:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Armia Fight Night 2: Piotr Mroczkowski vs Maciek Kierzkowski [VIDEO i FOTO]

Sport, Armia Fight Night Piotr Mroczkowski Maciek Kierzkowski [VIDEO FOTO] - zdjęcie, fotografia
09/04/2018 08:55

Jako drugi w klatce Armia Fight Night 2 wystąpił w walce półzawodowej Piotr Mroczkowski z Fight Club Łomża, którego rywalem był Maciek Kierzkowski z klubu Okniński MMA Siedlce. Kierzkowski po raz drugi walczył na gali AFN. Za pierwszym razem zwyciężył w swoim mieście. W Łomży już tak dobrze nie było.

Pierwszy cios w tej walce zadał Kierzkowski, który trafił mocny lowkickiem Piotrka, na którym nie zrobiło to jednak większego wrażenia. Mroczkowski zaczął atakować głowę przeciwnika, którzy jednak nie zamierzał walczyć w stójce i szybko zszedł do nóg po sprowadzenie, co Piotrek wykorzystał do chwycenia głowy z zamiarem założenia duszenia gilotynowego. Warto w tym miejscu dodać, że gilotyna to taka "firmówka" Mroczkowskiego, dzięki której został m.in. mistrzem Polski. Siedlczanin zdołał jednak obronić się przed duszeniem i walka wróciła do stójki, w której zaskakująca obrotówka na korpus w wykonaniu Mroczkowskiego zrobiła dobrą robotę. Kierzkowski odczuł ją mocno i Piotrek rzucił się do ataku. Seria ciosów na głowę spowodowała, że jego przeciwnik znowu uciekł do parteru i ponownie jego głowa znalazła się w uchwycie naszego zawodnika. Choć wydawało się, że gilotyna jest dobrze zapięta, to jednak czegoś zabrakło i w pierwszej rundzie Piotrkowi nie udało się poddać rywala. Pod koniec Mroczkowski zainkasował jeszcze kilka ciosów w zwarciu, ale nie miało to wpływu na ogólny obraz pierwszego starcia, które łomżyniak podkreślił ofektownym obaleniem.

Druga runda (jak każda) zaczęła się w stójce i tym razem zawodnicy nie szukali od razu parteru. W tej płaszczyźnie szybko zaznaczyła się przewaga Mroczkowskiego, który szedł do przodu. Zadał cios prostym kopnięciem w udo, po czym ponownie spróbował kopnięcia obrotowego na korpus, jednak tym razem rywal był czujny i zdążył odskoczyć. Siedlczanin również próbował kopnięcia, ale wtedy Piotrek zaatakował w tempie kopnięciem w nogę podstawną i wyciął rywala, co spowodowało, że walka przeniosła się na matę, gdzie Mroczkowski chwycił lewą rękę próbując założyć kimurę. Dźwigni niestety nie udało się wyciągnąć, a chwilę później Kierzkowski chwycił nogę i po raz pierwszy to on zdobył pozycję z góry. Idąc za radą swojego narożnika rozpoczął metodyczne obijanie Piotrka, podczas którego zadał również kilka niedozowlonych ciosów w tył głowy, za co sędzia zwrócił mu uwagę. Sytuacja stała się już bardzo trudna dla łomżyniaka, a sędzia nakazywał mu już bronić się, bo za chwilę przerwie walkę. Wtedy Kierzkowski ponownie zaczął bić w tył głowy, na co zareagował prowadzący walkę, przerwał to i nakazał odjęcie punktu fighterowi z Siedlec, a walka na końcówkę drugiej rundy wróciła do stójki, gdzie jeszcze w ostatnich sekundach mocno zaatakował Mroczkowski.

Prawdopodobnie reakcja sędziego na faul zawodnika z Siedlec uratowała Piotrka przed porażką przed czasem w końcówce drugiej rundy. W trzeciej więc nie zamierzał już do podobnej sytuacji dopuścić. Rozpoczął mocnym lowkickiem, po którym ugięła się lewa noga siedlczanina. Powtórzył to jeszcze dwa razy po czym takiego samego uderzenia spróbował Kierzkowski, ale nadział się na kontrę w postaci kolejnego niskiego kopnięcia i upadł na matę. Piotrek od razu ruszył z ciosami z góry, po których znowu próbował chwycić gilotynę. Kierzkowski próbował znowu łapać nogę, by sprowadzić Piotrka podobnie jak mu się to udało w drugiej rundzie, ale tym razem łomżyniak był czujny i na to nie pozwolił. Po chwili ruszył z ciosami i Kierzkowski już tylko uciekał po klatce. W końcówce udało mu się co prawda jeszcze raz sprowadzić Piotrka do parteru, gdzie próbował go obijać, ale nie miał już sił, by zrobić z tym coś więcej.

Walka był wyrównana i rywale okazali się godnymi siebie przeciwnikami. Zwycięstwo sędziowie przyznali jednak reprezentantowi gospodarzy punktując: 29:27 28:28 29:27. Remis w drugiej rundzie tylko z powodu karnego odjęcia punktu za uderzenia w tył głowy, bo starcie to należało do Kierzkowskiego.

Armia Fight Night 2: Piotr Mroczkowski vs Maciek Kierzkowski [VIDEO i FOTO] komentarze opinie

 • TYdzień świętości życia - niezalogowany 2018-04-10 06:08:36

  @ Leszek26 To niech też dopłaca do takich wydarzeń jak 1.Maja, oby więcej takich imprez

 • lewy prosty plus prawy sierpow - niezalogowany 2018-04-10 06:06:49

  @ Leszek26 to niech też dopłaca do takich wydarzeń jak 1.Maja

 • Leszek26 - niezalogowany 2018-04-10 05:39:46

  Bardzo dobrze, że Chrzanowski wspiera tego typu imprezy w Łomży. Oby więcej takich wydarzeń.

 • NIE DLA CHRZANOWSKIEGO - niezalogowany 2018-04-09 21:48:24

  Na dofinansowanie prywatnej, biletowanej imprezy Chrzanowski przekazał 28 tysięcy złotych , prawda to ? u konkurencji piszą ze cyt . Na sobotnią galę walk MMA, na którą organizatorzy sprzedawali bilety nawet po 200 zł, dał z budżetu miasta 28 tysięcy złotych.

 • enej - niezalogowany 2018-04-09 21:03:55

  prawa hospicjum jest w tym przypadku bardzo ale to bardzo wazna bo bezkompromisowo odsłania stopień wrażliwości tegoż prezydenta na ludzkie nieszczęście. Co więcej obnaża w kontekście jego udawanego zakłopotania podczas wywiadu dla redaktora Czabana gdzie sprawiał wrażenie człowieka wstrząśniętego tym jak twierdził omyłkowym obcięciem na początku kadencji dotacji dla hospicjum. Dzisiaj widzimy ,że była to pozorna troska bo przez kolejne lata nadal nie zwiększał obciętej na początku swej kadencji dotacje dla hospicjum utrzymując je na śmiesznie niskim poziomie. UWAŻAM ,ŻE TAKA OSOBA NIE POWINNA NIGDY BYĆ PREZYDENTEM NASZEGO MIASTA I WZYWAM WSZYSTKICH KTÓRYM LEZY NA SERCU DOBRO MIESZKAŃCÓW I TEGOZ MIASTA DO SKORZYSTANIA Z PRZYSŁUGUJĄCEGO NAM PRAWA I W NADCHODZĄCYCH WYBORACH NIE GŁOSOWANIE NA PANA CHRZANOWSKIEGO ANI NIKOGO Z PARTI PIS KTÓREJ JEST CZŁONKIEM TAK NAM DOPMOŻ BÓG DLA DOBRA I PRZYSŻŁOŚCI MIASTA I NASZYCH DZIECI. ŁOMŻO POWSTAN Z KOLAN , UPOMNIJ SIĘ O SIEBIE. Na koniec proszę zestawcie sobie wydatki prezydenta miasta na rożne duperele i sztandarowy park którego Jan Paweł II w życiu by nie chciał z kwotą 25 000 złotych która pan prezydent łaskawie przeznaczył na wsparcie hospicjum które zajmuje się ludżmi nieuleczalnie chorymi. To tyle i aż tyle.

 • nie lubię trollów - niezalogowany 2018-04-09 19:33:31

  ~~ byłeś kiedyś w hospicjum? Idź jutro na 10 minut - zrozumiesz dlaczego miasto (i nie tylko miasto) powinno wspierać takie miejsca. Krytyka się należy. Taki festiwal rozrywki (kosztów) jaki mamy za tej prezydentury przy wysokości obecnych dotacji, to powód do wstydu dla władzy. Przy okazji ciekaw jestem czy któryś z radnych wspiera sam z siebie...pewnie dopiero jak w najbliższym otoczeniu przydarzy się tragedia. Kiedy ludzie, którzy zarządzają miastem lub mają możliwości finansowe dojdą do wniosku, że to nie pomoc dla kogoś, a dla samych siebie, najbliższych w sytuacjach, których dzisiaj nawet nie są w stanie sobie wyobrazić.

 • +++ - niezalogowany 2018-04-09 14:09:10

  @ przez: ~~ to samo Karitas przez duuuuże K nie jest miejską ami wiejską ani słowiańską rze tak grzydko powiem instytucją przez duże !!!!!!!!!!!!iiiiiiiiiiiii dlatego pachołek pańszczyźnianego sejmu nie musi go utrzymywać ale może dostać za to nagrodę. Ponadto z opieki tego ośrodka miłości przez duże C albo K jak ko woli na jedno wychodzi korzystają nie tylko ludzie ale i inne stworzenia Boże. Ile przekazują na jego działalność podatniczy za pośrednictwem dziurawych kieszeni włodaży ? Konkurencyjny portal zaczął już brudną kampanię wyborczą będzie prać programy wyborcze mającą na celu czystość sztabu wyborczego "pomazańca" patriotów z pokolenia jp2 nowego pokolenia judaszy, bo z dziennikarstwem nie ma to nic wspólnego. No ale na tym bazują od lat...że nowa ewangelizacja prowadzona jest starymi drogami tylko w nowych cuchach

 • ~~ - niezalogowany 2018-04-09 13:33:02

  Hospicjum nie jest miejską instytucją, prezydent nie musi go utrzymywać. Ponadto z opieki tego ośrodka korzystają nie tylko mieszkańcy Łomży. Ile przekazują na jego działalność wójtowie okolicznych gmin i starosta powiatu? Konkurencyjny portal zaczął już brudną kampanię wyborczą mającą na celu zdyskredytowanie Chrzanowskiego, bo z dziennikarstwem nie ma to nic wspólnego. No ale na tym bazują od lat.

 • Kedzia - niezalogowany 2018-04-09 09:26:04

  A wierych co wielki figot fagot na fotkach nie widać nie lansuje się co zaniemogl czy jak

 • Rozrzutność Chrzanowskiego - niezalogowany 2018-04-09 09:02:08

  Łomżyńskie Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych „HOSPICJUM” pw. Świętego Ducha w Łomży otrzymało z budżetu miasta wsparcie realizacji zadania publicznego pod tytułem „Opieka hospicyjno - paliatywna nad chorymi w terminalnym stadium choroby nowotworowej” w wysokości 25 tys. zł. Na co prezydent Chrzanowski w tym roku dał więcej niż na hospicjum? Na wiele... - na wymianę wykładziny wraz z pracami naprawczymi i remontowymi w pokoju 101, czyli jego gabinecie - 25 tys. 596,30 zł - na organizację imprezy sportowej pt. „Armia Fight Night II” - 28 tys. zł - na występ kabaretu SMILE - 28 tys. 290 zł - na wykonanie filmów informacyjno - promocyjnych „600-lecie nadania praw miejskich Łomży” (czas trwania do 5 min.) wraz ze spotem reklamowym (czas trwania do 30 sek.) - 30 tys. zł. - na występ Zespołu piękni i Młodzi podczas Dni Łomży - 30 tys. 750 zł - na wykonanie występu artystycznego zespołu Boys podczas Dni Łomży - 31 tys. 980 zł - na przygotowanie i realizacja projekcji video – mappingu na fasadzie Ratusza z okazji obchodów 600-lecia nadania praw miejskich w dniach 15-16 czerwca - 40 tys. zł. Bardzo rozrzutny jest Chrzanowski z publicznych środków. Proponowałbym zainteresowanie się odpowiednich organów !

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Hydraulik

Hydraulika komplexowa - całe budynki od a do z - jak i stare intalacie modernizuiemy - kotły stare wymieniamy - z każdego materiału wykonuiemy..


Zobacz ogłoszenie

Montaż Przydomowych

Nasza firma zajmuje się montażem przydomowych oczyszczalni ścieków wiodących producentów. W naszej ofercie znajdują się najnowsze rozwiązania..


Zobacz ogłoszenie

KUPIĘ AUTA

Kupię auta osobowe,terenowe,dostawcze.Zarejestrowane w Polsce lub do rejestracji Zainteresowani jesteśmy kupnem każdego samochodu niezależnie od..


Zobacz ogłoszenie

DRUKARKA ELZAB ZETA 1800 ZŁ.

Drukarka fiskalna ELZAB Zeta to drukarka z elektronicznym zapisem kopii paragonów. Dedykowana jest do małych i średnich punktów sprzedaży. Ze..


Zobacz ogłoszenie

wykonam drewnianą architekturę

Wykonam drewnianą architekturę ogrodową (altany, wiaty, stoły, ławy, domki dla dzieci, huśtawki itp.)


Zobacz ogłoszenie

Fotobudka na wesele,komunie

Wynajmij Fotobudke na wesele,urodziny , imprezy okolicznościowe. Mamy jeszcze wolne terminy na 2019 rok. Numer tel:606257277..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedawca- kasjer na stacji

Zatrudnię sprzedawcę- kasjera na stację paliw Orlen w Piątnicy. Zainteresowanych ofertą proszę o CV ze zdjęciem na e-mail.


Zobacz ogłoszenie

17zł/godz. Siwiki (gm.Zbójna)

Potrzebujemy MAJSTERKOWICZA w wieku 30-45 lat do stałej pracy 5 lub 6 dni w tygodniu. Oferujemy 17 zł na start. Wypłata co tydzień. Praca w..


Zobacz ogłoszenie

Skup Aut osobowe terenowe

Kupię auta osobowe terenowe lub dostawcze, auto może być w pełni sprawne, uszkodzone, wymagające remontu. Dobrze płacimy za auta zadbane od..


Zobacz ogłoszenie

Skup Aut Łomża i okolice

SKUP AUT Łomża i okolice.OSOBOWE, TERENOWE I DOSTAWCZE . Sprawnych , bądź wymagających naprawy. Najwięcej PŁACIMY za auta zadbane od pierwszych..


Zobacz ogłoszenie

Układanie kostki brukowej

Układanie kostki brukowej, usługi koparko ładowarką www.marbruk-lomza.com Tel: 511 593 614


Zobacz ogłoszenie

Skup Aut Łomża i okolice

SKUP AUT OSOBOWYCH, TERENOWYCH I DOSTAWCZYCH . Sprawnych , bądź wymagających naprawy. Najwięcej PŁACIMY za auta zadbane od pierwszych właścicieli...


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam mieszkanie 61m2 Łomża

Sprzedam mieszkanie 61,5m2 do własnej aranżacji. Polecam Państwu przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 61,5m2. Budynek znajduje się na osiedlu..


Zobacz ogłoszenie

SKUP AUT OD 500 DO 10.000ZŁ

SKUP AUT OD 500 DO 10.000ZŁ SKUP AUT SKUP AUT WSZYSTKIE FORMALNOŚCI W 20 MINUT! *BEZPŁATNA WYCENA *BEZPŁATNY DOJAZD DO KLIENTA *NAJWYŻSZE..


Zobacz ogłoszenie

Skup Aut Łomża i okolice

SKUP AUT Łomża i okolice.OSOBOWE, TERENOWE I DOSTAWCZE . Sprawnych , bądź wymagających naprawy. Najwięcej PŁACIMY za auta zadbane od pierwszych..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez mylomza.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

GLOBALISTA.EU Marek Norowski z siedzibą w Łomża 18-400, Cisowa 14

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"