:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Anna Maria Anders ambasadorem nadzwyczajnym i pełnomocnym

Partie polityczne, Maria Anders ambasadorem nadzwyczajnym pełnomocnym - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 19/09/2019 08:10

"(...) mianuję Panią Annę Marię ANDERS Ambasadorem Nadzwyczajnym i Pełnomocnym Rzeczypospolitej Polskiej w Republice Włoskiej - czytamy w postanowieniu prezydenta RP, które pojawiło się w Monitorze Polski.

Anders z mandatu senatora zrezygnowała w już w sierpniu, a więc do października w Senacie będzie "tylko" 99 senatorów. Z uwagi na to, że zbliżają się wybory parlamentarne, nie jest konieczne przeprowadzanie wyborów uzupełniających.

Córka generała Andersa zdobyła mandat w wyborach uzupełniających do Senatu w marcu 2016 roku.  Z poparciem Prawa i Sprawiedliwości startowała z okręgu wyborczego obejmującego m.in. Łomżę. W tym samym roku powołana została na stanowisko sekretarza stanu w KPRM oraz pełnomocnika prezesa rady ministrów ds. dialogu międzynarodowego.

Według wcześniejszych informacji medialnych, Anders chciałaby pracować nad większą liczbą spotkań przedstawicieli obu krajów. Wśród planów byłej senator jest również wzmocnienie opieki nad cmentarzami polskich żołnierzy we Włoszech, integracja organizacji polonijnych działających w tym kraju oraz utworzenie konsulatu honorowego w San Marino.

lomza

Anna Maria Anders ambasadorem nadzwyczajnym i pełnomocnym komentarze opinie

 • real - niezalogowany 2019-09-19 08:26:22

  Faktycznie, nadzwyczajna to ona jest i tyle. No może jeszcze żeby wstawili jej zakaz lotów samolotami, bo nie dość, że pożytku z niej nie ma żadnego, to koszty mogą być duże.

 • gość 2019-09-19 08:37:26

  Brak słów. Teraz kolejnego wcisnąć nam chcą. Statystów nie potrzeba.

 • Korzenie - niezalogowany 2019-09-19 09:26:05

  gość 2019-09-19 08:37:26 to robota "górników" od kustoszy kopalin przy sadowej pod katedrą szukających przejścia do "królestwa bożego" bo oni mają takie pismo święte wykładane przez swoich "uczonych w piśmie" kanoników drogi "nawrócenia" że do domu Ojca idzie się między korzeniami nie między owocami ...w koronie "po Korzeniach poznacie " Jech Owe duszpasterstwo "ow(o)ca zakazanego"

 • Elwira - niezalogowany 2019-09-19 09:41:04

  Cześć panowie, z tej strony Elwira 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć - http://wyspakobiet.eu/elwira25

 • Elwira - niezalogowany 2019-09-19 09:54:58

  Pierwszy raz gratis, potem co łaska Jaka ja jestem napalona!

 • Gość - niezalogowany 2019-09-19 15:32:58

  Ta baba to 0000 a jej ojciec Anders to zdrajca Narodu Polskiego !!!Nawet jej pierwszą siostra zrzekla się że wstydu tego nazwiska !!!Niech ta pani powie prawdę tak jak cały PiS o nie legalności swojego urzędu !!!

 • Jerzy Wnorowski - niezalogowany 2019-09-19 16:38:59

  Gratulacje. Sluzba Polsce to jak widac powolanie rodzinne.

 • gość 2019-09-19 21:45:39

  A kto to jest Ta Anders ? Ona była w Łomży ?

 • gość 2019-09-19 22:02:30

  Jaka pomarszczona!

 • J 8, 44- - niezalogowany 2019-09-20 07:31:40

  @ gość 2019-09-19 22:02:30 głupoty gadasz przecie ona gładka jak groby pobielana nawet nie trzeba płyty nagrobnej z nazwiskiem wyjątkowa jej figur(k)a nie da się pomylić nawet ocieniały jak pomaca swoimi zmysłami to w najciemniejszej dolinie rozpozna te cechy charakterystyczne nabyte w domu ojca (o którym Jezus mówił że to diabeł)

 • Korzenie Zła - niezalogowany 2019-09-20 08:30:28

  ok. 36 500 żołnierzy w przybliżeniu 23 tys. żołnierzy AK oraz ok. 1800 członków pozostałych organizacji podziemnych 20 września 1944 roku komendant główny AK wydał rozkaz reorganizacji oddziałów powstańczych w stolicy, celem nadania im bardziej regularnego charakteru. Powstał w ten sposób Warszawski Korpus AK (pod dowództwem pułkownika „Montera”), w którego skład weszły trzy dywizje AK (istna wierza bubel z połączonych wojsk AL, PAL i KB NSZ-ZJ NSZ Zgrupowanie Chrobry II i cywile + dzieci w tym żydzi i harcerze) jednostki wojsk regularnych, które śpiesząc z pomocą Warszawie, wzięły bezpośredni udział w walkach. Były to: oddziały 1. Armii LUDOWEGO Wojska Polskiego – w szczególności 8. i 9. pułki z 3. Dywizji Piechoty, 6. pułk z 2. Dywizji Piechoty, kompania rozpoznawcza z 1. Dywizji Piechoty oraz 2. pułk bombowców nocnych „Kraków”

  armia Andersa co dla Ojczyzny ratowania zrobiła ...25 115 osób, w tym 960 oficerów i jak Dąbrowski dla ojczyzny ratowania rzucili się przez morze "poprawcie mnie jak się mylę" w dni 80 do okola świata ... od d u p y strony od Rzymu duchownych co z gęby dupę zrobili idąc Warszawie (stolicy) na odsiecz ... przez pasmo cmentarzy rzucone krętą jak biblijna żmija wstęgą pokrętnie biegnącą przez ciemną dolinę ECCE Via Anders

 • A+++ - niezalogowany 2019-09-20 09:21:12

  ks. Biskupie Stefanek przy swym krzyżu żelaznym z żelazną dyscypliną ks. kapelanów żelaznych dywizji możecie nie lubić Jenerałów Ludowego Wojska Polskiego i umacniać się ze swą "rodziną" (z sobie włością cosa nostrą) "uczonych w piśmie" przed Ludową pobożnością przed którą wolno wam dupę z gęby robić z nieukrywaną niechęcią do arami innej niż wasza Obrona ... parnikowa i do tego co Boskie nie Ludzkie "ALE" ne wolo wam zapomnieć przy swoim instytucie świętej pamięci narodowej jak przy tej ludowej pobożności budujecie groby prorokom niczym kórwa przy tronie Króla Żydowskiego (Heroda) łasa na błyskotki i zaszczytne adoracje swoich adoratorów ... Alleluja Ks . zKórwySyny "niech będzie pochwalony...." w celu (Rdz. 3, 15-protoewangelia) głoszenia Ewangelii przy swym tronie ... oczami rzeźbiąc w prawdzie rozważajcie księgę powtórzonego prawa 5, 9-10) rozważając "Cóż to jest ..." "Miłosierdzia pragnę nie ofiary" Bóg którego tak kochacie z gęby dupy nie będzie robił tak jak ta wasza SIŁA NIECZYSTA modlących się przed wami Ojcze naz ... "i nie wódź nas na pokuszenie"

 • gość 2019-09-20 14:18:57

  Spadochroniarka.

 • Gość - niezalogowany 2019-09-20 21:49:19

  Same stare komu. chy chyba krytykują i to od lat znaną metodą, żadnych faktów tylko wycieczki personalne i to za marne dwa złote od postu.
  Jacy wy żalosni jesteście w tych podrygi chyba za utracony korytem.
  Nie kocham ww ale konkrety, fakty, argumenty się liczą.

 • Ogień Wiary - niezalogowany 2019-09-20 22:25:43

  Gość - niezalogowany 2019-09-20 21:49:19 Prawą ręką pawim piórkiem z dupy wziętym (bo Polska Pawiem i Papugą ...zjednoczonej Prawicy) merdali Patriarchatowi Moskiewskiemu pod nosem a drugą ręką (jak tłumaczył ks.Stefanek "niech nie wie lewica co robi prawica") usiłowali lotnisko budować w Białymstoku spełniając pożądani ... "z potrzeby serca" i jakby trzeba było spieprzać na wypadek jakby Patriarchat Moskwy "kichnął" na Putina odpowiedzialnego za niesienie POCHODNI WIARY to by się ogień przerzucił na "przedmurze" paśnika pasterzy własnej chwały jak w 1939 to te OWCE Pasterzy dobrych inaczej miały by samoloty W ZASIĘGU dostępniejszym na wypadek ewakuacji z piekła na ziemi Tej ziemi a "BARANKOM OFIARNYM" zostałyby różańce i kremówki "poprawcie mnie jak się mylę"

 • Piekło Wiary - niezalogowany 2019-09-20 23:08:01

  Gość - niezalogowany 2019-09-20 21:49:19 Papież Franciszek mówi że politycy i biskupi uskarżają się na krytykę i dodaje że niektórzy na nią zasługują nam "beneficjentom" JechOwego postępowania tak powszechnie krytykowanego zaleca by modlić się za polityków śiweckich i duchownych ... Kuria Rzymska nie podaje ograniczeń ... kiedy się za nich nie modlić ... te ograniczenie w przeciwieństwie do tradycji duchowości Pawłowej (1 Tm 2, 1-7) przekazuje tradycja duchowości JaNowej (1 J 5, 16-17) To o tyle ważne dla Kościoła że Jan nie Paweł jest Pierwszym wśród równych synów Maryi Matki Jezusa i Matki Kościoła Paweł to postać kontrowersyjna w formie i treści hybrydowego Jego apostolstwa narodów które wyskoczyło za Jezusem jak cień i w światle "Pawłowej teologii" kościół zboczył z prostej drogi i pognał na manowce za cieniem gdyż Paweł ze swoją "kainową wiarą" "na moment" "wyskoczył przed szereg" dalej już za Jezusem idącym przed nim ... na krzyżu ukrzyżowanym już "...na wieki wieków amen" i tak Kościół stał się MATNIĄ dla Chrześcijaństwa które popadło w DOM NIEWOLI feudalnej formacji duchowej ... Pawłowej "ewangelizacji narodów" o której wiadomo że "diabeł się w ornat ubrał" i nakazywał modlić się za królów co "przytulili" się do krzyża przytulając to co Jezus odrzucał nie tylko w kuszeniu na pustyni

 • HAŃBA Andersowi - niezalogowany 2019-09-22 10:53:59

  HAŃBA Andersowi na wieki

  we wrześniu 1939 r wydano ROZKAZ niejakiemu Władysławowi Andersowi z podległym Pułkiem aby zabezpieczał na odcinku " Kampinos" drogę dla idącej do Warszawy Armii Poznań
  w/w niejaki Anders gdy tylko usłyszał o zbliżających się Niemcach ZDEZERTEROWAŁ do Warszawy
  ... a Armia Poznań pod Dowództwem Pana Generał Tadeusza Kutrzeby musiała przedzierać się przez już obsadzone stanowiska wojsk niemieckich i Armia Poznań do Warszawy dotarła ponosząc niepotrzebne straty ! !
  ... wielka szkoda że Pan Generał Tadeusz Kutrzeba nie wydał ROZKAZU aby DEZERTERA niejakiego Andersa postawiono przed plutonem egzekucyjnym i rozstrzelano , a tylko w/w DEZERTER niejaki Anders został pozbawiony wszelkich funkcji !

  2 Armia zamiast walczyć o jak najszybsze WYZWOLENIE Polski najkrótszą drogą , to ZDRAJCA DEZERTER niejaki Anders poprowadził Polskich Żołnierzy jako FIRMA Ochrony i ochraniał brytyjskie " srebra rodowe " w Azji i Afryce !

  w 1943 zdrajca i dezerter wraz z brytyjczykami brał udział z ZAMORDOWANIU Premiera Polskiego Rządu Pana Generała Władysława Sikorskiego i dlatego rząd Anglii utajnił akta na kolejne 50 lat !

  Monte Casino i dalsze ZDRADZIECKIE NISZCZENIE Polskich Wojsk :
  ... pod Monte Cassino Babci Brat zginął w walce , a Dziadka Brat został ciężko ranny ... a w tym czasie gdy Polscy Bohaterowie przelewali swoją krew to DEZERTER i ZDRAJCA niejaki Anders zabawiał się z niejaka " artystką" zdradzając i żonę !

  gdy DEZERTER ZDRAJCA Anders zmarł i pochowano jego pod Monte Cassino to Dziadka Brat który został w Anglii pisał :
  " gdyby zdrajce Andersa pochowali w Anglii to byśmy czwórkami chodzili szczać na jego
  grób "

  HAŃBA Andersowi na wieki • gość+ - niezalogowany 2019-09-22 17:48:00

  większą Hańbę mają miejscowi Biskupi którzy w przebiegłości swojej dwom panom służą a gdzie sami nie mogą tam się kobietami wysługują wodząc ludzi na pokuszenie aby ulegli pokusie modląc się Ojcze nasz .... w imię Matki i syna zły ducha Endeckiego i *** wie czyjego jeszcze amen

 • rogacz - niezalogowany 2019-09-22 20:37:21

  a dlaczego ona używa nazwiska anders ? ... kierowca andersa też maił na nazwisko anders ?

 • gość 2019-09-24 14:23:49

  @rogacz - niezalogowany
  2019-09-22 20:37:21
  kierowca w/w Andersa nazywał się Anderson , to w/w powinna używać nazwiska Anderson

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Zapraszam na MAKIJAŻ

Zapraszam do zapisów na makijaż 2019/ 2020 Zapisy pazdziernik 19-20 pazdziernika 26-27 pazdziernika Zapisy na listopad 2-3 listopad 9-10 listopad..


Meble na wymiar. Kuchnie,

Producent mebli na wymiar Murawski Furniture m.in kuchnie, szafy, garderoby, meble do samodzielnego składania. Odwiedź naszą stronę..


Zatrudnię kierowcę kat C+E ,

Zatrudnię kierowcę kat C+E. Przewóz pasz. Wywrotka. Praca na miejscu. Spanie w aucie tylko w wyjątkowych sytuacjach.


Skoda oktawia

Sprzedam Skode octavie 1.9 tdi 2000r. Kolor czarna perła Stan dobry po wymianie rozrzadu i wiele inych czesci wazne oplaty więcej informacji pod..


Sprzedam mieszkanie

Sprzedam mieszkanie 61,7m2 po remoncie, na osiedlu „Południe” przy ulicy Staffa z dużym balkonem. Duża piwnica. Przed blokiem znajduje się duża..


Zatrudnie trenera zajeć

Firma edukacyjna zatrudni trenera do prowadzeni zajęć rozwijających dla dzieci: Czas pracy: godziny popołudniowe i weekendy Wymagania: •..


Technolog

OSM Piątnica poszukuje pracownika na stanowisko Technolog. Szczegóły oferty dostępne na stronie www.piatnica.com.pl/kariera


Praca w biurze (dział

Wraz z rozwojem naszego biura handlowego w Łomży poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży. - Jeśli znasz takie programy jak..


Rolety Rzymskie na Wymiar

Szyjemy Rolety Rzymskie na wymiar . Wielkość mechanizmu od 50 cm do 300 cm szerokości . Cena rolety zależy od jej wielkości i wybranej tkaniny . W..


Reklama
 Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez mylomza.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

GLOBALISTA.EU Marek Norowski z siedzibą w Łomża 18-400, Cisowa 14

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"