:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Atrakcyjne Święto Mleka w Śniadowie [VIDEO i FOTO]

Portal mylomza.pl 29/07/2019 11:16

- Gmina Śniadowo to jest kraina mlekiem płynąca - mówi Ewa Jakubiak, wiceprzewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Śniadowie. To właśnie tam po raz pierwszy odbyło się Święto Mleka. O dobrą zabawę w minioną niedzielę zadbali tacy artyści jak Mirage & Yoko oraz Miły Pan.

- Myślę, że jako gmina słyniemy z tego, że mamy największych producentów mleka w regionie, stąd też pomysł podchwycony przez koło gospodyń - mówi Rafał Pstrągowski, wójt gminy Śniadowo. Mieszkańcy Śniadowa oraz okolicznych gmin rzeczywiście mieli co robić. Wśród atrakcji warto wymienić m.in. liczne konkursy dla starszych i młodszych, kosztowne nagrody, animatorów, dmuchańce, watę cukrową, bańki mydlane, balony kręcone, tory przeszkód i zabaw, a także basen z łódkami. - Mieliśmy mistrzostwa w piciu mleka, jak również w dojeniu krowy - mówi Rafał Pstrągowski, który cieszy się, że konkursy spotkały się z zainteresowaniem.

Na scenie wystąpili wczoraj tacy artyści jak Mirage & Yoko oraz Miły Pan.

Więcej w naszej relacji VIDEO i FOTO

lomza

Atrakcyjne Święto Mleka w Śniadowie [VIDEO i FOTO] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-07-29 12:35:53

    To następna impreza dopiero za kilkanaście lat

  • niemiłyPan - niezalogowany 2019-07-29 14:26:24

    Już prawie 2 tyś lat temu rzymianie wiedzieli że aby utrzymać pospólstwo w spokoju trzeba im dać chleb i igrzyska. 500 plus i trochę chałtury zapewni spokój na jakiś czas...no i głosy w urnach.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-29 18:00:07

    No tak, jempreza a kto podoi? Mobilny dojaż Marcin nie da rady tyle oblecić

  • Gość - niezalogowany 2019-07-29 18:13:17

    Zdjęcie nr 19 the best.... pozdrawiam czarnulkę

  • Gość - niezalogowany 2019-07-29 18:14:59

    Ostro! Niech ktoś teraz powie że wieś k...A nie ma pieniędzy! Zabrać hamom dotacje bo gdyby nie UE to dalej by latali C-330 albo T-25. Jeszcze jakaś tłusta swinia wbija na scenę normalnie efekt zwrotny. Nie mam nic do ludzi ze wsi ale w tamtych stronach za duży panuje już przepych i przebijanie się w niedzielnej ofierze na tacę pod filarami w kościele.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-29 20:25:52

    Pozdrawiam kolegę, który podszedł do mnie, ale odmówiłam tańca

  • Ham że wsi - niezalogowany 2019-07-29 20:41:04

    Wieś, jak Śniadowo nie jest już taka jak Wam Szlachcie z Wielkiego miasta Łomża się wydaje... proponuję raz na jakiś czas wyjechać swoimi BL... z tych blokowych ścian i zobaczyć jak wygląda wieś.... Zapraszamy.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-29 22:50:23

    To teraz co impreza w Łomży i okolicach będzie śpiewał miły pan,zenon,boys? dajcie inne zespoły bo się znudzi,ile to można

  • Gość - niezalogowany 2019-07-29 22:52:38

    Lepiej gruby z PSL na scenie, niż majciochy z Pisu na ogierze:)

  • Gość - niezalogowany 2019-07-30 05:50:41

    A co zobaczyłeś kobiece majtki i spać po nocach nie możesz? Ja tam chce widok grubcia ze sceny jak najszybciej zapomnieć.

  • gość 2019-07-30 08:34:43

    Brawoooo Śniadowo :)))

  • Gość - niezalogowany 2019-07-30 14:10:08

    Więcej takich ludzi organizacja świetna dziękujemy dla prezesa