:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

ALEJA PARK: 1 czerwca otwarcie CUKIETERII ROMANOWSKI

Zdrowie i uroda, ALEJA czerwca otwarcie CUKIETERII ROMANOWSKI - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 6
  • Fotka nr 1 z 6
  • Fotka nr 2 z 6
  • Fotka nr 3 z 6
  • Fotka nr 4 z 6
  • Fotka nr 5 z 6
mylomza - blog 30/05/2019 12:15

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Łomży i okolic 1 czerwca na Wielkie Otwarcie CUKIETERII ROMANOWSKI w parku handlowym Aleja Park. Zapraszamy na przepyszne ciasta, artystyczne torty, tradycyjne lody, robione jak dawniej, na naturalnych składnikach. CUKIETERIA ROMANOWSKI to także klimatyczna kawiarnia, gdzie parzymy kawę z ziarna 100% Arabici z Gwatemali, Kostaryki, Salwadoru, Brazylii i Indii. W dniu otwarcia przygotowaliśmy dla Was liczne promocje, degustacje i atrakcje.

W najbliższą sobotę (Dzień Dziecka) park handlowy ALEJA PARK wzbogaci się o nowy punkt gastronomiczny. Wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom klientów.

- Okazało się, że nie ma w Łomży cukierni, która miałaby tak bogaty wybór ciast deserowych, sztukowych, kremowych oraz tortów. Ponadto lokalizacja jest naprawdę bardzo dobra — podkreśla właściciel sieci cukierni Jacek Romanowski. - Znamy techniki tradycyjnej produkcji wyrobów, wykorzystujemy receptury znane od lat. Jednocześnie ciągle się rozwijamy, szkolimy, badamy rynek, reagujemy na zmieniające się gusta i preferencje naszych klientów i w odpowiedzi na to wprowadzamy nowe produkty – dodaje Romanowski.

W sobotę 1 czerwca przygotowaliśmy dla WAS moc atrakcji dla dzieci i dorosłych. Wystąpią profesjonalni animatorzy zabaw JOLA i KAROL. Zapraszamy!

mat. promocyjny


 

 

lomza

ALEJA PARK: 1 czerwca otwarcie CUKIETERII ROMANOWSKI komentarze opinie

  • gość 2019-05-30 12:46:19

    Fajnie, że takie coś powstało, od przybytku głowa nie boli, ale nie wróżę powodzenia na dłuższa metę. Cukierni w Łomży dostatek, a na kawie nie zarobicie. Daję Wam 2-3 lata max i splajtujecie, wystarczy popatrzyć na historię tego typu lokali w tym mieście. Plajta za plajtą .

  • gość 2019-05-30 12:47:47

    i zdążycie ze wszystkimi odbiorami? sanepid? ppoż? niesamowite...

  • Gość - niezalogowany 2019-05-30 13:40:55

    Jak zwykle wszyscy najmądrzejsi, potrafią przewidzieć przyszłość każdego biznesu, optymizm przede wszystkim

  • :) - niezalogowany 2019-05-30 13:49:09

    Byłem kiedyś u nich w Ostrołęce, dosyć dobra cukiernia, zawsze coś nowego w mieście.

  • gość 2019-05-30 14:31:16

    Korzystałem. Nie polecam

  • Gość - niezalogowany 2019-05-30 16:14:26

    Też byłam. Nie polecam

  • Gość - niezalogowany 2019-05-30 16:40:22

    Bardzo dobrze ze bedzie mozna napic sie kawy i zjesc cos slodkiego oby ceny byly przystępne

  • Gość - niezalogowany 2019-05-30 20:08:05

    Bylam w galerii w Zambrowie, przepyszne ciasto i lody.

  • gość 2019-05-30 20:41:22

    To może z innej strony : nie zastanawia was fakt, że w Łomży nie ma ani jednej kawiarni z prawdziwego zdarzenia ? A no, bo wszystkie dotychczasowe próby prowadzenia takowej w tym mieście się nie powiodły. Z braku klientów takie lokale szybciej się zamykały, jak powstawały.

  • Kira - niezalogowany 2019-05-30 21:22:33

    A ja zycze powodzenia I wielu klientow :) przyda sie takie miejsce w Lomzy , sami napewno czesto bedziemy korzystac :)

  • Ostrołęczak - niezalogowany 2019-05-30 21:52:12

    W Ostrołęce wyroby Romanowski są bardzo dobre chociaż wiele rzeczy jest za bardzo przesłodzone ale każdy znajdzie coś dla siebie

  • gość 2019-05-30 22:41:32

    A ja chcę seven eleven.

  • gość 2019-05-30 23:07:54

    Szkoda, że nie pamiętacie, jak gdy zawsze coś nowego w Łomży z branży gastronomicznej powstawało, to zawsze znalazło się kilkanaście komentarzy zachwyconych nowinką niby klientów ( ciekawe ile tam było tych bezpośrednio powiązanych z nowym biznesem ? ) typu : fajnie i będziemy często odwiedzać . Później jakoś dzikich tłumów walących drzwiami i oknami tam nie było, a lokal po 2-3 latach się zamykał . Jak dla mnie , to podobnych placówek oni, jak i inni , mogą i uruchomić kilkanaście w mieście. Życzę powodzenia, ale tak realnie czarno to widzę. Łomżyniacy to specyficzni klienci, nieskłonni do chodzenia po lokalach. Tu króluje tanie piwo i chipsy z Biedry , konsumpcja przed TV. No może jeszcze i kebaby . Ogólnie musi być tanio i dużo. Wełna nie wełna, byle by kicha pełna. Mało kto jest w stanie godziwie zapłacić za dobry towar/produkt z górnej półki.

  • Mark - niezalogowany 2019-05-31 05:15:17

    Długo nie pociąga, nie ma szans. Biedak nie pójdzie bo za drogo, bogaty nie poniży się. Jedyna szansa na przetrwanie to zapchać żołądki biedocie chemią do granic możliwości. Ma być gówno ale smaczne i tanie.

  • gość 2019-05-31 05:48:36

    gała za darmo dla 50 pierwszych ;)

  • gość 2019-05-31 05:50:47

    może by ktoś się w końcu domyślił i w tej alei park parę ławek postawił, bo to jakaś masakra. Za drogie te ławki czy jak? W wawie to nie brakuje ławek a tu.

  • gość 2019-05-31 08:25:02

    i jeszcze pare leżaków, żeby biedronkowego browara można było spokojnie wypić.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-31 09:14:07

    Przepyszne torty , ciacha i lody szczególnie słony karmel ;) Fakt cena może przerażać (np.gałka lodów 3,80zł) ale smak jest niepowtarzalny. Pierwszy raz odwiedziałam cukiernie w Ostrowi Maz. I z każdą okazją wracam. Cieszę się że w końcu będę miała ją na miejscu. Polecam

  • gość 2019-05-31 09:50:38

    dobry pomysł z leżakami ;) ale żeby głupiej ławki nie było ani jednej? W parku handlowym na Piłsudskiego są i bardzo fajnie że ktoś w końcu pomyślał.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-31 11:54:19

    Jedna gałką lodów matka z trójką dzieci może się nacieszyć. A jak chwycił 500+ to może zaszaleć kupując każdemu po całej galce. Co tam, raz się żyje.

  • gość 2019-05-31 16:39:22

    A ja powiem tak - niech sami żrą!

  • Gość - niezalogowany 2019-05-31 16:44:51

    Wkońcu coś nowego!!! ,,No i" zdzierusy Cendrowskie dostaną po tyłku.

  • gość 2019-05-31 18:51:02

    Po tyłku to ty dostaniesz jak nie wystarczy ci zasiłku na te przyjemności. Chyba że dzieci przybędzie. Co rok prorok i hulaj dusza.

  • Klucha - niezalogowany 2019-07-08 15:31:09

    Kawa BARDZO niskiej jakości....Cappuccino wyglądało jak zabarwione mleko...Nie czuć smaku kawy...NIE POLECAM!

Dodajesz jako: |