:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Beata Szydło prosi o głos na kandydatów PiS [VIDEO i FOTO]

Partie polityczne, Beata Szydło prosi głos kandydatów [VIDEO FOTO] - zdjęcie, fotografia
11/10/2018 17:26

- Ja jestem dzisiaj tutaj u państwa, żeby poprosić państwa o głos, o zaufanie właśnie dla pani Agnieszki Muzyk, która jest naszym kandydatem - mówiła podczas swojego wystąpienia wicepremier Beata Szydło. Stary Rynek odwiedziło nieliczne grono mieszkańców, pojawiła się także grupa zwolenników obecnego prezydenta.

- Te ostatnie trzy lata, możemy podsumować, jeżeli chodzi o Łomżę, jako taki czas w którym udało się również dzięki pani prezydent Agnieszce bardzo dużo dobrego zrobić - mówiła wicepremier.

Beata Szydło stwierdziła, że jest pod wrażeniem zaangażowania, energii i dokonań kandydatki Prawa i Sprawiedliwości. Prosiła o poparcie nie tylko Agnieszki Muzyk ale i kandydatów komitetu, ubiegających się o miejsce w organach samorządowych różnych szczebli. Szydło prosiła o obdarzenie ich zaufaniem, podkreślając, że to niezwykle ważne, żeby wszystkie szczeble samorządu ze sobą współpracowały.

- To wszystko ma przełożyć się potem na to, że Łomża będzie pięknieć, że będzie piękniał powiat, że będzie państwu tutaj lepiej, coraz lepiej się żyło i tego państwu bardzo serdecznie życzę, życzę zwycięstwa pani Agnieszce, całej drużynie biało-czerwonej Prawa i Sprawiedliwości - mówiła Beata Szydło.

Według wicepremier, istotna jest także współpraca na linii samorząd - rząd.

- Polska potrzebuje współpracy rządu i samorządu. Rząd przygotował bardzo wiele programów, projektów, które są kierowane właśnie do samorządu i potrzebujemy w samorządzie partnera, tych ludzi, którzy będą chcieli korzystać z tych programów, będą chcieli aplikować do różnych projektów, i społecznych, i infrastrukturalnych, i inwestycyjnych, które będą później tutaj realizowane u państwa w Łomży, w waszym powiecie, w waszym województwie.

Agnieszka Muzyk, kandydatka na urząd prezydenta z ramienia KW Prawo i Sprawiedliwość, podkreślała udział obecnego rządu w pozytywnych zmianach widocznych w Łomży, wspominając dotychczasową dobrą współpracę z ministerstwami, wiedząc, że może liczyć na kontynuację tej współpracy. Celem Agnieszki Muzyk jest "silna Łomża", będąca gospodarczym sercem regionu.

- Moje marzenie, marzenie o tej pięknej, wielkiej Łomży to jest marzenie o tym, by Łomża, która jest sercem regionu w wymiarze kulturalnym, w wymiarze edukacyjnym, stała się tym sercem regionu w wymiarze gospodarczym - mówiła Muzyk.

Na Starym Rynku pojawiła się także grupa skandująca co chwilę imię obecnie urzędującego prezydenta Łomży. Momentami, wywoływało to konsternację zgromadzonych przedstawicieli Prawa i Sprawiedliwości, w tym wicepremier Beaty Szydło. Nad wszystkim czuwali policjanci. Część z nich było umundurowanych, część pełniła służbę po cywilnemu.

Beata Szydło prosi o głos na kandydatów PiS [VIDEO i FOTO] komentarze opinie

  • ŁOMŻA-TUITERAZ - niezalogowany 2018-10-15 23:50:37

    Rewelacyjne pióro ! Rewelacyjny blog o łomżyńskiej polityce! https://lomza-tuiteraz.blogspot.com

  • .... - niezalogowany 2018-10-14 13:00:09

    trzeba zupełnie nie myśleć, żeby takie głupoty pisać ludzie, a tak w ogóle, to co jakiś ksiądz ma tu do rzeczy ? się nie ośmieszajcie, bo do biedronki, tu przestaną przyjeżdżać i będzie, to już zupełnie pusto... tylko plakaty opuszczone będą fruwać jak te liście teraz jesienią

  • :( :( :( :( - niezalogowany 2018-10-14 12:54:07

    A co ten Chrzanowski zrobił tu takiego dobrego poza tym, że pensję biorą to miasto, to takie odludzie nie ma tu przyszłości, ani tu pracy szukać, ani tu się osiedlać, to jakieś przechodnie miejsce ludzie z okolic do biedronki przyjadą i dzieci do szkoły średniej wszystko i po co te hasła głupie wyborcze?? im będzie lepiej na pewno: pensja, przywileje, luksusy a ty płać podatki i opłaty za jakąś klitę i chodź do roboty na zlecenie, staże i inne dziadostwa za PÓŁ darmo lub DARMO a po znajmości, ktoś korzysta z przywilejów, bo to miasto to układziki i najmości

  • góra7634 - niezalogowany 2018-10-14 09:12:43

    Zielina zawsze chowa nogi nawet w najlepszych butach bo caly czas sloma z nich wystaje. Chlop wyjechal z wioski ale wioska z niego jeszcze do dzis nie wylazla.

  • REX - niezalogowany 2018-10-14 08:49:52

    nabrala smykalek od MATEUSZKA KLAMCZUSZKA idzie jak burza , nam nie trzeba nominatow z partyjnego rozdania, swoj to swoj, lomzyniak to lomzyniak, terenowi dzialacze niech u siebie rzadzo

  • JarosławK - niezalogowany 2018-10-14 08:35:13

    Przez okres pracy w ratuszu POSŁUSZNA AGNESS kopała dołki pod prezydentem - swoim pracodawcą - własnie tak wyglądała jej współpraca w ratuszu ? Teraz obiecuje współpracę z rządem. Kpina. Ja 21.10. podziękuję jej za taką chęć współpracy!!! NIE dla MUZYK Oszukiwała prezydenta- teraz oszuka nas wyborców?!

  • wrrozka - niezalogowany 2018-10-13 18:07:08

    tak nasz wyszykujo, ze w chatach bedziemy stawiac koksowniki,w Jednaczewiaku za wiazko chrustu bedziemy stac w kolejce

  • aniaaasss - niezalogowany 2018-10-13 09:27:17

    tez sie wyprowadzam jak Muzyk wygra...

  • jest dobrze - niezalogowany 2018-10-13 09:22:50

    jedyne to czeka wkrótce muzykę to polityczny marsz żałobny..

  • ARAB - niezalogowany 2018-10-13 09:22:12

    NIE DLA MUZYK ! ZA TĄ ŚMIESZNĄ ILOŚĆ PLAKATÓW I TYCH ŻAŁOSNYCH NUTEK. JAK WYGRASZ WYPROWADZAM SIE Z ŁOMŻY

  • Dworna za Muzyk - niezalogowany 2018-10-13 08:59:46

    Na Dwornej ludzie raczej nie chcą już Chrzanu i wolą Muzykę- to się słyszy wszędzie dlatego solidaryzujemy się z innymi dzielnicami wn poparciu Muzyk

  • REX - niezalogowany 2018-10-13 07:34:12

    Wybierzmy JANKA MUZYKANTA, lomzyniaka z krwi i kosci, niepotrzebne nam marsze torunsko-warszawskie

  • CzystaBrudnaPrawda - niezalogowany 2018-10-13 06:00:52

    A wiecie, że Muzykowa pieprzy się z wice Biskupem???

  • Do przodu Łomżo - niezalogowany 2018-10-12 23:38:06

    Nie oszukujmy się, że muzykowa jest czymś więcej niż pionkiem w grze z ulicy sezamkowej...

  • Do przodu Łomżo - niezalogowany 2018-10-12 23:31:09

    Ta pani nie jest warta by Łomżanie spojrzeli w jej stronę za to jak donosiła do Warszawy czyli kopała dołki pod Prezydentem, który jej zaufał i mianował swoim zastępcą. Tak chce współpracować z rządem... dziś na debacie wygadała się jak dogadana z Derewońko jest...a ten wali prosto: młodzież niech jedzie w świat a żydzi do Łomży niech zjadą w te miejsce. Wierzę, że Łomżanie nie dadzą głosu na kogoś tak służalczego, kto chce wygonić młodych a sprowadzić żydów...

  • Anita - niezalogowany 2018-10-12 23:28:27

    Łomżyński PIS zniżył się do poziomu PO,a szkoda.b Beata Szydło żebrze o głos dla Muzyk a tu może być klapą na całej linii. Mój głos idzie do Mariusza Chrzanowskiego.

  • MarekW - niezalogowany 2018-10-12 23:06:55

    Mogła ta muzykowa chociaż włosy umyć a nie w smalcu na głowie witać Szydło

  • fighter - niezalogowany 2018-10-12 22:21:14

    widać wyraźnie, że Pani Muzyk jest partyjnym instrumentem. Nie wolno tej kobiety dopuścić do władzy.

  • Karolcia - niezalogowany 2018-10-12 21:36:29

    SROMOTNA PORAŻKA MUZYK WCZORAJ BYŁO MNIEJ OSÓB NIŻ GOŁĘBI NA STARYM RYNKU...PODCZAS SPOTKANIA Z SZYDŁO.

  • lomzatuiteraz- beznadzieja pis - niezalogowany 2018-10-12 20:59:30

    lomzatuiteraz- beznadzieja- znalazł miejsce gdzie może chwalić sam siebie skoro inni go nie chwalą

  • JarosławK - niezalogowany 2018-10-12 20:15:06

    Wstydu nie ma ta kobieta!!!!! W myśl żądzy władzy niszczy drugiego człowieka bez względu na wszystko! Zero kompetencji, lenistwo, brak zaufania ! Właśnie za to została wyrzucona z ratusza !

  • ŁOMŻA-TUITERAZ - niezalogowany 2018-10-12 20:13:15

    Rewelacyjne pióro ! Rewelacyjny blog o łomżyńskiej polityce! https://lomza-tuiteraz.blogspot.com

  • Tulipan - niezalogowany 2018-10-12 20:12:47

    Muzyk to niech najpierw odpowie co ona zamierza zrobić z mpec? Chrzanowskiego oszukała jaką mamy gwarancję że nas nie oszuka????????????

  • lulu - niezalogowany 2018-10-12 20:12:12

    jeżeli chodzi o debatę... Najlepiej wypadł Pan Borysewicz, pod każdym względem. Mówił merytorycznie, nie był spięty, a przynajmniej nie było tego po nim widać, wizualnie też świetnie. Na drugim miejscu Pan Prosiński, potem Pan Zaremba. Takie moje odczucia.

  • ŁOMŻA-TUITERAZ - niezalogowany 2018-10-12 20:11:53

    Rewelacyjne pióro ! Rewelacyjny blog o łomżyńskiej polityce! https://lomza-tuiteraz.blogspot.com

  • Debata Chrzanowski najsłabszy - niezalogowany 2018-10-12 19:59:55

    Chrzanowski zdecydowanie wypadł najsłabiej

  • Dzisiejsza debata - niezalogowany 2018-10-12 19:58:33

    Debata: Muzyk postawiła na warstwę merytoryczną i konkrety, Chrzanowski na makijaż, pozostali na emocje, Jeden na przekonanie że na razie jest bezpartyjny ale pewnie do czasu. Więc suma summarum najbardziej wartościowo zaprezentowała się Muzyk

  • SuperMario - niezalogowany 2018-10-12 19:58:01

    https://youtu.be/-bk8KuhCTmA

  • Książe Sebastian - niezalogowany 2018-10-12 19:13:57

    Gwarą? nie wiedziałem że słowo "precz" to gwara, no chyba że chodzi ci o to sformułowanie "mówio". W tym miejscu się zgadzam że nie trzeba się zapisywać do biblioteki... wpisz to słowo w wyszukiwarce , a szybko sie przekonasz o swoich brakach w wykształceniu.

  • Obywatele - niezalogowany 2018-10-12 13:26:07

    Przepraszam , trochę mnie poniosło i gwarą sypnąłem. Mogłeś nie zrozumieć znaczenia słowa"precz",w końcu ziomkiem nie jesteś. Ale zyjemy w tak wspaniałych czasach że do biblioteki nie musisz się zapisywać żeby poznać znaczenie tego słowa.

  • wrrozka - niezalogowany 2018-10-12 13:17:17

    chyba nie kupio lomzyniakow za miche ryzu i paczke z Caritasu

  • Obywatele - niezalogowany 2018-10-12 13:16:26

    Po pierwsze precz na swoje podwórko, po drugie już powtórzone czytaj ze zrozumieniem bo się w życiu nie dogadamy. Dlatego Bóg kazał nauczać żebyś zrozumiał co do ciebie inni mówio i żeby co do tego nie było zbędnych nieporozumień bo życie jest za krótkie żeby każdemu z osobna jedną rzecz przez całe życie tłumaczyć.

  • Książe Sebastian - niezalogowany 2018-10-12 13:10:36

    Obywatelu Nie no skoro piszesz o wyksztalceniu i kwalifikacjach zawodowych i rościsz sobie prawo do "wylewania" szamba to zwracam honor, czyń swoją powinność ... wylewaj dalej. Jedno tylko pytanie, gdzie tego uczą?

  • Obywatele - niezalogowany 2018-10-12 12:56:57

    To że pis nie trafił w kandydata to nie znaczy że bastion padł!

  • Obywatele - niezalogowany 2018-10-12 12:54:01

    Napewno nie tobie to oceniać. Chociaż mógł byś gdybyś miał wykształcenie i kwalifikację zawodowe wyższe od moich,

  • głos z Łomży - niezalogowany 2018-10-12 12:52:34

    Po wyborach w Łomży widzę w gazetach tytuły: "Bastion PIS padł". Czas na zmiany w łomżyńskim PiSie ludzi i zasad. Młodzi do działania !!!

  • KASA - niezalogowany 2018-10-12 12:51:35

    Rura Łomża-Ostrołęka to 38 km. Rura Bytom-Zabrze to 10 km i koszt jej ma wynieść 60 mln zł to policzcie koszt rury z Ostrołęki do Łomży plus wykupienie terenów czy dzierżawa plus koszty utrzymania rury za to wszystko zapłacą mieszkańcy Łomży.Trzeba wybrać prezydenta aby uratować MPEC .......Łomża nie może płakać ............

  • Książe Sebastian - niezalogowany 2018-10-12 12:38:49

    lub w dyskusji obywatel co sili się na mądrego, a wychodzi na głupka

  • Obywatele - niezalogowany 2018-10-12 12:38:31

    A propo jak ty nie ziomuś to nie masz prawa w nie swojej sprawie głosu zabierać, precz na swoje podwórko

  • Obywatele - niezalogowany 2018-10-12 12:34:40

    I nie daj Boże żeby nam się gospodarz trafił co nie rozumie co czytaaa!

  • Obywatele - niezalogowany 2018-10-12 12:32:51

    Czytaj ze zrozumieniem bo chyba w tej chwestji jakieś brakiii?

  • Książe Sebastian - niezalogowany 2018-10-12 12:30:25

    Obywatelu masz rację, popieram w 100% jedź ze swoimi "ziomusiami" do oczyszczalni, chociaż wątpię żeby wam to pomoglo.

  • Obywatele - niezalogowany 2018-10-12 12:23:00

    Ktoś te szambo do naszego miasta przywiózł. Ale my mieszkancy wiemy że z szambem to do oczyszczalni się jedzie i wybiera tak żeby sąsiadom nie przeszkadzać

  • Książe Sebastian - niezalogowany 2018-10-12 12:14:28

    W czasie spotkania z okolic Galerii pod Arkadami dochodziły okrzyki "...Mariusz Chrzanowski ...bla bla bla ". Prym wiódł dosyć agresywny sinonosy jegomość, który "okraszał" te okrzyki jeszcze wulgaryzmami, coby ludzie lepiej zrozumieli na kogo trzeba głosować(?). Patrżąc na ilość "wylewanego" tutaj szamba na panią Muzyk przez osoby popierające Chrzanowskiego, można domniemać, że tak w dużej mierze wygląda jego elektorat(przynajmniej na mylomza).

  • Obywatele - niezalogowany 2018-10-12 12:05:05

    Nie wchodzi się do czyjegoś domu oknem,nie rozsiada w salonie,nie zarządza nie swoją lodówką,nie wprowadza swoich zasad i na koniec nie okrzykuję gospodarzem. Bo jest to po prostu karalne

  • Szatan - niezalogowany 2018-10-12 11:23:43

    Aniołku nie buntuj się. Reguły są dla wszystkich takie same. Nie można ich łamać bo kara spotka. Za dobre pan Bóg wynagradzać kazał a za złe kazał karać

  • Szatan - niezalogowany 2018-10-12 11:16:06

    Takie zachowanie pachnie mi tu prastarą szkołą zbuntowanego anioła, jak go zwali?

  • Obywatele - niezalogowany 2018-10-12 10:39:50

    Wepchanie się tylnymi drzwiami do najważniejszego stanowiska w samorządzie, niszczenie od środka swojego przełorzonego to się jakoś w przyrodzie nazywa, czy to nie będzie coś w rodzaju pasożyta

  • akwi - niezalogowany 2018-10-12 10:36:30

    bzdura to ta pani i to co zrobiła a yeraz udaje ze nic sie nie stało.

  • Sprzedaż MPEC- bzdura - niezalogowany 2018-10-12 10:20:17

    sprzedaż MPEC to kolejna bzdura uknuta przez przeciwników Muzyk, co dalej wymyślą? plotka o sprzedaży ratusza?

  • Obywatele - niezalogowany 2018-10-12 10:20:01

    A przepraszam a kto to jest ten muzyk?

  • Mieszkańcy największych ulic - niezalogowany 2018-10-12 10:01:17

    były już deklaracje forumowiczów z różnych dzielnic- taka solidarność wzbudza podziw. Niech tym razem cała Łomża będzie w tym jednomyślna Wszyscy za Muzyk!

  • Szatan - niezalogowany 2018-10-12 09:32:04

    Z jedną różnicą. Bóg kazał opowiadać te bajki dla przestrogi a nie zrzynać jak szablon do naśladowania

  • Szatan - niezalogowany 2018-10-12 09:29:14

    Bardziej obrazowo można tu powiedzieć przypowieść o zbuntowanym aniele, którym się dzieci straszy i Judaszu. Myślę że ta przypowieść obrazowałaby zaistniałą sytuację

  • Wypad do Śniadowa - niezalogowany 2018-10-12 09:07:44

    Czy to zaplecze to Sezamkowa???czyt. Rydzykowy Wstydu nie ma ta kobieta!!!!! W myśl rządzy władzy niszczy drugiego człowieka bez względu na wszystko! Zero kompetencji, lenistwo, brak zaufania ! Właśnie za to została wyrzucona z ratusza !

  • bobo - niezalogowany 2018-10-12 08:50:56

    martin 40 g..wno nie zaplecze,i tyle w temacie

  • martin40 - niezalogowany 2018-10-12 07:49:14

    PANI MUZYK MA PANI MOJE 100% POPARCIE GŁOSUJE NA MUZYK bo ma zaplecze polityczne i więcej może

  • Patryk Jaki z pewnością rozumi - niezalogowany 2018-10-12 07:33:31

    A mnie histroria Chrzanowskiego troche przypomina historię Patryka Jakiego z Warszawy. Jakiego jakiś czas temu też PIS odrzucił, a teraz Kaczor musial się z nim przeprosić i Zjednoczona Prawica wystawiła go na kandydata na prezydenta Warszawy.

  • Piąta kolumna nadeszła - niezalogowany 2018-10-12 07:25:11

    Ja to ciebie podziwiam Mariuszu, niewiele osob zniosloby tyle ciosow.Mam nadzieję, że to doświadczenie tylko cie wzmocni.

  • Józek podaj flaszkę - niezalogowany 2018-10-12 07:25:07

    Czuć ,ze Pis poniesie klęskę zobaczycie haha

  • PATRIOTA - niezalogowany 2018-10-12 06:39:51

    MARIUSZ CHRZANOWSKI NASZYM PREZYDENTEM

  • Mafia Torunskaf - niezalogowany 2018-10-12 06:04:15

    Mafia Torunska w Lomzy zadzialala i dzieli lomzynski PIS. Chrzanowski zdaje sie byc wierzacy, w kosciele go czesto widze. Do tego Wilkolak jak zawsze dolki kopie pod kazdym.

  • Qwerty - niezalogowany 2018-10-12 06:02:53

    TADEUSZ ZAREMBA jest gwarantem pozytywnych zmian bez zamulania politycznego. Zwracam uwagę na jego dotychczasową dzialaność ukierunkowaną na człowieka i jego rozwój.  ŚWIETNY KANDYDAT!

  • Tbc - niezalogowany 2018-10-12 05:13:52

    Kołakowski od 100 lat w sejmie i nic nie robi.. Basta

  • PATRIOTA - niezalogowany 2018-10-12 05:04:27

    Z SERCA NASZEGO MIASTA NIKT PISu NIE WYKRESLI TYLKO SKONCZENI SA TRZEJ PANOWIE i kandydatka.DLA URATOWANIA SYTUACJI W MIESCIE,MARIUSZ CHRZANOWSKI NASZYM PREZYDENTEM.JEST BARDZO NADRYM UCZCIWYM, ORAZ WIERZACYM TAK JAK WIELU PODKRESLA. NIE CHCEMY kandydatow co niszcza KOSCIOL OD SRODKA.WIARA JEST NAM BARDZO POTRZEBNA. NASI RODZICE BUDOWALI KOSCIOLY W LOMZY I NIE CHCEMY ZEBY BYLY ONE P U S T E.

  • Gdzie jestes prezesie? - niezalogowany 2018-10-12 05:03:00

    Jeszcze po wyborach Kaczor bedzie sie przepraszal z Chrzanem,pytanie, czy Chrzan da sie przeprosic...

  • KOMANDOS - niezalogowany 2018-10-12 00:06:11

    PIS podzielił w łomży kolek i zieliy sluwalk GDZIE prez Kaczyński . PREZYDENTEM ŁOMŻY MARIUSZ CHRZANOWSKI. PATRIOTA.

  • duma - niezalogowany 2018-10-12 00:01:50

    PRAWDA ZWYCIĘŻY.

  • KOMANDOS - niezalogowany 2018-10-11 23:58:46

    Część posłów boi się o swój los gdzie ich wartości .Gdzie patriotyzm,wspominacie 2 wojnę światową NKWD.Moja rodzina gineła za OJCZYZNE a wy boicie się stać obok PREZYDENTA ŁOMŻY MARIUSZ CHRZANOWSKIEGO .GDZIE WASZE WARTOŚCI LICZ SIĘ TYLKO KASA.I STOŁEK NA PRZYSZŁOŚĆ.

  • fluk - niezalogowany 2018-10-11 21:45:50

    Lomza to nie Brzeszcze,niech spada razem z tym calym socjalistyczmym Pisem,Za parę lat Wenezuela plus

  • sanmarino - niezalogowany 2018-10-11 21:40:11

    Muzyk ma przegrana w kieszeni chociazby na fakt, ze szefem jej sztabu jest Kolak. On wie jak sie przegrywa wybory prezydenckie bo przegral juz je kilka razy. Posłuszna Agness, Purpurowy, Kolak, Zielina jak wy mozecie patrzec sobie w lustro prosto w twarz ?Nikt kto rzeczywiscie jest prawy i sprawiedliwy, po tym wszystkim co wy uczyniliscie jednemu czlowiekowi - prezydentowi w imie wladzy, kasy i zazdrosci, nie bylby w stanie patrzec sobie w twarz..

  • jurys - niezalogowany 2018-10-11 21:39:26

    Ten Enej to Agnes jak siemasz Wiktor. Nawet jak czytam te wypowiedzi słyszę te wdechy i wydechy . To jej język. Biedna Agnes spać nie możesz. Może telefon do przyjaciela BRono zawsze odbierze. Agnes symbol zdrady, dwulicowości i nielojalności. Ruda blondyna, farbowana

  • hytra baba - niezalogowany 2018-10-11 21:38:47

    Jak dostała nominację Muzyk??? Odpowiedz prosta. Nie chcę kogoś takiego na fotelu prezydenta. A wszyscy księża wspierający owy fotel - niech się więcej modlą.

  • rafik - niezalogowany 2018-10-11 21:32:37

    Poslanka Krynicka jasno powiedziala ze popiera Chrzanowskiego , musiala tam dzis byc na rynku ale to nie znaczy ze bedzie glosowala na Muzyk!!!!

  • rafik - niezalogowany 2018-10-11 21:31:00

    Jestem za PiS ale nie w Lomzy!!! Glosuje na Chrzanowskiego!!!

  • enej - niezalogowany 2018-10-11 21:12:58

    zmarachy te dotyczyły tropienia nepotyzmu w sumie mocno urojonego biorąc pod uwagę ,że jakość pożniej nie potrafiła go wyczuć pomimo faktu ,że miało go momentami pod samym nosem.

  • enej - niezalogowany 2018-10-11 21:11:04

    ja chciałbym zwrócić uwagę na postać poślicy Krynickiej . Jeszcze nie dawno była mocno zbulwersowana odstawieniem na boczny tor pana Chrzanowskiego. Niby taka bystra a twierdziła ,ze decyzja ta dla niej jest niezrozumiała. A popatrzcie dzisiaj po przemyśleniu , przeliczeniu za i przeciw i liście Jarosława Smoleńskiego jak żwawo i chetnie prezentuje się u boku pani Muzyk . teraz pytanie. Zrozumiała sens decyzji Jarosława czy zrozumiała ,że lepiej płynąc z wiatrem niż pod wiatr bo grozi to utrata dostępu do koryta? Już dawno zauażyłem od czasu błyskotliwego robienia zmarachyprzez tą panią na sesjach rady miasta ,że jedyne co ma do perfekcji opanowane to odpowiednie ustawianie żagli do właściwego kierunku wiatru.

  • enej - niezalogowany 2018-10-11 20:54:26

    tez uważam ,ze Zaremba to dobry kandydat na prezydenta . W sumie w tej czarnej dziurze jawi się jak promyk nadziei

  • REX - niezalogowany 2018-10-11 20:50:18

    Nie pomogo nawet BRZESZCZE my nie chcemy PISU w miwscie, co sie martwisz co sie smucisz ze wsi jestes na wies wrocisz

  • REX - niezalogowany 2018-10-11 20:50:17

    Nie pomogo nawet BRZESZCZE my nie chcemy PISU w miwscie, co sie martwisz co sie smucisz ze wsi jestes na wies wrocisz

  • Emeryt - niezalogowany 2018-10-11 20:41:00

    Widzę, że wreszcie coś piszą o Zarembie. To jest tez mój kandydat i wielu moich znajomych dobrze i nim mówi. Zobaczymy jak zaglosuje społeczeństwo, myślę że będzie druga tura. My głosujemy ma Zarembę.

  • enej - niezalogowany 2018-10-11 20:26:12

    gwoli ścisłosci to ja piszący pod tym nickiem nie mam nic wspólnego z panią Muzyk i uwazam ja za takie same zło jakie moze spotkac to miasto jak pan Chrzanowski. I najwiekszym moim marzenim jest aby miasto uwolniło się w końcu od rzadów takich pisowskich pomazańców. Juz dostatecznie wyrazny obraz ich rzadów pozostanie w naszej pamięci . I jedno i drugie tym wypadku pochodzi z jednego wora a ten wór razem z nim niech w końcu przejdzie na śmietnik historii.

  • JarosławK - niezalogowany 2018-10-11 20:13:04

    Za to w poróżnianiu łomżyńskich środowisk Kołek jest pierwszy.

  • ccc - niezalogowany 2018-10-11 20:06:52

    Ta babka to może i ma "gadane" ale źle jej z oczu patrzy nie ufam

  • enej wracaj do Śniadowa - niezalogowany 2018-10-11 19:49:52

    Widzę, że sama kandydatka zaczęła pisać bzdury na tym forum. Enej - Agnieszko musisz już teraz pogodzić się z przegraną bo potem dopadnie cię trauma i ponownie zostaniesz ofiarą. OJ Oj Oj .Rzygać mi się chcę jak myślę......Nie boisz się piekła ? Ja na twoim miejscu miałbym już pełne portki.

  • olo - niezalogowany 2018-10-11 19:48:38

    Benia to mistrzyni gra na dwa fronty, dni Kołka są już policzone, diabłu ogarek i świętemu kadzidło.

  • Beznadzieja - niezalogowany 2018-10-11 19:40:17

    Oj chyba coś ta Szydło mówiła bez wiary w kandydatkę. Kiedyś mówiła z większym przekonaniem. Albo wewnętrzne sondaże pis zrobił i są nieciekawe. I te wszystkie osobistości mają na celu trochę podreperować trudną sytuację. Beznadzieja

  • Qwerty - niezalogowany 2018-10-11 19:21:18

    A ja i moi znajomi głosują na Zarembę. Jedyny wiarygodny i kompetentny.

  • Pani Agnes ktoś Panią zdemask - niezalogowany 2018-10-11 19:14:58

    Autor: sparow (---.schokomil.ch) Data: 25-05-18 20:41 Bardzo szybko Pani Agnieszka Barbara Muzyk wydała oświadczenie w sprawie odwołania jej ze stanowiska. Pani Agnieszko śmieszą mnie Pani słowa że w sprawowaniu tej funkcji poświęciła Pani swój czas i umiejętności. Otóż Pani Agnieszko nie robiła Pani tego społecznie tylko otrzymywała Pani wynagrodzenie i to pewnie wyższe niż sam Chrzanowski. Pisze Pani Nasze miasto, a może pochwali się Pani skąd pochodzi i gdzie w chwili obecnej mieszka. Jak osoba pochodząca ze Śniadowa bardzo trafnie podkreśla Pani że Łomży potrzebne są osoby ofiarne, pracowite, bezinteresowne, troszczące się o dobro wspólne a nie swoje własne, jako mieszkaniec Łomży, który uczestniczył w spotkaniu z Panią muszę powiedzieć z przykrością że żadnej z przytoczonych cech Pani nie posiadała. Troszczyła się Pani przede wszystkim o dobro własne. I co najważniejsze sformułowaniem kończącym swoje oświadczenie przyznała Pani że naprawdę planowała i planuje start w wyborach. I to pokazuje że działała Pani z premedytacją oszukując swego pracodawcę. Gdyby moja podwładna oszukiwała mnie robiąc wszystko żebym to ja stracił posadę to ja bym zwolnił Panią dyscyplinarnie. Bo tylko w taki sposób karze się osoby nielojalne, które oszukują przełożonego.

  • Co miała na myśli Muzyk pisząc - niezalogowany 2018-10-11 19:13:31

    Mam nadzieję, że jeszcze będziemy mogli zrobić dla naszego miasta wiele. Ostatecznie o wszystkim zdecydują w wyborach, mieszkańcy Łomży

  • Co miała na myśli Muzyk pisząc - niezalogowany 2018-10-11 19:12:48

    Mam nadzieję, że jeszcze będziemy mogli zrobić dla naszego miasta wiele. Ostatecznie o wszystkim zdecydują w wyborach, mieszkańcy Łomży

  • Co miała na myśli Muzyk pisząc - niezalogowany 2018-10-11 19:11:40

    Mam nadzieję, że jeszcze będziemy mogli zrobić dla naszego miasta wiele. Ostatecznie o wszystkim zdecydują w wyborach, mieszkańcy Łomży

  • Szanowni Państwo, mieszkańcy Ł - niezalogowany 2018-10-11 19:10:44

    Szanowni Państwo, mieszkańcy Łomży!!! Propozycję pracy na stanowisku zastępcy prezydenta miasta Łomża przyjęłam 3,5 roku temu. Przyszłam do pracy z nadzieją na dobrą zmianę w naszym mieście. Wyzwanie to podjęłam po to, by służyć mieszkańcom. Poświęciłam temu zadaniu wszystkie swoje umiejętności, nie licząc też swojego czasu. Przyjęłam tysiące mieszkańców Łomży, odbyłam setki spotkań, uczestniczyłam w licznych uroczystościach. To mieszkańcy Łomży wiedzą, jak te spotkania wyglądały, to oni najlepiej potrafią ocenić poziom mojego zaangażowania w rozwiązywanie ich problemów i trosk. Przyszłam do Urzędu Miejskiego, by służyć miastu i mieszkańcom naszego miasta. Stworzyłam zespoły, z którymi zrealizowałam projekty przynoszące miliony złotych na realizację zadań ważnych dla miasta. Podjęłam również wielkie, historyczne zadanie przygotowania obchodów 600-lecia nadania praw miejskich Łomży. Doświadczałam na co dzień, że w Łomży i w ludziach z Łomży tkwi ogromny potencjał, który wspólnie rozwijaliśmy. Łomży potrzeba ludzi ofiarnych, pracowitych, bezinteresownych, troszczących się o dobro wspólne, a nie swoje własne. Bardzo dziękuję wszystkim, których spotkałam na swojej drodze pracując na stanowisku zastępcy Prezydenta. Dziękuję wspaniałym radnym Rady Miasta Łomża, pracownikom Urzędu Miejskiego, szkół, przedszkoli, instytucji kultury, instytucjom pomocy społecznej, seniorom i środowiskom osób niepełnosprawnych, organizacjom pozarządowym, klubom sportowym i in. . Wszystkim oddanym naszemu miastu ludziom, z którymi dane mi było realizować ważne zadania dla Łomży. Nasze miasto zasługuje na ludzi, którzy są gotowi poświęcić mu swoje talenty, możliwości, zaangażowanie i swój czas. Nadal pozostaję w tym mieście, bo to jest moje miasto, nasze miasto. Nadal będę dla niego pracować. Dzisiaj przed południem po prawie 4 latach tytanicznej pracy zostałam odwołana ze stanowiska bez podania żadnych argumentów, w sposób który pozostawiam bez komentarza … . Zostałam odwołana przez człowieka, który dostrzegł we mnie konkurenta do jego stanowiska. To nie jest sposób, w jaki powinno się traktować nie tylko współpracowników, ale i wszystkich Łomżan. Tak się nie godzi … . Mam nadzieję, że jeszcze będziemy mogli zrobić dla naszego miasta wiele. Ostatecznie o wszystkim zdecydują w wyborach, mieszkańcy Łomży. Nasze miasto i jego mieszkańcy zasługują na więcej, na znacznie więcej

  • Pani Agnes ktoś Panią zdemasko - niezalogowany 2018-10-11 19:10:01

    Autor: sparow (---.schokomil.ch) Data: 25-05-18 20:41 Bardzo szybko Pani Agnieszka Barbara Muzyk wydała oświadczenie w sprawie odwołania jej ze stanowiska. Pani Agnieszko śmieszą mnie Pani słowa że w sprawowaniu tej funkcji poświęciła Pani swój czas i umiejętności. Otóż Pani Agnieszko nie robiła Pani tego społecznie tylko otrzymywała Pani wynagrodzenie i to pewnie wyższe niż sam Chrzanowski. Pisze Pani Nasze miasto, a może pochwali się Pani skąd pochodzi i gdzie w chwili obecnej mieszka. Jak osoba pochodząca ze Śniadowa bardzo trafnie podkreśla Pani że Łomży potrzebne są osoby ofiarne, pracowite, bezinteresowne, troszczące się o dobro wspólne a nie swoje własne, jako mieszkaniec Łomży, który uczestniczył w spotkaniu z Panią muszę powiedzieć z przykrością że żadnej z przytoczonych cech Pani nie posiadała. Troszczyła się Pani przede wszystkim o dobro własne. I co najważniejsze sformułowaniem kończącym swoje oświadczenie przyznała Pani że naprawdę planowała i planuje start w wyborach. I to pokazuje że działała Pani z premedytacją oszukując swego pracodawcę. Gdyby moja podwładna oszukiwała mnie robiąc wszystko żebym to ja stracił posadę to ja bym zwolnił Panią dyscyplinarnie. Bo tylko w taki sposób karze się osoby nielojalne, które oszukują przełożonego.

  • merty - niezalogowany 2018-10-11 19:03:35

    Muzyk to niech najpierw odpowie co ona zamierza zrobić z mpec? Chrzanowskiego oszukała jaką mamy gwarancję że nas nie oszuka

  • jojo - niezalogowany 2018-10-11 19:03:18

    a ja mam pytanie do Posła Kołakowskiego, oddałeś Pan prawko!!!

  • merty - niezalogowany 2018-10-11 18:56:55

    kabanos nie pisz głupot

  • Pasja Ponad Życie - niezalogowany 2018-10-11 18:56:29

    Blog LOMZATUTITERAZ prowadzony jest przez mieszkańców naszego miasta, a nie przez p. Chrzanowskiego. Jak nisko musiała upaść p. Muzyk, żeby dzwonić po Szydło i "Beatka przyjedź, bo przegram" ... Przegra i to jest bardziej niż pewne, a mam nadzieję, że wygra obecny prezydent. Normalny, skromny, prosty i miły chłopak. Chrzanowskiemu nie potrzebne kontakty u Rydzyka, Bronka i innych, czyny mówią same za siebie. Za to p. Muzyk ma sporo za paznokciami. Jej pozycja w Łomży w wydziale zarządzania oświatą przydała się jej i nie tylko jej nie raz. Cóż, tonący brzytwy się chwyta. Ja tam nikogo nie namawiam do głosowania na p. Chrzanowskiego, ale jak ktoś ma oczy i rozum, podejmie słuszną decyzję. P.S. Nie mam nic przeciwko partii rządzącej, mam wiele przeciwko PO, w poprzednich wyborach głosowałem za PiS, ale to, jak wygląda obecna kampania w naszym mieście, które bardzo lubię, nie pozostawia mi żadnego wyboru.

  • enej - niezalogowany 2018-10-11 18:54:07

    miał szanse albo poddać się do dymisji z funkcji prezydenta albo ogłosić ,że nie będzie kandydował w wyborach na prezydenta miasta. Podjęcie jednej z tych decyzji byłoby honorowym wyjściem z trudnej sytuacji w mieście którą sam stworzył a jednocześnie byłby postrzegany jako facet honorowy z zasadami. Znaki nadciągającej dla pana Chrzanowskiego burzy były już od paru miesięcy bardzo i aż nadto widoczne. Tylko całkowite ich ignorowanie i przesadnie duża pewność siebie dawały mu złudne poczucie ,że ta burza go ominie. Ale nie ominęła. Sam ją na siebie jak super piorunochron ściągał swymi niepopularnymi decyzjami i działaniami. Wczorajsza decyzja o nie popieraniu jego kandydatury przez PiS w nachodzących wyborach trafiła go jak piorun. Problem w tym ,ze jest po tym uderzeniu nadal w szoku i wydaje publicznie komentarze które go tylko i wyłącznie pogrążają, utwierdzając decydentów w przekonaniu ,że ich decyzja była słuszna. Osobiście uważam ,ze ta decyzja jest trafna i słuszna . Pan prezydent Chrzanowski od początki swej kadencji sobie na nią zasłużenie zapracował. Jego osobiste postrzeganie swego funkcjonowania w roli prezydenta miasta było zgoła całkowicie odmienne od jego publicznego postrzegania. Teraz panie prezydencie jest po ptokach i ma pan niewielkie szanse na jakiś nowy, dobry dla pana ruch na płaszczyźnie politycznej. Tą partię szachów pan zwyczajnie przegrał sam sobie dając szach mat.

  • merty - niezalogowany 2018-10-11 18:53:35

    mUZYK CHYBA ZAUWAŻYŁA ŻE MA SŁABE SONDAŻE. ALE SZYDŁO CZY INNI NIE POMOGĄ JAK JEST SŁABA KANDYDATURA

  • enej - niezalogowany 2018-10-11 18:50:27

    jak ja czytam te wypociny na temat mesjasza Chrzanowskiego to nie jestem w stanie uwierzyć ,ze jest jeszcze ktoś w tym miescie tak głupi ,że kupi te głodne kawałki jaki to on cud miód hahahah co niektórym odwaliło więc rozumiem ich desperację bo przegrana mesjasza Chrzanowskiego to dla nich gwałtowne oderwanie od koryta wiec ten ból dupy motywuje ich do pierniczenia takich głodnych kawałków haha

  • RADOMIR - niezalogowany 2018-10-11 18:49:56

    RŻ: Cel wydaje się być oczywisty, zważywszy na fakt, że w dniu 08.10.2018 roku podczas obrad II Forum Gospodarczego w Łomży, doszło chyba niefortunnie do ujawnienia planów związanych z przyszłą współpracą Starosty Ostrołęckiego i Panią Prezes tego Forum w zakresie podłączenia systemu ciepłowniczego miasta Łomży do tak zwanej „rury” z Elektrowni Ostrołęka(Energa-jedna ze spółek Skarbu Państwa dop. red.)czyli ewentualnej próba sprzedaży Spółki. A co to może oznaczać dla pracowników MPEC-u oraz dla mieszkańców Łomży korzystających z naszych usług - zostawiam bez komentarza.

  • enej - niezalogowany 2018-10-11 18:49:23

    jasne tak dobry jak ja miss polonia hahah

  • miroslavae - niezalogowany 2018-10-11 18:47:39

    Mariusz Chrzanowski to bardzo dobry Prezydent Miasta. Ma mój głos w tegorocznych wyborach samorządowych.

  • enej - niezalogowany 2018-10-11 18:47:15

    co niektórym odwaliło więc rozumiem ich desperację bo przegrana mesjasza Chrzanowskiego to dla nich gwałtowne oderwanie od koryta wiec ten ból dupy motywuje ich do pierniczenia takich głodnych kawałków hahah

  • abwera - niezalogowany 2018-10-11 18:46:22

    Agnieszka nie pisz głupot. Nie jesteś anonimowa i wkrótce się o tym przekonasz. Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka. Ha Ha

  • enej - niezalogowany 2018-10-11 18:44:54

    jak ja czytam te wypociny na temat mesjasza Chrzanowskiego to nie jestem w stanie uwierzyć ,ze jest jeszcze ktoś w tym miescie tak głupi ,że kupi te głodne kawałki jaki to on cud miód hahahah

  • jolanta b - niezalogowany 2018-10-11 18:44:00

    Obecna kadencja zbliża się nieuchronnie ku końcowi. Muszę powiedzieć że z pewnymi obawami patrzyłam na fakt, że Chrzanowski tj. tak młody człowiek zasiadł na fotelu prezydenta. Muszę powiedzieć że jestem mile zaskoczona tym jak ten człowiek sprawują swoją funkcję. Zrobił bardzo dużo dobrego i widać jest dobrze przygotowany merytorycznie. Jednym słowem Pan Chrzanowski sie sprawdził

  • lomzatuiteraz - niezalogowany 2018-10-11 18:43:41

    nie sugerujcie się wpisami na lomzatuiteraz - to blog prowadzony przez Chrzanowskiego. Grunt mu się pali pod nogami to i rozpaczliwie oczernia Muzykową

  • polewka z kabanosa - niezalogowany 2018-10-11 18:42:37

    Kabanos i jak nauczyłeś się czytać

  • wasyl - niezalogowany 2018-10-11 18:41:47

    Jak ma jaj to chłop a nie baba

  • My z Wesołej raczej większość - niezalogowany 2018-10-11 18:40:49

    my też za Muzyk- ma babka jaja

  • fragment - niezalogowany 2018-10-11 18:40:36

    Z początkiem kwietnia /5.04/ 2017 r. Łomżyńskie Forum Samorządowe na swojej stronie internetowej opublikowało zapytanie dotyczące świadczenia usługi przedstawionej na wstępie, przy tym zaznaczyć trzeba, że przedmiot zamówienia składał się z dwóch części. W Protokole „z wyboru wykonawcy według zasady konkurencyjności” /tak zapisano w nagłówku/ z dn. 15.04.2017 r. sygnowanym podpisami Dyrektor Anny Mierzejewskiej i Prezes Zarządu Agnieszki Muzyk, stoi, że oferta została przesłana do 4 potencjalnych możliwych wykonawców: Moniki D. – prywatnie żony wicedyrektora biura ŁFS /powróciła do swojego panieńskiego nazwiska/; Bogusławy D-K. – współpracującej z wicedyrektorem biura ŁFS w ramach Fundacji Forum Inicjatyw Rozwojowych w Łomży; Karoliny P. – współpracującej z wicedyrektorem ŁFS w ramach Fundacji Forum Inicjatyw Rozwojowych w Łomży; Weroniki M. – współpracowała z wicedyrektorem biura ŁFS w ROEFS w Łomży w ramach Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Łomży, pracownik UM Łomży, podległa służbowo p. Annie Mierzejewskiej.

  • Kazańska też za Muzyk - niezalogowany 2018-10-11 18:39:11

    my całą ekipą z Kazańskiej też głosujemy na blondynę

  • melodia prawdziwa - niezalogowany 2018-10-11 18:38:56

    https://lomza-tuiteraz.blogspot.com/2018/10/sytuacja-jest-wieloznaczna-i-wymaga_9.html

  • melodia prawdziwa - niezalogowany 2018-10-11 18:38:26

    https://lomza-tuiteraz.blogspot.com/2018/10/sytuacja-jest-wieloznaczna-i-wymaga_9.html

  • internauta - niezalogowany 2018-10-11 18:34:51

    Jak konfident może być uczciwy?

  • DĄB - niezalogowany 2018-10-11 18:34:26

    Pani Agnieszko z czym do ludzi. Nie ufam Pani

  • Pislamabadfff - niezalogowany 2018-10-11 18:32:51

    O nie, pani Beate to jeszcze potraktowano przyzwoicie w Pis kiedy zdjeto ja z funkcji premiera. Zapewne wczesniej z nia wszystko obgadali i plynnie premierem zostal Morawiecki. To Chrzanowski zostal potraktowany nieprzyzwoicie. Zwodzili go do samego konca, po to aby na ostatniej prostej sie na niego wypiac. Jak juz zatwierdzili muzykowa, wtedy padly propozycje z jedynka do sejmiku...a do samego konca zwodzili go ze bedzie o.k TO NIEPRZYZWOITE Pani Szydlo zostala w swojej sytuacji potraktowana mimo wszystko przyzwoicie, takze tu nie wolno porownywac Chrzana i Szydlo

  • beckyg - niezalogowany 2018-10-11 18:31:56

    Inwestycje są ważne i bardzo dobrze że tak dużo ich się realizuje w Łomży. Mnie cieszy jednak że prezydent nie zapomina o potrzebach mieszkańców. Realizowane są programy dla najmniejszych, dla dzieci, młodzieży oraz dla seniorów.

  • Marta Sa - niezalogowany 2018-10-11 18:30:26

    Każdy ma prawo głosować jak chce. Ja osobiście będę głosowała za Chrzanowskim. Moim zdaniem najlepszy prezydent w dotychczasowej historii Łomży. W żadnym wypadku na Muzyk i Baorysewicza. Ta kobieta najwyrażniej ma obsesję na punkcie władzy, a na PO nie głosuję bo ta partia rządząc nie słuchała społeczeństwa i utrudniała nam życie

  • normalne miasto - niezalogowany 2018-10-11 18:28:02

    To jest już koniec PIS w Łomży. Pora no nowych ludzi. Na młodych ludzi których tu nie widzę. Natomiast widzę ich w KUKIZ"15. Oni mają mój głos.

  • swar - niezalogowany 2018-10-11 18:26:57

    Najwyraźniej Muzyk ma jeszcze niższe poparcie niż Kołakowski i niestety pis strzeliło sobie w kolano

  • Qbuś - PdŁ - niezalogowany 2018-10-11 18:24:26

    Masakra.

  • Agnieszka na soltysa Sniadowa - niezalogowany 2018-10-11 18:22:09

    Iskierko czyli Agnieszko M. - zazdroscisz co, bo za toba nikt by nie przyszedl w takiej sytuacji. Nawet jedna osoba, no moze poza narzeczonym. Jak ty mozesz na siebie patrzec w lustrze??? Nie znasz sie na ratuszowej robocie, nie masz pojecia o Rodo. Zapewne ktores z tych panstwa zaprosi cie do sadu, oczekuj.

  • łomżyniak - niezalogowany 2018-10-11 18:21:17

    Nie gra mi to za bardzo. Nie chcę słuchać takiej muzyki. Prywatyzacja MPEC-u to melodia upadku miasta i odpływy pracowników spółki poza Łomżę. Co kolejne do sprzedaży MPK, MPWiK? Nie jest osiągnięciem sprzedawać, a rozwijać istniejący majątek. Nie zagłosuję na Panią Muzyk!!!

  • całe centrum solidarnie głosuj - niezalogowany 2018-10-11 18:17:29

    a na spotkania nie chodzimy bo czasu brak. Jeszcze miesiąc lepiej poczekać i nas na salonach ratusza przyjmie

  • prawda - niezalogowany 2018-10-11 18:14:59

    Pani Beato współczuję. Została Pani potraktowana w podobny sposób jak Chrzanowski. Współczuję, że teraz musi Pani jeździć po kraju i promować takie osoby jak ta kobieta rodem z gminy Śniadowo.

  • Joanna W. - niezalogowany 2018-10-11 18:08:19

    Chrzanowski przywrócił mi nadzieję w to że na fotelu prezydenta może zasiadać osoba, która doskonale rozumie potrzeby mieszkańców i która w żaden sposób nie wywyższa się ponad zwykłego mieszkańca. Miałam przyjemność rozmawiać z prezydentem osobiście i muszę powiedzieć że tak miłego człowieka, który z troską patrzy na los drugiego człowieka to jeszcze nie spotkałam. Dziękuje Panie Prezydencie jest Pan uczciwym człowiekiem i myślę że prawda zwycięży. Szkoda że na świecie jest tylu ludzi którzy próbują niszczyć takich ludzi jak Pan. Proszę się nie przejmować prawda zwycięży a fałszywi ludzie którzy dziś Pana atakują wymyślając durne przyczyny przegrają. Mocno trzymam za Pana kciuki. Jest Pan wspaniałym, szlachetnym człowiekiem a tylko tacy ludzie mogą dobrze wypełniać obowiązki służby mieszkańcom miasta

  • vb - niezalogowany 2018-10-11 18:07:00

    Czy ktoś wie czy tym razem też byli tajniacy i ewentualnie ilu?

  • wiktoria oroia - niezalogowany 2018-10-11 18:05:10

    Jak sobie przypomnę jak mnie Muzyk potraktowała to mnie krew zalewa. Teraz to ta Pani może sobie pomarzyć że ja albo którykolwiek z moich sąsiadów na nią zagłosuje.

  • anitaj - niezalogowany 2018-10-11 17:59:45

    Ja z cała rodzina zagłosuje na Mariusza. Zmiany na plus są widoczne. Stawia na młodych dba o starszych. 5 głosów masz na bank ode mnie!!! Muzykowa z bi..em i kaczorem mogą się obejść smakiem

  • lom - niezalogowany 2018-10-11 17:57:11

    Widać ktoś chciał oszczędzić kandydatce obciachu.

  • lom - niezalogowany 2018-10-11 17:55:49

    W wiadomościach pokazali spotkanie platformy ze Schetyną na którym była garstka mieszkańców pewnego miasta. Komentarz mówił, że po nie potrafi przyciągnąć ludzi, że nie ma poparcia mieszkańców. Szkoda że nie pokazali podobnych zdjęć z Łomży. Ciekawe jaki komentarz by był. Żałosne

  • RODOS - niezalogowany 2018-10-11 17:52:50

    Iskierka A RODO TO TY ZNASZ CZY NIE?

  • sparow - niezalogowany 2018-10-11 17:51:54

    Choćby nawet i papieża ściągnęli to i tak nie zmieni to faktu że kandydatka Muzyk nie zasługuje by być prezydentem, za to w jaki sposób potraktowała Chrzanowskiego, który wcześniej dał jej szansę

  • mily - niezalogowany 2018-10-11 17:48:56

    Chrzanowski wygra zobaczycie. A muzyk dostanie to na co zasłużyła swoim postępowaniem

  • carlos seinz - niezalogowany 2018-10-11 17:47:58

    Mego głosu ta kandydatka nigdy nie dostanie! To jakaś kpina ta kandydatura

  • viper - niezalogowany 2018-10-11 17:47:07

    Kaczyński popełnił błąd i już o tym wie a niebawem się przekona że to Chrzanowski ma poparcie społeczeństwa. Będą go przepraszać jeszcze?

  • wesoła - niezalogowany 2018-10-11 17:46:32

    heheeh, ciekawe kogo jeszcze ściągną aby agitować za tą kobietą:P, cieszę się że nie jestem z Łomży. A wam łomżyniacy współczuję.

  • rebeka - niezalogowany 2018-10-11 17:45:57

    co robi becia na zdjęciu z muzykową, przecież ona była za chrzanem

  • lektor kabanos - niezalogowany 2018-10-11 17:45:43

    O widzę nawet kabanos przybył. Kabanos ty się ucz lepiej czytać a nie chodzisz po Rynku

  • fg - niezalogowany 2018-10-11 17:43:53

    NASZ PREZYDENT https://youtu.be/-bk8KuhCTmA

  • nani - niezalogowany 2018-10-11 17:42:44

    Ale jaj w 6-0 tysięcznym mieście Muzyk nie potrafiła zachęcić mieszkańców do przyjścia na Stary Rynek. To pokazuje że z poparciem u Muzyk najwyraźniej cienko. Dobrze. Kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada

  • Monika Duch - niezalogowany 2018-10-11 17:40:14

    To było żałosne żadnego przygotowania kilkanaśnie minut w korku stałam bo rządowe limuzyny stały i nie było przejazdu. Zero przygotowania. Nie głosuję na Muzyk. Mojego głosu ta baba nie otrzyma

  • wasyl - niezalogowany 2018-10-11 17:37:59

    Na Starym Rynku około godziny 14:30 odbyło się spotkanie z byłą premier Beatą Szydło. Na spotkanie od dwóch dni za pośrednictwem tego portalu zapraszała Agnieszka Muzyk. Jak okazało się Pani Agnieszka nie cieszy się chyba autorytetem u mieszkańców. Na spotkanie przyszła garstka mieszkańców. Gdyby nie kandydaci do Rady Miejskiej Stary Rynek byłby całkowicie pusty. To pokazuje jaki wynik czeka kandydatkę.

  • jozin - niezalogowany 2018-10-11 17:34:29

    Nie głosuję na Muzyk!

Dodajesz jako: |