:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Agnieszka Muzyk odwołana!

Newsy, Agnieszka Muzyk odwołana! - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 25/05/2018 10:12

Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski podjął decyzję o odwołaniu swojego zastępcy. Według dzisiejszego zarządzenia Agnieszka Muzyk nie jest już zastępcą prezydenta Łomży. W dniu 25 maja 2018 roku została odwołana z pełnienia tej funkcji.

Na stanowisko zastępcy Agnieszka Muzyk została powołana zarządzeniem Prezydenta Miasta Łomży z dnia 30 grudnia 2014 roku. Odpowiadała przede wszystkim za oświatę, kulturę oraz sprawy społeczne w mieście.

W ostatnim czasie coraz głośniej było o jej ewentualnej kandydaturze na stanowisko prezydenta Łomży. Na mieście aż huczało od plotek na ten temat. To miało poróżnić ją z prezydentem Mariuszem Chrzanowskim i spowodować utratę zaufania do niej. Póki co łomżyński magistrat milczy i nie chce komentować całej sytuacji.

lomza

Agnieszka Muzyk odwołana! komentarze opinie

  • zawiedzony wyborca PiSu - niezalogowany 2018-05-29 23:38:31

    TU JEDNA OSOBA MOŻE DODAĆ DZIESIĄTKI KOMENTARZY WEJDŹCIE SOBIE NA OFICJALNY PROFIL NA FACEBOOKU - MYLOMZA TAM POD TEMATEM O ODWOŁANIU A.MUZYK NIEMA PRAWIE WCALE KOMENTARZY POCHWALAJĄCYCH DECYZJĘ PREZYDENTA - WRĘCZ PRZECIWNIE - DOMINUJĄ OCENY NEGATYWNE ! A dlaczego? ... a no dlatego , że tam trzeba podpisać się imieniem i nazwiskiem NA FACEBOOKU JEDEN TROLL NIE ZAŁOŻY KILKU PROFILI - tam widać jakim naprawdę poparciem cieszy się Chrzanowski w Łomży.

  • +++++++++++same+P+L+U+S+yyyyy+ - niezalogowany 2018-05-27 20:20:15

    @ KASA bo tam gdzie "JASKINIA ZBÓJCÓW" tam zarządzanie przez konflikt a jak trwoga to do boga a to bałwochwalstwo przy biskupie ma swoją cenę ma swoje koszty

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-05-27 17:41:33

    Jakże aktualne są słowa Leszka Millera -" Nie ważne jak zaczynasz.Ważne jak kończysz "

  • Klakierzy, nie wybielicie sweg - niezalogowany 2018-05-27 14:36:23

    Jak widać ostro ruszyła w necie kampania wyborcza. Ekipa ratuszowych klakierów na tym forum zmieniając nicki dwoi się i troi aby z kadencji obecnego prezydenta, która okazała się zwyczajna klapą, a on sam jednym z najgorszym prezydentów, zrobić sukces, a jego przedstawić jako wybitnego prezydenta, który jak nic winien wygrać nadchodzące wybory. Jak widać ekipa wzięła sobie na cel wiceprezydent Muzyk i rozpoczęła wulgarne populistyczne linczowanie tej osoby uważając zapewne ,że jest głównym zagrożeniem dla ich pomazańca. Ja jednak myślę ,że mieszkańcy tego nie kupią w myśl ich zamierzeń ,że ciemny lud to kupi, tylko w nadchodzących wyborach korzystając z demokratycznego prawa skreśli z listy wyborczych pana Chrzanowskiego dla dobra naszego miasta , przyszłości naszych dzieci oraz nas samych.

  • obserwator - niezalogowany 2018-05-27 12:15:12

    Było to nawet śmieszne ,że biskup zawsze siedział przy jej spódnicy....

  • Zalom - niezalogowany 2018-05-27 08:54:35

    A po co vice? Jak w urzędzie jest cała armia pracowników, a do wyborów niecałe pół roku. Bedxie oszczedniej.

  • O2 - niezalogowany 2018-05-27 08:52:32

    Sms-siak zmieniajacy płeć, imiona z numerami, przestań zamulać, bo już chyba każdy się na tobie poznał sieroto i nikogo nie wzruszają twoje wypociny o Chrzanowskim.

  • Gość - niezalogowany 2018-05-26 16:49:46

    Teraz drugi viceprezydent sam w poniedziałek złoży rezygnację uzasadniając, że stracił zaufanie do imć Chrzanowskiego.Będzie klawo jak cholera.

  • Eos - niezalogowany 2018-05-26 16:47:13

    I POWIEDZIAŁ BÓG NA NIEBIE "TY ODWOŁAJ JUŻ SAM SIEBIE". Wielki hit na 600 lecie miasta. Łomża bez obecnych prezydentów. Takie mam dla nas życzenie.

  • RONDA - niezalogowany 2018-05-26 16:21:36

    az glowa boli, wszedzie co robio biskup z kropidlem, sklep otwierajlo jest, bank otwierajo a jakze pierwszy, Kamienno przekazujo -pierwszy w szeregu, moze tez sporzadzal liste przydzialu lokali, wszystko to dziwne, a muzyczka gra a echo niesie

  • KASA - niezalogowany 2018-05-26 12:27:49

    Mówiono,że p.Chrzanowskiego to biskup promował na prezydenta a teraz wziął się za p.Muzyk.CZY BĘDZIE W ŁOMŻY PREZYDENT NIEZALEŻNY OD BISKUPA? Gdzie rządzi biskup to jest obraz nędzy i rozpaczy mieście,bo leją się strumienie kasy do pałacu np.Ełk jest prawdopodobnie to samo co u nas a Suwałki to miasto rozwija się dobrze.

  • biskupin - niezalogowany 2018-05-26 10:57:41

    enej panna jest z twojej bajki widac jak na dłoni. ty panna i goniec to taka trójka upadłych cwanych lisów ktore udaja tylko inna twarz. Chrzanowski był za DOBRY dla takich osób dlatego doszło do samowoli i braku lojalności. dajesz komuś palec a ten chce reke. zasada stara jak swiat. nie udawaj teraz ze panna jest taka swieta i pokrzywdzona. charytatywnie nie pracowała.

  • SPEECH - niezalogowany 2018-05-26 10:56:58

    Bijta sie teraz aja pierdze nna to kto tam bedzie wywalone po same pachy mam .chleba nie dali i nie dzadza a placic podatki trzeba kazdemu ,a wy glosujta na nich i im nabijajta kase na konta klakiery jedne

  • enej - niezalogowany 2018-05-26 09:52:15

    pani Muzyk nie jest z mojej bajki i zapewniam was ,ze nigdy na nią bym nie zagłosował ale wkleiłem to jej oświadczenia ponieważ jej słowa potwierdzają pewien obraz obecnego prezydenta jako bezwzględnego gracza w kwestii walki o swój stołek. Nie tak więc z kosmosu wzięły się te dwa donosy tegoż prezydenta na internautów publikujących w necie nieprzychylne mu opinie. Nie przez przypadek była ta medialno partyjna nagonka na radnych koła PiS którzy na początku nie wsparli go w wydawaniu lekką ręka publicznych pieniędzy na przykościelną łączkę czyli wydumany park. W efekcie i tak ich zdominował albo jak w przypadku radnej Rabczyńskiej zwyczajnie kupił. To wszystko wpisuje się w jeden obraz jaki na końcu maluje w oświadczeniu pani Muzyk. Dlatego kochani mieszkańcy miasta idąc do urn wyborczych o tym pamiętajcie do was należy wybór.

  • enej - niezalogowany 2018-05-26 09:37:23

    pozwolę sobie to zmieścić bo dużo tu jest prawdy o mentalności i metodach działania obecnego prezydenta. Szanowni Państwo, mieszkańcy Łomży!!! Propozycję pracy na stanowisku zastępcy prezydenta miasta Łomża przyjęłam 3,5 roku temu. Przyszłam do pracy z nadzieją na dobrą zmianę w naszym mieście. Wyzwanie to podjęłam po to, by służyć mieszkańcom. Poświęciłam temu zadaniu wszystkie swoje umiejętności, nie licząc też swojego czasu. Przyjęłam tysiące mieszkańców Łomży, odbyłam setki spotkań, uczestniczyłam w licznych uroczystościach. To mieszkańcy Łomży wiedzą, jak te spotkania wyglądały, to oni najlepiej potrafią ocenić poziom mojego zaangażowania w rozwiązywanie ich problemów i trosk. Przyszłam do Urzędu Miejskiego, by służyć miastu i mieszkańcom naszego miasta. Stworzyłam zespoły, z którymi zrealizowałam projekty przynoszące miliony złotych na realizację zadań ważnych dla miasta. Podjęłam również wielkie, historyczne zadanie przygotowania obchodów 600-lecia nadania praw miejskich Łomży. Doświadczałam na co dzień, że w Łomży i w ludziach z Łomży tkwi ogromny potencjał, który wspólnie rozwijaliśmy. Łomży potrzeba ludzi ofiarnych, pracowitych, bezinteresownych, troszczących się o dobro wspólne, a nie swoje własne. Bardzo dziękuję wszystkim, których spotkałam na swojej drodze pracując na stanowisku zastępcy Prezydenta. Dziękuję wspaniałym radnym Rady Miasta Łomża, pracownikom Urzędu Miejskiego, szkół, przedszkoli, instytucji kultury, instytucjom pomocy społecznej, seniorom i środowiskom osób niepełnosprawnych, organizacjom pozarządowym, klubom sportowym i in. . Wszystkim oddanym naszemu miastu ludziom, z którymi dane mi było realizować ważne zadania dla Łomży. Nasze miasto zasługuje na ludzi, którzy są gotowi poświęcić mu swoje talenty, możliwości, zaangażowanie i swój czas. Nadal pozostaję w tym mieście, bo to jest moje miasto, nasze miasto. Nadal będę dla niego pracować. Dzisiaj przed południem po prawie 4 latach tytanicznej pracy zostałam odwołana ze stanowiska bez podania żadnych argumentów, w sposób który pozostawiam bez komentarza … . Zostałam odwołana przez człowieka, który dostrzegł we mnie konkurenta do jego stanowiska. To nie jest sposób, w jaki powinno się traktować nie tylko współpracowników, ale i wszystkich Łomżan. Tak się nie godzi … . Mam nadzieję, że jeszcze będziemy mogli zrobić dla naszego miasta wiele. Ostatecznie o wszystkim zdecydują w wyborach, mieszkańcy Łomży. Nasze miasto i jego mieszkańcy zasługują na więcej, na znacznie więcej. Z wyrazami szacunku, Agnieszka Barbara Muzyk

  • eto"cmon - niezalogowany 2018-05-26 06:53:49

    W ostatnim czasie w Łomży były przeprowadzane dwa sondaże i to w tych dwóch sondażach wygrywał już w PIERWSZEJ turze obecny Prezydent Mariusz Chrzanowski. nie pani em., nie borysek czy poseł albo posłanka tylko Mariusz Chrzanowski z PiS

  • Madzik - niezalogowany 2018-05-26 06:34:26

    Nareszcie wspaniała decyzja !!! Może wreszcie Robercik Grzymala skaczy te ciagle bieganie po gabinecie Pani Muzyk

  • asd - niezalogowany 2018-05-26 06:22:31

    Każdy czekał, czeka i będzie czekał - od naczelnika po zwykłego Kowalskiego, bo głupcy, prezydent pracuje dla całego miasta i setek jak nie tysięcy innych ludzi, instytucji, spraw itp. Ale który z Was to ogarnie swoim umysłem, jedyne co potraficie załatwić to zakupy w Biedronce, a i tam narzekacie, że Pani Jasia wolno liczy produkty.

  • Miko - niezalogowany 2018-05-26 05:29:15

    Więcej kandydatów na prezydenta społecznie zaangażowanych tym lepiej dla Łomży. To jest istotą demokracji. To mieszkańcy mają wybierać podczas wyborów.

  • genia - niezalogowany 2018-05-26 05:02:46

    Taka niekompetentna, taka nieefektywna, taka nie merytoryczna a odwołana przed samymi wyborami. Ale widać komórka do spraw medialnych w ratuszu działa bardzo prężnie.

  • tesco - niezalogowany 2018-05-26 04:32:09

    ooo i tu sie zgadzam Pani Basiu zwykły kowalski musiał odczekać swoje pod gabinetem nie to co kumple :(

  • BarbaraStepnowska - niezalogowany 2018-05-25 22:22:04

    ta kobieta to tylko lans zero pojecia o tym czym sie zajmowala bylam u niej na rozmowie ...buta i hamstwo musialam stac 2 godziny przed drzwiami by ta pani mnie przyjela

  • Biskup - niezalogowany 2018-05-25 22:14:43

    . Nalezalo Ci się. Myslalas ze mydlic oczy bedziesz prezydentowi?? Jestes falszywa do szpiku kosci i warta swojego bereta. Teraz oświadczenia wydajesz? Wstydu nie masz kobieto!! Wladza ci do glowy uderzyla tu szukaj przyczyny swojego problemu .

  • łomżyniak - niezalogowany 2018-05-25 22:11:28

    No nareszcie temat dla małego miasteczka. "Na mieście aż huczało od plotek na ten temat." Ludzie huczało wam w głowach. Co ludzi w mieście to obchodzi ?

  • zawiedzony wyborca PiSu - niezalogowany 2018-05-25 21:38:17

    Szambo wybiło, będzie bal jak to dotrze do Prezesa Kaczyńskiego. Chrzanowski może zapomnieć o nominacji.

  • antykod - niezalogowany 2018-05-25 21:36:03

    Czekam kiedy w końcu odwoła sam siebie.

  • Toksyczny - niezalogowany 2018-05-25 21:34:04

    Chrzan niech lepiej zajmie się handlem kapciami.

  • Obserwator - niezalogowany 2018-05-25 21:25:03

    Obłuda, fałsz, nielojalność, ślepy pęd do władzy. Czy to nie główne cechy Agnieszki Muzyk? Tej Pani już dziękujemy. Nic nie zrobiła i nic nie zrobi. Tylko lans i parcie na szkło, a do tego podkopywanie przełożonego i kąsanie ręki, która ją karmiła. Czy można zrozumieć takie działanie?

  • stanch - niezalogowany 2018-05-25 21:10:06

    Oboje są kiepscy - nadmiar słów u tej pani, a mało muzyki, a u pana ani słów, ani muzyki. Najgorszy zestaw w historii miasta. Jest jeszcze drugi zastępca prezydenta, który myli samorząd z korporacją. Efekty - place zabaw i siłownie zewnętrzne (oczywiście, że są potrzebne). Głupi lud to kupi. Lecz brak pomysłu/wizji/perspektywy rozwoju, przyciągania inwestorów, mobilizowania mieszkańców. Nawet tak ważna rocznica - 600 lat od uzyskania praw miejskich przez najstarsze miasto w regionie została potraktowana jak uroczystość w świetlicy wiejskiej - po prostu żenada. Nie wiem, czy to dobrze, czy źle, że została odwołana; myślę, ze mieszkańcy Łomży powinni się głęboko zastanowić przed wyborami. Moim zdaniem ani pan Ch., ani pani M. nie powinni nawet kandydować, a jeśli..., nie można żadnej z tych osób wybrać.

  • Smacznego - niezalogowany 2018-05-25 21:09:34

    Chrzanowski predzej wlasne odchody zjem niz pojde glosowac na ciebie

  • Wstyd Manku - niezalogowany 2018-05-25 21:02:40

    Chrzanu ja tez bym ci pare osttych slow powiwdzial co o tobie mysle ale mnie matka wychowala lepiej niz ciebie, tak sie nie zwalnia

  • kolegazpti - niezalogowany 2018-05-25 20:51:44

    spytaj pan cba

  • doABC - niezalogowany 2018-05-25 20:46:01

    A co Pani Muzyk ma wspólnego z Ernestem Żebrowskim? tym który realizuje projekt stop wykluczeniu cyfrowemu

  • dziewczynydziewczyny - niezalogowany 2018-05-25 20:25:16

    Jak to dobrze że ta polityka nikogo już nie interesuje

  • Hehhehehehe - niezalogowany 2018-05-25 20:17:03

    Mariusz juz ja bym ci wiazanke puscil ale boje sie prokuratury - masz szczescie

  • KASA - niezalogowany 2018-05-25 20:02:38

    Mówią,że strumienie kasy lały się z Ratusza do Pałacu to zobaczcie np. wnętrze szkół katolickich,chyba żadna szkoła w mieście nie jest tak bogato i luksusowo urządzona.Biskup ciągnął kasę a teraz mu dziękuje promując p.Muzyk.

  • Eos - niezalogowany 2018-05-25 18:53:04

    Parafrazując pewne stare powiedzonko ...jeden drugiej łba nie urwie...

  • Dzwonnik - niezalogowany 2018-05-25 18:50:17

    Zaiste Mariusz powiadam Ci nie idź tą drogą.Kogo teraz do karocy wzioniesz jak ten włodarz njpiersiejszy?

  • GOŚĆ - niezalogowany 2018-05-25 18:37:41

    W następnym zarządzeniu odwoła sam siebie i wtedy to będzie działanie ze wszech miar prawidłowe.Te same klakiery z ratusza podobnie będą popierać jego decyzję.

  • Alicja. - niezalogowany 2018-05-25 18:16:11

    Ty paskudny trollu, piszesz kompletne brednie. Podpisz się swoim imieniem i nazwiskiem klakierze! Jeśli można komukolwiek z obecnej ekipy prezydenckiej przypisać zasługi za działanie na rzecz Łomży, to tylko i wyłącznie Pani Agnieszce Muzyk. Jest to osoba, której nawet do pięt nie dorównuje Chrzanowski. Nawet sposób jej wypowiedzi świadczy o posługiwaniu się sprawnym, polskim językiem, co poróżnia ją z Chrzanowskim, z ust którego słyszy się tylko bełkot,eee, aaa, eee... Pani Agnieszka posiada wizję rozwoju miasta, czego kompletnie brak Chrzanowskiemu. Za kadencji Chrzanowskiego Łomża wygląda jak jeden wielki obraz nędzy i rozpaczy. Brak nowych miejsc pracy, brak inwestycji przynoszących zyski do budżetu, ucieczka ludzi z tego miasta, gigantyczne zadłużenie, zatrudnianie przez esemesy, zatrudnianie swoich, lans w mediach, i wiele, wiele innych. Inne miasta tej wielkości na jej tle po prostu BŁYSZCZĄ! Wstyd! Prezydent nic nie robi - zwykły karierowicz, który się wiezie na plecach PiSu! KTO ZWALNIA WSPÓŁPRACOWNIKA W TEN SPOSÓB! TYLKO CZŁOWIEK POZBAWIONY KLASY !!!

  • olej - niezalogowany 2018-05-25 18:00:47

    Pani obłudna wydała oświadczenie na swoim żenada portalu. A tak na marginesie widzieliście żeby pan "cz" kiedykolwiek napisał coś złego i o wtopach pani...NIGDY! wszystkie wtopy przypisywał Chrzanowskiemu. miliony zebrała, tysiące ludzi poznała...ogólnie mało co się nie...zapomniała dopisać, że 3 lata oszukiwałam mojego szefa!który dał jej szanse. a prawda jest taka, że wszystko gdzie się nie dotknęła to bagno. i kampanie to za swoje będzie musiała zrobić. chyba że sadowa pomoże. Murem za Prezydentem!!!!

  • RoDoDeNdRoN - niezalogowany 2018-05-25 17:49:34

    Ciekawe co na to Pan prezes, może ma swojego kandydata, może Pani Bernadeta, albo Kołakowski ? Walka została rozpoczęta ;-)

  • darekk - niezalogowany 2018-05-25 17:36:55

    No jasne, że tak, ile można trzymać kogoś kto ma miasto w poważaniu a zajmuje się tylko pijarem

  • Student1 - niezalogowany 2018-05-25 17:02:51

    Dobra decyzja Panie Chrzanowski. Odpowiedzialna i ważna decyzja.

  • Ziutek - niezalogowany 2018-05-25 16:29:12

    Kaśka Grzymała Łepkowska Brawo !!!!!

  • Ziutek - niezalogowany 2018-05-25 16:28:57

    Kaśka Grzymała Łepkowska

  • Ziutek - niezalogowany 2018-05-25 16:28:31

    Ra Cy Bardzo dobra decyzja :) Brawo :)

  • Ziutek - niezalogowany 2018-05-25 16:28:14

    Kostecka Uuuuu a to się porobiło

  • Ziutek - niezalogowany 2018-05-25 16:27:15

    Magda Modzelewska Zajębiscie zrobił brawo dla Pana prwzydenta

  • Ziutek - niezalogowany 2018-05-25 16:26:33

    cwaniaku podaj wszystkie komentarze......... " Kaśka Grzymała Łepkowska

  • Ziutek - niezalogowany 2018-05-25 16:19:45

    "W ostatnim czasie coraz głośniej było o jej ewentualnej kandydaturze na stanowisko prezydenta Łomży. Na mieście aż huczało od plotek na ten temat. To miało poróżnić ją z prezydentem Mariuszem Chrzanowskim i spowodować utratę zaufania do niej." co ta pani myslała ,że tak szefa wykiwa?????????????????????????????????????

  • łapiduch - niezalogowany 2018-05-25 16:03:13

    Polityka to taka zgraja wściekłych psów - gryzą się między sobą aż jazgot idzie na całą okolicę. Silniejszy nie oznacza mądrzejszy albo dbający o interesy ogółu. To tylko chora ambicja wyższości.

  • łapiduch - niezalogowany 2018-05-25 16:03:10

    Polityka to taka zgraja wściekłych psów - gryzą się między sobą aż jazgot idzie na całą okolicę. Silniejszy nie oznacza mądrzejszy albo dbający o interesy ogółu. To tylko chora ambicja wyższości.

  • łapiduch - niezalogowany 2018-05-25 16:03:07

    Polityka to taka zgraja wściekłych psów - gryzą się między sobą aż jazgot idzie na całą okolicę. Silniejszy nie oznacza mądrzejszy albo dbający o interesy ogółu. To tylko chora ambicja wyższości.

  • enej - niezalogowany 2018-05-25 15:27:17

    jaja to pan Cnrzanowski najlepiej robi z nas wszystkich a najbardziej z tych którzy w nim widzą zbawcę dla miasta hahahahahahah

  • Platynowa plyta :) - niezalogowany 2018-05-25 15:19:46

    drugi sondaż i znów wygrywa Chrzanowski good job !!!

  • wupi - niezalogowany 2018-05-25 15:15:09

    Tak to sondaż, gdy pANI joasia pisze komentarz, a tekst płatny. Bardzo obiektywne. Tak jak sama Pani redaktorłłłłł

  • darekk - niezalogowany 2018-05-25 15:13:54

    Facet ma jaja i nie boi się podejmować trudnych decyzji. Takiego Prezydenta nam potrzeba!!!!!!!

  • Derewas - niezalogowany 2018-05-25 15:11:42

    Chrzanowski jest najlepszym prezydentem w historii. Dzisiejsza decyzja tylko to potwierdza

  • Czerwony Wiewior - niezalogowany 2018-05-25 15:10:13

    A oto dzisiejszy sondaż z gazety współczesnej przeprowadzony wśród mieszkańców miasta. Zgodnie z nim Chrzanowski już w pierwszej turze wyborów zostaje ponownie prezydentem https://plus.wspolczesna.pl/wiadomosci/a/nasz-sondaz-wyborczy-kto-bedzie-rzadzil-w-podlaskich-miastach,13204621

  • darekk - niezalogowany 2018-05-25 15:09:30

    A oto dzisiejszy sondaż z gazety współczesnej przeprowadzony wśród mieszkańców miasta. Zgodnie z nim Chrzanowski już w pierwszej turze wyborów zostaje ponownie prezydentem https://plus.wspolczesna.pl/wiadomosci/a/nasz-sondaz-wyborczy-kto-bedzie-rzadzil-w-podlaskich-miastach,13204621

  • enej - niezalogowany 2018-05-25 15:01:19

    no już teraz pojmuje z jakiego powodu internetowa brygada hejterów ratuszowych tak obrzuca błotem panią Muzyk. Dla mnie te dwie kandydatury na prezydenta czy to Chrzanowskiego czy też pani Muzyk to jedno i to samo z tego samego pisowskiego wora. Z tym ,że pani Muzyk: nie donosiła dwukrotnie do prokuratury dla internautów. nie obcinała pomimo obietnic po cichu rok w rok dotacji na pomoc dla ludzi nieuleczalnie chorych. nie sprzedała połowy dworca tak,że teraz nie ma ani dworca ani pieniędzy na budowę nowego. nie wynosiła flagi unii europejskiej nie budowała uparcie parku i pchała w jego budowę milionowe kwoty pomimo faktu ,ze nikomu on nie jest potrzebny a miasta zwyczajnie na niego nie stać. nie zatrudniała znajomego za pomocą sms. nie obiecywała gruszek na wierzbie w czasie kampanii wyborczej. jedyna jej wada to obrzydliwe włazidupstwo wobec miejscowych eminencji. mądry i myślący o przyszłości tego miasta i swoich dzieci idąc do wyborów nie zagłosuje na na Chrzanowskiego ani na panią Muzyk oni już swoje 5 minut mieli i zmarnowali,

  • darekk - niezalogowany 2018-05-25 15:01:02

    ale spójrzmy obiektywnie na sprawę, Muzyk była urzędnikiem, a nie zajmowała się niczym innym jak tylko promowaniem swojej osoby, a sprawy miasta miala całkowicie w d****....nie wiem dlaczego jeszcze jej bronicie.....

  • darekk - niezalogowany 2018-05-25 15:00:49

    ale spójrzmy obiektywnie na sprawę, Muzyk była urzędnikiem, a nie zajmowała się niczym innym jak tylko promowaniem swojej osoby, a sprawy miasta miala całkowicie w d****....nie wiem dlaczego jeszcze jej bronicie.....

  • enej - niezalogowany 2018-05-25 14:53:55

    gdybym nie widział ,że pani Muzyk to kobieta t bym powiedział ,że kolejny ministrant szykuje się na stołek prezydenta miasta . A tak to powiem ,że to gospodyni biskupa hahahah

  • darekk - niezalogowany 2018-05-25 14:29:34

    ahahahahaha czasuś denerwuje się bo nie może kasować tutaj prawicowych komentarzy hahahahah wracaj do siebie na 4lomza, tak masz same lewackie teksty, chociaż 4 teraz i tak nikt nie traktuje poważnie

  • darekk - niezalogowany 2018-05-25 14:29:22

    ahahahahaha czasuś denerwuje się bo nie może kasować tutaj prawicowych komentarzy hahahahah wracaj do siebie na 4lomza, tak masz same lewackie teksty, chociaż 4 teraz i tak nikt nie traktuje poważnie

  • jaa - niezalogowany 2018-05-25 14:23:36

    Czy ktoś z Urzędu Miasta opłaca pisanie tych komentarzy czy ktoś to robi w ramach czynu społecznego? Serio pytam. Niesmaczna ta propaganda.

  • ¯\\_(ツ)\_/¯ - niezalogowany 2018-05-25 14:15:42

    Co to za trolle tutaj wylęgały się ja pytam ???

  • Tobi - niezalogowany 2018-05-25 14:07:02

    Panie Mariuszu życzę wygranej ! Nie ma w Łomży nikogo prócz Pana kto by lepiej sprawował te funkcję . Ja i moi znajomi głosujemy na Pana

  • darekk - niezalogowany 2018-05-25 14:04:45

    zdzichu - dokładnie!!! masz 100% racji!!! Kobieta jest symbolem ZDRADY, KARIEROWICZOSTWA, CHAOSU!!!!!!

  • Tobi - niezalogowany 2018-05-25 14:04:34

    Chrzanowski najlepszy prezydent Łomży jaki był

  • Trolle, przestańcie robić ludz - niezalogowany 2018-05-25 14:03:39

    Sprawdźcie sami jakie "poparcie" ma Chrzanowski ... Wejdźcie sobie na FACEBOOKOWY profil mylomza Tam temat : "Z OSTATNIEJ CHWILI.....Prezydent odwołał swojego zastępcę" ... w komentarzach na facebooku pod artykułem na mylomza gdzie trzeba się podpisac imieniem i nazwiskiem juz nikt tak chrzanowskiego nie wychwala tylko wszyscy stwierdzają, że Pani Muzyk była bardziej kompetentna. tu na mylomza JEDNA OSOBA MOŻE SOBIE ZAŁOŻYĆ KILKA KONT I PISAĆ POD KILKOMA NICKAMI JEDNOCZEŚNIE - NA FACEBOOKU NIE MA PRAWIE WCALE KOMENTARZY POZYTYWNYCH I WYSTAWIAJĄCYCH MU LAUREK INTERNAUTÓW - DLACZEGO ? A NO BO TAM NA FACEBOOKU , TRZEBA SIĘ PODPISAĆ Z IMIENIA I NAZWISKA 10ciu PROFILI SOBIE TROLL NIE ZAŁOŻY :)

  • Zdzichu - niezalogowany 2018-05-25 13:55:06

    Pytanie nasuwa się jedno - z czego zostanie zapamiętana Agnieszka Muzyk jako zastępca Mariusza Chrzanowskiego? Z niczego? Z braku decyzyjności? Z chaosu? Z braku lojalności do Prezydenta?

  • Trolle, przestańcie robić ludz - niezalogowany 2018-05-25 13:51:23

    Sprawdźcie sami jakie "poparcie" ma Chrzanowski ... Wejdźcie sobie na FACEBOOKOWY profil mylomza Tam temat : "Z OSTATNIEJ CHWILI.....Prezydent odwołał swojego zastępcę" ... w komentarzach na facebooku pod artykułem na mylomza gdzie trzeba się podpisac imieniem i nazwiskiem juz nikt tak chrzanowskiego nie wychwala tylko wszyscy stwierdzają, że Pani Muzyk była bardziej kompetentna. tu na mylomza JEDNA OSOBA MOŻE SOBIE ZAŁOŻYĆ KILKA KONT I PISAĆ POD KILKOMA NICKAMI JEDNOCZEŚNIE - NA FACEBOOKU NIE MA PRAWIE WCALE KOMENTARZY POZYTYWNYCH I WYSTAWIAJĄCYCH MU LAUREK INTERNAUTÓW - DLACZEGO ? A NO BO TAM NA FACEBOOKU , TRZEBA SIĘ PODPISAĆ Z IMIENIA I NAZWISKA 10ciu PROFILI SOBIE TROLL NIE ZAŁOŻY :)

  • KASA - niezalogowany 2018-05-25 13:50:02

    Myślicie ,że biskup to jest święty i jego najbliższe osoby,mówią,że najgorsze to te kościelne.....

  • gra o tron - niezalogowany 2018-05-25 13:49:55

    Jej kariera się tak szybko zaczęła jak się skończyła. Za rok już nikt o niej nie będzie pamiętał. I po co jej to było?

  • Trolle, przestańcie robić ludz - niezalogowany 2018-05-25 13:46:29

    ... a tu na mylomza JEDNA OSOBA MOŻE SOBIE ZAŁOŻYĆ KILKA KONT I PISAĆ POD KILKOMA NICKAMI JEDNOCZEŚNIE - NA FACEBOOKU NIE MA PRAWIE WCALE KOMENTARZY POZYTYWNYCH I WYSTAWIAJĄCYCH MU LAUREK INTERNAUTÓW - DLACZEGO ? A NO BO TAM NA FACEBOOKU , TRZEBA SIĘ PODPISAĆ Z IMIENIA I NAZWISKA 10ciu PROFILI SOBIE TROLL NIE ZAŁOŻY :) Sprawdźcie sami jakie "poparcie" ma Chrzanowski ... Wejdźcie sobie na FACEBOOKOWY profil mylomza Tam temat : "Z OSTATNIEJ CHWILI.....Prezydent odwołał swojego zastępcę" ... w komentarzach na facebooku pod artykułem na mylomza gdzie trzeba się podpisac imieniem i nazwiskiem juz nikt tak chrzanowskiego nie wychwala tylko wszyscy stwierdzają, że Pani Muzyk była bardziej kompetentna.

  • Trolle, przestańcie robić ludz - niezalogowany 2018-05-25 13:44:01

    ... a tu na mylomza JEDNA OSOBA MOŻE SOBIE ZAŁOŻYĆ KILKA KONT I PISAĆ POD KILKOMA NICKAMI JEDNOCZEŚNIE - NA FACEBOOKU NIE MA PRAWIE WCALE KOMENTARZY POZYTYWNYCH I WYSTAWIAJĄCYCH MU LAUREK INTERNAUTÓW - DLACZEGO ? A NO BO TAM NA FACEBOOKU , TRZEBA SIĘ PODPISAĆ Z IMIENIA I NAZWISKA 10ciu PROFILI SOBIE TROLL NIE ZAŁOŻY :)

  • taka prawda - niezalogowany 2018-05-25 13:43:32

    Prawda jest taka, że Muzyk odchodzi właściwie na własne życzenie. Czy ona naprawdę myślała, że jest nietykalna? Tak bezczelnie odchodzić się ze swoim przełożonym, który ją wypromował i zaufał? Jakim trzeba być człowiekiem, żeby stosować takie podłe zagrywki? I pomyśleć, że taka osoba była blisko biskupa, kościoła... "Miałeś chamie złoty róg..."

  • Łomzynianka - niezalogowany 2018-05-25 13:43:13

    Co Wy za głupoty wypisujecie. Zrobiła reformę szkolnictwa, nie zwalniając nikogo z pracy. Nie wiem czy był taki drugi przypadek w Polsce. Wszędzie była aktywna i obecna w przeciwieństwie do Pana Prezydenta, którego nigdzie nie było widać. A co z-ca może zrobić dla miasta? Decyzje strategiczne podejmuje PreYdent i Jego rozliczajcie. Moim zdaniem to była bardzo kompetentna, mądra i odważna kobieta i może dlatego zwolniona, ze zagrażała Wielka szkoda, ale ja jeszcze widzę Ją na stanowisku odpowiednim do Jej kompetencji. Trzymam za Panią kciuku- Pani Prezydent!!!!!

  • Trolle, przestańcie robić ludz - niezalogowany 2018-05-25 13:42:51

    Sprawdźcie sami jakie "poparcie" ma Chrzanowski ... Wejdźcie sobie na FACEBOOKOWY profil mylomza Tam temat : "Z OSTATNIEJ CHWILI.....Prezydent odwołał swojego zastępcę" ... w komentarzach na facebooku pod artykułem na mylomza gdzie trzeba się podpisac imieniem i nazwiskiem juz nikt tak chrzanowskiego nie wychwala tylko wszyscy stwierdzają, że Pani Muzyk była bardziej kompetentna. Anna Chmielewska Anna Chmielewska Zagrożenie się wycina! Kompetencja, działanie, mądrość to przeszkoda! Nie myślałam że kiedykolwiek zagłosuję na PIS, ale jeśli Pani Muzyk będzie kandydować na prezydenta ma Pani mój głos! Kamil Kamiński Kamil Kamiński Jedna z najbardziej kompetentych osób w Urzędzie Miasta Łomża. Szkoda, ale może teraz będzie więcej swobody do działań na rzecz miasta:) Aleksander Wysocki Aleksander Wysocki Najgorszy prezydent Łomży jakiego pamietam a jeszcze do tego jak poczuł, ze ktoś jest bardziej kompetentny od niego to od razu zwolnił. Czy ten chłopak ma jeszcze jakiś pomysł na miasto ? Obiecał konkretny program gospodarczy... nigdy więcej nie oddam głosu na tego człowieka. Zgłosiłem mu pare problemów poprzez Facebooka bo prowadzi oficjalne konto to mnie zablokował bo miałem czelność mu zwróci na coś uwagę. Filip Włodarczyk Filip Włodarczyk Mariusz Chrzanowski nie potrafi się z nikim dogadać na dłuższa metę... Kaśka Grzymała Łepkowska Kaśka Grzymała Łepkowska

  • Trolle, przestańcie robić ludz - niezalogowany 2018-05-25 13:41:51

    PS: Swoją drogą, kto ma jeszcze konto na FB może sprawdzić z ciekawości, kim są i gdzie pracują te dwie osoby popierające prezydenta. Ciekawe jak by powiązać te profile z konkretnymi osobami ? Niestety, ja tego nie mogę sprawdzić, bo nie mam aktywnego konta na FB . ... a tu JEDNA OSOBA MOŻE SOBIE ZAŁOŻYĆ KILKA KONT I PISAĆ POD KILKOMA NICKAMI JEDNOCZEŚNIE - NA FACEBOOKU NIE MA PRAWIE WCALE KOMENTARZY POZYTYWNYCH I WYSTAWIAJĄCYCH MU LAUREK INTERNAUTÓW - DLACZEGO ? A NO BO TAM NA FACEBOOKU , TRZEBA SIĘ PODPISAĆ Z IMIENIA I NAZWISKA 10ciu PROFILI SOBIE TROLL NIE ZAŁOŻY :)

  • Trolle, przestańcie robić ludz - niezalogowany 2018-05-25 13:40:35

    Kaśka Grzymała Łepkowska Kaśka Grzymała Łepkowska

  • Trolle, przestańcie robić ludz - niezalogowany 2018-05-25 13:38:54

    Sprawdźcie sami jakie "poparcie" ma Chrzanowski ... Wejdźcie sobie na FACEBOOKOWY profil mylomza Tam temat : "Z OSTATNIEJ CHWILI.....Prezydent odwołał swojego zastępcę" ... w komentarzach na facebooku pod artykułem na mylomza gdzie trzeba się podpisac imieniem i nazwiskiem juz nikt tak chrzanowskiego nie wychwala tylko wszyscy stwierdzają, że Pani Muzyk była bardziej kompetentna. Anna Chmielewska Anna Chmielewska Zagrożenie się wycina! Kompetencja, działanie, mądrość to przeszkoda! Nie myślałam że kiedykolwiek zagłosuję na PIS, ale jeśli Pani Muzyk będzie kandydować na prezydenta ma Pani mój głos! Kamil Kamiński Kamil Kamiński Jedna z najbardziej kompetentych osób w Urzędzie Miasta Łomża. Szkoda, ale może teraz będzie więcej swobody do działań na rzecz miasta:) Aleksander Wysocki Aleksander Wysocki Najgorszy prezydent Łomży jakiego pamietam a jeszcze do tego jak poczuł, ze ktoś jest bardziej kompetentny od niego to od razu zwolnił. Czy ten chłopak ma jeszcze jakiś pomysł na miasto ? Obiecał konkretny program gospodarczy... nigdy więcej nie oddam głosu na tego człowieka. Zgłosiłem mu pare problemów poprzez Facebooka bo prowadzi oficjalne konto to mnie zablokował bo miałem czelność mu zwróci na coś uwagę. Filip Włodarczyk Filip Włodarczyk Mariusz Chrzanowski nie potrafi się z nikim dogadać na dłuższa metę... Kaśka Grzymała Łepkowska Kaśka Grzymała Łepkowska

  • KASA - niezalogowany 2018-05-25 13:34:39

    Może do Warszawy pójdzie na stanowisko do Rafalskiej.....

  • Milenkaa - niezalogowany 2018-05-25 13:17:25

    Najciekawszy jest 3 punkt zarządzenia...

  • kirunek wawa - niezalogowany 2018-05-25 13:12:02

    Ostatnio dość często lansowała sie w mediach to w tvp info to u boku minister Rafalskiej, podejrzana sprawa.

  • ZawiedzonyWyborcaPIS - niezalogowany 2018-05-25 13:08:00

    Brawo jeden klakier "ratuszowy" Nawet dwa komentarze poparcia dla Krula na minutę ,ile ci płacą?

  • jaaaa - niezalogowany 2018-05-25 13:04:35

    odwołać P.Chrzanowskiego!!!!!!!!!!!!!

  • chcwd - niezalogowany 2018-05-25 13:04:25

    kazali to odwołał, takich decyzji nie podejmuje się na szczeblu łomżyńskim

  • Pan Ł. - niezalogowany 2018-05-25 13:01:45

    Mądra decyzja Panie Chrzanowskie. W pełni popieram

  • darekk - niezalogowany 2018-05-25 13:00:17

    ale marek@ o czym ty mówisz. w PiSie muzyk ma fatalną opinię, poza tym nawet nie jest członkiem partii. Sondaże wskazują na zwycięstwo Chrzanowskiego w I turze!! muzyk jest karierowiczką i no najgorsze nie jest lojalna, a ty mówisz o obchodzeniu się z nią jak jajkiem....???? jesteś niepoważny...

  • darekk - niezalogowany 2018-05-25 12:59:59

    ale marek@ o czym ty mówisz. w PiSie muzyk ma fatalną opinię, poza tym nawet nie jest członkiem partii. Sondaże wskazują na zwycięstwo Chrzanowskiego w I turze!! muzyk jest karierowiczką i no najgorsze nie jest lojalna, a ty mówisz o obchodzeniu się z nią jak jajkiem....???? jesteś niepoważny...

  • marek@... - niezalogowany 2018-05-25 12:49:44

    ewidentnie jest to proba usuniecia rywalki w wyborach na prezydenta miasta Łomży. czuje ,ze wiekszosc tych komentarzy to moze pislało raptem 4 osoby, mam nadzieje,ze jednak Mariusz Chrzanowski nie zostanie ponownie ani kandytatem pis ani prezydentem .juz za samo zwolnienie pani wiceprezydent w taki sposob.

  • petent - niezalogowany 2018-05-25 12:48:22

    a co tam jeszcze robi Tamara i jej rzecznik..?

  • Kiedyś im bieda do d... zajrzy - niezalogowany 2018-05-25 12:46:55

    bardzo dobra decyzja, miasto w końcu się przewietrzy, trzeba jeszcze drugiego zastępce odwołać

  • fred - niezalogowany 2018-05-25 12:36:50

    odwołanie to bardzo dobry punkt wyjścia do całej kampanii. Tylko zgadnijcie dla Kogo?

  • Buta i arogancja wielu powoduj - niezalogowany 2018-05-25 12:27:59

    To wspaniała wiadomość na koniec tygodnia!!!

  • zyta - niezalogowany 2018-05-25 12:20:20

    ,,jako za dnia tak i do wieczora,,stare polskie powiedzenie skłócili PiS w Łomży,podzielili, odsunęli i podeptali ludzi wiernych PiS-owi, cwaniaki bez kręgosłupa powskakiwali na stołki a teraz podarli się między sobą karma powraca,szambo wybiło WSZYSCY WY...DALAĆ

  • darekk - niezalogowany 2018-05-25 12:11:25

    ale to dotyczy również innych jej działań, chociażby w ostatnich dniach, babka jest takim typowych kretem/judaszem który kopie pod swoimi przełożonymi po to żeby zająć ich miejsce. To najgorszy typ ludzi!!!!! i ona ma reprezentować moje interesy???? pffff

  • Zaniepokojony - niezalogowany 2018-05-25 12:03:35

    Może ktoś powie w końcu jasno o "niejasnych" powiązaniach Pani Muzyk z Kurią Biskupią. Przecież po mieście krążą legendy o tym, kto faktycznie rządził w mieście i jakie strumienie kasy lały się z Miasta do Pałacu. To okropne,że trwał taki proceder i że przepadziwość ludzka nie zna granic. Pomyślcie, skoro takie rzeczy dzieją się na szczeblu lokalnym, to co się dzieje u szczytu władzy? Zanim pójdziemy zagłosować w kolejnych wyborach, zastanówmy się na kogo oddać swój głos, choć znając życie i tak nie będzie ani jednego sprawiedliwego wśród kandydatów.

  • darekk - niezalogowany 2018-05-25 12:02:16

    ale najważniejszym newsem dnia jest to że Łomża jest wolna od muzykowej, chociażby tylko za to Prezydent ma mój głos!!!!

  • Odwołać Czosnka!!! - niezalogowany 2018-05-25 12:02:09

    Jeszcze tylko drugi wiceprezydent i już będzie ekstra!!!

  • darekk - niezalogowany 2018-05-25 12:00:55

    jego desygnacja to kwestia czasu, z sondaży PolskaTimes wynika że wygrywa w ! turze z poparciem ponad 60%!!!!

  • KASA - niezalogowany 2018-05-25 11:59:49

    Kto zadecyduje kto będzie oficjalnym kandydatem na prezydenta?

  • Major - niezalogowany 2018-05-25 11:53:47

    Ogółem Chrzanowski to dobry prezydent. Dziękuję za tą wypowiedź.

  • Omen - niezalogowany 2018-05-25 11:49:52

    Rzeczywiście nie jest oficjalnym kandydatem...

  • Omen - niezalogowany 2018-05-25 11:46:53

    Chrzanowskie to oficjalny kandydat przecież...

  • moniaC - niezalogowany 2018-05-25 11:44:21

    a kiedy desygnował ?

  • darekk - niezalogowany 2018-05-25 11:41:10

    PiS już desygnował Chrzanowskiego na prezydenta więc o czym ty w ogóle mówisz????

  • loki - niezalogowany 2018-05-25 11:40:56

    W d...e byliście g...o widzieliście,oni wiedzą co robią,pani M zapewne obejmie lepsze stanowisko a wy siejecie propagandę

  • darekk - niezalogowany 2018-05-25 11:40:25

    hahahahahahah a czaruś myślał że zostanie wiceprezydentem ja muzykowa wygra!!!!! buhahahahaahhahaha!!!!!!!! czuję czarunia że zapowiada się nocne picie do lustra!!! hahahahah

  • abv - niezalogowany 2018-05-25 11:38:48

    czyli między wierszami napisane Muzyk oficjalnym kandydatem PIS na prezydenta

  • Emeryt - niezalogowany 2018-05-25 11:36:19

    Za wielki obraz nędzy i rozpaczy w mieście odpowiada 23 radnych Łomży,to oni głosują na niekorzyść miasta a z korzyścią tylko dla siebie......Radni do wymiany....Na sesjach rady miejskiej nie widać zaangażowania w przyszłość miasta i rozwój....

  • Janek kos - niezalogowany 2018-05-25 11:33:23

    Pierwsze 100 wpisów ratuszowych :) mylomza prywatna tuba propagandowa :)

  • super ESEMES HERO - niezalogowany 2018-05-25 11:29:33

    Chrzanwoskii cojones ????? hahahahaha hahahahah hahaha cojones ???? hahahah zeby ESEMESEM zatrudniac ???? hahahahah hahahahha hahhahaha cojones????/ Chrzanowski ? hahhaha ESEMESY hehehe

  • Nonsens Chrzanowskiego - niezalogowany 2018-05-25 11:22:08

    Łomża wygląda jak jeden wielki obraz nędzy i rozpaczy. Brak nowych miejsc pracy, brak inwestycji przynoszących zyski do budżetu, ucieczka ludzi z tego miasta, gigantyczne zadłużenie, zatrudnianie przez esemesy, zatrudnianie swoich, lans w mediach, i wiele, wiele innych. Inne miasta tej wielkości na jej tle po prostu BŁYSZCZĄ! Wstyd! Prezydent nic nie robi - zwykły karierowicz, który się wiezie na plecach PiSu. Przestańcie więc chrzanić i wychwalać klakierzy ratuszowi, bo ludziom oczu nie zamydlicie. Szanowni mieszkańcy Łomży, życzę Wam więcej rozumu przy urnach podczas wyborów samorządowych w tym roku.

  • darekk - niezalogowany 2018-05-25 11:19:51

    poza tym zamiast uczestniczyć w sesjach rady miasta to bałamuciła osoby wpływowe w regionie, żeby ją promowali i tak właśnie muzyk dbała o miasto!!!!

  • darekk - niezalogowany 2018-05-25 11:18:22

    Muzyk to taka typowa karierowiczka, która biegała od jednych mediów do drugich i na tym kończyła się jej aktywność!!!!!!!

  • Alex. - niezalogowany 2018-05-25 11:17:35

    Chrzanowski masz cojones. Jesienią masz mój głos

  • Gagatek - niezalogowany 2018-05-25 11:09:28

    A od kiedy prezydent ma władzę absolutną? Trzeba mieć jakąś podstawową wiedzę żeby móc zabierać głos w dyskusji i kogoś bezkarnie opluwac. Może trzeba przyjrzeć się radnym...? Może ich rozliczycie z obietnic?

  • enej - niezalogowany 2018-05-25 11:05:05

    kochani bo czas ratusz z tego pisowskiego towarzystwa które jest bezgranicznie poddane miejscowym eminencjom przewietrzyć . Zbliżające się wybory są do tego doskonała okazją , gdzie korzystając z demokratycznego prawa powiemy w końcu dość temu pisobiskupiemu kompromitującemu zarzadzaniu naszym miastem

  • podwładny - niezalogowany 2018-05-25 11:04:31

    Tępić wszystkich kto ma odmienne zdanie. Chcesz mieć dobrze wchodź w dupę, liż dupę i milcz. A najlepiej udawaj wniebowzięcie.

  • jaaaa - niezalogowany 2018-05-25 11:02:24

    Prezydent jak obejmował stanowisko był szczupłym mężczyzną a teraz wygląda jak "puchowy Miś"

  • finally - niezalogowany 2018-05-25 10:58:53

    W końcu mamy to. Bardzo dobra decyzja. 3xTAK

  • boy - niezalogowany 2018-05-25 10:53:56

    Polska mistrzem świata by była z ową Panią haha.

  • bbb - niezalogowany 2018-05-25 10:53:11

    Brawo, oby się pozagryzali pisiory.

  • viper - niezalogowany 2018-05-25 10:52:53

    Ercia może temu ją Chrzanowski ją pogonił. Nie robiła jak on jej kazał

  • nawała - niezalogowany 2018-05-25 10:51:41

    Pani Agnieszko słyszałem że po mundialu posada Nawałki może być wolna. Może tak Tadeusz by zadziałał to byłaby Pani pierwszą selekcjoner.

  • ercia - niezalogowany 2018-05-25 10:51:32

    z tym hospicjum top jest spręzyna bo ona dotacje dawałą

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-05-25 10:51:04

    PREZYDENT RZĄDZI W MIEŚCIE ,a jej eminencja niech zajmie się sprawami życia duchowego a nie polityką.

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-05-25 10:51:04

    PREZYDENT RZĄDZI W MIEŚCIE ,a jej eminencja niech zajmie się sprawami życia duchowego a nie polityką.

  • enej - niezalogowany 2018-05-25 10:50:28

    no już teraz pojmuje z jakiego powodu internetowa brygada hejterów ratuszowych tak obrzuca błotem panią Muzyk. Dla mnie te dwie kandydatury na prezydenta czy to Chrzanowskiego czy też pani Muzyk to jedno i to samo z tego samego pisowskiego wora. Z tym ,że pani Muzyk: nie donosiła dwukrotnie do prokuratury dla internautów. nie obcinała pomimo obietnic po cichu rok w rok dotacji na pomoc dla ludzi nieuleczalnie chorych. nie sprzedała połowy dworca tak,że teraz nie ma ani dworca ani pieniędzy na budowę nowego. nie wynosiła flagi unii europejskiej nie budowała uparcie parku i pchała w jego budowę milionowe kwoty pomimo faktu ,ze nikomu on nie jest potrzebny a miasta zwyczajnie na niego nie stać. nie zatrudniała znajomego za pomocą sms. nie obiecywała gruszek na wierzbie w czasie kampanii wyborczej.

  • hej - niezalogowany 2018-05-25 10:50:24

    edukacja to bardzo ważna sprawa i zawsze warto w nią inwestować. I lepiej jak ktoś inny tym się zajmie

  • zielony - niezalogowany 2018-05-25 10:50:02

    Na zielonej trawie....

  • Zuch - niezalogowany 2018-05-25 10:49:47

    Brawo brawo

  • sprawiedliwy - niezalogowany 2018-05-25 10:49:11

    Super sprawa. Edukacja musi być w mądrzejszych rękach

  • hej - niezalogowany 2018-05-25 10:48:24

    ufff w końcu. arrivederci roma dla tej Pani

  • anitaj - niezalogowany 2018-05-25 10:48:12

    Jeden podpis, jeden ruch i tyle dobrego. Dziękuję Panie Mariuszu że mogłam tego doczekać

  • xvyz - niezalogowany 2018-05-25 10:47:01

    Bardzo mądra.

  • darekk - niezalogowany 2018-05-25 10:46:57

    fan - dla mnie Prezydent i tak miał do nie anielską cierpliwość...

  • xvyz - niezalogowany 2018-05-25 10:46:30

    Chrzanowski mądra decyzja.

  • sergio - niezalogowany 2018-05-25 10:45:39

    Chrzanowski masz cojones. Jesienią masz mój głos Chrzanowski masz cojones. Jesienią masz mój głos Chrzanowski masz cojones. Jesienią masz mój głos Chrzanowski masz cojones. Jesienią masz mój głos Chrzanowski masz cojones. Jesienią masz mój głos Chrzanowski masz cojones. Jesienią masz mój głos Chrzanowski masz cojones. Jesienią masz mój głos Chrzanowski masz cojones. Jesienią masz mój głos Chrzanowski masz cojones. Jesienią masz mój głos

  • Wikram - niezalogowany 2018-05-25 10:45:26

    No właśnie co zrobiła? I tak długo siedziała w ratuszu. Teraz już będzie tylko lepiej

  • Fan - niezalogowany 2018-05-25 10:44:41

    Brawo Mariusz, odważny ruch, wszelki bunt należy tłumić twardą ręką.

  • Wikram - niezalogowany 2018-05-25 10:44:39

    darekk oczywiście, że nie. Chyba nie myślałeś inaczej. Pozdro

  • darekk - niezalogowany 2018-05-25 10:43:54

    ale tak na spokojnie to zauważcie że i tak to zbyt długo trwało, ile można pudrować trupa i udawać, że nic się nie dzieje??? co muzyk zrobiła dla Łomży????

  • sergio - niezalogowany 2018-05-25 10:43:53

    odwołanie Muzyk informacją dnia dobrą informacją. Popieram odwołanie Muzyk informacją dnia dobrą informacją. Popieram odwołanie Muzyk informacją dnia dobrą informacją. Popieram odwołanie Muzyk informacją dnia dobrą informacją. Popieram odwołanie Muzyk informacją dnia dobrą informacją. Popieram odwołanie Muzyk informacją dnia dobrą informacją. Popieram odwołanie Muzyk informacją dnia dobrą informacją. Popieram odwołanie Muzyk informacją dnia dobrą informacją. Popieram odwołanie Muzyk informacją dnia dobrą informacją. Popieram odwołanie Muzyk informacją dnia dobrą informacją. Popieram odwołanie Muzyk informacją dnia dobrą informacją. Popieram

  • Więcej_widzący_niekojący - niezalogowany 2018-05-25 10:42:51

    Rzeczywiście ta decyzja Prezydenta Chrzanowskiego jest bardzo dobra, ALE DLA PANI MUZYK!!! Prezydencie gratuluję wykonanego po mistrzowsku pijarowego i politycznego samobójstwa :-D

  • enej - niezalogowany 2018-05-25 10:42:09

    no już teraz pojmuje z jakiego powodu internetowa brygada hejterów ratuszowych tak obrzuca błotem panią Muzyk. Dla mnie te dwie kandydatury na prezydenta czy to Chrzanowskiego czy też pani Muzyk to jedno i to samo z tego samego pisowskiego wora. Z tym ,że pani Muzyk: nie donosiła dwukrotnie do prokuratury dla internautów. nie obcinała pomimo obietnic po cichu rok w rok dotacji na pomoc dla ludzi nieuleczalnie chorych. nie sprzedała połowy dworca tak,że teraz nie ma ani dworca ani pieniędzy na budowę nowego. nie wynosiła flagi unii europejskiej nie budowała uparcie parku i pchała w jego budowę milionowe kwoty pomimo faktu ,ze nikomu on nie jest potrzebny a miasta zwyczajnie na niego nie stać. nie zatrudniała znajomego za pomocą sms. nie obiecywała gruszek na wierzbie w czasie kampanii wyborczej. jedyna jej wada to obrzydliwe włazidupstwo wobec miejscowych eminencji.

  • Cosa - niezalogowany 2018-05-25 10:41:51

    Muzyk niech się sprawdzaniem matur teraz zajmie

  • darekk - niezalogowany 2018-05-25 10:41:26

    Wcale nie wygląda ładnie na zdjęciach ;)

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-05-25 10:41:12

    Panie Chrzanowski: Gdzie nowe miejsca pracy? Gdzie nowi inwestorzy? Zakłady? Niezrealizowane inwestycje i co dalej? Zadłużanie miasta, kredyty, a w zamian nic konkretnego Sprzedawanie działek miejskich. I czym ma rządzić następny Prezydent, jak nie będzie nic!!! Sprywatyzowane i ubogie miasto bez pracy i perspektyw. Donosy do prokuratury na nieprzychylne Chrzanowskiemu komentarze Zatrudnianie przez esemesy Przestańcie więc chrzanić i wychwalać klakierzy ratuszowi, bo ludziom oczu nie zamydlicie. Nie pomogą nawet wszelkie imprezy organizowane przez Chrzanowskiego by ponownie zdobyć zaufanie mieszkańców i ponownie objąć fotel prezydenta! Mieszkańcy mają oczy otwarte i widzą co dzieje się w mieście za rządów Chrzanowskiego

  • Cosa - niezalogowany 2018-05-25 10:41:06

    Mądra decyzja. Popieram

  • darekk - niezalogowany 2018-05-25 10:40:43

    widzę czarek że znudziło Ci się cenzorowanie komentarzy na 4lomza i przeniosłeś się tutaj!!! ahhahahahaahh

  • Wikram - niezalogowany 2018-05-25 10:40:26

    Ta Pani wygląda tylko ładnie na zdjęciach. DOobrze, że już jej podziękowano

  • Alex. - niezalogowany 2018-05-25 10:40:10

    Efektywność. Mariusz Chrzanowski pokaże że bez tej Pani i tylko z jednym zastępcą ogarnie całe miasto. Brawo Chrzanowski

  • Mariuszek - niezalogowany 2018-05-25 10:39:09

    Podobno Agnieszka dostała propozycję pracy jako gospodyni w Kurii :) Mam nadzieję,że przypilnuje tam wszystkich żeby nie konsumowali podczas 100 dniowej abstynencji.

  • cycu - niezalogowany 2018-05-25 10:38:53

    Tak się niszczy potencjalną konkurencję...

  • darekk - niezalogowany 2018-05-25 10:38:50

    Jako łomżyniak czuję się bezpieczniej, gdy wiem, że nie ma jej w ratuszu

  • Tadeo - niezalogowany 2018-05-25 10:38:35

    Brawo Chrzanowski. Bardzo dobra decyzja a i już o oszczędnościach nie wspominam

  • darekk - niezalogowany 2018-05-25 10:38:31

    poza tym, powiedzmy sobie szczerze, co ona zrobiła dla miasta przez 3,5 roku???? Wszystkie ważne decyzje podejmował Prezydent Chrzanowski, bo ona nie była w stanie podjąć decyzji. Poza tym miała takie parcie na władzę, że zaczęła stawać się niebezpieczna dla miasta. Dla władzy byłaby w stanie pójść na kompromis z każdym tylko po to żeby ją osiągnąć!!!!

  • jerry - niezalogowany 2018-05-25 10:37:36

    Ciekawe czy była spakowana

  • łomżyniak - niezalogowany 2018-05-25 10:37:30

    TROLLU, KLAKIERZE posługujący się kilkoma nickami, piszesz brednie wybielające swego pryncypała! Robisz jemu krecią przysługę! Jednym ze sposobów działania pryncypała jest zorganizowana grupa, która korzystając z internetu non stop monitoruje wszystkie lokalne fora internetowe wklejając gotowe pozytywne na jego temat komentarze. Za wszelką ceną stara się ona kreować pozytywny wizerunek włodarza. W sposób wręcz prześmiewczy działa i za wszelką cenę stara się utrzymać pozytywny obraz miłościwie panującego włodarza. Piszę w sposób prześmiewczy, bo sposób działania tej grupki jest tak komiczny i szyty grubymi nićmi ,że tylko ślepy i głuchy nie potrafi tego dojrzeć. Sposób prowadzonej przez tę grupę propagandy świadczy o braku szacunku dla jej adresatów, gdyż intelektualnie jest tak płytki i nachalny ,że tylko powiedzenie ciemny lud to kupi jest w stanie podołać konfrontacji z tym rodzajem propagandy.

  • darekk - niezalogowany 2018-05-25 10:36:48

    Muzyk z tym parciem na szkło i władzę jest niebezpieczna dla miasta. Takie karierowiczki zawsze są obarczone genem szaleństwa. Ona jest niebezpieczna dla Łomży!!!

  • jerry - niezalogowany 2018-05-25 10:36:47

    pANI aGNIESZKA JUŻ W RATUSZU NIE MIESZKA NOWY PRZEBÓJ ZESP[OŁU ŁZY

  • darekk - niezalogowany 2018-05-25 10:36:30

    Muzyk z tym parciem na szkło i władzę jest niebezpieczna dla miasta. Takie karierowiczki zawsze są obarczone genem szaleństwa. Ona jest niebezpieczna dla Łomży!!!

  • Anna z Łomży - niezalogowany 2018-05-25 10:36:19

    Pan Chrzanowski jest hojny, ale dla swoich. Oto wysokość nagród przyznanych przez prezydenta Chrzanowskiego poszczególnym dyrektorom: - Andrzej Modzelewski, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji – 5000 zł - Jan Miłosz Zarzycki, dyrektor naczelny i artystyczny Filharmonii Kameralnej – 5000 zł - Bożena Jabłońska, dyrektor Centrum Pieczy Zastępczej – 5000 zł - Janusz Nowakowski, dyrektor Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji – 5000 zł - Krzysztof Jankowski, dyrektor Domu Pomocy Społecznej – 5000 zł - Krzysztof Zemło, dyrektor Miejskiego Domu Kultury-Domu Środowisk Twórczych – 5000 zł - Jarosław Antoniuk, dyrektor Teatru Lalki i Aktora – 5000 zł - Marek Olbryś, dyrektor Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej – 5000 zł - Małgorzata Bachanowicz-Macieboch, dyrektor Środowiskowego Domu Samopomocy – 5000 zł - Magdalena Zawisza, p.o. dyrektora Ośrodka Interwencji Kryzysowej – 4000 zł - Wiesław Jagielak, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej – 3000 zł - Inga Kolaska, dyrektor Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej – 3000 zł - Krystyna Sobocińska, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej – 3000 zł - Jerzy Jastrzębski, dyrektor Muzeum Północno-Mazowieckiego – 2000 zł

  • karim - niezalogowany 2018-05-25 10:35:57

    Chrzanowski jesteś wielki.

  • Katarzyna kozak - niezalogowany 2018-05-25 10:35:39

    Wstyd Pani Agnieszko!!! Zaufał Pani młody człowiek a pani go zdradziła!!!

  • karim - niezalogowany 2018-05-25 10:35:24

    Tak się kończą niebezpieczne zabawy

  • Rozgoryczony łomżyniak - niezalogowany 2018-05-25 10:35:04

    Chrzanowskiego nie stać było na pomoc dla potrzebującego Hospicjum, obcinając rokrocznie dotację. Na co prezydent Chrzanowski w tym roku dał więcej niż na hospicjum? Na wiele... - na wymianę wykładziny wraz z pracami naprawczymi i remontowymi w pokoju 101, czyli jego gabinecie - 25 tys. 596,30 zł - na organizację imprezy sportowej pt. „Armia Fight Night II” - 28 tys. zł - na występ kabaretu SMILE - 28 tys. 290 zł - na wykonanie filmów informacyjno - promocyjnych „600-lecie nadania praw miejskich Łomży” (czas trwania do 5 min.) wraz ze spotem reklamowym (czas trwania do 30 sek.) - 30 tys. zł. - na występ Zespołu piękni i Młodzi podczas Dni Łomży - 30 tys. 750 zł - na wykonanie występu artystycznego zespołu Boys podczas Dni Łomży - 31 tys. 980 zł - na przygotowanie i realizacja projekcji video – mappingu na fasadzie Ratusza z okazji obchodów 600-lecia nadania praw miejskich w dniach 15-16 czerwca - 40 tys. Zł

  • darekk - niezalogowany 2018-05-25 10:34:59

    hahahahahahah a czaruś myślał że zostanie wiceprezydentem!!!!! buhahahahaahhahaha!!!!!!!! czuję czarunia że zapowiada się nocne picie do lustra!!!

  • tony.m - niezalogowany 2018-05-25 10:34:24

    Matematyk to na pewno była trudna decyzja. Ale najważniejsze, że jest już po zawodach dla tej Pani.

  • redlik - niezalogowany 2018-05-25 10:34:23

    Muzyk odwołana. Najlepsza informacja jak mogła dziś się pojawić

  • darekk - niezalogowany 2018-05-25 10:34:11

    hahahahahahah a czaruś myślał że zostanie wiceprezydentem ja muzykowa wygra!!!!! buhahahahaahhahaha!!!!!!!! czuję czarunia że zapowiada się nocne picie do lustra!!! hahahahah

  • enej - niezalogowany 2018-05-25 10:34:07

    no już teraz pojmuje z jakiego powodu internetowa brygada hejterów ratuszowych tak obrzuca błotem panią Muzyk. Dla mnie te dwie kandydatury na prezydenta czy to Chrzanowskiego czy też pani Muzyk to jedno i to samo z tego samego pisowskiego wora. Z tym ,że pani Muzyk: nie donosiła dwukrotnie do prokuratury dla internautów. nie obcinała pomimo obietnic po cichu rok w rok dotacji na pomoc dla ludzi nieuleczalnie chorych. nie sprzedała połowy dworca tak,że teraz nie ma ani dworca ani pieniędzy na budowę nowego. nie wynosiła flagi unii europejskiej nie budowała uparcie parku i pchała w jego budowę milionowe kwoty pomimo faktu ,ze nikomu on nie jest potrzebny a miasta zwyczajnie na niego nie stać. nie zatrudniała znajomego za pomocą sms. nie obiecywała gruszek na wierzbie w czasie kampanii wyborczej. jedyna jej wada to obrzydliwe włazidupstwo wobec miejscowych eminencji.

  • redlik - niezalogowany 2018-05-25 10:33:54

    Muzyk odwołana. Najlepsza informacja jak mogła dziś się pojawić

  • jony - niezalogowany 2018-05-25 10:33:24

    Południe ja też zagłosuję na Chrzanowskiego.

  • darekk - niezalogowany 2018-05-25 10:33:13

    WSPÓŁPRACA Z KIMŚ TAK DWULICOWYM JAK MUZYK TO MUSI BYĆ PRAWDZIWA TRAGEDIA, PODZIWIAM PREZYDENTA CHRZANOWSKIEGO ŻE TYLE Z NIĄ WYTRZYMAŁ!!!!!!!!!

  • matematyk - niezalogowany 2018-05-25 10:33:07

    cHRZANOWSKI MASZ JAJA DLATEGO JESIENIĄ MASZ MÓJ GŁOS

  • Łomżynianka - niezalogowany 2018-05-25 10:32:47

    Wrescie!!!! Brawo!!!!!

  • Zadłużone miasto bez perspekty - niezalogowany 2018-05-25 10:32:44

    Co kadencja to gorszy prezydent, czy można zejść jeszcze niżej? Pan Chrzanowski udowodnił, że tak. Tylko sport, koncerty, bawmy się, a dług rośnie. Stołki dla swoich MOSiR - dyrektor, zarząd MPWiK, radna babcia w zarządzie MPEC, urząd zapchany młodzieżą, niekoniecznie kompetentną. Kupił emerytów biletami autobusowymi. A teraz jeszcze zamierza wprowadzić, nawet wbrew elektoratowi, który go wybrał, wbrew zdecydowanej większości mieszkańców miasta, zakaz sprzedaży alkoholu po godz. 22.00. Czy ten człowiek nie robi kpin z tego miasta i jego mieszkańców? Nie dość, że nic nie zrobił, by, tak jak obiecał w kampanii wyborczej, przyciągnąć nowych inwestorów, aby utworzyć nowe miejsca pracy i w ten sposób zapobiec odpływowi ludzi z tego miasta, to jeszcze ośmiesza to miasto powodując całkowitą jego degradację i zaściankowość. Wstyd panie prezydencie! Na rzecz kogo lub czego pan działa? Kto za panem stoi?

  • antykod - niezalogowany 2018-05-25 10:32:27

    DOBRA DECYZJA BRAWO

  • południe - niezalogowany 2018-05-25 10:32:24

    Po tej decyzji na pewno oddam głos na Chrzanowskiego!

  • antykod - niezalogowany 2018-05-25 10:32:04

    WRESZCIE KTOŚ WYRZUCIŁ TĄ PANIĄ OD ABSTYNENCJI

  • mARICK3838kDLO - niezalogowany 2018-05-25 10:31:39

    Wsród moich znajomych nikt ale to nikt nie zagłosuje więcej na mariusza

  • d.rect3 - niezalogowany 2018-05-25 10:31:20

    I za działania na boku papa Pani Muzyk. Tak się nie robi. Good job

  • beckyg - niezalogowany 2018-05-25 10:31:18

    Dla miasta to bardzo dobra informacja

  • adrian maliszewski - niezalogowany 2018-05-25 10:31:01

    NIE DLA CHRZANA - LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ! KAZDY MA WLASNE ZDANIE A TEN PAN CHCE DECYDOWAC O KTÓREJ MAMY DO SKLEPU CHODZIĆ

  • Alex. - niezalogowany 2018-05-25 10:30:48

    Muzyk zwolniona z obowiązku wykonywania pracy

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-05-25 10:30:37

    "Stanowcze NIE dla pana Chrzanowskiego! Dlaczego? A dlatego: Gdzie nowe miejsca pracy?! Gdzie nowi inwestorzy? Zakłady? Niezrealizowane inwestycje i co dalej? Zadłużanie miasta, kredyty, a w zamian nic konkretnego!!! Sprzedawanie działek miejskich!!! I czym ma rządzić następny Prezydent, jak nie będzie nic!!! Sprywatyzowane i ubogie miasto bez pracy i perspektyw!!! Donosy do prokuratury na nieprzychylne Chrzanowskiemu komentarze! Zatrudnianie przez eSeMeSy! Lans w mediach! Nie chcemy więcej Pana na stanowisku prezydenta miasta! Wstyd Pan przynosisz dla Łomży! "

  • qqqqqqqqqq - niezalogowany 2018-05-25 10:30:28

    Jaki dobry prezydent???co wy wypisujecie!!!!??? Boi się konkurencji to przed wyborami pozbył się jej...I tak bym nie głosował ani na Muzyk ani na Chrzanka!!!!!!! Z PIS są lepsi kandydaci na Prezydenta naszego miasta

  • fertych - niezalogowany 2018-05-25 10:29:42

    Prezydent jest tylko jeden. Teraz Pani Muzyk mogła się o tym przekonać. Popieram decyzję Chrzanowskiego. Muzykowa mnie nie przekonywała.

  • Trolle piszą bzdury chcąc za w - niezalogowany 2018-05-25 10:29:34

    Panu Chrzanowskiemu też dziękujemy za 4 lata uśmiechów, przecinania wstęg i pięknych gestów z których nic nie wynika i lansu w mediach. Miasto nie poszło do przodu i to jest powód, aby zagłosować na innego kandydata z wizją. Kandydata, który nie będzie opowiadał bajek, że wszystko idzie w dobrym kierunku.

  • tony.m - niezalogowany 2018-05-25 10:29:04

    Jakby miała trochę honoru, to by sama odeszła. Decyzja trudna, ale ważne, że w końcu podjęta! Brawo

  • marlenka 123 - niezalogowany 2018-05-25 10:27:29

    sama powinna odejsc jak chciala kandydowac

  • Damianek - niezalogowany 2018-05-25 10:27:24

    Bardzo dobra decyzja.

  • KASA - niezalogowany 2018-05-25 10:26:58

    Prezydent pokazał kto rządzi w Łomży.BRAWO!!!!!!!!!!!!OBY TAK DALEJ POSTĘPOWAŁ.BISKUP ZATRUDNI DO SZKOŁY KATOLICKIEJ.

  • Damianek - niezalogowany 2018-05-25 10:26:45

    Chrzanowski widać rozlicza ludzi z efektów ich pracy. Najpierw był Such i Swada teraz Muzyk. Niestety urzędnik musi być efektywny. A tym wspomnianym państwu efektywności brakowało. Chociaż mniemanie o sobie mają wysokie.

  • jurand - niezalogowany 2018-05-25 10:26:44

    bardzo dobrze , że odwołał tę panią

  • Roman Ł. - niezalogowany 2018-05-25 10:25:36

    Lepiej późno niż wcale. Dobre posunięcie na pewno

  • Pracodawcazlomzy - niezalogowany 2018-05-25 10:24:20

    Jak by miała honor to sama by odeszła, a nie kłamała i kombinowała pod nosem pracodawcy!!!

  • pepe - niezalogowany 2018-05-25 10:24:04

    o 3 lata za póżno,ale lepiej póżn oniż......

  • byter - niezalogowany 2018-05-25 10:23:37

    Chrzanowski podjął bardzo dobrą decyzję. Nie może być tak że ktoś próbuje podważać autorytet swojego szefa. Panie Mariuszu jesienią ma Pan mój głos

  • darekk - niezalogowany 2018-05-25 10:23:23

    poza tym, powiedzmy sobie szczerze, co ona zrobiła dla miasta przez 3,5 roku???? Wszystkie ważne decyzje podejmował Prezydent Chrzanowski, bo ona nie była w stanie podjąć decyzji. Poza tym miała takie parcie na władzę, że zaczęła stawać się niebezpieczna dla miasta. Dla władzy byłaby w stanie pójść na kompromis z każdym tylko po to żeby ją osiągnąć. Jako łomżyniak czuję się bezpieczniej, gdy wiem, że nie ma jej w ratuszu

  • darekk - niezalogowany 2018-05-25 10:22:35

    poza tym, powiedzmy sobie szczerze, co ona zrobiła dla miasta przez 3,5 roku???? Wszystkie ważne decyzje podejmował Prezydent Chrzanowski, bo ona nie była w stanie podjąć decyzji. Poza tym miała takie parcie na władzę, że zaczęła stawać się niebezpieczna dla miasta. Dla władzy byłaby w stanie pójść na kompromis z każdym tylko po to żeby ją osiągnąć. Jako łomżyniak czuję się bezpieczniej, gdy wiem, że nie ma jej w ratuszu

  • jonybravo - niezalogowany 2018-05-25 10:21:28

    Cytując klasyka z filmu: "i to mi się podoba i o to chodzi". Tak jest!

  • viser - niezalogowany 2018-05-25 10:21:24

    Pani Agnieszka zamieni jeden urząd na drugi... pracy

  • nicki - niezalogowany 2018-05-25 10:20:26

    Ciekawe czy ma to związek z obniżką pensji dla prezydentów. Tak czy siak to bardzo dobra informacja.

  • Jolanta49 - niezalogowany 2018-05-25 10:19:53

    Brawo Panie Prezydencie!!!

  • darekk - niezalogowany 2018-05-25 10:19:22

    i to pokazuje jak dobrym gospodarzem jest Prezydent Chrzanowski, nie boi się podjąć trudnych decyzji!!! Za to go podziwiam!!!

  • Zuch - niezalogowany 2018-05-25 10:19:14

    Brawo!

  • Wiesława S. - niezalogowany 2018-05-25 10:19:13

    Ulalala dzieje się. Tego się nie spodziewałam... Ale myślę, że jest to decyzja wielce przemyślana i dobra dla obecnego prezydenta.

  • carlos seinz - niezalogowany 2018-05-25 10:18:38

    Od dawna mówiło się że Muzyk zostanie zdymisjonowana. Widocznie przyszedł odpowiedni moment

  • tom37 - niezalogowany 2018-05-25 10:17:43

    Brak lojalności wychodzi. Tak to jest, że nie każdy człowiek jest godny zaufania.

  • becky - niezalogowany 2018-05-25 10:17:32

    Chrzanowski widać że jesteś dobrym prezydentem. Nie boisz się podjąć trudnych decyzji

  • glik - niezalogowany 2018-05-25 10:17:11

    TO SIĘ POROBIŁO...

  • Josef - niezalogowany 2018-05-25 10:16:43

    W końcu w końcu w końcu!

  • anitaj - niezalogowany 2018-05-25 10:16:06

    Bardzo dobra decyzja popieram

  • darekk - niezalogowany 2018-05-25 10:15:59

    NAJLEPSZA MOŻLIWA DECYZJA!!!!

  • darekk - niezalogowany 2018-05-25 10:15:14

    Nareszcie!!!! Przy braku kompetencji i tak długo się utrzymała!! Przecież ona dla miasta niczego nie zrobiła!!!

Dodajesz jako: |