:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Uwaga kierowcy! Droga Łomża - Kolno zablokowana [FOTO]

Region, Uwaga kierowcy! Droga Łomża Kolno zablokowana [FOTO] - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 3
  • Fotka nr 1 z 3
  • Fotka nr 2 z 3
13/04/2018 10:22

Droga krajowa nr 63 relacji Łomża - Kolno jest całkowicie zablokowana w miejscowości Borkowo. Doszło tam do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów. Dwie osoby zostały poszkodowane. Policjanci kierują jadących na objazdy.

Zgłoszenie zdarzenia drogowego dotarło do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Kolnie o godz. 11.52. Wynikało z niego, że uczestniczyły w nim dwa pojazdy. Jak poinformowąła nas Edyta Wilczyńska z zespołu prasowego WKP Białystok, droga w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana.

Dwie osoby w wypadku zostały ranne. Prawdopodobnie zostaną przetransportowane do szpitala śmigłowcem LPR.

Policja wyznaczyła objazdy przez Stawiski. O szczegółach objazdów informują kierowców policjanci pracujący na miejscu.

[AKTUALIZACJA 13.53]
- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący BMW z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i uderzył czołowo w nadjezdzajacy z naprzeciwka samochód marki Toyota Yaris. Kierowca BMW to mężczyzna l. 35, kierowca Toyoty - kobieta l 63. Kobieta trafila do szpitala, a kierowca BMW zabrany przez LPR. Droga nadal jest zablokowana - przekazuje Edyta Wilczyńska z zespołu prasowego WKP Białystok.

Uwaga kierowcy! Droga Łomża - Kolno zablokowana [FOTO] komentarze opinie

  • motor22 - niezalogowany 2018-04-15 04:09:58

    Zobaczcie jak jeżdżą z BKL na trasie Łomża -Nowogród. Same "Kubice", ograniczenie 40, jadę 60 bo trąbią i tylko ta rejestracja śmiga obok mnie, przy wyprzedzaniu pewno 100.Podwójna też ich nie obchodzi ,uważają że znaki jakiś głupek poustawiał.

  • kierowca bombowca - niezalogowany 2018-04-14 20:31:22

    Do "pomyśl trochę głupcze" - jeśli masz prawo jazdy od razu w poniedziałek oddaj! Zrób to dla dobra innych i swojego! Co ty za bzdury wypisujesz kobieto?! Tablica WE to jest z toyoty a bmw jak byk ma numery BKL! Popatrz na zdjęcie nr 2! Ślepa jesteś i głupia i w dodatku jeździsz samochodem! Nic mnie bardziej nie wkurwi.a jak tacy znawcy jak ty! Poza tym w artykule jest WYRAŹNIE napisane, że kierowca BMW lat 35 z nieustalonych przyczyn stracił panowanie i czołowo zderzył się z toyotą kierowaną przez 63 letnią kobietę - GŁUPCZE!

  • kierowca bombowca - niezalogowany 2018-04-14 20:22:42

    Czemu mnie nie dziwi, że to kierowca BMW jest winien...Co jest w tych pierdolo.nych samochodach, że tak działają na swoich posiadaczy? Ktoś wie...?Czy może większość tych co jeżdżą BMW to po prostu debile?

  • Łapiduch - niezalogowany 2018-04-14 07:16:47

    Szybko jechał i debila zniosło. Na Kolno trzeba k... jechać wolno.

  • deka - niezalogowany 2018-04-14 04:52:51

    na Kolno jedzie się wolno !!

  • pomyśl trochę głupcze - niezalogowany 2018-04-13 17:36:03

    Szkoda,że sprawca nie był na BKL! Jeśli dobrze pamiętam leżała tam tablica WE. Byłam tam chwilę po wypadku, stałam tam w korku. Dobrze,że kierowcy na BI czy na NPI jeżdżą bezpiecznie, samchody L"ki w Białymsoku nawet nie przepuszczają pieszych na pasach, a L"ki na Npi wymuszają 1, Brawo. Polecam mądralom zajżeć do kodeksu drogowego. Kierowca bmw ma 35 lat a toyoty 63 lata gdzie tu młody niebezpieczny kierowca na bkl?

  • kierowca.pl - niezalogowany 2018-04-13 16:15:28

    Nieważne skąd kierowca ze wsi czy z miasta, debili wszędzie jest pełno. Bezmózg za kierownicą to tragedia - giną niewinni ludzi. Takich to powinni zamykać w pokoju bez klamek do końca życia.

  • Ludek - niezalogowany 2018-04-13 13:13:23

    BKL brawo brawo to sie nigdy nie skończy.Juz mamy ich dosyć do obornika krowom dać Tatuś kupił samochòd za dopłaty teraz są tego skutki

  • Kropek - niezalogowany 2018-04-13 12:49:46

    BKL w BMW brawo ostatnio taki wariat też BKL w BMW tak się spieszył do miasta że wyprzedzał na zakrętach oraz ograniczenie prędkości przez Rogienice też go nie obowiązywało ciekawe czemu tyle na tej trasie wypadków ? no ale tu sami znawcy co jeżdżą FASTEREM Kolno-Łomża ...

  • Doświadczony - niezalogowany 2018-04-13 12:37:06

    A mnie sk..... nie chcieli podbić dowodu na TICO ponieważ uznali ,że rdza na drzwiach czyni samochód niebezpiecznym. Ciekawe jak zardzewiało BMW ,które uczestniczyło w kolizji. Kołakowski mojego głosu nie dostanie.

  • Do karolak - niezalogowany 2018-04-13 12:21:07

    Jak Łomża była na mapie to to ta cywilizacja jak ja nazywasz siedziała jeszcze na drzewach

  • Karolak - niezalogowany 2018-04-13 11:55:26

    BL tacy mądrzy a w Białymstoku to oni są pośmiewiskiem, pędząc do cywilizacji...

  • Karolak - niezalogowany 2018-04-13 11:55:19

    BL tacy mądrzy a w Białymstoku to oni są pośmiewiskiem, pędząc do cywilizacji...

  • Gość - niezalogowany 2018-04-13 11:36:12

    Dokładnie. Większa część BL jeżdżą jak wariaci, bo młodemu synkowi tatuś kupił autko i chce się pokazać. W Łomży są chociaż światła, które ich hamują,a wyjadą tacy cwaniacy na drogę taka jak ta i myślą, że tu też są królami szosy. Niestety noga cięższa od mózgu.

  • Ja. - niezalogowany 2018-04-13 11:28:37

    Ze admin wyraza zgode na obrazanie innych... Bkl ciekawe,tylko nie rozumiem czemu mierzysz wszystkich jedna miarka? Bl i okoliczne blm takze do najlepszych nie należą wiec zachowaj swoją wrednosc dla siebie i nie siej nienawisci do ludzi. Siema

  • ¯\\_(ツ)\_/¯ - niezalogowany 2018-04-13 10:50:18

    Trasa niebezpieczna największym zagrożeniem są "kierowcy" BKL którzy łamią wszystkie przepisy na tej trasie żeby znaleźć się jak najszybciej w cywilizacji lecz to skutkuje wypadkami a nawet śmiertelnymi wypadkami.

Dodajesz jako: |