Kondolencje dla rodziny i współczucia dla rodziców tych młodych dzieci co przeżywają to Spoczywaj.

  • Ada12 - niezalogowany 2018-06-12 03:46:50

    Szkoda mi wszystkich tego co niezyje ale i tych młodych chłopaków co oni teraz czują jak dalej po takim czymś maja żyć chodzić do szkoły kolega najlepszy z tego co wiem był ich.

  • Elitka - niezalogowany 2018-06-12 03:25:38

    Dać wam namiary na niego

  • Nieznany - niezalogowany 2018-06-12 03:16:41

    Chodze do szkoły w której się uczymy i słyszę komentarze na temat chłopaków od jednego bohatera który tam wogole nie brał udziału guwno wie a szczęka morda bezmozg próbuje być najważniejssy każdy wie o kogo chodzi z3kl.

  • Tomal - niezalogowany 2018-06-11 18:13:04

    Pewnie ze nie było byłem widziałem koledzy koleżanki ratował narażając siebie a teraz co oni czują winę gniew ból bezradnosc

  • Serb - niezalogowany 2018-06-11 17:05:45

    Jest to trauma niewyobrażalna dla nas wszystkich serce pęka sił brak

  • dan3q - niezalogowany 2018-06-11 16:21:40

    Nie było tam żadnych skoków do wody !!!!

  • Tylko on - niezalogowany 2018-06-11 15:44:01

    Tragedia dla nas wszystkich rodziny kolegów koleżanek... Są wyrzuty sumienia i ból przeszywa serce.

  • zamni - niezalogowany 2018-06-11 12:12:37

    Do @Czemu? W Czartorii i Rybakach NIE MA PLAŻ Czego mają władze pilnować? Pisałem już, że tam nie ma gdzie się kąpać już od 2-3 lat. Woda zrobiła swoje i brzegi tam gdzie była plaża są porośnięte, pasą i poją się tam krowy. Oficjalnie nie ma ( nigdy nie było ) tam plaż i nie będzie zapewne. Najbliższe strzeżone są w Łomży i Ostrołęce.

  • Elo - niezalogowany 2018-06-11 11:58:55

    On nie skakał do wody tylko chcieli pomoczyć nogi a on siedział w takim miejscu że go porwał wir. Reszta Chłopaków zrobiła sznur (czyli ustali w rzędzie i trzymali się za ręce) troche go wyciągnęli i musieli puścić bo by oni się też potępił. On nie żyje a trzech jego kolegów jest w szpitalu bo mają wodę w płucach

  • informator Nowogrodzki - niezalogowany 2018-06-11 11:50:00

    W Nowogrodzie są fajna plaże a ten chłopak zmarł niestety. Współczuję rodzinie

  • speech - niezalogowany 2018-06-11 11:43:46

    Ludzie jeden musi zginac zeby nastepne dziesieciu nie skakalo .teraz cisze bedziecie miec i juz spoko bedzie na kilka lat w wsi i okolicach .A ty synu spij spokojnie i nie podejmuj nigdy wiecej glupich decyzji

  • Miastkowianka - niezalogowany 2018-06-11 10:27:37

    popieram czemu o godz 16zawyla syrena przestała wyć straż wyjechała po 20min po nich leciała druga straż policja i dopiero karetka ten chłopak nie miał szans. Ale też nie odpowiedzialność skakać do takiego bagna tam tyle ludzi zginęło powinien byc zakaz i duże kary jak kogoś tam spotkaja kompioncego się a potem tragedia jak skoczy kamień głową zaryje i tonie . Szkoda chlopaka Spoczywaj spokoju [*]

  • real - niezalogowany 2018-06-11 10:07:04

    A czemu Czemu zadaje tyle głupich pytań? A czemu Czemu nie pilnuje dzikich plaż?

  • Czemu? - niezalogowany 2018-06-11 09:59:32

    A czemu Policja tam nie pilnuje plaży? Czemu wójt ratowników nie zatrudnia aby w czartori było bezpieczniej? Czemu strażacy ba lodkach nie pilnują dzikich kąpielisk? A straż rybacka to czym się zajmuje? A czemu jest tak mało karetek? Czemu jada tak długo? Czemu lekarze są w karetkach bezduszni? Co robią nasi włodarze aby nam zwykłym ludziom było lepiej?bezpieczniej? Za coś biorą nie małe wypłaty.

  • zamni - niezalogowany 2018-06-11 07:05:16

    Na Rybakach i w Czartorii nie ma już plaży jak kiedyś. Narew zrobiła swoje. Płycizna i natychmiastowy uskok w nurt. Jest tam niebezpiecznie. Mamy plaże w Łomży i Ostrołęce, ale na mazury rzut beretem i jeziora, które są bezpieczniejsze. Narew to dzika rzeka nieregulowana i niebezpieczna. Lepiej jechać dalej i rzadziej popływać niż częściej i ryzykowniej.

  • Gregor11 - niezalogowany 2018-06-10 20:54:06

    Boże mój Boże taki mlody

  • real - niezalogowany 2018-06-10 20:21:50

    Basia, szoruj do garów i więcej się nie kompromituj pisaniem. "Wogule" pisze się w ogóle.

  • jeden - niezalogowany 2018-06-10 19:09:27

    A w Lomzy dalej brak ratownikow

  • Erttyu - niezalogowany 2018-06-10 19:02:11

    Ratował go ktoś? Uderzył głową o dno czy raczej udar od słońca?

  • Xd - niezalogowany 2018-06-10 18:48:21

    Nie żyje to jaki może być jego stan?

  • Bym - niezalogowany 2018-06-10 18:39:17

    Widzisz Real mieszkam blizej tego zdazenia i wiem lepiej .

  • Basia - niezalogowany 2018-06-10 18:37:17

    Wie ktoś co z tym chłopakiem żyje Jak tak to jaki jego stan ? Wogule kto to był ktoś wie ?

  • Xd - niezalogowany 2018-06-10 18:36:06

    Nie żyje,znajoma była tam i umarł

  • Xd - niezalogowany 2018-06-10 18:35:39

    Nie żyje,znajoma była tam i umarł

  • real - niezalogowany 2018-06-10 18:30:29

    Nie ma to jak konkretne informacje. Podobno się utopił, nie - podobno żyje.

  • Bym - niezalogowany 2018-06-10 18:28:18

    Podobno się utopil

  • Bym - niezalogowany 2018-06-10 18:28:18

    Podobno się utopil

  • Xd - niezalogowany 2018-06-10 18:24:48

    Ej i co z nim bo ja nwm to jest mój kolega a ja nawet nwm czy żyje

  • Ziom - niezalogowany 2018-06-10 17:54:23

    Przeżył? Co tam miała za sytuacja miejsce?

  • Hools - niezalogowany 2018-06-10 16:44:50

    Już go mają