:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

[AKTUALIZACJA] Śmiertelny wypadek na DK64 [FOTO i VIDEO]

Wypadki drogowe, [AKTUALIZACJA] Śmiertelny wypadek [FOTO VIDEO] - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 4
  • Fotka nr 1 z 4
  • Fotka nr 2 z 4
  • Fotka nr 3 z 4
02/11/2018 09:09

Po godz. 9.00 w okolicy miejscowości Włochówka w gminie Wizna doszło do zderzenia TIR-a z samochodem osobowym. - Jest to wypadek śmiertelny - informuje Marcin Gawryluk z KWP w Białymstoku. Droga Krajowa nr 64 pomiędzy Łomżą a Jeżewem jest zablokowana. Policja zaleca objazdy. 

Do zderzenia TIR-a i samochodu osobowego doszło w okolicy miejscowości Włochówka w gminie Wizna, na trasie pomiędzy Łomżą a Jeżewem. Policja informacje o zdarzeniu otrzymała o godz. 9.26. Droga jest całkowicie zablokowana.

- Jest to wypadek śmiertelny - informuje Marcin Gawryluk z KWP w Białymstoku.

Policja zaleca objazdy od Jeżewa drogą S8 w kierunku Mężenina, następne Drogą Wojewódzką nr 679 w stronę Podgórza i Drogą Krajową nr 63 do Łomży. Samochody osobowe mogą objeżdżać miejsce zderzenia lokalnymi drogami. 

AKTUALIZACJA 11.17: - Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący renault jadąc od Łomży stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwnego kierunku ruchu pojazdem ciężarowym scania - informuje Marcin Gawryluk z Zespoł Prasowego KWP w Białymstoku.

W wypadku zginęła pasażerka osobówki. Kierowcy Renault i Scanii trafili do szpitala.
Droga będzie zablokowana przez dłuższy czas. 

[AKTUALIZACJA] Śmiertelny wypadek na DK64 [FOTO i VIDEO] komentarze opinie

  • Obiektywny - niezalogowany 2018-11-04 17:06:22

    Po przeczytaniu komentarzy jestem w szoku to jest tragedia rozumiem ciekawość ale nie rozumiem wypisywania danych ofiar tutaj ludzie zacznijcie myśleć postawcie się na ich miejscu czy chcielibyście żeby ktoś wypisywał wasze dane ? A co wypadku nie wiem nie byłem tam ale jego znałem no i wiem że nie był on niedzielnym kierowca myślę że przepisowo to na drodze nikt nie jeździ a tu niestety fakty są takie że napewno jechał koło 100 h przecież jeśli kierowca tira trafia do szpitala to musiało być potworne uderzenie ale to jest moje zdanie możliwe że się mylę takie wypadki mogą zdarzyć się każdemu także nie oceniamy nikogo

  • Anon - niezalogowany 2018-11-04 17:02:02

    A jeżeli jest, to co? Kto pyta?

  • Szukany - niezalogowany 2018-11-04 14:07:12

    Czy jest tu ktoś kto widział całe zdarzenie ???

  • kierowca.pl - niezalogowany 2018-11-03 22:36:42

    Często jeżdżę ta trasą i widzę zachowanie innych kierowców. Dla mnie 100 km/h na tej drodze to odpowiednia prędkość. Ale innym to mało i wyprzedzają mnie ze świstem że aż im samochód na boki chodzi. Jadę i myślę jelopie prędzej czy później doigrasz się. Nie ma tłumaczenia że mokro było czy słoneczko oślepilo. Jedź bezpiecznie i nie zagrażaj innym bezmyślny kierowco.

  • przyjaciel - niezalogowany 2018-11-03 18:46:27

    Ludzie dajcie już spokój z imionami, nazwiskami, skąd byli. Dajcie spokój i przestańcie wypisywać, rodziny są pogrążone w żałobie, jak przyjaciele i znajomi, a wy się tu tylko ośmieszacie. Na różnych grupach na Facebooku piszą różne tępe dzidy, które albo wcale, alb prawie nie znały ofiar wypadku, rozsiewają jakieś durne plotki, że niby o dziecku czy coś, dajcie żyć i sami żyjcie, ale z dala od tego, co was nie dotyczy. Ponadto jeżeli ktoś jeździ tą trasą po deszczu to wie, że zawsze w tych koleinach są kałuże. Jadąc 50 km/h przez taką kałużę znosi samochód na boki, a wyobraźcie sobie, jaki efekt jest przy 90 km/h. Wypadki się zdarzają i nikt nikogo nie obwinia o nic, raz jeszcze proszę - dajcie sobie spokój i odpuśćcie z ujawnianiem nazwisk, bo mało brakuje, żebyście jeszcze PESEL podali, albo numery telefonów... Nie róbcie wiochy i zakończcie ten temat, pozwólcie najbliższym na godną żałobę, bez plotek i ujawnianiu takich danych.

  • Życie - niezalogowany 2018-11-03 18:06:54

    Wyrazy współczucia dla rodziny i kierowcy po stracie to będę zapewne ciężkie chwile...

  • Wyrazywspółczucia - niezalogowany 2018-11-03 14:48:52

    Kierowca.pl ty bezmózgu byłam z nimi bardzo zżyta i byli bardzo uważnie więc napewno to nie jest z jego winy. Poza tym myślisz że On nie próbował wybrnąć z tej sytuacji ? To życia jego wybranki nie przywróci A przez takie komentarze możesz mieć wyrzuty sumienia jak coś się z nim stanie.

  • Err - niezalogowany 2018-11-03 14:35:04

    Wlasnie musicie tak juz po nazwiskach pisac.. kurde

  • Coookidooo - niezalogowany 2018-11-03 12:05:18

    Zdajecie sobie sprawę ze jest RODO i nie wolno udzielać żadnych informacji dotyczących ofiar?!

  • Xyz - niezalogowany 2018-11-03 08:02:51

    Z Truszk

  • Taaaaki gość - niezalogowany 2018-11-03 07:45:13

    Skąd jest ta pasażerka reno, która zginęła?

  • za szybko - niezalogowany 2018-11-03 00:23:13

    Ech strasznie przykro sie mi zrobiło mimo że nie znałem ofiary wypadku i nie dociekam kim była i nie do będę tego robił) ... Bardzo ciężkie chwile dla wszystkich znajomych, rodziny czy uczestników zdarzenia... Każdy samochód w czasach współczesnych osiąga prędkości niebezpieczne dla ich użytkowników i proszę was o roztropność na drodze... szczególnie młodzi kierowcy... komu zaimponuje pokonanie trasy kilka-kilkanaście minut wcześniej?? Sam mam auto które przewyższa przeciętne auta mocą 3 krotnie ale mam cały czas przed oczami 2ch przyjaciół którzy zgineli jako pasażerowie mocno przeciętniych cywyilnych aut.

  • kierowca.pl - niezalogowany 2018-11-02 22:49:56

    Z dozwoloną prędkością to tylko nieliczni kierowcy jeżdżą. Przekroczenie prędkości o 40 czy 50 km wydaje się niewiele ale często decyduje o życiu. Takich baranów niewolno żałować. To kierowca powinien zginąć a nie pasażer.

  • .... - niezalogowany 2018-11-02 21:18:21

    Chyba Łukasz Trzaska A pasażerka to chyba była Ewelina Grabowska

  • Rrrrrrrrrr - niezalogowany 2018-11-02 20:46:19

    Wiecie jak nazywa się kierowca reno

  • Wyrazywspolczucia - niezalogowany 2018-11-02 20:06:35

    Napewno nie jest to wina kierowcy akurat jechał z dozwoloną i bezpieczną prędkością. A człowiek który pisze o bezmyslnosci i nieuwarzny przymysli to jeszcze raz dokładnie. Były kałuże

  • Lomzynian - niezalogowany 2018-11-02 19:30:48

    Było mokro ale przy +14°C przyczepność była dobra wyleciał z koleiny i koniec przy takiej prędkości nie było szans korygować poślizgu gdyby nie barierki to może uratowaliby sie w rowie zaś TIR bezradny w tej sytuacji

  • qwas - niezalogowany 2018-11-02 17:50:47

    Tam na przestrzeni 0,5 km w ciągu ostatniego roku było pewnie ponad 5 wypadków.Policja ma na pewno dokładne dane.Koleiny ,źle wyprofilowana droga.To nie przypadek.Powinno się wreszcie coś zrobić aby poprawić ten feralny odcinek.Odpowiednie ostrzeżenia tego miejsca też nie zaszkodzą.

  • bolo - niezalogowany 2018-11-02 16:20:11

    na tym zakręcie najdłużej utrzymuję się przymrozek tzw.siwucha

  • Rysio - niezalogowany 2018-11-02 16:09:53

    Jak można stracić panowanie nad pojazdem jadąc przepisowo?

  • Xyz - niezalogowany 2018-11-02 14:47:23

    Prędkość byla dobra, ale zakręt za wąski

  • manfred - niezalogowany 2018-11-02 12:38:21

    Niestety, ale ten zakręt: 1. poprzedza linia przerywana dopuszczająca wyprzedzanie (dopiero na ostatnich 100m jest ciągła) - często auta biorą się za wyprzedzanie, aby w ostatniej chwili być zmuszonym do zmiany pasa i wejścia w zakręt. 2. Jest słabo wyprofilowany 3. Ma koleiny. W efekcie bardzo często dochodzi tam do wypadków. Wystarczy, że jest po deszczu i każdy kto tego zakrętu nie zna, a pozwoli sobie na nieco szybszą jazdę ma kłopoty.

  • Lolek - niezalogowany 2018-11-02 11:07:08

    Przykro mi,kondolencje i współczucie dla rodziny

  • Klump - niezalogowany 2018-11-02 10:28:37

    Już dawno nie było wypadku na tej drodze... echh życie

  • Dzudi - niezalogowany 2018-11-02 10:04:16

    Aj juz niechce sie pisac i czytac .Jacy to ludzie sa nieuwazni i bezmyslni !

Dodajesz jako: |