:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

23-letni Damian spod Śniadowa zainwestował miliony w ultranowoczesną oborę! [VIDEO i FOTO]

Portal mylomza.pl 24/08/2019 20:49

Kilkaset osób zjechało dziś do niewielkiej miejscowości Jastrząbka Młoda w gminie Śniadowo. To tu dokonano oficjalnego otwarcia jednego z największych i najnowocześniejszych obiektów inwentarskich w naszym regionie. Zaledwie 23-letni Damian Zaręba z żoną, przy wsparciu swoich rodziców zainwestował tu miliony w ultranowoczesną oborę.

Kompleks budynków zajmuje aż 8000 m2. Znajduje się tutaj miejsce dla 330 krów mlecznych.

- Cała obora z „młodzieżą” może pomieścić ponad 700 krów – mówi nam Damian Zaręba. – Zastosowano tu system karuzeli udojowej firmy Gea, mogące jednocześnie obsłużyć 36 krów – dodaje.

Rodzina Zarębów dysponuje łącznie 250 ha ziemi. Cześć z nich dzierżawi.

- Niestety mamy tu niesamowity głód ziemi, ludzie na wsi rzadko pozbywają się ziemi, częściej oddają w dzierżawę – zwierza się młody gospodarz. Sytuację zaognia także pogarszająca się koniunktura w polskim mleczarstwie. – Kryzys trzeba wytrwać, pięść zacisnąć i żyć dalej. Mam wsparcie w rodzicach, mam wsparcie w żonie – dodaje rezolutny Zaręba.

lomza

23-letni Damian spod Śniadowa zainwestował miliony w ultranowoczesną oborę! [VIDEO i FOTO] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 21:16:31

    A kogo to?

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 21:22:57

    Niema lepszego tematu?co to łomżyniaków obchodzi?na portalach rolnikowych to puścić

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 21:28:10

    To niezła inwestycja sam siebie w tej oborze postaw i stój krowy całe popuchniete stoją. Krowy powinny być na łące, a nie w takim czymś brak słów Polskie Rolnictwo schodzi na psy

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 21:29:19

    Super młody chłopak A tak to wwali w długi rodzice... zaracharuje siebie swoje dzieci i wnuki...

  • gość 2019-08-24 21:34:13

    Zadłużył się po uszy a mleko coraz tańsze. Rolnik jest marionetką w rękach które wycisną z niego ostatnie soki. Czarno to widzę.

  • Loko - niezalogowany 2019-08-24 21:34:46

    23 letni damian zainwestowal miliony..... ciekawy tytul ale wiadomo ze nie on tylko jego rodzice.. przekazuja młodym bo mlody dostanie dotacje unijne a starym nie tak chetnie dają..... no ale co sie dziwić? Siedza w temacie to korzystają nikt nikomu nie broni! Male gospodarstwa wkrotce upadna zostana tylko te duże

  • LomzyniakRodowity - niezalogowany 2019-08-24 21:40:26

    Współczuję mieszkańcom. Tam się przejechać nieda. Smród niemilosierny, aż szczypie w oczy przejeżdżając obok samochodem.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 21:41:11

    A miliony swoje czy pożyczone?

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 21:48:37

    Pieniądze lubią cisze

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 22:01:22

    Super gosc super maz szkoda ze nie moj;)bynajmiej chlopak mysli a nie jak co nie którzy cale życie na socjalu śmierdzi a ic w pizdu mieszczowy trolu pewnie dwie łapy lewe do roboty i w mopsie staly bywalec walkonie do roboty gnoje smierdziuchy miastowe

  • gość 2019-08-24 22:20:52

    Obóz koncentracyjny dla zwierząt.I proszę mi nie pisać,żeby nie tacy "bauerzy" to bym do garnka nie miał co włożyć(mamy nadwyżkę żywności),jak były małe gospodarstwa to też było co jeść.Taką koniunkturę napędza system,a poszczególne pionki się na to godzą.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 22:45:44

    Haha smierdziuchy miastowe..
    Kuzwa w mieście to się nic nie robi tylko siedzi? Przecież za darmo się nie utrzymujemy i nie płacimy rachunków... żeby nie Ci ,,regaty Miastowe,, to co byś z tym mlekiem robił na pole wydawał?

  • Don huanito de carlo - niezalogowany 2019-08-24 22:49:01

    Byly blachary a teraz jak to się nazywa? Krowy dojne,baby które lecą nie na chłopa tylko na jego kase?nie jedna to czyta i sobie uświadomi ale i tak nic to nie da bo blachara zostanie blacharo,strzeżcie się panowie takich...

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 22:52:59

    Jejku jaka zawiść w ludziach. Chciał chłopak z dziewczyna gospodarzyć to się rozwijają, dobrze ze rodzice są i pomagają. Ja tam im życzę powodzenia

  • gość 2019-08-24 22:53:43

    zainwestował ale nie swoje pieniądze...wish you the best...

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 23:00:06

    Ten budynek to jest wiezień dla niego jego żony i dzieci do końca życia w nim przesiedzi i tylko krowy i gówna zobaczy, a i na bank będzie pracował

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 23:03:50

    Ja pierdole kiedy na Śniadowie powiedzą sobie dość już starczy

  • Krowy i mleko. - niezalogowany 2019-08-24 23:24:53

    Zapomnieli dopisać ile uniia kasy im dokłada do tych biznesów,mają dotacje do wszystkiego.zeby nie unia to by jeździli c 330 i gumakach z widłami,na polu.

  • gość 2019-08-24 23:27:03

    Słuchając bardzo rozsądnych wypowiedzi 23 letniego Damiana, wypada życzyć spełnienia marzeń, niech inwestycja zarabia, popyt na mleko i setki różnych wyrobów mlecznych będzie zawsze. Nowoczesność, automatyzacja, w dzisiejszych czasach to podstaw.

    A, że wyżej, jak zwykle pojawili się hejterzy, którym zawsze coś nie pasuje? Zawiść, że młody chłopak jest tak przedsiębiorczy robi swoje. Ich standardowo wszyscy myślący w sieci olewają. Hejtują, bo niczym innym w życiu nigdzie nie zaistnieją.

  • Gospodarz - niezalogowany 2019-08-24 23:48:05

    Powodzenia Damian!
    Nie patrz na zawistnych, rób swoje jak dotąd.
    Powodzenia!

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 23:56:09

    330 krow kazda daje +- 30litrow mleka 9900 litrow z 330 krow po jakies +-1.45 14335zl dziennie x 31 dni 445tys na mies + suszowe +zwrot akcyzy plus dotacje unijne plus 500plus plus kurwa same plusy na krowe kurwa wiecznie im zle zusu nie placa itd itd...

  • Gość - niezalogowany 2019-08-25 00:41:58

    Chwała bohaterom.

  • gość 2019-08-25 01:30:32

    Super inwestycja na skale swiatowa .Szacunek i podziw trzymam kciuki za sukces
    ps wszystkie negatywne koments pisane sa przez zazdrosnych malych nieudacznikow. Do roboty legaty.

  • gość 2019-08-25 02:24:42

    BKL nie stać nawet na krowę dla tego do januszexu łomżyńskiego pędzi fasterem o 6 rano

  • Gość - niezalogowany 2019-08-25 03:13:24

    Jestem ciekawa czy policzyles tez wydatki bo na gospodarstwie caly czas sie cos psuje bo jest często używane to nie sa tylko dotacje sa i wydatki zeby miec 30l od kazdej krowy trzeba kupic odpowiednia pasze ktorej nie da sie samemu wyprodukowac a jest ona kosztowna. Trzeba liczyc sie z tym ze te "suszowe" nie zwroci Ci 300 bel siana gdzie jedna bela potrafi kosztowac 200zl za sztuke. W gospodarstwie nie da sie niczego przewidziec to nie jest branie pieniedzy od unii bo unia coraz mniej daje a stawia coraz wieksze wymagania latwo jest mowic a gorzej juz te wymogi spelniac. Tak samo mleczarnia ktora wymaga bardzo duzo i tez trzeba dbać o to aby bakterie byly okej aby somatyka nie byla za wysoko tluszcz odpowiedni i białko aby antybiotyk nie dostał sie do zbiornika to jest szereg wymagan a jesli je spelnisz dopiero wtedy dostaniesz 1.50zl za litr mleka a w sklepie za ile kupujecie?

  • Gość - niezalogowany 2019-08-25 07:28:59

    Ale pomysl o kazdej prywatnej firmie w polsce czy im ktos cos daje zwraca ?

  • Gość - niezalogowany 2019-08-25 07:50:29

    Dodaj do tego ze wcskali roku to 5mln 300tys niech polowa kosztow to 2.5mln na rok do wszystkich tych co pisza ze kazdy moze zostac rolnikiem itd itp nie stety nie kazdy kazdy mieszczuch to legat kazdu orze jak moze rolnik tez do 9 wydoji i lezy korzeniem do gory pozniej po 16 do 19 itd owszem na wiosne i lato macie wiecej roboty ale przy dzisiejszym sprzecie nie narzekajcie do krowy przyjada serwis do ciagnika tez moze tylko jeszcze do tego nie dorosliscie a i drogi po sobie tez nalezy sprzatac

  • Gość - niezalogowany 2019-08-25 08:04:37

    Zjeby posłuchajcie kogo to obchodzi czy się da przejechać czy nie i wasze pańskie nowy usta i dupy. Chłopak jest młody zainwestował i pracuje u siebie A Ty leć do prywaciarza i dalej zapierdzielaj za 17zl i ciągnij mu fajke. Chłopak sobie radzi A Ty co masz ?

  • Gość - niezalogowany 2019-08-25 08:31:45

    Usłyszał hasło 100 zł na krowę

  • gość 2019-08-25 08:54:15

    szacun. ja podziwiam takich ludzi skad sile biore do pracy. to harowanie 24 na dobe a nie praca :) pozdrawiam mieszczuchow sam jestem rolnikiem :)

  • gość 2019-08-25 08:56:21

    matka będzie miała lżej

  • Gość - niezalogowany 2019-08-25 09:27:45

    Piwodzenia Damian super

  • Piotrek. - niezalogowany 2019-08-25 10:52:27

    A skąd Damian miał miliony, wieku 23 lat.Zeby nie kasa z Brukseli to byście rolnicy nic nie mieli.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-25 12:09:46

    hahaah część ludzi tutaj to chyba z buszu uciekła, w d*pie było i g*wno widziała ale eksperty w każdej branży, lepiej się nie odzywajcie i się nie kompromitujcie, jak tak dają na wsi to przeprowadzajcie się na wieś i dójcie ile chciecie tych krów, matematyk "za dyche" Wam wszystko wyliczył xd bez urazy ale część mieszkańców miasta to jeszcze większe wieśniaki niż Ci na wsi, za to normalnych mieszkańców bez zawiści pozdrawiam i miłego dnia wszystkim :)

  • gość 2019-08-25 12:23:47

    Powodzenia Panie Damianie. Życzę, żeby za kilka lat otworzył Pan szampana.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-25 12:28:17

    Taki młody chłopak wie@dolił się w takie gówno. Tyle pieniędzy odrobić to dłuuugie lata zejdą zanim to się zwróci. I na dodatek więźniem własnego losu został do końca swojego życia w tych krowach i upierdolony po same czoło tym gównem.

  • Gośc - niezalogowany 2019-08-25 14:41:27

    Zazdrostnicy żałują że młody chłopak daje sobie radę że jest odważny zazdroszczą bo sami nie potrafią albo wolą odwalić dupe do góry i obgadywac.Życzę Ci powodzenia i nie oglądaj się na zawstnikow

  • gość 2019-08-25 16:16:40

    to pracowita rodzina z pokolenia na pokolenie, dadzą radę!

  • Ja - niezalogowany 2019-08-25 16:17:01

    Czyli powiedzenie zastaw się a postaw się traci tutaj sens?

  • Gość - niezalogowany 2019-08-25 19:28:09

    Jestem pod wrażeniem. Życzę aby wszystko poszło po twojej myśli. Do odważnych świat należy. Gdyby nie tacy ludzie Polska byłaby niie w takim stopniu rozwoju gospodarczego

  • gość z małej - niezalogowany 2019-08-25 19:42:02

    @ Gość - niezalogowany 2019-08-25 19:28:09 do odważnych należy pomnik nieznanego żołnierza którego ci odważni na oczy nie widzieli

  • gość 2019-08-25 19:44:20

    Tak jest w Holandii.
    Dziś rolnik to przedsiębiorca. Brawo i Powodzenia:)

  • Rolnik - niezalogowany 2019-08-25 20:07:29

    Zazdrość mieszczuchow nie zna granic... do roboty legaty a nie komuś w kieszeni zaglądać. Trzymaj się Damian powodzenia i nie patrz na zawistne k.urwy.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-25 20:13:04

    99 procent tej kasy z mleka to nie bedzie trzymal w rekach, wirtualna kasa , ktora pojdzie na splate wielomilionowego kreda plus na wszystkie inne zobowiazania typu paliwo pasze serwis maszyn itp


  • gość 2019-08-25 20:31:20

    stać mnie

  • Gość - niezalogowany 2019-08-25 21:11:36

    Zgadza się ale i tak zostanie mu więcej pieniędzy miesięcznie niż Ty przez rok zarobisz. A jak ma chęć to niech się rozwija.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-25 22:09:27

    No kurde jasnowidz sie trafil i wie jaki mam dochod miesieczny

  • Gość - niezalogowany 2019-08-25 22:12:29

    Jak posiadasz takie zdolnosci to może zatrudnię Cie do nastepnego przetargu i spojrzysz na koperty i ujrzysz kwoty

  • Ja - niezalogowany 2019-08-25 23:05:30

    Wejdź w czyjeś buty dopiero zobaczysz jak fajnie...

  • ość - niezalogowany 2019-08-25 23:15:11

    @ gość 2019-08-25 19:44:20 Jeee ZUS rolnik to rolnik a przedsiębiorca to przedsiębiorca nie mieszajmy pojęć jak autorytety w episkopacie swą wyższą inteligencją upadłą jak sam diabeł mieszające słowem ... boRzym z nadzieją że dobra nowina (Ew Angel IA) nie dotrze do rolników w cał ości

  • Czebu - niezalogowany 2019-08-25 23:47:43

    Tak sobie pożartuję. Niezły folwark. Właśnie w ten sposób tworzą się dawne PGRy. Z tym, że PGR można rozwinąć jako Prywatne gospodarstwo rolne. Tylko pracowników brak. Znowu będą zatrudniać pachołków. Pachołki będą odrabiać pańszczyznę. I historia zatacza koło. Przyjdzie wojna z Rosją, to się zacznie pańszczyzna.

  • gość 2019-08-26 00:14:58

    a Tebu że czarne k s. anioły struże swego parafialnego oblicza ziemi tej ziemi pilnują by ostatnie przykazanie dekalogu wybrzmiewało z litery ojca prawa nie z ducha prawodawcy prawa którego literę kanonicy sprowadzili na swój ks.poziom i pokonali ks.swoim kurewskim doświadczeniem ks.ojców duchownych egocentrycznych szafarzy miłości bliźniego swego do siebie samego i dlatego z czystym sumieniem Kościołowi Rzymskokatolickiemu można przypisać odpowiedzialność i piętno nałożone na jego hierarchiczna siłę sprawczą - siłę nieczystą która posługując się LUDOWĄ pobożnością przez wieki feudalnej formacji duchowej doprowadziła do powstania WŁADZY Ludowej przeciw której niczym przeciw bliźniemu swemu Władza religijna dawała fałszywe świadectwo a już w Ewangelii jest zapowiedź obowiązkowej przemocy fizycznej agresji na prawicę będącą powodem grzechu ... śmiertelnego a tym grzechem jest wielko pańska "gospodarność" systemowo odmawiająca chłopom sprawiedliwości naprawczej co doprowadziło do sprawiedliwości odwetowej nie pierwszy raz w Historii ludzkości "dom niewoli" się globalizuje miejsca do "eksodusu" już nie będzie na ziemi tej ziemi staraniem JPII odnawianej z duchem Ojca ... feudalizmu i ogniem wiary stymulowane piekło na ziemi tej ziemi powtórzy się w przyszłości niechybnie jak Wielkanoc na wiosnę tak samo w przyszłości oczy wiście

  • gość 2019-08-26 01:29:42

    Ale zawiść ludzka nie na granic najlepiej siedzieć na zasiłku i nic nie robić ...Zazdrość zżera wasze umysły wstyd komentatorzy od siedmiu boleści..Na pewno nie przyjdzie do was prosić o pomoc możecie być pewni ....

  • Gość - niezalogowany 2019-08-26 08:24:25

    I tak to nie jego i nigdy nie będzie tylko banku. Będzie musiał cały czas inwestować i zaciągać nowe pożyczki. Zresztą co z tych pieniędzy jeżeli nie ma kiedy ich wydawać na przyjemności. Musi być chytry i przebiegły bo szybko go wykończa i pracować jak wół.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-26 11:44:21

    Wszystko na pokaz jak widać na zdjęciach.Samochody traktor szambonur itd.

  • gość 2019-08-26 11:47:12

    Bardzo dobra inwestycja. Mam prośbę, aby mylomza.pl za rok odwiedziła z kamerą pana Damiana i pokazała i opowiedziała jak panu Damianowi i rodzinie się wiedzie.

  • gość 2019-08-26 11:47:53

    Bardzo dobra inwestycja. Mam prośbę, aby mylomza.pl za rok odwiedziła z kamerą pana Damiana i pokazała i opowiedziała jak panu Damianowi i rodzinie się wiedzie.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-26 13:20:14

    Tutaj nie ma czego zazdroscic tylko wspolczuc.. rolnicy pakuja sie w milionowe kredyty, a potem pokolenia beda to splacac. Wezmiesz raz, zainwestujesz raz, a za 10 lat juz remonty, wymiana maszyn i kredyt goni kredyt. Lepiej skromniej, a spac normalnie. Przynajmniej banki sie beda cieszyc w tym wszystkim.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-26 13:54:13

    Młody to do emerytury splaci a pseudo ekonomistów zaprosić na gospodarstwo na tydzień do roboty to na piechote do miasta uciekać będą

  • gość 2019-08-26 15:14:58

    Tu ewidentnie powinna zając się tym prokuratura.
    To znęcanie się nad zwierzętami... które świata nie widzą....przez całe życie
    haha

  • Gość - niezalogowany 2019-08-26 15:34:32

    Współczuję młody wpadleś w gówno.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-26 18:30:44

    Co z tych milionów jak oni całe życie spędzą w oborze... ja zarabiam lekko więcej niż średnia krajowa ale żyję....bawię się z dziećmi i jeszcze raz żyję...nie chcę tych krów i tych milionów.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-26 21:02:43

    Celebryta na wsi i krowy

  • gość 2019-08-26 21:55:11

    Obora to jest jego cały świat. Jest szczęśliwy więc o co chodzi?

  • komornik - niezalogowany 2019-08-27 11:22:57

    jak nie będzie mógł spłacać kredytów z powodu niedostatecznych dochodów to żadne wsparcie rodziców, ani nawet żony nic nie da...

  • Gość - niezalogowany 2019-08-27 13:37:53

    Chłopaku! Gratulacje! Byłam,widziałam i naprawdę jest czego zazdrościć. Fajnie,że Ci się chce. Że nie jesteś leniem,który uważa że wszystko mu się należy. Że pozostawisz po sobie coś wartościowego. Niech Ci się wiedzie,a zawistnym ludziom każ spadać na drzewo.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-27 13:42:14

    Chłopaku! Gratulacje! Byłam,widziałam i naprawdę jest czego zazdrościć. Fajnie,że Ci się chce. Że nie jesteś leniem,który uważa że wszystko mu się należy. Że pozostawisz po sobie coś wartościowego. Niech Ci się wiedzie,a zawistnym ludziom każ spadać na drzewo.

  • gość 2019-08-27 22:09:02

    Jest co zazdrościć - obora i smrodu kupa.

  • gość 2019-08-27 22:45:24

    Gość - niezalogowany 2019-08-27 13:42:14 kiedyś taki gość zbudował kurniki przyszła ZARAZA kury znikły kurniki zniszczały w większości na jakimś skrawku zagnieździło się kowalstwo historyczne ptfu artystyczne a to wszystko przez to że bank podejmuje decyzje nie w ciągu pory dnia ale w ciągu pory roku może dlatego warto mieć ojca dyrektora blisko towarzystwa ubezpieczeniowego albo w sądzie by wyroki boskie nie ciągnęły się jak przemiany ustrojowe w polskim zakładzie ubezpieczeniowym który z wpłaconych składek i niewypłaconych odszkodowań stał się właścicielem banku ... w duchu instytutu dzieł bożych którego dóbr najwyższych pilnowała gwardia szwajcarska ... pilnująca interesów "rodziny" JPII i Matki Jego

  • gość 2019-08-27 22:55:14

    gość 2019-08-27 22:09:02 jest taki wynalazek materiał chemiczny tani bardzo prosty w eksploatacji i moczniku nie czuć tylko to ma jedną wadę jak nie czujesz że śmierdzi to pewnego dnia możesz się obudzić w stajni augiasza a gnoja przy dupie traktować jak JPII ks. pedofilów z czasem w komunii z gnojem bezwonne gówno możesz zacząć używać do konsumpcji ... od tego się wzięła ptasia grypa w kurniku gdzie ZARAZA dotknęła karmionych w obiegu zamkniętym

  • Obserwator - niezalogowany 2019-08-31 15:17:25

    To nie pieniądze 23-latka. To fikcyjne przekazanie gospodarstwa na syna. I jest 150 000 zł. bezzwrotnej kasy z ARiMR. Rodzice dalej pracują a domniemany inwestor pokazuje zdjęcia z wakacji z nad morza. Taka jest prawda o tym inwestorze. Opadatkować biznesmena.

  • Duda - niezalogowany 2019-08-31 21:17:45

    Z tego co wiem w mlekpolu za niedlugi czas mleko ma spaść nawet 1 zł za litr ciekawo jak w Piątnicy będzie

  • Lizander - niezalogowany 2019-09-04 12:54:16

    Bedziesz pierdział jak raty przyjdzie spłacać...

  • Gość - niezalogowany 2019-09-19 08:38:37

    Myślę że nie jeden się tam napił najadł a pozniej w neta i pisze że jest niewolnikiem i na bank pracuje. Możecie brać z niego przykład a nie w jego kieszeni co niektórzy siedzą i liczą ile ma.

Dodajesz jako: |