:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Atak na biuro posła Lecha Kołakowskiego

Posłowie łomżyńscy, biuro posła Lecha Kołakowskiego - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 02/12/2019 11:11

Nieznany dotąd sprawca pod osłoną nocy na drzwi biura posła Lecha Antoniego Kołakowskiego przykleił kartki m.in. z napisami "Panie P(OŚLE)", "Dziękujemy za towarzysza Piotrowicza", " Poseł Lech Kołakowski 2005 - 2019 dla Łomży zrobił - NIC". Incydent został już zgłoszony na policję.

Kartki z m.in. z napisami " Panie P(OŚLE)", "Dziękujemy za towarzysza Piotrowicza", " Poseł Lech Kołakowski 2005 - 2019 dla Łomży zrobił - NIC" pojawiły się na drzwiach wejściowych do biura poselskiego dzisiaj w nocy, razem z ustawionym przed wejściem do biura lustrem. Incydent odkryła pracownica biura, która rano przyszła do pracy.

- Jest to przykre, że ktoś atakuje w ten sposób, skrycie, w nocy, przyklejając kartki, stawiając lustra, a nie przyjdzie porozmawiać - komentuje poseł Lech Kołakowski, który obecnie przebywa za granicą w delegacji. - Jeżeli ktoś ma jakieś uwagi do mojej pracy, niech przyjdzie do biura, porozmawia ze mną.

Poseł poinformował nas, że sprawa została już zgłoszona na policję.

Warto wspomnieć, że w wielu miastach w Polsce organizowano wczoraj demonstracje przed sądami, zainicjowane przez Stowarzyszenie Sędziów Polskich "Iustitia". Bezpośrednim impulsem do zorganizowania ogólnopolskich manifestacji były represje, które spotkały w ostatnim tygodniu sędziego Pawła Juszczyszyna. Sędzia Juszczyszyn zażądał wcześniej od Kancelarii Sejmu list poparcia dla kandydatów do nowej Krajowej Rady Sądownictwa. 

Niewielki protest odbył się także przed Sądem Okręgowym w Łomży.

lomza

Atak na biuro posła Lecha Kołakowskiego komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-12-02 11:28:24

    Jaki atak! Co za głupoty! Jakby ktoś przykleił do szyby gumę do żucia też byłby atak?

  • TW Wampir - niezalogowany 2019-12-02 11:36:18

    Nie no taki atak,że to co zrobił Polak z kłem narwala w Londynie to pikuś. Dobrze, że nikomu w tym "ataku" nic się nie stało. Poziom "dziennikarstwa" adekwatny do poziomu poselstwa samego zainteresowanego.

  • gość 2019-12-02 11:37:52

    I co niby zostało zgłoszone? Jaki to niby atak? Niech się nie kompromituje...

  • UB-SB = PZPR - niezalogowany 2019-12-02 11:44:06

    aaa kto pod tym Sądem Okręgowym protestował , znowu rodziny sędziów ?

  • gość 2019-12-02 11:50:20

    poseł który więcej mówi niż robi ma okazję zaistnieć. Słowo atak w tym przypadku świadczy o przeroście ambicji pana posła bo to zwyczajne kulturalne podziękowanie suwerena za kompromitację jaką jest wybranie byłego prokuratora PRL na sędziego TK . Gdyby poseł był w tym czasie w biurze a nie latał po Helsinkach to zapewne lustro które mu podarowali mieszkańcy otrzymałby do rąk własnych.

  • gość 2019-12-02 12:10:03

    Jeśli wieszanie portretów to wyraz poglądów, to wieszanie kartki tym bardziej. Ale pewnie tym razem władza będzie ścigać szybko.

  • Gość - niezalogowany 2019-12-02 12:12:20

    Osoba publiczna powinna być przygotowana na krytykę. O żadnym wandalizmie czy niszczenia mienia mowy nie ma. Pośle wstyd że angażuje się policję i.....wstyd

  • Lomzynianka - niezalogowany 2019-12-02 12:13:27

    Osoba publiczna powinna być przygotowana na krytykę. O żadnym wandalizmie czy niszczenia mienia mowy nie ma. Pośle wstyd że angażuje się policję i.....wstyd

  • gość 2019-12-02 12:56:24

    dzisiaj kartka jutro....... warto przejże wpisy w tym portaliku i się znajdzi jakiś znajomy ten wpis

  • 4L - niezalogowany 2019-12-02 13:04:32

    Ziomex, nic się się nie stało w tak spektakularnym ataku? :) :) :)

  • real - niezalogowany 2019-12-02 13:07:11

    Po co on tam pojechał w delegacji? To marnotrawstwo naszych wspólnych pieniędzy. Żadnego pożytku z tego nie będzie.

  • gość 2019-12-02 13:10:16

    tak macie racje dzis przyklejono kartke jutro moze sie obleje kwasem a pojutrze wrzuci granat znamy takie przypadki mamy demokracje skoro mu sie nie podoba niech mowi publicznie ma do tego prawo a nie jak szczur i tchorz dziala po nocy ale nie ma co sie dziwic takim przypadkom wystarczy poczytac na 4 Lomza tam jest nawolywanie do nienawisci a slownictwo wlosy sie na glowie jeza wystarczy poczytac wypociny gdzie sie pisze ze przeciwnika poltycznego kijem w najglebszy nurt rzeki by wepchal albo wywiozl do lasu to sa fanatycy ktorych z urzedu powinno sie skierowac na badania albo zamykac na psychiatryku

  • Gość - niezalogowany 2019-12-02 13:18:59

    Do pięt Posłowi nie dosięgają to z zazdrości głupot się czepiają......

  • antyPiSlamista - niezalogowany 2019-12-02 13:39:45

    jaśnie pan p oseł jako akt napaści uznał chyba lustro, na które być może od dawna nie jest w stanie sPOjrzeć...

  • gość 2019-12-02 13:43:14

    Wyborca nie zastał posła bo jest za granicą, więc zostawił wiadomość. Krzyk bo inni wyborcy się dowiedzieli z czym przyszedł inny wyborca.
    Jeżeli okaże się, że wiadomość zostawił jakiś urzędnik państwowy ? Umorzy się postępowanie.

  • Ania - niezalogowany 2019-12-02 13:45:21

    Jaki znów atak? Bo ktoś kartkę przykleił? Btw a co ten poseł dla Łomży zrobił?

  • gość 2019-12-02 13:48:39

    Sensacja na caly kraj.Ktos prawde napisal.Panie p osle lustro przyda sie i trzeba tam czaesto zagladac

  • Patryk - niezalogowany 2019-12-02 14:00:50

    Panie Pośle, kilka uwag do Pańskich słów:

    - przyklejenie kartki na szybę z prawdziwą informacją, o zamontowaniu aparatczyka komunistycznego w TK odbiera Pan jako atak, ale szubienice z wizerunkami posłów opozycji, to dla Pańskiej formacji i podległych jej prokuratorów "happening polityczny i wyrażenie opinii".

    - nie może Pan się dziwić, że w nocy - przecież noc, to naturalna pora pracy Parlamentarzystów z PiS - mieszkańcy Łomży pewnie przyzwyczajeni zwyczajem procedowania najważniejszych ustawy przez Pana formację nocą liczyli na to, że Pana zastaną.

    Zobaczy Pan też mojego twitta, może zechce Pan go skomentować - przydałoby się:
    https://twitter.com/janczewski_p/status/1201453400854081536?s=20

  • gość 2019-12-02 14:12:30

    a jak dojdzie do tragedi bo psychol napadnie to tez tak filozofowie bedziecie pisac kto wtedy odpowie takie zachowanie powinno sie potepic bo poslem zostal wybranym w demokratycznych wyborach i nalezy to uszanowac a ci krytykanci co im sie wszystko nie podoba moga sie z nim spotkac osobiscie i powiedziec co ich boli a nie jak tchorze chowac sie na internecie i wyzywac

  • KONFEDERACJA - niezalogowany 2019-12-02 14:17:23

    Konfederacja to Polska Racja Stanu a nie biznesy obcych państw

    no cóż debata polityczna poczynając od Sejmu a kończąc na Radach Gmin i mediach wszelakich sięgnęła najniższego poziomu jaki sobie można wyobrazić

    prywata i interes sekty/partii , grupy i dążenie do władzy jest celem samym w sobie
    w tzw polityce zapomina się o Polsce i zaczyna dominować zasada że " kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą " -

  • Leoś - niezalogowany 2019-12-02 14:29:06

    Reżimowa retoryka zatacza coraz szersze kręgi, żeby tylko nie chcieli odrąbać ręki, która została podniesiona na władzę. Coście ludzie zrobili z tego kraju? … PISowski zamordyzm i represje dla obywatela … tfu ...

  • gość 2019-12-02 14:33:07

    Bernadeta to była Pani Poseł, tyle pomogła dla miasta. Chociaż ją hejtowali, ona realnie pomagała, a nie pod publiczkę jak ten Pan na sesji przychodzi powidzieć że będzi pomagał. On tylko mówi a czynów brak.

  • gość 2019-12-02 14:42:54

    ciekaw jestem jak bys sie zachowal jeden z drugi gdyby na drzwiach twojej firmy lub mieszkania ktos zostawil kartke z napisem ze tu pracuje lub mieszka osiol myslcie co robicie

  • Mójci On - niezalogowany 2019-12-02 15:11:11

    Może sam sobie nakleił bo nikt nie o nim mówić ? A tak naprawdę tylko obietnice i gadanie jak każdy poseł niestety

  • Gość - niezalogowany 2019-12-02 15:23:36

    Wybierając takie miernoty lomza za kilka lat będzie liczyła 100 tys mieszkańców !!! Nawet urząd Wojewódzki przeniosą z Białegostoku do Łomży hehe !!!

  • gość 2019-12-02 16:20:34

    Na grafikę w tle strony polecam uBlock Origin. Klikacie w ikonę rozszerzenia, dalej ikonę pipety i wskaźnikiem myszki klikacie w tło (np. lewy górny róg). Potem najeżdżacie na prawy dolny róg i klikacie przycisk "Utwórz". Dzięki temu nie kaleczycie oczu tą pstrokacizną. MyWioska nadal nie umie serwować estetycznych reklam.

  • Gość - niezalogowany 2019-12-02 17:02:19

    Atak A nie tak.

  • gość 2019-12-02 17:03:06

    własnie pisowscy manipulatorzy przeczytałem to forum 4lomza.pl i tam wasz zwolennik niejaki
    i nicku rei nawołuje do mordowania ludzi o innych poglądach a ich ciał wrzucania do dołów z wapnem. zapewne tym sie tak zaniepokoiliście?

  • gość 2019-12-02 17:16:49

    proszę państwa w tej nie ma nic szczególnego. Jeżeli prokuratura znajdująca się pod bezpośrednim i wnikliwym nadzorem takiego asa polskiego prawa karnego jak Ziobro nie dopatrzyła się żadnego czyny karalnego w publicznym wieszaniu portretów eroparlamentarzystów opozycji na szubienicach argumentując to ekspresją i swobodą wypowiedzi politycznej tak dzisiejszy przypadek pod biurem posła Kołakowskiego jest tylko drobną cząstką tej swobody i ekspresji manifestacji politycznej. Zachowanie pana posła który natychmiast w ściganie sprawców tej manifestacji zaangażował aparat ścigania świadczy nie tylko o instrumentalnym traktowaniu aparatu ścigania ale szczególnej miary stosowanej wobec swoich przeciwników politycznych czyli mamy do czynienia z ewidentnym prześladowaniem opozycji.

  • gość 2019-12-02 18:07:05

    gosc 17 03 06 a poprzednie wpisy tez czytales blondloczka ziomex fakmen paplik jakim oni jezykiem pisza do czego nawoluja badz obiektywny bo ja ten portal sledze od dluzszego czasu i wstyd ze dorosli a nawet na stanowiskach ludzie choc trudno ich nazywac ludzmi tak sie zachowuja bez honoru godnosci nawet tydzien temu jakis internauta w Rmfce zawracal uwage ze na tym portalu jest hejt i mowa nienawisci wyzwiska obrazanie Prezydenta Polski schowani jak szczury ludzie dorosli tak sie zachowuja widziales jak czar obraza katolikow albo oskarza sie kogos o zwiazki homo piszac z imienia i nazwiska a jak ziomex napiszal ze to marsz faszystow tylko administrator po paru minutach skasowal ten wpis dlatego trzeba doprowadzic do tego aby kazdy pisal pod swoim imieniem i nazwiskiem

  • Jerzy Wnorowski - niezalogowany 2019-12-02 18:14:04

    Bandyterka działa zawsze w nocy i skrycie. Monitorowany przez 24 godz. na dobę Stary Rynek (nawet przez tv. Narew) pozwoli ująć sprawców. Dziwny atak na biuro posła, który najwięcej pracuje dla Łomży i okolic ???

  • gość 2019-12-02 18:40:11

    gosc 18 07 05 ja tez widzialem jak paplik dla tej swity przygotowuje pizze z ziela cyganskiego

  • AdRiAn - niezalogowany 2019-12-02 19:26:45

    Za mówienie prawdy jest karanie ????? Pośle Kołakowski ale nic nie zrobiłeś dla naszego miasta ...... NIC !!!!!!!!!! Gdzie ta kolej która tak obiecujesz ..... miej trochę honoru i odejdź .... a nie kilka tysięcy diety co miesiąc do portfela przychodzi. Miej człowieku honor. Chociaż raz !!!!!

  • paplik - niezalogowany 2019-12-02 19:53:32

    kuriewna hołoto, odPiSlamcie się ode mnie, bo ja, choć krytykuję ostro, nigdy nie nawoływałem do fizycznej agresji i innej przemocy

  • Gość! - niezalogowany 2019-12-02 20:08:18

    Atak na biuro posła!!!-tylko Łukasz i Kiel Wieloryba może zapobiec takim atakom!Ale się dzieję!

  • Łomżanin - niezalogowany 2019-12-02 20:34:39

    Co prawda to prawda.... Prawda się zawsze obroni...

  • gość 2019-12-02 21:10:59

    POSZUKAJCIE W SWOIM GRONIE, TYCH "SYMPATYKÓW" PISU, KTÓRZY DO DŁUŻSZEGO CZASU WIESZAJĄ PSY NA POŚLE, A KOPIĄ POD NIM DOŁKI - I TO Z MĄCICIELE WŁASNEJ PARTII.

  • gość 2019-12-02 21:14:59

    gościu z 2019-12-02 18:07:05 czyli rei -ciebie facet to prokurator powinien do pierdla wsadzić za podżeganie do przemocy .

  • gość 2019-12-02 21:21:50

    paplik - niezalogowany 2019-12-02 19:53:32 chwała panu ... przypominam że nawet Jezus pod pewnymi warunkami nakazuje przemoc fizyczną i to subito ! ! ! zanim będzie większa klęska

  • gość 2019-12-02 21:26:44

    paplik moze nie nawolujesz ale popierasz poczytaj wszystkie swoje wpisy na 4 lomza i spojrz jakiego uzywasz slownictwa taka jest twoja kultura a w okresie luty marzec jakie wstawiales zdjecia nie pamietasz amnezja i piszesz ze nie hejtujesz inny internautow nie klam

  • gość 2019-12-02 21:27:52

    paplik moze nie nawolujesz ale popierasz poczytaj wszystkie swoje wpisy na 4 lomza i spojrz jakiego uzywasz slownictwa taka jest twoja kultura a w okresie luty marzec jakie wstawiales zdjecia nie pamietasz amnezja i piszesz ze nie hejtujesz inny internautow nie klam

  • gość 2019-12-02 21:39:37

    Hejter (z ang. hater „nienawistnik, przeciwnik, krytykant”) Jezus jest hejterem ... a to "DOBRA NOWINA" czytam EWANGELIA rze tak brzydko powiem iż "uczeni w piśmie" których Hejt dotyka najbardziej

  • gość 2019-12-02 21:48:05

    gosc 21 39 37 naucz sie dobrze ortografi a potem sie produkuj na portalu bo ze tak sie pisze

  • gość 2019-12-02 21:57:58

    paplik a jakiego ty uzywasz slownictwa uwazasz ze jak zrobisz niby blad w literowce to ok.po twoich wpisach widze ze jestes osoba inteligentna ale brak ci kultury

  • paplik - niezalogowany 2019-12-02 21:58:57

    nie POpieram nawoływania do przemocy, natomiast, żeby utrzymać się wśród PiSlamskiej hołoty na tym forum muszę odpłacać pięknym za nadobne i moje inwektywy stosowane wobec adwersarzy kierowane były z retorsji, wszak nie wyznaję zasady o nadstawianiu drugiego POliczka

  • gość 2019-12-02 21:59:06

    paplik a jakiego ty uzywasz slownictwa uwazasz ze jak zrobisz niby blad w literowce to ok.po twoich wpisach widze ze jestes osoba inteligentna ale brak ci kultury

  • gość 2019-12-02 22:15:06

    Badzie obiektywni, na 4lomza i dziale Polityka dominują oszołomy i chamy typu: inwalida ślepy kali, który pisuje pod nickami: Polus, Kalipso i aparat - a co drugi jego post zawiera sformułowania o kvrwach lewakach, folksdojczach, totalnym skvrwieniu itp...
    wtóruje mu typ z Nowogrodu ograniczony umysłowo pijaczyna ? , który sam sobie obrał "bimbrowy" nick , no i seksi babcia kasia, wyjątkowo tępa dzida, baba wulgarna i kłótliwa, której obsesją są Żydzi a ostatnio do towarzystwa wzajemnej adoracji dołączył niejaki @rei, stary dziad, troglodyta , jedną nogą już w grobie, który w co drugim poście nazywa swoich oponentów : "łomżyńskim bydłem " i grozi im dołami z wapnem
    ... reszta tam tych " prawdziwych Polaków i katolików " trzyma "poziom " wg wartości chrześcijańskich - lżąc i bluzgami pomawiając inaczej myślących a odsadzając ich od cci i wiary, jako niby zdrajców Ojczyzny , uzurpując sobie prawi do decydowania kto jest Polakiem , a kto nie wg ich pisdowatych kryteriów.

    jak również i typ

  • gość 2019-12-02 22:33:14

    można nawoływać do powieszenia całego PO - można !
    można stawiać szubienice i wieszać portrety posłów opozycji - można !

  • gość 2019-12-02 22:48:13

    to nie osoba pod nik.Kale to juz nie czasy waszej komunyasia tu pisze chcialem sie kiedys zalogowac na 4 Lomza ale jak zaczalem czytac 0-22 bladloczka facmena zlomexa przepraszam zimexa to mi sie zjerzyl wlos na glowie takiego hejtu i chamstwa to ja nie widzialem slonictwo wulgarne obrazanie uczuc religijnych do czego kazdy ma prawo zagotowalo sie na 4 Lomza dobrze juz sie jeden probuje tlumaczyc i przepraszc na tym portalu ci ktorzy nie maja argumentow chamstwem i wulgaryzmem probuja zastraszyc innych

  • gość 2019-12-02 22:58:08

    0-22 nie szukaj autora bo nie znajdziesz chcalem sie logowac pod swoim imieniem i nazwiskiem ale sie boje takich fanatykow zaby nie skrzywdzili mnie albo moich najblizszych a potem na policji przedstawili zaswiadczenie o niepoczytalnosci

  • gość 2019-12-02 23:10:38

    gość 2019-12-02 22:33:14 Biblia pokazuje że jak trzeba to można i świątynie zamienić na ścianę płaczu więc zamiana świątyń na spichlerze jak to czynili komuniści to był akt miłosierdzia (ironia) za który zapłacili dekomunizacją a przecież mogli zrobić deklerykalizacją "...na wieki wieków amen"

    dziwne że słownik poprawnej pisowni deklerykalizację sam podkreśla na czerwono a dekomunizacji już nie ... słownik niedorobiony jak kultura "uczonych w piśmie" która dokonała aneksji języka wywołując poczucie winy u używających "żywego słowa\' "bezprawnie"

  • gość 2019-12-02 23:14:26

    gość 2019-12-02 22:48:13 Jezus obraził uczucia religijne i za to właśnie nie został ułaskawiony

  • paplik - niezalogowany 2019-12-02 23:26:11

    nie aspiruję do wzoru człeka kulturalnego o łagodnym usPOsobieniu, tacy na forum POlitycznym 4lomza nie mają czego szukać, realia są takie, że chamstwo trzeba chamstwem zwalczać, jeżeli ktoś rzeczywiście interesuje się dyskusją na tym forum POwinien zauważyć, że ja jestem chyba najbardziej POniżanym i obrażanym przez kato-prawicową stronę, zatem uważam za usprawiedliwone moje zniżanie się do ich prymitywnego POziomu...

  • paplik - niezalogowany 2019-12-02 23:32:00

    natomiast co do POstulatu o logowaniu się POd prawdziwym nazwiskiem/imieniem to jestem przeciw, albowiem anonimowość daje większą swobodę formułowania opinii bez obawy, że pracodawca POzna moje POglądy POlityczne i światoPOglądowe, że sąsiad nie dowie się jakim jestem "wrogiem" kościoła, itp...

  • gość 2019-12-02 23:34:34

    gość 2019-12-02 22:48:13 - ten typ to @rei z forum 4lomza ? już czuje smród u dvpy ?
    dziadu już zostałeś zgłoszony do prokuratury, pójdziesz w pasiaki :)

  • gość 2019-12-02 23:49:52

    Po stylu pisania i wypowiedzi widać, że ten gość z godz. 22:58:08 - to czub z zaswiadczeniem o niepoczytalnosci - jak ulał pasuje mi do rei-a

  • gość 2019-12-02 23:50:58

    paplik - niezalogowany 2019-12-02 23:26:11 a ten prymitywny poziom polega na tym że oni nigdy ateisty nie uznają za swój autorytet najwyższy bo - że zażartuję z Biskupa Rysia - wyżej już się nie da (ironia) miły człowiek ... ale "niżej już się nie da" morzna próbować tylko trzeba sobie zdać pytanie po co ... by upaść jeszcze niżej niż sam diabeł ???

  • gość 2019-12-02 23:56:58

    JA BYM TAM NAJPIERW SPRAWDZIŁ TYCH, KTÓRZY W KAMPANII WYBORCZEJ W 2018 I W 2019R
    PISALI NA FORACH PASZKWILE NA KOŁAKOWSKIEGO , NIBY SYMPATYCY PISU , Z JEGO PARTII , A PLULI NA NIEGO JADEM. PO CO OD RAZU OBWINIAĆ OPOZYCJĘ, JAK WE WŁASNEJ RODZINIE GO NIE LUBIĄ.

  • Polus - niezalogowany 2019-12-03 09:09:56

    Panie i panowie, jaka jest prawda?
    Ano taka że, na forum "4lomza" od lat produkuje się stała ekipa sprzedajnych i opłacanych trolli. Najprawdopodobniej złożona z byłych bezpieczniaków, konfidentów i starych komuchów. Coś około 10 sztuk.
    Dla których Polska to, możliwość kradzieży, przekrętów i kolejnych afer. Taka opozycja, jaką obecnie mamy, bardzo im odpowiada. Pomijając wskrzeszonych komuchów z SLD, z których każdy to przekręt sam w sobie. Zaś u platformersów pokaźna gromada wlazła do sejmu z kryminalno-prokuratorskimi zarzutami.
    Dla tej zgrai sprzedawczyków, im polski obywatel bardziej gnojony i gnębiony, tym ich radość większa. Dla nich polski obywatel to powinien zapieprzać za miskę ryżu i tyrać bez gadania na tą bandę byłych aparatczyków. Którym nadal wydaje się że, żyją w swoim komuszym raju lat 70-tych.
    Do dzisiaj nie mogą pogodzić się z tym że, Polacy w końcu odpędzili te parszywe hieny od żłobu. I zapewniam was drodzy rodacy że, robili, robią i nadal będą robić wszystko, aby odzyskać koryto. A z Polaków ponownie zrobić niewolników.
    Ich jasny szlag trafia przez to że, Polak coś w ogóle dostaje. Nie raz i nie dwa, wyrażali o tym swoje opinie.
    Dostawać to mają oni, ich zwolennicy, nadzwyczajna kasta ich broniąca, ewentualnie tzw. uchodźcy. Ale nie Polak!
    I jeśli chcecie powrócić do poprzedniej 8-letniej okupacji, pedałowania, deprawowania waszych dzieci i naściągania tutaj rzesz czarnoskórych obiboków, to dalej słuchajcie co wam kładą do głowy, takie TVNy, gejzety wyborcze, lisweeki i reszta antypolskiego śmiecia.
    Już teraz jesteśmy obywatelami 3 kategori we własnym kraju. A dążą do tego, aby zrobić z nas podkategorię.
    Czy Tusk wraz z kolesiami, kiedykolwiek liczyli się z opinią Polaków? No niech mi kto odpowie? Przecież przez 8 lat robili co chcieli. A kradli już wszyscy. Po sądy włącznie. Bez odpowiedzialności i kary.
    Obecnie te pajace i złodzieje, robią g*wno burzę z byle pierdoły. Jak w przypadku Banasia.
    Ich Kwiatkowski miał zarzuty karne i za nic nie chciał ustąpić. Wówczas nie wyli o praworządności.
    Banaś nie ma żadnych zarzutów karnych, co najwyżej etycznie nie tak, a wyją jakby ich ze skóry obdzierali. Tyle że, Banaś zahaczył o warszawskich przekrętasów, gdzie znowuż setki milionów wchodzą w grę. Posłuchajcie sobie Gadowskiego, to trochę wam rozjaśni w głowach.

  • gość 2019-12-03 09:40:42

    paplik twierdzisz ze ostro piszesz tak wyzywajac p.Kasie od dewotek i obwislych piersi tak sie zachowuje facet do swojej matki tez tak mowisz a ciebie jadaslaw to niedlugo wezwie prokurator wiesz o czym pisze natomiast do wszystkich obiektywnych internautow na 4 Lomza zostawcie ten portal dla paplika bladloczka jadaslawa facmena zlomexa czar nie pisza sami do siebie nie odpowiadajcie na ich zaczepki bo oni tylko na to czekaja zeby osobe o innych pogladach wyzywac niech sami do siebie pisza i sie nawzajem wyzywaja a niedlugo ze zlosci beda sobie lizac czopy bo kultury pisania juz sie nie naucza wstyd ze dorosli tak robia i taki przyklad daja mlodym ludziom

  • paplik - niezalogowany 2019-12-03 10:00:08

    gościu
    ...a wziąłeś ty POd uwagę jakimi wyzwiskami De.wotka mnie obrzucała jako pierwsza, jeszcze POd nickiem De..?, brak skórki, zapach czosnku, żydowska gnida..., o tym, że wciąż mnie uważa za Władysława T. naśmiewając się jego z niskiego wzrostu i jej zdaniem POdeszłego wieku nawet nie wsPOmnę..., z tego POlakożerca, miłujący Izrael, opluwacz POlski, POlaków, księży i jej zdaniem święty kościół Rzymski to tylko pieszczoty...

  • gość 2019-12-03 10:57:34

    gosc 23 49 52 ja ci nie ublizam i od czubow nie wyzywam ala ty pewnie wszyskich probujesz swoja miaro mierzyc paplik piszesz ze brak ci kultury to kto cie wychowywal skad brales wzorce jezeli krytykujesz to obie strony badz obiektywny wtedy zasluzysz na szacunek ja nie wyzywam opozycji tak jak ty robisz z demokratycznie wybranym rzadem taka byla wola ludzi a skoro ci sie nie podoba w tym kraju droga wolna chciales za parobka robic w panstwach zachodnich w mojej rodzinie wielu oddalo zycie za ojczyzne i nie pozwole zeby ich ofiara poszla na marne

  • gość 2019-12-03 11:17:41

    do wpisu godz 22 48 13 powinien napisac p Kasia za co serdecznie przepraszam

  • paplik - niezalogowany 2019-12-03 11:26:26

    jakbyś mógł zapytać tych co oddali życie za ojczyznę, czy walczyli PO to, by by w POlska stała się Republiką Banasiową, w której żeby dostać dobrą POsadę państwową trzeba nie tylko należeć do sitwy PiSlamskiej, ale jeszcze być wiernym jak PieS staremu kawalerowi..., resztę sobie dośpiewaj z premiami, samolotami, KNF, NBP, itp. itd....

  • gość 2019-12-03 11:34:58

    paplik ta internautka loguje sie jako Kasia i tak powinienes sia do niej zwracac a prawdziwy facet smieje sie z obelg kobiet chyba ze ma kompleksy

  • paplak 2019-12-03 11:39:00

    ślepcze
    Nie jesteś w stanie się, ani usprawiedliwić, ani wytłumaczyć z prymitywnej demagogii, POniżających i POgardliwych insynuacji, z wyrażania chorobliwych stanów lękowych, obsesji - swoistego jobla na punkcie upiornego obrazu świata jaką projektuje twoja wypaczona psychika...

  • gość 2019-12-03 11:40:13

    0-22 pieknym jezykiem literackim piszesz na 4 lomza wstyd

  • paplak 2019-12-03 11:45:14

    ...ależ ta osobliwa niewiasta, zarówno wcześniej jako De, jak i teraz, nigdy nie protestowała p/ko De.wotce, zawsze mi odPiSuje, zatem czep się swego ogona, a sPOsób - styl wyPOwiedzi to POdstawowe prawo każdego internauty, tym bardziej, że każdy sam POnosi za to odPOwiedzialność..., a POza tym De.wotkę wyraźnie kręci kłótnia ze mną skoro niemal natychmiast odPOwiada jak POsłuszna uczennica wywołana do tablicy...

  • paplak 2019-12-03 11:48:50

    ...i gościu nie żądaj od innych by byli takimi samymi kretynami jak ty, który POpiera bezmyślnie PiSlamski nierząd, bo wysokie POparcie sPOłeczne kupione m. in. za moje pieniądze nie jest głównym kryterium oceny tej POlitycznej mafii...

  • Kasia. - niezalogowany 2019-12-03 11:50:59

    Więc dobrze pierwszy raz udzielę się. Paplaku z czym i od kogo wyssałeś i nauczyłeś się tak perfidnie kłamać? Nigdy w stosunku do nikogo,a tym bardziej do ciebie nie użyłam określenia" żydowska gnida" Uważasz że jak coś bo napiszesz po stokroć to raptem stanie się prawdą ? Twoja podłość i oszczerstwa jak widzę nie mają granic. Ty natomiast nazwałeś mnie pislamską ku.wą i tak jak nigdy nie znajdziesz potwierdzenia na swoje słowa o 'żydowskiej gnidzie" bo to wyssałeś z brudnego palucha,tak ja na określenie mnie przez ciebie je mam. A od kiedy pisanie prawdy jest obraźliwe jesteś polakożerca i to jest prawda,u ciebie każdy katolik to katopojeb,katokretyn, kiedyś wyraźnie napisałeś że nie uznajesz żadnych świętości odnośnie wiary w większości Polaków. Każdy Polak w twoim mniemaniu jest kimś najgorszym i ciągle Polacy przez ciebie są obrażani. A taki z ciebie odważny gość że potrafisz tylko anonimowo ujadać na kościół i na pomysł kogoś żeby każdy pisał pod swoim imieniem nazwiskiem absolutnie się nie zgadzasz bo stwierdziłeś że nie chcesz aby żaden sąsiad znał twoje podejście i walkę z kościołem więc tak jak wielokrotnie pisałam bohater za monitora obrażający innych a innym dopisujący słowa które nigdy nie padły. Ja bardzo długi okres czasu byłam w stosunku do was i tak za bardzo pobłażliwa k.rwy szmaty, wpisy o złocistym deszczu w stosunku do mnie to tylko niektóre określenia i czynności w stosunku kierowane do mnie,a że nie jestem z osób które nadstawiają drugi policzek to z wami najwidoczniej trzeba waszym językiem bo w innym wypadku epitety są na porządku dziennym.

  • Leoś - niezalogowany 2019-12-03 11:51:55

    Dlaczego rozmówcy spod szyldu PIS wyrażają głębokie oburzenie przeciwko innym rozmówcom, którzy odpisują im dosadnie w zamian za stek wyzwisk i obelg otrzymanych pod własnym adresem.
    Ano penie wg maksymy: drzazgę w obcym oku widzisz, a belki we własnym to nie … zakłamana populacja

  • Kasia. - niezalogowany 2019-12-03 11:53:18

    Papliku i znów łżesz wielokrotnie reagowałam że żadna ze mnie dewotka bo ani wiekowo nią nie jestem ani tak się nie zachowuje.

  • gość 2019-12-03 11:59:49

    skoro pisze to nie jestem slepcem juz ci brak argumentow zaczynasz wyzwiska sam piszesz ze z chamem po chamsku ja sie nie znize do twojego poziomu piszesz o Banasiu a moze tez napiszesz o tym ktory swoich bedzie bronil jak Konstytucje pisalem ci wczesniej o tym zeby pisac obiektywnie ale widze ze ty chyba tylko czytasz wybiorczo komentarze ochlon napij sie meliski

  • paplak 2019-12-03 12:10:41

    ślepcze
    okładając cię inwektywą ślepcową mam na myśli stan twojego umysłu, a nie nie chorobę wzroku, którą ciebie bóg, pewnie słusznie POkarał...
    De.wotko
    wystarczy, że kierowałaś wielokrotnie wobec mnie inwektywy o brakach skórki, czosnkowym zapachu co, w POłączeniu z również twoim porównaniem do gnidy daje to, co jednoznacznie wyraziła twoja forumowa koleżanka, Zuzanna... i nie płacz teraz że odpłaciłem ci pięknym za nadobne... i tak nazbyt wyrozumiale się z tobą obchodzę ze względu na Jednaczewski Lasek...

  • gość 2019-12-03 12:47:14

    paplik mam wielu znajomych ktorzy nie wierza w Boga i mowia to publicznie i jakos nikt nie wytyka ich palcami bo to sa ich prywatne sprawy piszesz o Banasiu na temat senatora p.Grodzkiego tez jest glosno sam wiesz ze dopoki czlowiekowi nie udowodni sie winy i skaze przez sad to nie wolno go linczowac nie naleze do zadnej partii ale staram sie zachowac obiektywizm w wypowiedziach a zeby cie pocieszyc nie glosowalem na posla p.Kalkowskiego ale szanuje wyborcow i nie ublizam nikomu a skoro piszesz ze walczysz o Polskie to jakie masz zdanie na tych europoslow ktorzy glosuja przeciwko wlasnej ojczyznie zdrajcy czy nie

  • PżekroczyćPróg - niezalogowany 2019-12-03 12:55:06

    @ paplak 2019-12-03 12:10:41 usunięcie katarakty to nie tylko sprawa zaćmy katarakta jest też przeszkodą czytam progiem w drodze ze źródła do [tej]tamy wedle ujścia np. z pod Krakowa w Gdańsku po której gówno nie wypłynie na głębię ... jak bóg przykazał i źródło go nie odda do końca chłonąc zarazę która obradza rozlewiskiem jak ... np ... w Egipcie

    ps

    kiedy Karol sercem polak a talentem świata obywatel stał się Pawłem drogim (ta droga partia taki miał pakiet kontrolny) inny Polak sercem Chrześcijanin stał się Biskupem Rzymian (widać to w jego herbie) i mógłbym uwierzyć w Walenrodyzm Biskupa z Krakowa po którym został Konrad Biskupem w Rzymie ale ...

    ... zawsze jest jakieś ale Pierwszy Biskup Rzymian nie uprawiał walenrodyzmu tak jak Jezus nie był "człowiekiem [z] podziemia" (zob J 3,13 vide J 14, 6) nad którym zajaśniała fenickie Trzcionka ... słowo życia ... w drodze

  • gość 2019-12-03 12:55:11

    jadoslaw z 4 Lomza pokazujesz swoje bogactwo ktorym ty samochodem jedziesz ty lepiej wiej z tego kraju bo za ten wpis wiesz o czym mowie niedlugo policja zapuka do twoich drzwi pora robic za parobka na zachodzie

  • Kasia. - niezalogowany 2019-12-03 12:58:22

    Paplaku twoje tendencje do oszczerstw, kłamliwych insynuacji i chorych marzeń są bardzo znane. Ty jak nie zełgasz to masz dzień stracony. Zapamiętaj to tak nie działa, że kłamstwo powtórzone po stokroć stanie się prawdą.

  • Kasia. - niezalogowany 2019-12-03 13:05:00

    Masz rację autorze piszący jako" gość" nie czyni człowiekiem ani lepszym ani gorszym jego wiara lub jej brak,a to co sobą reprezentuje. Osobiście znam bardzo fajnego człowieka który kiedyś skończył KUL a od jakiś czasu temu stał się ateistą i ujmy mu to nie przynosi,nikt mu kołków na głowie z tego powodu nie ciosa.A Paplak jak widać to mały, zakompleksiony człowiek skoro prowadzi swoją walkę z wiarą większości Polaków i kościołem z ukrycia. Brak mu najwidoczniej jaj i odwagi do jawności,bo nie daj Boże jakiś sąsiad to odkryje.

  • gość 2019-12-03 13:08:58

    pisalem ci paplik ze tez trzeba czytac miedzy wierszami ale jak mozna z kims pisac jezeli zachowuje sie jak dziecko w piaskownicy wez swoje zabawki i idz do mamusi i poplacz ze wszyscy sa nidobrzy bo nie mowia twoim jezykiem i nie chca sluchac ciebie

  • paplak 2019-12-03 13:43:54

    gościu
    jeżeli nie widzisz różnicy POmiędzy sprawami Banasia i Grodzkiego to nie mamy o czym sPOkojnie i kulturalnie rozmawiać/PiSać... albowiem Grodzki jest ofiarą POmówień dwóch osób (jedna szybko wycofała się rakiem) i PiSobolszewickiej metody hakowej, a drugiego oskarża już oficjalnie PiSlamska prokuratura, natomiast co do faktów ujawnionych w rePOrtażu nie ma żadnych wątpliwości (obraz, dźwięk, dokumenty, a nawet wyPOwiedź w TVPiS samego zainteresowanego)...
    co się tyczy zaś mojego światoPOglądu, to ja się w zasadzie z nim nie kryję, ale doradzam każdemu POwściągliwość albowiem gdybym szukał pracy, albo pracował w firmie, której dyrektorem jakimś cudem byłaby De.wotka i ta znałaby moje POglądy z pewnością znalazłaby sPOsób by mnie wyciągnąć do lasku jednaczewskiego i tam utłuc jak Żyda w Jedwabnem...

  • gość 2019-12-03 14:09:53

    hahahah pisowskie trole sprowadziły same dyskusję na 4lomza do rynsztokowego poziomu a gdy teraz sami siedzą w tym bagnie po pas i nie mogą znieść już własnego smrodu to przenieśli się na nowe forum by poskarżyć ,że to nie my tylko oni . Hhahah typowa mentalnośc pisowski troli. Natomiast pan Polus znany populista miłośnik Banasia i wulgarna pani Katarzyna teraz stroją się chyba na swięta w anielskie pióra hahah..

  • Kasia. - niezalogowany 2019-12-03 14:17:48

    Paplak jesteś naprawdę chorym człekiem,we mnie nie ma krwiożerczych instynktów do mordowania jakichkolwiek ludzi. Mogę się nie zgadzać,mogę mieć inne poglądy mogę kogoś nie lubić, a nawet bardzo nie lubić,ale zabić jakiegokolwiek człowieka? Masz naprawdę nie po kolei pod sufitem.Współczuć tylko można. I powtarzam po raz kolejny nie to w co człowiek wierzy lub nie czyni go człowiekiem. Ty jesteś oceniany ze względu na swoje poglądy, stosunek do Polski i Polaków, a nie na swój ateizm. Nie widziałam nigdy jakiegokolwiek wpisu od internauty który się z tobą nie zgadza w poglądach politycznych czy innych aby ubliżał ci z powodu tego że jesteś ateistą. Natomiast ty katolików obrażasz notorycznie. A ponoć jesteś taki nowoczesny i dbający o szacunek do drugiego człowieka, na to wygląda że do tej pory dopóki ów człowiek nie okaże się katolikiem.

  • Kasia. - niezalogowany 2019-12-03 14:27:14

    I pojawił się ktoś nowy nazywający innych pisowskimi trollami. Po pierwsze to jestem za dużą dziewczynką aby się skarżyć obcym ludziom, a po drugie napisałam tu aby sprostować Paplakowe oszczerstwa. Ani nie jestem aniołem,ani nie stroje się w żadne piórka ani nie zamierzam nim być. Jeśli chodzi o pisanie na forum to jest kilka osób które osiągnęły już dawno dno,a usilnie przypisują to innym. Ja takiego dna nie zamierzam osiągnąć i wpisów z mojej strony do osoby z którą się nie zgadzam że ch.uj ci na grób zamiast krzyża, czy pisanie do innego forumowicza zdania w stylu że niektórzy i jego dzieci nie zasługują aby oddychać nigdy nie było. Dla mnie taki osoby nie są ludźmi tylko śmiecmi, bycie człowiekiem mimo wszystko do czegoś zobowiązuje można rzucać mięsem ale pewnych granic się nie przekracza. I absolutnie się tego nie wypieram bo dla mnie człowiek może mieć różne poglądy ale Ale pisanie do kogoś że ch.uj ci na grób zamiast krzyża czy wpis o ludziach i ich dzieciach i prawie do oddychania to Hitler tak postępował. Dla mnie to dno i 3 metry mułu.

  • gość 2019-12-03 15:14:41

    gosc14 09 53 patrzysz w luterko i piszesz a do paplaka czytales wszystko o czym pisalem czy tylko wygodne dla ciebie tematy podejmujesz moze trzeba skonczyc z sentymentami wiesz kto to powiedzial a moze amber a moze mrowki faraona czy plagi egipskie to wina PIS kim ty jestes ze osadzsz ludzi co soba reprezentujesz kto ci do tego dal prawo twoj fanatyzm jest tak wielki ze asz strach potrafisz tylko ublizac i szydzic we wlasnym domu tez tak sie zachowujesz ja nie szydze z przeciwnikow politycznych bo szanuje ich poglady o kto chodzi do kosciola to jego prywatna sprawa napisales do mnie slepcze a ty dobrze widzisz masz racje ze z takim fanaktykiem jak ty szkoda czasu na pisanie stare powiedzenie mowi pluj komus w twarz a on powie ze deszcz pada piszesz o zabijaniu co by bylo gdybys ty dostal wladze pewnie miejsca nie starczylo by na groby tak zachowujesz sie jak to piszesz jak bojownik islamski

  • gość 2019-12-03 15:16:39

    proszę pani Katarzyno jest pani pisowskim wulgarnym trolem , często publikującym treści antysemickie. Odsyłam do pani wpisów na wspomnianym portalu. Przyszła pani no to forum i usiłuje innych oczernić myśląc ,że ma pani do czynienia z naiwnymi czytelnikami. Widzę ,że wybrała pani rodzynki z tego gównianego tortu zapominając o swoich delicjach w tym temacie które absolutnie nie są gorsze a nawet często swym smakiem przebijają te które tu pani przedstawia.

  • gość 2019-12-03 15:21:11

    kochani pisowscy trole sami stworzyliście to szambo . Sami rozpętaliscie taki ton i formę dyskusji. Gdy zaczęło wam zwyczajnie brakować argumentów przeszliście do wulgaryzmów , opluwania . Teraz gdy pisowskim trolom zabrakło paliwa nienawiści a buzie wyschły już im od ustawicznego plucia rozpoczęli znane już nam od lat skamlenie to nie my to oni. I wy myślicie ,że ludzie wam w to uwierzą i to chwycą , naiwniaków szukacie?

  • gość 2019-12-03 15:29:12

    cało trolowska pisowska agentura wskoczyła na forum mylomza jak diabeł ubrał się w orna ti do mszy ogonem dzwoni. Lepszych farbowanych lisów chytrusów jak te pisoswkie trole to tu nie było w histori.

  • gość 2019-12-03 15:47:12

    panie z 15:14:41 ja do pana nie pisałem bo byłoby poniżej mojej godności własnej. Nie bardzo wiec pojmuję co to za urojone uwagi pod moim adresem.Jedno na bank nie ulega wątpliwości ,ze faktycznie jest pan wulgarnym pisowski trolem który stosuje szereg wyszukanych inwektyw w dyskusjach ze swymi przeciwnikami. Niech będzie więc pan uprzejmy i wróci do tego miejsca skad tu pan wpadł na to forum.

  • Kasia - niezalogowany 2019-12-03 15:48:17

    Znany trick słowa klucz, otwierające wszystkie zamki antysemityzm i antysemita gdy się ukazuje prawdę to z automatu Polak antysemita. Jakie to płytkie i żałosne, ale absolutnie mnie nie dziwi bo gdy ktoś nawet mający żydowskie pochodzenie obnaża co robi szkaradnego inna osoba tego samego pochodzenia to też ją potrafią wyklnąć i nazwać antysemitą.

  • Polusgość - niezalogowany 2019-12-03 15:52:53

    Prawie cała 5-ta kolumna folksdojczów z "4łomza" znalazła się na tutejszym posterunku.
    Jeszcze ziuta nie ogarnia, ale to tylko kwestia czasu.I co? Nadal że Polacy sprzedali się za 500?
    Kiedyś uwierzyli w bajki rudego i sprzedali się za "zieloną wyspę" i "drugą irlandię".
    Mieli z tego, wyjazdy na szparagi i większą biedę.
    Bo totalne jedyne czym byli zainteresowani, to szabrem totalnym i kolejnymi aferami.

  • gość 2019-12-03 16:06:00

    do ostatnich wpisow naiwni to wy bedziecie bo jestescie za male pionki nikt was nie bedzie bronil jak Konstytucji a plujecie to wy na wszystko i wszystkich nie majac argumentow uprawiacie hejt i mowe nienawisci poczytaj jeden z drugim poprzednie komentarze w ktorych zadalem papalikowi konkretne pytania a co odpisal szkoda slow bo jak ktos nie umie czytac i nie rozumie co sie do niego pisze a skamla politycy ktorzy nie dostali wladzy i poprzez takich jak wy ale jak dostana wladze to wiekszosc z was i tak zostanie z reka w nocniku na kogo wtedy bedziecie pisac ja nie wyzywam politykow opozycji trolami taka jest wasza kultura chyba ze dostajecie profity za takie wpisy to by wiele tlumaczylo

  • Kasia. - niezalogowany 2019-12-03 16:06:17

    Od kiedy przytaczanie czyichś słów jest oczernianiem kogokolwiek? Padają na forum zdania ch.uj ci na grób zamiast krzyża,czy chęć decydowania niczym Hitler kto powinien oddychać,a kto nie. I to jest oczernianie? To jest sama prawda i przytoczenie słów które mają miejsce. Niech się wstydzi ten co robi,a nie ten co widzi. Tylko sęk w tym, że niektórzy nie wiedzą co to wstyd.

  • Kasia. - niezalogowany 2019-12-03 16:15:36

    Polusie....Najzabawniejsze to jest to że ci wszyscy co ciągle piszą o owym sprzedaniu się za 500 plus, ludzi pobierających nazywają motłochem, szmatami co się sprzedali jakoś ani sami tymi pieniędzmi nie gardzą. Czyli jak to jest wszyscy są szmatami których kupiono? To w takim razie kim oni są, skoro o innych mają takie zdanie. Nie tak dawno do tego grona dołączył Paplak i też zgodnie z chórem stwierdził że to szmaty,które za owe pieniądze sprzedały wolność i godność,a trochę wcześniej napisał że w jego rodzinie też najblizsi pobierają. Ale wiadomo Paplakowi tu już odwagi zabrakło gdy zapytałam czy powiedział swoim bliskim co o nich myśli. Odparł że tak dokładnie identycznie im nie powiedział. Czyli po raz kolejny wylazł z niego tchórz.

  • gość 2019-12-03 16:22:45

    gosc15 47 12 pisze bo mam prawo komentowac ale chyba nie rozumiesz po Polsku czy ja ci ublizylem a co ty robisz tobie wolno a jak ktos to skomentuje to wielki krzyk

  • gość 2019-12-03 16:29:17

    gosc 15:47:12 ty piszesz o godnosci a wiesz co to jest bo po twoim zachowaniu tego nie widac

  • paplak - niezalogowany 2019-12-03 16:55:44

    gościu PiSlamisto
    na jakie pytania ja ci nie odPowiedziałem, albo jesteś odPOwiedzią zawiedziony?, euroPOsłowie oPOzycyjni głosowali nie p/ko własnemu krajowi tylko p/ko PiSlamskiemu nierządowi, który czyni POlsce i POlakom szkody, POlska nic nie starciła przez nich, wręcz przeciwnie, to było ich patriotycznym obowiązkiem...

  • Polusgość - niezalogowany 2019-12-03 17:13:50

    Kiedy platfusy upraszali w eurokołchozie o sankcje dla Polski, to kogo mieli na myśli?
    Pislamistów, czy wszystkich Polaków? Części którym wisi przepychanka przy korycie?
    Obecnie inna zdebilona biedronka ugania się po eurokołchozie, opowiadając bajki z tysiąca i jednej cioty.

  • gość 2019-12-03 18:15:31

    paplik ja nie jestem jak to ty piszesz PISlamisto nie jestem fanatykiem koalicji jakim ty jestes widze ze tenskno ci za Islamem a chcialem znac twoje zdanie na zadane pytania ty piszesz do mnie slepcze dla mnie jezeli ktos na forum europejskim glosuje przeciwko wlasnemu krajowi jest zdrajca nie pamietasz jak sie tlumaczyli ze nie zrozumieli za pare srebrnikow zdradzili wlasna ojczyzne zdejm klapy z oczu

  • gość 2019-12-03 18:32:24

    Kasia - niezalogowany 2019-12-03 15:48:17 słowo klucz to krzyż ...semickiego alfabetu Hebrajczyków ...w kulturze Łacińskiej Hellenistycznej Celtyckiej Germańskiej Słowiańskiej ... zamek też "był" w pasie cnoty ... taka dziewica "konsekrowana" a teraz Klucza Piotrowego nie ma gdzie wsadzić by cnotę "konsekrowaną" uwolnić i odzyskać niepoKalaną zawsze i wszędzie "...na wieki wieków amen" pokalaną bałwochwalstwem ciążącym do ziemiaństwa bardziej niż ziemian

  • PaT - niezalogowany 2019-12-03 18:42:12

    gość 2019-12-03 16:29:17 godności nie miał nawet JPII gdyż ... dużo by o tym ale najlepiej świadczy cieniutka ewangelia zamykająca się nad opasłym dorobkiem który z ewangelią miał tyle wspólnego co uczeni w piśmie (uczeni w prawie) z Petro...kracją b/arki przymieża z jakiej wyszła "PaT Ro... kracja" ks.patrycjuszy staczająca się lawiną PaTokracji

  • gość 2019-12-03 18:52:40

    do ostatniego wpisu a co to ma wspolnego z tematem ty chyba sam nie rozumiesz co piszesz skoncz juz te swoje wypociny bo to staje sie nudne

  • paplak - niezalogowany 2019-12-03 20:10:04

    nikt z euroPOsłów nie głosował za sankcjami, natomiast POpieranie uchwał w celu ratowania w POlsce demokracji i praworządności jest patriotycznym obowiązkiem

  • Genetrix666 - niezalogowany 2019-12-03 20:21:21

    gość 2019-12-03 18:52:40 wyślij posła za nim osła ... niech tobie to ks. Stefanek wytłumaczy on - Starze - wśród starców w Łomży rozumie to najlepiej tą swoją Św. Misję na zadupiu Kościoła Rzymsko Katolickiego

  • Gość 2 - niezalogowany 2019-12-03 22:00:16

    A gdzie był wierny druh posła - Grzymała W., co nie pilnował? ba pilnowanie to też praca, a u niego z tym ciężko. Pozdrawiamy " nic nie mogącego Wiesława".

  • Polusgość - niezalogowany 2019-12-04 00:10:50

    Dla nie w pełni uświadomionych.
    Paplik vel puto, nie jest żadnym fanatykiem, czy inną podobną krową.
    Onegdaj napisał jasno i wyraźnie:
    -"jeśli mi pis zapłaci, to będę pisał za pisem"
    Zapytajcie onego czy to nieprawda?
    Dla niego lepsza opcja dla Polski, to jego portfel.

  • gość 2019-12-04 07:59:42

    W gruncie rzeczy, w zasadzie rzadko zaglądam na ten portal mylomza, raczej czytam a już sporadycznie coś tu skomentuję. Tym razem do odwiedzenia tej strony sprowokował mnie temat " Forumowe towarzystwo.. " założony przez Autor: Kasia.. na portalu 4lomza w dn 02-12-19 o godz. 19:50, a dotyczący tego co się tu pisze. Otóż ta seksi babcia, dyżurująca całymi dniami i nocami na portalu 4lomza i tu jak widzę "błyszczy" ynteligencją :) A jaka czujna, ledwie troll , stary troglodyta Autor: rei, zdążył tu wyskrobać swój komentarz o godz. gość 2019-12-02 18:07:05, a ta już szybko założyła temat na 4lomza .
    Otóż Kaśka ma pretensje do innych a sama znana jest na 4lomza jako kłótliwa i wulgarna baba, która jako jedyna osoba płci żeńskiej wykłóca się z facetami. Często prowokuje, sama zaczyna z inwektywami a później płacze, jak ktoś jej odpisze w podobnym tonie. Po co się burzy , skoro z uporem i upodobaniem wdaje się w dyskusje o "dvpie Maryni" z paplikiem a już żadnego tematu z wątkiem seksu nie odpuści ? I nie wypieraj się Kaśka, jak żaba błota, że ty jesteś święta. Mało to razy z lubością rozpisywałaś się o perwersyjnym seksie w różnych kontekstach i drążyłaś wątki sugerowanej przez ciebie niemocy seksualnej u np. paplika czy też i innych forumowiczów ? ( o "witkach", i tym co i jak komu staje, to zapomniałaś ? )
    Wtedy to w takich tematach padają różne sformułowania i to z dwóch stron. Kaśka ma pretensje, że ktoś jej nie szanuje jako kobiety, to niech sama najpierw zacznie się szanować i liczyć ze słowami. Bo jak traktować kłótliwą babę, która często i gęsto jest chamowata ? To , że jest niby kobietą nie uprawnia jej do bezkarnego rzucania "mięsem" czy opluwania oponentów, tu swoisty "immunitet" kobiecości nie działa. Polityka to brudna sprawa. Babciu czy ty nie masz realnego życia, nie masz koleżanek i babskich tematów ?

    Znamienne jest to, jak się zmobilizowali " pokrzywdzeni" z 4lomza, ci najbardziej prawi sprawiedliwi a jacy oni biedni, że aż i na tym portalu się żalą, widząc źdźbło trawy w czyimś oku a nie dostrzegając belki u siebie
    - sami sobie zasłużyliście na takie was traktowanie, jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie .
    Uważacie, że tylko wy macie monopol na lżenie, ubliżanie, pomawianie i oczernianie innych , a jak ktoś wam odpłaci pięknym za nadobne, to wtedy podnosicie rwetes , że dzieje się wam krzywda ?
    Ten Polusgość to sam na 4lomza chwalił się że jest niedowidzącym beneficjentem PFRON, więc jego ślepota nie jest tylko umysłowa,
    no i czego można życzyć typowi, który w prawie każdym swoim wpisie wyzywa oponentów i sympatyków opozycji od : kvrew, skvrwionych , chojów, folksdojczów i zdrajców ?
    No i teraz Autor: roi - stary dziad , już jedną nogą w grobie myśli, że może bezkarnie nawoływać do wrzucana do dołów z wapnem inaczej myślących, jak on ? Jego posty wyzywające innych od pedałów, ( rzucania w nich kamieniami) , chojów , pomawianie rywali i adwersarzy na forum "o ruchaniu w dvpę innych facetów" itp... to was nie oburzają ? Wam wolno ?

    Bez obłudy! Katolicy i "Prawdziwi Polacy" , za jakich się macie : „Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem”.

  • gość 2019-12-04 08:20:51

    ... - często padające komentarze Autor: rei na forum 4lomza .

    "Jesteś kvrvva bydlak i śmieć takich jak ty powinno się utylizować" ,
    "bydlaku łomżyński", "kvrwwo", " możesz mi berło zrobić i na kolana jak Pan do ciebie mówi ", "ciebie nie trzeba utylizować wystarczy dól z wapnem - albo żywcem zakopać obok mrowiska","pogadaj jeszcze to ci wypłacę kutasem między oczy" ( Kaśka , protestowała jak ktoś miał dostać klapsa kvtasem na czoło, a teraz tego nie widzi, nie protestuje, bo to typ z jej środowiska - towarzystwa wzajemnej adoracji ? )
    ... i ktoś się później dziwi, że bydlakowi ( bardzo często on się tak zwraca do innych ) , odpiszę : choj ci na grób, zamiast krzyża :))))

  • gość 2019-12-04 08:41:38

    ... dalsza próbka "twórczości" na forum 4lomza Autor: rei, który mieni się prawdziwym Polakiem, katolikiem a który to tak broni KK i wartości chrześcijańskich

    do adwersarza na forum : " takiemu jak ty to tylko zastrzyk z fenolem
    albo pawulon"
    " jak to personę czytam to mam ochotę iść na stację benzynową i kupić karnister z benzyną"

    To teraz wam nie przeszkadza, dalej będziecie płakać jak to was opozycja krzywdzi ?

  • gość 2019-12-04 09:45:14

    gość 2019-12-03 13:08:58 a kiedy wracasz do domu to matka krzyczy "stul pysk" i wypierdala cie do piaskownicy z portem bo ta piaskownica to jedyne zdrowe miejsce na ziemi tej ziemi ... potem i d z i e s z z bólem dupy i myślisz o co tu kórwa c h o d z i co jest grane bul dupy przechodzi na bul głowy ... d a l e j wpierdalasz "komunię" z piaskownicą aż brzuch boli ... w średniowieczu mówiło łono ... idziesz z tym bólem do matki ... patrzysz na jej oblicze ... odnawiane starannie trzymanym różańcem ... (rozmowa z matką to walenie głową w mur ... ściana płaczu") idziesz do ojca mówisz "boli mnie brzuch" i słyszysz "w dupie lżej" .... po czym ojciec zapiera dupę odwraca się plecami i idzie do do swojego przybytku ... pozostaje "ojciec" duchowny ... duszpasterstwa "piaskownicy" do której przychodzi "czarna owca" ... bo (że tak brzydko powiem ironizując Biskupa Rysia "wspomożyciela" ewangelizacji Łomży) "niżej się nie da" ???

  • NIeślubna_córa_ - niezalogowany 2019-12-04 11:09:21

    Obłuda PiSowska jest tak ogromna że niech się pan poseł nie irytuje i nie oczekuje machiny i psów tropiących. Polacy nigdy nie pogodzą się na powrót kacyków i Neobolszewików. Jak się tapla w szambie pisowskim to się śmierdzi i w Łomży panie szanowny pośle.

    Pozdrawiam. Nie_ślubna_córa_Jarosława_Smoleńskiego

  • Polusgość - niezalogowany 2019-12-04 11:23:10

    picza, przestań pieprzyć jak mały Zbysio.
    Każdy doskonale wie o tym żeście totalną chamówą. Co widać i słychać na każdym kroku i wszędzie.
    Te wasze kodoyebcy, niedymane, czyli tzw. feministki, pomiot esbecki, czyli UBywatele, etc.
    Każdy Polak widział niejednokrotnie, jak te stada chamów zachowują się. Czy to przed tzw. sejmem, czy na innych tzw. protestach.
    Chamstwo totalne i wulgaryzm. Że o prymitywnych prowokacjach nie wspomnę.
    A cała forumowa 5-kolumna folksdojczów, w niczym lepsza nie jest.
    Wy jako sprzedajni i komfidencki pomiot, normalnego języka nie znacie.
    Bronicie swoich interesów, czy zmniejszonych esbeckich emerytur, to się przyznajcie? Będzie można zrozumieć.
    Ale żeby skvrvić Polskę i Polaków dla własnych korzyści? Tego już zrozumieć nie sposób.
    I nie jestem pajacu niedowidzący, tylko niewidomy. Choć twój czerep tego nie ogarnia.

  • gość 2019-12-04 11:32:23

    paplak jak skomentujesz wpis z godz 00 10 50 to nie rej zaczal wpisy ja nie pisze takim jezykiem obelgi i obrazanie innych to nie moj styl ja tylko chce zeby internauci nie uprawiali hejtu i mowy nienawisci a spierali sie na argumenty robiac to w sposob kulturalny bo polskie slownictwo jest tak bogate ze nie powinno sie uzywac slow wulgarnych a ci co najmniej maja do powiedzenia tak sie zachowuja co swiadczy o ich kulturze i wychowaniu jak wczesniej pisale nie przedstawie sie bo ci fanatycy wczoraj na biurze posla wywiesili kartke a pewie na moich dzrzwiach zostawili napis farba olejna wiekszosc piszacych twierdzi ze sa prawdziwi Polacy patrioci a rodaka by utopili w lyzce wody bo ma inne poglady do ostatniego wpisu mnie nie interesuje co sie dzieje w twojej rodzinie mozesz swoim rodzicom zalozyc niebieska karte albo ich zachowanie zglosic na policje moge ci tylko wspolczuc

  • Polusgość - niezalogowany 2019-12-04 12:02:15

    Niestety, wszelkie akty wandalizmu, malunki, niszczenie, etc. to przeważnie jeśli nie zawsze, w wykonaniu tych, co tak wyją za praworządnością, wolnością i demokracją.
    Ta cała "antifa" to zbieranina opłacanych drabów. Cała ta tzw. lewacka wolność i demokracja polega na tym że, - możecie myśleć i robić co chcecie, ale tak jak my.
    Tęczowe chamstwo celowo prowokuje, idąc np na sanktuarium w Częstochowie. Zresztą, przykładów dużo więcej i nie ma potrzeby wymieniać.

  • gość 2019-12-04 12:04:29

    paplak juz nie odpisujesz czutalem dzis kimentarze na 4 Lomza facman jednak mozna pisac bez wulgaryzmow jestem w szoku paplak do ciebie to juz nic nie dociera moze w innym jezyku bys zrozumial co do ciebie sie pisze ziomex ty nadal piszesz po chamsku gdzie pobierales nauki jadaslaw jeszcze sie produkujesz nie bylo u ciebie jeszce policji za ten twoj wpis wiesz o czym mowie

  • gość 2019-12-04 12:19:14

    do internauty z 4Lomza ziomex nikogo nie interesuje ze masz chorobe i jakich czopkow uzywasz moze nie ta droga wprowzdzsz do organizmu

  • gość 2019-12-04 12:28:10

    czesc mojego wpisu z godz11 32 23 byl do goscia z godz 09 45 14

  • gość 2019-12-04 14:01:45

    Polusgość - niezalogowany 2019-12-04 11:23:10
    znów ślepiec pokazał tu próbkę swoich możliwości,
    i taki typ będzie miał pretensje do innych ,
    dialogista, a cham ?
    SAM PISZE O SOBIE, ZE JEST NIEWIDOMY - NIE NIEDOWIDZĄCY !
    nikt nie obraza tu osób niedowidzących czy też i niewidomych !
    ale , tu chodzi o pośledzenie "widzenia" i oceny faktów obiektywnych,
    ŚLEPY, zaślepiony nienawiścią !!!!

  • gość 2019-12-04 14:38:11

    przed chwila czytalem komentarze na 4 Lomza jadaslaw jak cie zamkna za twoj komentarz wiesz o czym pisze to bedziesz mogl to robic ale kolegom pod cela 0-22 pierwsza cyfra twojego logowania wskazuje kim ty jestes a co do ostatniego wpisu nie masz argumentow a prawda w oczy kole

  • gość 2019-12-04 14:56:53

    ... no to bawmy się dalej w temacie, sami to zaczęliście :

    " Re: Zakład gospodarowania odpadami
    Autor: rei (---.elomza.pl) Data: 04-12-19 14:24
    < pogadaj jeszcze to cię chvjem popieszcze >
    - to są słowa polskiego katolika i patrioty rodem z PiSuaru

  • gość 2019-12-04 16:31:52

    a moze tez zacytyjesz inne wpisy wpisy ziomexa paplaka 0-22 jezele mamy pisac to o wszystkich badz obiektywny natomiast ja caly czas pisze do wszystkich bez wyjatku o kulture jezyka ale jadaslaw to jednym wpisem zalatwil pewnie go czytales i to juz zostalo zgloszone do odpowiednich sluzb a jakie on zostawil dzis na 4 Lomza komentarze czytales a twoj jezyk tez daje duzo do zyczenia bo pisuar sluzy do zalatwiania potrzeb czy mam napisac ze ty go uzywasz do mycia z niego sie wody nie pije masz prawo zwrocic uwage ale bez wyjatku wszystkim piszacym wulgarnie a nie wybiorczo tak jak to robisz czlowiek o wysokiej kulturze nie ponizy sie tak pisac przeczytaj moj komentarz dokladnie i wyciagnij wnioski pewnej grubie internautow mozna pisac wulgarnie a reszta ma milczec bo jak nie dolaczy do nich zostanie slownie zlinczowana a czar jakie ma prawo obrazac uczucia religijne i to jest w ok.

  • gość 2019-12-04 16:49:02

    gość 2019-12-04 16:31:52 - po sformułowaniach, stylu wypowiedzi , błędach ortograficznych jak i stylistycznych , użytym ubogim słownictwie, oraz tępocie umysłowej , widać żeś ty dziadu to Autor:rei z forum 4lomza . hahahaha I jak masz jakieś obiekcje, to sam zaczytuj wypowiedzi ww , które, to tak cię zbulwersowały.

  • gość 2019-12-04 17:14:45

    co tam ryju? k.tasa sasiada juz z geby wyciagnales ze sobia ja mna wycierasz?

  • gość 2019-12-04 17:18:05

    ja ci nie ublizam i nie wyzywam od dziadow ty naprawde nie umiesz czytac tekstu napisanego polskim jezykiem tepote umyslowa maja ludzie ktorzy nie rozumieja slow pisanych czy ja ci w poprzednim wpisie nazwalem tepakiem czy durniem ja ci napisalem ze nalezy potepic wszystkie chamskie wpisy a ty co robisz bronisz tez tych o ktorych pisalem panie profesorze

  • gość 2019-12-04 17:47:49

    gosc 17 14 45 pieknym polskim jezykiem piszesz gosc 16 49 02 nie skomentujesz tego profesorze tak wygodniej popierasz czy potepiasz jak masz odwage odpisz na zadane pytanie

  • gość 2019-12-04 18:20:24

    tepote umyslowa maja ludzie - mają typy takie jak ty matole

  • gość 2019-12-04 18:56:36

    jedyny jezyk ktory rozumiecie prostaczki

  • gość 2019-12-04 19:02:33

    czy ja cie wyzywam a moze ty piszesz o sobie wspolczuje takie sa twoje argumenty co ty soba reprezentujesz kto ci dal prawo zeby mnie obrazac ja sie nie znize to twojego poziomu czy w poprzednich wpisach moj jezyk byl wulgarny obrazilem kogos nie tepote umyslowa maja ludzie ktorzy nie rozumieja co sie do nich pisze wasz styl to hejt i wyzwiska rozumiesz czy dalej bedziesz udawal pieknie odpowiedziales na zadane wczesniej pytanie swiadczy to o twojej kulturze i wychowaniu

  • gość 2019-12-04 20:45:52

    slyszales o czyms takim jak kropka albo przecinek? czy jedyny twoj styl to belkot

  • gość 2019-12-04 20:56:54

    a ty zrozumiales o czym pisze czy udajesz dalej glupka

  • Gość - niezalogowany 2019-12-05 06:36:56

    Jest ktoś kto rozumie twój bełkot?

  • gość 2019-12-05 08:22:22

    Madry czlowiek nawet belkot zrozumie i wyciagnie wnioski.Literackim jezykiem najlepiej uprawiac hejt i obrazac.Zadalem ci proste pytanie,skoro nie umiesz odpowiedzi to jak mam cie traktowac.Pisac twoim jezykiem.Wyzywasz mnie od tepakow a ty kim jestes,nie rozumiesz po polsku.Do piet mi nie dorastasz.Twoj poziom inteligencji i kultury jest ponieaj zera.

  • gość 2019-12-05 08:35:18

    Na 4 Lomza jezykiem literackim znow hejt i wyzwiska.Tak zachowuje sie osoba ktora nie ma zadnych argumentow.Takiego chamstwa to ze swieca szukac.Gratuluje slownictwa i stylu.

  • LiteaturaPiękna - niezalogowany 2019-12-05 09:43:31

    gość 2019-12-05 08:35:18 kiedy czcionka egipska ewoluowała w fenicką hebrajską grecką (wymowę) na początku było słowo (uwaga) a słowo było u Boga i Bogiem było słowo ... a w czasach kiedy słowo było u Boga słowo bug pisane było (prostą czcią ką) bez rozróżnienia na duże i małe litery i co więcej słowo BÓG oznaczało to samo co BÓG porostu "uczeni w piśmie" spowodowali Bałwochwalstwo czytam bałwochwalstwo i wpisane w język kultury religijnej w odpowiedzi na którą "JA JESTEM"(ironia) "Pan" "bóg twój" (innego nie macie) czy ktoś w domu do Ojca mówi "Panie" a do matki "Pani matko" ... a w dekalogu wszystko jest relatywizowane by ks.herodom żyło się wy godniej ... a co Matka Boża mówi na weselu w kanie galilejskiej ... do dziecka mówi ... "jego słuchajcie" (ironia) nie daje mu polecenia jak pracownikowi razem z przepisem na wykonanie dzieła i nie wystawia rachunku za dowartościowanie cudzego interesu

    a ks.Wiarołomcy uczeni w piśmie ks.Heretycy jak ... się modlicie Panie Ojcze Boże nasz któryś jest w niebie ... (i *uj wie gdzie ono jest) ... i oczekujemy twego przyjścia w chwale ... (ironia) bo kiedy ona przychodzi to są "ataki na kościół" bo wy głosicie śmierć i oczekujecie życia którego ne dopuszczacie

    gość 2019-12-05 08:35:18 nie bierz tego bezpośrednio do siebie "bierzcie i jedzcie z tego wszyscy" ... i srajcie na kulturę wyższą upadłą jak sam diabeł ... Ojciec tej kultury święty literaturze pięknej piękny jak sam lucyfer przedstawiony w katedrze na obrazie ... oczy wiście dającym świadectwo prawdzie tej prawdzie kim czym (dla [Ojca] Jezusa) jest anty Chryst

  • gość 2019-12-05 12:00:39

    ryj znalazl kropki i przecinki
    gratulacje
    opowiedz jak tam ida utylizacje

  • gość 2019-12-05 13:24:51

    Tylko potrafisz wyzywac.Czy ja to robie na internecie.gdybym pisal,jak twiedzisz pod nik rej to pewnie wiesz jak bym cie nazywal.Wiekszosc intenautow zrozumiala moj belkot i odpisala.Ty jednak pieknym literackim jezykiem stosujesz hejt.Na proste pytanie nie potrafisz odpowiedziec.Czlowieczyno moze ty nie rozumiesz jezyka polskiego.Moze do ciebie trzebac pisac duzymi literami.Do swoich domownikow tez tak sie zwracasz,wspolczuje.Slownictwo ktorego uzywasz swiadczy tylko o tobie,o twoim wychowaniu i wysokiej kulturze.

  • alfabet morsa - niezalogowany 2019-12-05 13:46:18

    gość 2019-12-05 12:00:39 ryj znalazl kropki i przecinki czytam kropki i kreski na SOS i kartofelki odlewa a nie wydmuszki

  • gość 2019-12-05 15:21:51

    2/3 doroslych obywateli tego kraju korzysta z internetu, chcesz powiedziec ze wieksza ich czesc ci odpisala? nono

  • gość 2019-12-05 15:36:10

    z pijanym i ograniczonym umyslowo nie da sie prowadzic dialog!tak tak tak

  • gość 2019-12-05 17:24:05

    a mimo to pewnie non stop do siebie mowisz

  • gość 2019-12-05 18:08:03

    gość 2019-12-05 15:21:51 i ręce boga słuchają ... jak Jezus zmoczył Piotra chrzcząc go duchem swoim czytam odprawiając egzorcyzm nad łodzią kiedy Piotr i inni chcieli spieprzyć na drugi brzeg udając że nieświadomie wyskoczyli przed szereg zostawiając Jezusa w porcie (kiedy zobaczyli jak ściga ich po wodzie na piechotę) ... papież F dostał koło młyńskie "taka sukcesja apostolska" która ma ciągłość biblijnej żmij wpisanej w sedno sprawy "bazyliki za murami" gdyż sukcesja apostolska zawsze i wszędzie kończy się i zaczyna przez ręce koncelebrujące wolę ojca który nie jest dzieckiem tak jak ks. Stefanek na przykład zagubiony przy IV-tym przykazaniu dekalogu jak założyciele Fundacji Świętego Józefa przy VI-tym przykazaniu a przecież te dwa przykazania to monstrancja tego co w środku a złodzieje chwały chrystusowej przywłaszczyli sobie tytuł do bycia szafarzami tego co nie boże przy czwartym przykazaniu "in persona Christi" wchodząc nie w swoją rolę tu jest "słabe ogniwo" "sztafety [życia] pokoleń"

  • gość 2019-12-05 18:15:06

    gość 2019-12-05 17:24:05 tak wygląda dialog "głowy kościoła" z "głową kościoła" tak wygląda dialog Kościoła z Kościołem ... trzeba nadstawić policzek i przyjąć "cukierki" bo jak nie to trzeba nadstawić drugi pośladek ... i przyjąć igłę ... "narodowego programu ochrony zdrowia ...." znękanego psychicznie ... w tym dialogu

  • subito stupito - niezalogowany 2019-12-05 18:47:33

    santo subito z kołem młyńskim .. taki "relikwiarz" w sam raz na relikwie artysty Karola aktora Wielkiego który będąc papieżem świętym nie skorzystał ze sposobności bycia papieżem godnym świętości gdyż odrzucił powołane do bycia męczennikiem w obronie życia [w całości] narodzonego przed którym mielił liturgicznie japę o życiu nienarodzonym problem aborcji Asprowadzając do tego co materializuje się na sposób ludzki nie boży ... "i jeszcze" w Łomży na spiżowych pomnikach Św.pamięci nie wywieszone są białe f l a g i na znak prania szat ... w duch Św. Jana przebąkującego coś na ten temat z duchem apokalipsy - правда ???

  • gość 2019-12-05 19:00:26

    gosc 18:15:06 nia wiem czy czytales moje poprzednie wpisy. Caly czas zwracalem uwage na jezyk ktorym sie posluguja internauci na 4 Lomza.Nie wiem czy tam zagladasz,ale nie radze.Hejt bluznierstwo wyzwiska na kazdym kroku.Moze oni sie tym podniecajs.Nie ma dnia bez chamskich komentarzy.Obrazaja uczucia religijne.Tak robi dorosly odpowiedzialny czlowiek.Z tego portalu zrobiono dno i wodorosty.

  • gość 2019-12-05 20:56:38

    gość 2019-12-05 19:00:26 Jezus ks i ą rzek nie drukował jak JPII zhejtował religijne absurdy "uczonych w piśmie" zmieszał z błotem ... oko patrzące na "uczonych w prawie" "i jeszcze" zdemolował rynek z dewocjonaliami .... a świątynie kazał rozjebać "...na wieki wieków amen" nie robił tego językiem martwym nie uczynił tego martwym słowem literatury pięknej ... nie zrobiłby tego językiem liturgii słowa ... Jezus zrobił to żywym słowem ... zrobił to językiem emocji ... językiem dającego świadectwo prawdzie .... mówiąc dość wulgarnie " nie " wyrachowanemu językowi religijnej kultury i został skazany z bluźnierstwo ... i nie został ułaskawiony za obrazę uczuć religijnych chroniących te uczucia przez zakłamanych "szafarzy" fałszywego sacrum ... Jest ponadto wiele innych rzeczy których Jezus dokonał, a które, gdyby je szczegółowo opisać to sądzę, że cały świat nie pomieściłby ksiąg które by trzeba napisać w k s i ę d z e ... "żywego słowa" człowieka który jest otwartą księgą "in persona Christi" a nie ks. kotem ... chodzącym swoim drogami tak żeby się swojemu ks. panu nie narazić jak ... jak drobny kot większemu kocurowi

  • gość 2019-12-06 08:57:42

    gosc 17:24:05 ty na proste pytania nie umiesz odpowiedziec.Twoj poziom inteligensji jest ponizej zera.Jak ocenisz wczorajsze zachowanie kowboja w Brukseli.Moze liczyl na role w amerykanskich filmach.Osoba na wysokim stanowisku zachowuje sie jak male dziecko wstyd.alfabet morsa piszesz patrzac w lusterko,moge ci jedynie wspolczuc.Ale nie martw sie sa w Polsce kliniki ktore poprawia twoj wyglad.Nawet moge ci pomoc w zebraniu kasy.Nie wyglad swiadczy o czlowieku ,ale jego podejscie do zycia,szacunek dla innych kultura osobista.

Dodajesz jako: |