:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Andrzej Stypułkowski nowym wiceprezydentem

Prezydent Łomży, Andrzej Stypułkowski nowym wiceprezydentem - zdjęcie, fotografia
07/02/2019 15:22

Jak podaje ratusz w przesłanym komunikacie, z dniem 8 lutego Andrzej Stypułkowski obejmie stanowisko zastępcy Prezydenta Miasta Łomża. Dotychczasowy pełnomocnik ds. nadzoru właścicielskiego będzie teraz odpowiadał za edukację, kulturę i pomoc społeczną w mieście.

Tuż po wyborach na łamach naszego portalu prezydent Mariusz Chrzanowski mówił, że decyzja o ewentualnych zmianach personalnych na stanowisku jego zastępcy ma zapaść dopiero po nowym roku i mają to być najbliżsi współpracownicy, do których ma pełne zaufanie. Od 8 lutego tę funkcję będzie pełnił Andrzej Stypułkowski, który przez ostatnie 3 lata pracował jako pełnomocnik ds. nadzoru właścicielskiego w Urzędzie Miejskim w Łomży.

- Panu Andrzejowi Stypułkowskiemu powierzam przede wszystkim sprawy związane z edukacją, kulturą i pomocą społeczną. To człowiek lojalny, do którego mam zaufanie. Jestem przekonany, że ta współpraca będzie owocna i przyczyni się do rozwoju naszego miasta i jego mieszkańców – mówi prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski w przesłanym komunikacie dodając, że Andrzej Stypułkowski będzie również odpowiadał za wdrożenie nowej struktury organizacyjnej w podległych mu wydziałach i instytucjach.

Andrzej Stypułkowski ma 34 lata. Z wykształcenia jest prawnikiem. W łomżyńskim magistracie był dotychczas odpowiedzialny za nadzór właścicielski. - Przez okres trzech lat dał się poznać jako pracownik sumiennie wykonujący swoje obowiązki. Do tego wykazywał się kreatywnością i zaangażowaniem. Takich ludzi potrzebuje Łomża – podkreśla prezydent Mariusz Chrzanowski. Nowy wiceprezydent ma doświadczenie samorządowe, był m.in. członkiem licznych zespołów eksperckich ds. edukacji i pomocy społecznej w podlaskich samorządach.

- To wielki zaszczyt pracować na rzecz miasta Łomża i jego mieszkańców, i zarazem wielka odpowiedzialność. Przez ostatnie trzy lata miałem okazję bliżej przyjrzeć się pracy urzędu. Wiem, że czeka mnie wiele ciężkiej pracy, ale zrobię wszystko, aby temu zadaniu sprostać. Zamierzam najlepiej jak tylko potrafię realizować zadania nakreślone przez Pana Prezydenta – mówi Andrzej Stypułkowski.

Andrzej Stypułkowski nowym wiceprezydentem komentarze opinie

  • doby Jezu a ... nasz Panie daj - niezalogowany 2019-02-08 12:37:23

    @ takieło s a d o w a nie rządzi ale duch s a d o w e j ;) nieźle urządził się w tym waszym/naszym* "poprawcie mnie jak się mylę" magistracie "faryzeuszów" pokłóconych z miejscowymy sady ce uszamy tak samo kreatywnymi p o g n i e w a n y m i o to właśnie co jest grane na organach treść się zmienia a kiszki marsza grają wciąż tym samym kierunku ... ... rośnie k i c h a włodarzów bo była k i e ł b a s a wyborcza a co do czego to taka sama k a s z a n a "ksobnego chowu"

  • takieło - niezalogowany 2019-02-08 11:08:24

    teraz jest równowaga :) w radzie są różne strony a nawet się otwierają co poniektórzy na wiosnę. Jest kolorowo ! A najważniejsze nie rządzi już sadowa.

  • lasssssss - niezalogowany 2019-02-08 11:06:04

    Już było straszenie podczas kampanii wyorczej, że jak CHrzanowski wygra to nikt nie bedzie z nim współpracował. A tu zapraszają go do powrotu na łono partii. Zastępcę ma z partii PIS. Chyba już teraz ludzie którzy głosowali na pis są spokojniejsi po dozie takiego zastraszania???

  • wawrzyniec - niezalogowany 2019-02-08 10:58:05

    Czy Pan Stypułkowski należy do partii PIS ????? Jeżeli tak, to nie grozi miastu wielka smuta??? prawda??? Swojemu chyba pomogą... Czy ktoś to moze potwierdzić ??? Czy muszę dzwonić do Radio Maryja ???

  • Terazja - niezalogowany 2019-02-08 10:54:54

    Mysle ze ratuszowi klakierzy wpierwej powinni sie nauczyc czytac ze zrozumieniem. Bo w wypowiedzi eneja nie ma nic co mu sie w chamski sposob zarzuca. I te zmiany nickow aby zrobic wrazenie ze to niby wiekszosc tak mysli sa kompromitujace i trwaja od czasu naganki na pania Muzyk

  • wawrzyniec - niezalogowany 2019-02-08 10:51:10

    Czy Pan Stypułkowski należy do partii PIS ????? Jeżeli tak, to nie grozi miastu wielka smuta??? prawda??? Swojemu chyba pomogą... Czy ktoś to moze potwierdzić ??? Czy muszę dzwonić do Radio Maryja ???

  • kowal - niezalogowany 2019-02-08 10:47:46

    Boli kogoś ta zmiana. Pusty stołek - był pusty ...ale jak ktoś na nim już zasiądzie to już nie ma ludzi niezastąpionych. Gratuluję.

  • Ostam - niezalogowany 2019-02-08 10:47:07

    Haha olicze szybko przerobil sie na ehhhhh pouczajac innych na temat mowy ninawisci ktora sam tu na forum operuje po mistrzowsku. Facet nie komromituj sie bo wszyscy wiedza po co ty to robisz

  • ehhhhh - niezalogowany 2019-02-08 10:42:14

    "Enej powinien tak wziasc cie za morde" no własnie to jezyk nienawiści !!!!!!! Czytajcie i uczcie się. Każdy widzi że większosć komentujących , neutralnie, bądź pozytywnie podchodzi do zmian i nowego zastępcy. Człowiek nie zaczał jeszcze pracować a TACY ENEJE wszystko już wiedzą. W dodatku taka nienawiść....brak słów

  • Walsie - niezalogowany 2019-02-08 10:26:38

    Chwalidupcy wobec braku argumentow jak widac strasza i pomawiaja. niedlugo beda palami na miescie napierniczac

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2019-02-08 10:23:52

    Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się dla naszego klubu przemęcza, prezes Ochódzki Ryszard, naszego klubu „Tęcza”. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki!

  • Tepor - niezalogowany 2019-02-08 10:17:31

    Ty olicze plucie ,pomawianie ,zastraszanie to twoja i wasza specjalnosc. Enej powinien tak wziasc cie za morde abys to co tu wypisywal udowodnil. Facet pisze celnie i na poziomie czego tobie i innym szczekaczom brak.

  • +++ - niezalogowany 2019-02-08 10:03:39

    @ con gratulacion bo wiesz KULtura liścia figowego po pierwsze dba o wizerunek dbając o brak transparentnego przepływu "światła przedwiecznego" ;/ może stąd afront do negliżu na plaży i prostowanie się w solarce jak w "grobach pobielanych" miejscowych egocentryków kurwiących ścieżki pokręcone dla pana np. w parku JPII na który on patrzy z za ołtarza papieskiego po drugie w kulturze liścia figowego jest ta "wielka tajemnica" dających nadzieję że za liściem coś godnego uwagi a tam "syf i lis" i św.figa z makiem znana już starożytnym Rzynianom którzy kciuka chowali między palcami by nie zdecydować się w którą stronę do powalić do dołu czy do góry taki symbol stagnacji bierności lojalności tego kto "dwom panom służy"

  • +++ - niezalogowany 2019-02-08 09:45:26

    @ con gratulacion "Ma chłopak świetne pomysły i wyprzedza myśleniem innych. Tego potrzeba." jak zakwalifikować taką zaletę miał ją przecież szatan w raju utraconym właśnie z tego powodu że wyprzedził intelektualnie niedorozwiniętą moherową Ewę która okazała się niewierna i pozostała lojalna ... kulturze liścia figowego

  • Kingsajz dla każdego - niezalogowany 2019-02-08 09:40:41

    @ olicze stal king ? jaki kingsajz taki stal king Kingsajz dla każdego "człowiek" ze stali "poświęconej" na krzyżu żeby działać na bicze ziemi tej ziemi

  • con gratulacion - niezalogowany 2019-02-08 09:37:05

    Gartuluję nowemu zastępcy. Ma chłopak świetne pomysły i wyprzedza myśleniem innych. Tego potrzeba.

  • olicze - niezalogowany 2019-02-08 09:32:26

    enej uważaj żebyś sam przez obliczem wymiaru sprawiedliwości nie stanął za to co tu wypisujesz na prezydenta i innych ludzi sprawujących różne urzędy. Twój język to mowa nienawiści, pomawiasz i oczerniasz ludzi, przy tym dobrze się bawiąc. Robisz to od dłuższego czasu - dłużnej niż pół roku...czyżby to stalking????

  • śniadanie+ biznesowe+ - niezalogowany 2019-02-08 09:24:30

    @ enej nawołujesz do błędnej drogi "bierności" przyzwolenia i bierności w oczekiwaniu na ... WOŁAJCIE ORKIESTRĘ ... i puście dzieci przodem wszyscy nie zdołają się ewakuować

  • enej - niezalogowany 2019-02-08 09:08:27

    ta dyskusja jest bez sensu. Miłościwie panujący wybrał sobie zastępcę według własnego klucza. Został wybrany głosami większości w atmosferze maniakalnego amoku i on tu rządzi. Nic tego faktu nie zmieni tylko cierpliwie należy czekać do końca jego kadencji. Po zakończeniu postawić mu pomnik albo przed obliczem wymiaru sprawiedliwości podług jego zasług.

  • remek - niezalogowany 2019-02-08 07:04:33

    A czym się wykazał Garlicki ?? Co zrobił a tak naprawdę czego nie zrobił przez 4 lata ? z kim jest związany i jak znalazł się w ratuszu?

  • swoj - niezalogowany 2019-02-08 06:47:28

    "Przez okres trzech lat dał się poznać jako pracownik sumiennie wykonujący swoje obowiązki. Do tego wykazywał się kreatywnością i zaangażowaniem. Takich ludzi potrzebuje Łomża – podkreśla prezydent Mariusz Chrzanowski.".... Proszę wymienić dwa przykłady kreatywności tego pana... Czymże się wykazał co zrobił... Bo widzę ze to dalej zatrudnianie dla Kasy

  • logan - niezalogowany 2019-02-08 05:56:04

    Panie Prezydencie, proszę opublikować w BIP jakie wykształcenie ma Garlicki , czy ma wyższe wykształcenie , jaką uczelnię i gdzie ukończył, i jaką ma specjalność. Tego już dawno domagają się mieszkańcy ?

  • danel z radia oliwa - niezalogowany 2019-02-07 23:21:19

    mam pytanie..... czy Pan zastępca jest z partii PIS????? Dziękuję i pozdrawiam czytaczy

  • bajlando - niezalogowany 2019-02-07 23:18:38

    Znam Pana Andrzeja z pracy, cieszę się ze będzie zastępcą. To pracowity człowiek,a prezydent powinien dobierać ludzi takich jakich chce, a jeśli nadejdzie potrzeba zmieniać ich chociażby jak niektórzy sukienki na bale. Ale Pan Andrzej raczej pracą się zajmie, co mnie niezmiernie cieszy.

  • +++ - niezalogowany 2019-02-07 22:42:54

    @ Łomżynianka Ewcia Jezus tak się zapluł na źródło ognia wiary że kapłani "ogniska domowego" "Domu Ojca" swojego nazwali Jezusa bluźniercą tak im zależało w mowie potocznej na używaniu języka literatury pięknej tak pięknej że aż nie życiowej nie realnej a nawet sztucznej wyidealizowanej fikcyjnej bo uczonym w piśmie zawsze będzie przeszkadzała retoryka żywego słowa koncentrująca się na emocjach którymi nie wybrzmi żaden papier z pismem świętym dla moli książkowych których ten język martwy jest językiem mielącym święta dla nich karmę a potem taki ks.Krupka wychodzi na antenę z nadzieją że nikt nie zauważy jak On nazywa coś czym nie JEST przypisując temu czemuś formę KULTURY ŻYWEJ a tam martwe frazesy "i jeszcze" On mówi by dawać świadectwo ewangelii (?) widać sam ma z jej przyjęciem żywotny problem być może dla niego to problem dozgonny nawet kiepski specjalista zauważy że język księdza się rozwidla jak język biblijnej żmii a jego wymowa się rozjeżdża kawałek koniuszka w lewo kawałek w prawo jakby ten język chciał dwom panom służyć jednocześnie a treść w rozkroku stoi na którą stronę się przewali bo przecież się nie rozdzieli integralność "dobrej" nowiny której nie da się dezintegrować jak inne nowiny z religijnego mchu i paproci kustoszy cmentarnej nauki wiary tak samo śmiercionośnej jak bóg wojny

  • Łomżynianka Ewcia - niezalogowany 2019-02-07 22:19:45

    Pajac obserwując jakiego rodzaju używasz słownictwa można tylko współczuć, że pozostali internauci muszą takie rzeczy czytać.

  • za mundurem kubły sznurem ... - niezalogowany 2019-02-07 22:05:25

    @ jaro no ale prawnicy wypisz wymaluj faryzeusze naszych czasów wolą lojalki dawane różnym fikcjom prawnym od wierności prawdom objawionym w wielkiej tajemnicy wiary pogrzebanym zarazem by ks.kanonikom żyło się wyGODNIEJ

  • Pajac - niezalogowany 2019-02-07 22:02:14

    Ten cwok w kolejke sie wpi;rdolil przede mnie i udawal glupiego.Ale viceprezydent

  • LOJALNOŚĆ plus+ RETORYKA PLUS+ - niezalogowany 2019-02-07 22:01:44

    @ jaro LOJALNOŚĆ nie jest dobrą cechą dobrego człowieka

  • za mundurem kubły sznurem ... - niezalogowany 2019-02-07 22:00:02

    @ Łomżyniak łomżyniaki cwaniaki co drugi to lepszy fachOwiec zdolny nawet z cmentarza zaimportować trupa by jako żywo zwłokom po mim nawet nie obecnym nadać honorowe obywatelstwo ps czemu Jezus mówił "pójdź za mną" "i jeszcze" dodawał "Zostaw umarłym grzebanie ich umarłych" i mówi to ten który przychodzi sądzić żywych nie ożywionch i umartwionych na modlitwie zarazaem

  • jaro - niezalogowany 2019-02-07 21:57:35

    Prezydent nigdy nie powiedział że będzie miał na stałe jednego zastępcę. Ta opcja miała być tylko chwilowa. Na szczęście pan Stypułkowski jest LOJALNY w przeciwieństwie do co poniektórych

  • Łomżyniak - niezalogowany 2019-02-07 21:32:34

    Łomżynianko i ty masz czelność pisać o dotrzymywaniu słowa. Jak to mówią każda Łomżynianka to Słowianka. Ale nie każda Łomżynianka ma swego Donatana, który ją promuje. Ty Łomżynianko masz takiego promotora. Podobno ostatnio był koncert w Warszawie.

  • dziewczynydziewczyny - niezalogowany 2019-02-07 21:23:06

    Brawo i ten widok w tle!!!!!

  • +++ - niezalogowany 2019-02-07 21:20:48

    @ Ewcia i Elcia fachOwców ci u nas dostatek z akolic różnych wszak jeden honorowy obywatel Łomży nawet z cmentarza pochodzi skąd żywcem został wzięty na nadanie mu tego zaszytego obywatelstwa

  • Ewcia i Elcia - niezalogowany 2019-02-07 21:09:05

    A ten nowy vice to chłop że wsi Hermany koło Tykocina. To tak jakby rodzina jaśnie małżonki wodza czy się mylę? Ten co niby szedł przy Urzędzie i zaszedl na dyżur i dostał fuchę fotografa nadwornego to też chyba z rodziny jaśnie małżonki bo z akalic Białegostoku. Co już u Nas nie ma fachowców ? Musiem ściągać z akalic? Nie może być.

  • +++ - niezalogowany 2019-02-07 20:57:22

    @ Łomzynianka kanonikom duchownym wolno to i świecki faryzeizmem swoim może zabłysnąć w świetle prawa wystruganego tak że faryzeusz się ześlizgnie a kto inny ucierpi

  • Łomzynianka - niezalogowany 2019-02-07 20:46:17

    A jeszcze niedawno Pan Prezydent deklarował, że w ramach oszczędności będzie rządzić miastem tylko przy współudziale jednego vice. Ojjjj...niel adnie Panie Prezydencie- to tak się dotrzymuje słowa.? Zawiodłam się na Panu

  • +++ - niezalogowany 2019-02-07 20:45:55

    @ elo ziom "Prawnik który będzie umiał dopilnować dokumentów i przede wszystkim dobry człowiek." i dlatego Jezus nadal wisi w urzędzie na krzyżu zamiast krzyża który pusty jednak został POnim bo Jezus nie był prawnikiem i ludi pilnował zamiast dokumentów dlatego przetrwało "żywe" ziarno zamiast "ziarna" z metalu i celulozy za którą można wystrugać sobie lojalność takiego czy innego judasza przywiązanego do fałszywych autorytetów pilnujących fikcji prawnych z wiarą że im nic nie zaszkodzi qui pro quo wierności prawdom objawionym w dobrej nowinie czytam w ewangelii wyczerpujących znamiona kultu zło dziejskiej a nawet anty kultury zagrażającej kulturze uczonych w piśmie kultywujących swoje fikcje prawne z dbałością o "kalendarz" "czynności" "liturgicznych" z dbałością o daty ważnych rocznic żywnych dla "przetrwania" zło dziejskiej dominacji fikcji prawnej np. kanonicznie wyznawanego świadectwa wiary ważniejszego od świadectwa prawdy np. tej że z Jezusa też zrobiono przestępcę bo "językiem nienawiści" najechał na stragany i pracował w "niedzielę" ptfu w czasie na roboty publiczne zakazanym "i jeszcze" nawoływał do rozpierduchy kościoła czytam świątyni w biblii prawosławnych jest napisane że domagał się obudowy cerkwi wy pewnie znacie tylko Lewosłaną biblię i lubicie lewaków tak jak Ojciec wsza który jest w Domu Ojca który jako Lewak zasiadł po Jego prawicy ;/ zupełnie nie podobnej do waszej jakby ta wasza prawica była na obraz i podobieństwo Ojca o jakim Mr.Jezus mówi że to diabeł (zob. J 8 44-31 taki re/wers kwintesencja na/wrócenia Lojalnego do Wiernego no ale tego się nie da zrobić trzymając się wartości prawicowych "po prostu" "nie można dwom panom służyć" i być trochę ... ... krzywym w prawo i trochę "prostym" w lewo dlatego z taką faryzejską edukacją edukację nie da się prawidłowo rozwijać kultury wołającej o pomoc społeczną w mieście tymże na przykład Łomża takie "miasto na górze" a to tylko "górka krzyża" bynajmniej nie dawna zawadzka

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2019-02-07 20:37:28

    Mam Déjà vu , że kiedyś w podobnym tonie czytałem już takie laurki . Agnieszka Barbara Muzyk i Andrzej Zdzisław Garlicki będą zastępcami Prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego. - Kryteria, którymi kierowałem się przy wyborze moich zastępców, to doświadczenie, profesjonalizm, przygotowanie, a jednocześnie cechu charakteru, które będą nam wspólnie pomagały realizować program wyborczy przedstawiony przeze mnie mieszkańcom Łomży w trakcie kampanii wyborczej – mówił Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski na specjalnie zwołanej konferencji prasowej. Podkreślał, że ze swoimi zastępcami stworzy dobory zespół, którego współpraca będzie korzyścią wszystkich mieszkańców.

  • robota - niezalogowany 2019-02-07 20:24:44

    Pracownicy urzędu niestety nie mogą odetchnąć z ulgą, Pan Andrzej jest bardzo wymagający. Będzie ciężko. Wreszcie zrobi porządki, nie będzie hi hi hi hahahahaha. Czas się wziętość do roboty.

  • niezalezny - niezalogowany 2019-02-07 20:06:38

    BRAWO PAN PREZYDENT CHRZANOWSKI MARIUSZ SUPER WYBOR.

  • s5 - niezalogowany 2019-02-07 20:04:30

    Wykształcenie to pikuś. Ilu jest cwaniaków co studia jechali na innych ? Ilu jest cwaniaków w pracy, żerujących na innych, wykorzystujących ludzi. Dziś wiadomo że że Pan Andrzej to skromny, uczciwy człek. Jestem zadowolonym pracownikiem urzędu !!!!

  • dziewczynydziewczyny - niezalogowany 2019-02-07 20:01:26

    Gratulujemy wyboru!!!

  • elo ziom - niezalogowany 2019-02-07 20:01:18

    Wymarzony zastępca. Lojalny i łącznik z partią Pis przez co w Łomży nie będzie wielkiej smuty. Prawnik który będzie umiał dopilnować dokumentów i przede wszystkim dobry człowiek.

  • Panie Andrzeju - gratuluję - niezalogowany 2019-02-07 19:54:25

    Pan Andrzej Stypułkowski. Gratulacje Panu, niech Pan nie czyta bredni zazdrosnych ludzi, którzy nic nie osiągnęli albo osiągnąć chcieli właśnie krzywdą innych...tylko tacy na oślep plują. Ja wiem że Pan da z siebie wszystko i nie zawiedzie ludzi, ma Pan przygotowanie pod kątem prawnym co jest niezbędne w umiejętności analizy dokumentów ( np. dat przedawnienia ) W dodatku wiem że Pan prowadził kampanię wyborczą Prezydenta w bardzo przemyślany sposób i z pozytywnym skutkiem. Jest Pan na własciwym miejscu - a Ci co kłapią dziobem to stracili ziarno. Niech Pan pamięta - uczciwość popłaca, ciężka praca popłaca, lojalność popłaca. Cieszę się że jest wreszcie osoba godna na te stanowisko, bez żadnych pleców, powiązań i mentorów obok.

  • dziewczynydziewczyny - niezalogowany 2019-02-07 19:43:23

    Taki prosty po solarce

  • dziewczynydziewczyny - niezalogowany 2019-02-07 19:22:28

    Jeleniowaty jesteś the best

  • LOJALNOŚĆ plus+ RETORYKA PLUS+ - niezalogowany 2019-02-07 19:06:13

    @ Daniel z Łomży prostować drogę pańską to tyle co prostować pańskie słowo które nie jest dobrą drogą ... ... a dlaczego to Ks.Jezus wam tego nie wytłumaczy bo to nie leży w jego ekscelencji interesie (religijnym) korpo racji "nauki wiary" ustrojonej w korporały taka "bielizna" "czarnych" aniołów stróżów "wielkiej tajemnicy" jaką doskonalą sami przed sobą zamiast doskonalić się w prawdzie objawionej na wieki wieków amen objawianej "niezłomnie" jakby "wyklętej" starannie wypartej przez "czarną" rację stanu duchownego upadłego jak sam diabeł który kusił Mr.Jezusa mając nadzieję na "ludzką" jego ułomność w jakiej doskonalą się niezłomnie lojalni że niby wierni "Ojca" dyktatora mocnego własnym prawem "bożym" ... ... modelowanym w duch jego wyższej EDUKACJI Kultury Społecznej i Medialnej bo środowisko odpowiadających za edukację, kulturę i pomoc społeczną w medialnie rozwiniętym mieście to idealne miejsce dla LOJALISTY propagandy ... ... rojalistów ptfu "włodarzy" na cudzym garbie wożących się jak kuria rzymska JPII w służbie bliźnim "przyspawanym" do krzyża cierpienia bo dla ludzi władzy "przyspawanych" do "swojego" stołka czytam tronu trzymających się władzy jak wsza ogona to krzyż święty nietykalny i przy takim krzyżu tankuje kultura ks.krwiopijców żądnych oddawania krwi z chrystusem i "wszyscy jesteśmy Chrystusami" ... ... i nikt przy takim "krzyżu świętym" wystawionym zgodnie z prawem jak środkowy palec z pięści nie jest już złym łotrem ??? KULTURA+ idąca śladami JPII z jakiej w Łomży wyłonił się jej parafialny "prawy sektor" POwinna wrócić do kultury Trzech Krzyży

  • rodzic - niezalogowany 2019-02-07 19:02:58

    jakjak rozumiem że w tyłek włazisz bez wazeliny ale wytłumacz co ten pan zrobił dla młks?

  • LOJALNOŚĆ plus+ RETORYKA PLUS+ - niezalogowany 2019-02-07 18:28:16

    Mierny, bierny ale wierny i tak ma być wierny w cudzysłowie a mierny to raczej z ironią bo to wybitne jednostki tym hasłem szafowały będąc szafarzami teo logicznych oksymoronów czytam sprzeczności samych w sobie ktoś kto jest bierny nie może być wierny i o tym przypomina papież Franciszek stale podkreślający że "jesteśmy w drodze" w ruchu kierunek cel i dynamikę bierność to LOJALNOŚĆ "grobom pobielanym" Błyskotliwy, bierny ale lojalny "kręcąc się w kółko" swoim "prawo skrętem" w błędnym kole powtarzających to samo przez to samo uknuł fakt poparty pewną fikcją prawną że Mierny, bierny to wierny ... ... co oczy wiście jest nieprawdą ale wierzyć w "to nie grzech" tymczasem JEST świadectwo prawdy mówiące że to grzech śmiertelny tym świadectwem jest ewangelia to dobra nowina dla LOJALNYCH co "DWOM PANOM" służą i mają z tym problem dozgonny ps prostować drogę pańską to tyle co prostować pańskie słowo które nie jest dobrą drogą ... ... a dlaczego to ks.Jezus wam tego nie wytłumaczy bo to nie leży w jego ekscelencji interesie (religijnym) korpo racji "nauki wiary" ustrojonej w korporały taka "bielizna" "czarnych" aniołów stróżów "wielkiej tajemnicy" jaką doskonalą sami przed sobą zamiast doskonalić się w prawdzie objawionej na wieki wieków amen objawianej "niezłomnie" jakby "wyklętej" starannie wypartej przez "czarną" korpo rację

  • jeleniowaty - niezalogowany 2019-02-07 18:08:43

    To wieś już się nie opala?

  • wieś śpiewa i tańczy - niezalogowany 2019-02-07 18:01:40

    Mierny, bierny ale wierny i tak ma być

  • LOJALNOŚĆ plus+ RETORYKA PLUS+ - niezalogowany 2019-02-07 18:01:30

    @ Marylax popracować ? psucie to też praca a prawnik nie potrafi nic naprawiać chów prawników nie wykształca im kreatywności potrzebnej do ... (sprawowania urzędu ;?) ...ROZWOJU KULTURY na poziome edukacji, "kulturą"(kulturoznawstwa?) i pomocą społeczną (HUMANIZACJĄ KULTURY życia chyba w zdegradowanym środowisku które "kulturę" sprowadziło na poziom sztuki wyrazu artystycznego i pokonało ją swoim "kulturalnym" doświadczeniem artystycznym - taka sztuka+)

  • Daniel z Łomży - niezalogowany 2019-02-07 17:51:16

    Dzisiaj dzwonię do pewnej stacji tv.

  • Marylax - niezalogowany 2019-02-07 17:46:42

    Widać kogoś tu żółć zalewa. To Donatan czy Słowianka? Dajcie temu Stypułkowskiemu popracować a nie piszecie farmazony

  • aeiou - niezalogowany 2019-02-07 17:42:24

    Bo lojalny - no po prostu as kompetencji :) Brawo Marjusz

  • LOJALNOŚĆ plus+ RETORYKA PLUS+ - niezalogowany 2019-02-07 17:41:51

    @ Nsuczycielka46 Lojalność nie jest dobrą cechą człowieka ona Kościół idący śladami JPII doprowadziła do ściany ... i ten mur trzeba było głową przebijać gdyż religijny "kefas" taki "beton" współczesny wylał w serca wyższej inteligencji katolickiej zamiast darów ducha świętego których raczej nie miał stąd ten problem że ta wyższa inteligencja zamiast wznieść się na wyżyny odpowiedzialności upadał "słuchając" jak JPII o tej odpowiedzialności p i e r d o l i ł "syrenie śpiewy" a "hóry anielskie" upadłych ks.aniołów stróżów swojego parafialnego dobrostanu wtórowały mu przy "cymbałach brzmiących" ustawionych wedle swoich dzwonnic

  • lolo - niezalogowany 2019-02-07 17:40:06

    Andrzej Zdzisław Garlicki ma wykształcenie wyższe magisterskie o profilu bankowość i finanse.

  • zyta - niezalogowany 2019-02-07 17:37:36

    BRAWO Panie Prezydencie !!! GRATULACJE dla V-ce! A wrogów, niech żółć zalewa, pies ich olał

  • Blisko ratusza - niezalogowany 2019-02-07 17:31:10

    Ma podobno wyższe, ale nie wiadomo co skończył, czy dobry uniwerek, czy jakas prywatna?

  • wyksztalcenie garlickiego - niezalogowany 2019-02-07 17:27:55

    Panie Prezydencie, proszę opublikować w BIP jakie wykształcenie ma Garlicki , czy ma wyższe wykształcenie , jaką uczelnię i gdzie ukończył, i jaką ma specjalność. Tego już dawno domagają się mieszkańcy ?

  • Blisko ratusza - niezalogowany 2019-02-07 17:25:27

    Z pewnego źródła wiem, że Garlik może nie dorwać do końca roku.

  • Blisko ratusza - niezalogowany 2019-02-07 17:23:56

    Garlik podobno zostaje, ale jest na cenzurowanym. I jak będzie zachowywał się niepoprawnie to ma polecieć.

  • Nsuczycielka46 - niezalogowany 2019-02-07 17:20:35

    Jeżeli Prezydent mówi, że jest lojalny, to wie co mówi. Na pewno będzie wykonywał swoją robotę sumiennie i tak jak najlepiej potrafi. A ostatnio w tych kwestiach u pewnej pani było wiadomo jak. Będzie miał również naczelnika podległych wydziałów, a więc myślę, że jest to bardzo dobry wybór. Życzę powodzenia nowemu zastępcy.

  • sparow - niezalogowany 2019-02-07 17:15:49

    Nie mów to ty masz jeszcze kolegę. Niemożliwe

  • Kawosz - niezalogowany 2019-02-07 17:14:59

    Kawka z dyrektorka nawet wskazana i rozmowa o konkretnych tematach :)

  • wyksztalcenie garlickiego - niezalogowany 2019-02-07 17:14:31

    Panie Prezydencie, proszę opublikować w BIP jakie wykształcenie ma Garlicki , czy ma wyższe wykształcenie , jaką uczelnię i gdzie ukończył, i jaką ma specjalność. Tego już dawno domagają się mieszkańcy ?

  • LOJALNOŚĆ plus+ - niezalogowany 2019-02-07 17:12:03

    @ senior lubisz C U R V A(wł)prawo i porządek tak samo C U R V A(wł)sprawiedliwy/właściwy/dobry dla C U R V A(wł)uczonych w piśmie lojalnych wobec pism swoich ? to przypomnę ci postać kamerdynera papieskiego który nie był lojalny ale był wierny w przeciwieństwie do JPII który dbał o święty wizerunek bardziej niż o święte kompetencje z którymi "sonato subito" stoczył się do poziomu świętości świętej inkwizycji a papież Franciszek bez ogródek wskazuje na zasługi świętego dla rozwoju św.patologi świętego kościoła grzeszników tak samo świętych jak diabeł w piekle papież "LEWAK" nielojalny wobec kultury św.Jana Pawła drugiego nie święty Franciszek karze wyciągać sprawy zamiecione pod dywan "i jeszcze" mówi że nie chce słyszeć że nie ma problemu bo On JEST i wymusza wyciągnięcie z archiwów to co staraniem JPII tam zaniesiono odkładając "sąd ostateczny" żywych by sądzić umarłych by LOJALNYM kanonikom żyło się WYgodniej ??? korzystając z "darów hierarchicznych" "poprawcie mnie jak się mylę" ps POco ludziom prawo i porządek którego sami prawnicy nie potrafią "poprawnie" spamiętać a bez prawa nie potrafią żyć poprawnie a przecież prawo to nie instrukcja postępowania "prowadząca" ŻYWĄ KULTURĘ za rękę

  • ,mol - niezalogowany 2019-02-07 17:09:52

    Powodzenia. Będzie Pan miał pełne ręce roboty

  • senior - niezalogowany 2019-02-07 16:46:25

    Gratulacje dla nowego v-ce prezydenta!

  • RETORYKA PLUS+ - niezalogowany 2019-02-07 16:42:44

    Nie czepiajmy się słówek ... ale pamiętajmy że słowo staje się ciałem jakie słowo takie ciało ... boże z którym "krzyż pański" ma bóg i człowiek

  • wiosenny mirosław - niezalogowany 2019-02-07 16:42:20

    Zniesmaczony ty chyba zniesmaczony jesteś już od kilku miesięcy. Uważaj bo nadmiar żółci szkodzi zdrowiu.

  • kareb - niezalogowany 2019-02-07 16:41:41

    A co z tym drugim zastępcą!!! Kiedy leci ze stołka !!!

  • RETORYKA PLUS+ - niezalogowany 2019-02-07 16:34:46

    taki minus tej zeświecczonej RETORYKI LOJALNOŚCIOWEJ w parafialnym państwie świeckich kanoników że "robi dobre wrażenie" (nie robi wokół siebie nadziei i z wiarą się nie obnosi) na pierwszym planie widać ten "nowy" "wizerunek" na dalszym planie widać "stare" kompetencje a właściwie ich nie widać jedynym umocowaniem jest "faryzejska" taktyka przypisująca sobie prawo nadzoru wedle uznania "włodarzy" darzącymi się zaufaniem i domagającymi się zaufania od beneficjentów tej ich faryzejskiej logiki ... ... LUD ma zaufanie a jak nie ma to niech milczy bo ono potrzebne jest od sprawowania urzędu a okazywanie braku zaufania to ścigane jest z urzędu ps nie wystarczy zmienić szmatę na kanonicznie wywieszonej chorągwi trzeba jeszcze tą nową szmatą zmienić profil starego działania by z nową flagą nie zawędrować pod stary pomnik

  • Młksiak - niezalogowany 2019-02-07 16:30:23

    Działał dużo w MŁKS ? Żart. I to niskich lotów.

  • Zniesmaczony - niezalogowany 2019-02-07 16:27:33

    Kompletnie nie radził sobie z nadzorem, ale będzie "świetnym" zastępcą. Jakiś obłędny sen.

  • liga - niezalogowany 2019-02-07 16:21:19

    -lojalny -ma zaufanie -jest do niego przekonany i to jest podstawa współpracy, wiemy z doświadczenia jak się kończy ta współpraca gdy te myślniki zastępuje ich przeciwieństwo. Oczywiście nie przewiduję tego w odniesieniu do nowego zastępcy - to inna liga.

  • olimp - niezalogowany 2019-02-07 16:16:46

    Gratuluję !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Doskonały wybór Prezydencie

  • RETORYKA PLUS+ - niezalogowany 2019-02-07 16:15:29

    "- Panu Andrzejowi Stypułkowskiemu powierzam przede wszystkim sprawy związane z edukacją, kulturą i pomocą społeczną. To człowiek lojalny, do którego mam zaufanie. Jestem przekonany, że ta współpraca będzie owocna i przyczyni się do rozwoju naszego miasta i jego mieszkańców – mówi prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski" na uwagę zasługuje wymowa prezydenta 1) nie mówi "mam Nadzieję" ale "JESTEM" "przekonany" 2) nie mówi "To człowiek ..." Wierny ale "... lojalny" 3) nie mówi że mu wierzy ale mówi "do którego mam zaufanie" jednak bolesne jest to że CORAZ MOCNIEJ OTACZA ŁOMŻAN OTACZA KORPUS FARYZEUSZY świeckich tak samo dobrych jak kanonicy nie świeccy dla laików "faryzeizm" świecki i duchowny to pewnie ogóle nic nie znaczy tak samo jak pałeczki legionelli których laik nie widzi nie poczuje zanim będzie za późno prezydent mówi z przekonaniem ale tak samo jak faryzeusze opiera się na "PRAWIE" i prawnikach ksobnego chowu ? lojalny z definicji to człek «uczciwy i rzetelny w stosunkach z ludźmi» ale uwaga «p r a w o rządny, p r a w o myślny» !!!!! normalnie skrzyżowanie faryzeusza z sadyceuszem który jest niewierny bo WIERNY to okaz «niezdradzający kogoś» «służący komuś z oddaniem i przywiązany do kogoś; też: będący wyrazem przywiązania i oddania» «zawsze postępujący zgodnie z jakimiś zasadami, poglądami, ideami itp.» «zgodny z oryginałem, wzorem lub rzeczywistością» lokalność prawnika nigdy nie jest lojalnością której można nadać S Y N O NIM boskiej - doskonałej wierności jak bóg przykazał na obraz i podobieństwo Ojca Jezusa a to taki syn człeczy co się okazał synem bożym który ośmieszył nieżyciową kulturę ksobnego chowu zdominowaną logiką prawników i sędziów zarazem

  • herbatkę? - niezalogowany 2019-02-07 16:14:56

    Świetnie że facet będzie się zajmował oświata a nie kobieta tylko pi pi pi , hihihihihi itp. itd. Dyrektorki już na kawkę nie będą zapraszać, bo to konkretny facet. Nowa jakość idzie !

  • zenon laskowik - niezalogowany 2019-02-07 16:14:36

    Nazwisko, powiedziałbym takie szlachetne ;)

  • lal - niezalogowany 2019-02-07 16:12:09

    Pan Andrzej wygrał już prowadząc kampanię wyborczą Chrzanowskiego !!! Poprowadził do zwycięstwa, drogą uczciwości - dziś jego druga wygrana ! Gartuluję to naprawdę madry człowiek.

  • wyksztalcenie garlickiego - niezalogowany 2019-02-07 16:07:03

    Panie Prezydencie, proszę opublikować w BIP jakie wykształcenie ma Garlicki , czy ma wyższe wykształcenie , jaką uczelnię i gdzie ukończył, i jaką ma specjalność. Tego już dawno domagają się mieszkańcy ?

  • bzzzzzzzzz - niezalogowany 2019-02-07 16:06:09

    Wiesław T niech pilnuje mocno swojego stołka, miodem sie niech przyklei bo już lecą pszczółki do ula. A może nawet Osa.

  • wyksztalcenie garlickiego - niezalogowany 2019-02-07 16:05:27

    Panie Prezydencie, proszę opublikować w BIP jakie wykształcenie ma Garlicki , czy ma wyższe wykształcenie , jaką uczelnię i gdzie ukończył, i jaką ma specjalność. Tego już dawno domagają się mieszkańcy ?

  • Belferl78 - niezalogowany 2019-02-07 16:05:26

    Toc on nie ma żadnego doświadczenia w kierowaniu ludźmi! Wstyd! Kogoś Ty wybrał Mariusz

  • karma - niezalogowany 2019-02-07 16:02:42

    Panie prezydencie dobry wybór bo PANA WYBÓR. Niech Pan pamięta nigdy nie trzeba słuchać innych w takich kwestiach, nawet Biskupa. Ale Pan to przecież wie ;)

  • t. w. - niezalogowany 2019-02-07 16:01:36

    wygląda jak młody t. Wiesław..?

  • sajonara z bara - niezalogowany 2019-02-07 15:59:38

    ...baca przede wszystkim ludzi którzy nie są zepsuci władzą, z zaślepkami na oczach. Potrzeba takich którzy widzą wspólny cel, zostając zaproszeni do współpracy , a nie realizują swój cel przy okazji, robiąc innych w bambuko.

  • baca - niezalogowany 2019-02-07 15:55:18

    trzeba nam młodych ludzi z werwą do pracy, nowymi pomysłami i zaangażowaniem

  • haj - niezalogowany 2019-02-07 15:54:54

    Dobry wybór, mądry człowiek. Bedzie dobrze.

  • robo - niezalogowany 2019-02-07 15:54:39

    A kto na miejsce Garlickiego !!!! Kogo typujecie !!!

  • drewniak - niezalogowany 2019-02-07 15:52:36

    I stołek został zajęty !!!!!! Nie ma ludzi niezastąpionych...a tymczasem menagier w warszawie szuka innych sołków. hahhahhahahah

  • Sprzątaczka - niezalogowany 2019-02-07 15:52:28

    Dzięki Bogu nie Modzel :)

  • wyksztalcenie garlickiego - niezalogowany 2019-02-07 15:51:11

    A co skończył Garlicki !!!

  • vaaaav - niezalogowany 2019-02-07 15:50:25

    Brawo Panie Prezydencie. Gratuluję wyboru bo jest bardo dobry

  • yry - niezalogowany 2019-02-07 15:48:22

    Panie Zastępco Andrzeju życzę powodzenia!!!

  • tiger - niezalogowany 2019-02-07 15:47:48

    o troll już daje komciaczki co minutę haha. z ludzi idiotów robisz?

  • wyksztalcenie garlickiego - niezalogowany 2019-02-07 15:47:17

    A co skończył Garlicki !!!

  • dramat - niezalogowany 2019-02-07 15:47:10

    prawo to zaden prestiż w obecnych czasach

  • grom - niezalogowany 2019-02-07 15:46:44

    Uwaga , uwaga, uwaga !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pan Andrzej tylko wygląda niepozornie, ale jest mądrym człowiekiem, prawą ręką prezydenta już od dawna. Skromny, uczciwy i NAPRAWDĘ TYTANICZNIE pracujący człowiek, któremu nie w głowie blaski fleszy i spijanie śmietanki i kawki. Kawał dobrej roboty zrobił, a jeszcze więcej przed nim !!! Poradzi sobie na pewno !!!

  • dramat - niezalogowany 2019-02-07 15:46:35

    niszczycie ten kraj, tak wy, rozsądni ludzie wyjadą, pielęgniarki i lekarze też, będziecie błagać o pomoc, a wtedy myślicie, że nieroby z 500+ wam pomogą? Beneficjenci wszystkich socjali będą mieć was w du..ie, bo liczyć się dla nich będą pieniądze z socjalu, które swoją drogą już doprowadzają do inflacji i ogromnej dziury w budżecie, ale polacy lubią tak żyć, na kredyt pamietajcie, ze panstwo nie moze wam nic dac, bo panstwo nie ma wlasnych pieniedzy :)

  • baca - niezalogowany 2019-02-07 15:44:47

    to prawda!!! Prezydent wyciągnął wnioski po pierwszej kadencji i otacza się ekspertami i ludźmi na poziomie. Najpierw Brakoniecki na dyrektora MPGKiM, teraz Stypułkowski na Zastępcę prezydenta. Zmiany są świetne, oby Prezydent nie poprzestawał na tych prawdziwie dobrych zmianach!!!!!

  • baca - niezalogowany 2019-02-07 15:44:47

    to prawda!!! Prezydent wyciągnął wnioski po pierwszej kadencji i otacza się ekspertami i ludźmi na poziomie. Najpierw Brakoniecki na dyrektora MPGKiM, teraz Stypułkowski na Zastępcę prezydenta. Zmiany są świetne, oby Prezydent nie poprzestawał na tych prawdziwie dobrych zmianach!!!!!

  • zenon laskowik - niezalogowany 2019-02-07 15:42:33

    Muzyk była po socjologii, a Stypułkowski jest po prawie, różnica na korzyść nowego zastępcy jest duża!!

  • pokaes - niezalogowany 2019-02-07 15:42:16

    Cieszę się ze Andrzej został zastępcą. Dobrze dla miasta i dobrze dla prezydenta szczególnie. Na tym człowieku się nie przejedzie. Cieszę sie:)

  • zzzyyyyxxxx - niezalogowany 2019-02-07 15:41:22

    no i bardzo dobrze, on będzie lojalny

  • dramat - niezalogowany 2019-02-07 15:40:44

    Pani Muzyk miała skończone jakieś śmieszne studia, ten pan też, prawo? można to wieczorowo skończyć

  • cacy - niezalogowany 2019-02-07 15:40:00

    ale Stypułkowski jest dobrze wykształcony, przecież jest magistrem prawa!!!

  • lol - niezalogowany 2019-02-07 15:39:02

    @dramat wykształcenie nie świadczy o inteligencji człowieka jego empatii i lojalności. Powtórki z rozrywki nie będzie !!!!! Przykro mi.

  • zenon laskowik - niezalogowany 2019-02-07 15:38:31

    powodzenia p. Andrzeju!!!

  • adamus - niezalogowany 2019-02-07 15:37:33

    Stypułkowski daje nadzieje na postawienie edukacji na nogi. Brawo!!

  • komediaaaa - niezalogowany 2019-02-07 15:36:35

    dramat MA zwiazek z Pisem - jest podobno członkiem partii. :) Człowiekiem Piątkowskiego - Nowego Prezesa Pisu. Z kulturą i edukacją to związek ma każdy, kulturalny człowiek - a taki jest Pan Andrzej. Brawo !!!! Samych uczciwych i lojalnych ludzi na drodze i współpracowników.

  • qwer - niezalogowany 2019-02-07 15:36:31

    świetny wybór. Brawo

  • wyksztalcenie garlickiego - niezalogowany 2019-02-07 15:35:31

    Panie Prezydencie, proszę opublikować w BIP jakie wykształcenie ma Garlicki , czy ma wyższe wykształcenie , jaką uczelnię i gdzie ukończył, i jaką ma specjalność. Tego już dawno domagają się mieszkańcy ?

  • faktus - niezalogowany 2019-02-07 15:34:11

    znam gościa. Najlepszy wybór!!!

  • jakajak - niezalogowany 2019-02-07 15:33:31

    Nowy naczelnik, nowy zastępca - nowa jakość w szkolnictwie !!!! Gratuluję, znam człowieka na pewno się sprawdzi, działał dużo w MŁKS.

  • wyksztalcenie garlickiego - niezalogowany 2019-02-07 15:32:59

    Panie Prezydencie, proszę opublikować w BIP jakie wykształcenie ma Garlicki , czy ma wyższe wykształcenie , jaką uczelnię i gdzie ukończył, i jaką ma specjalność. Tego już dawno domagają się mieszkańcy ?

  • dramat - niezalogowany 2019-02-07 15:32:25

    jaki on ma związek z kulturą czy edukacją? null

  • Tamara - niezalogowany 2019-02-07 15:31:00

    Gratuluję Panu Andrzejowi. Bardzo dobry człowiek, uczciwy i lojalny. Lepszego zastępcy Prezydent nie mógł znaleźć, bardzo dobry wybór. Myślę że po perypetiach z zeszłego roku, dziś może Prezydent pracować spokojnie. Gratulacje raz jeszcze !

  • bodo - niezalogowany 2019-02-07 15:28:34

    A co z Garlickim !!! Kiedy będzie odwołany!!

  • Sprawiedliwy - niezalogowany 2019-02-07 15:28:08

    Brawo. To ten człowiek!

  • Ziutek - niezalogowany 2019-02-07 15:26:11

    Brawo, to sprawdzony człowiek, a przede wszystkim lojalny. Dobry wybór prezydenta

Dodajesz jako: |