:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Bilety wyprzedane! Oficjalna ceremonia ważenia przed KnockOut Boxing Night 6 [KARTA WALK]

Portal mylomza.pl 22/03/2019 18:06
MAR 23
godz: 20:00

Zakończyła się ceremonia ważenia przed galą Knockout Boxing Night 6 w Łomży, z walką wieczoru Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka (56-4-1, 39 KO) z Alexandru Jurem (18-2, 7 KO). Już jutro w Hali im. Olimpijczyków Polskich w Łomży odbędzie się wyczekiwana przez wielu mieszkańców gala boksu KnockOut Boxing Night 6.

W walce wieczoru zobaczymy Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka (56-4-1, 39 KO), byłego dwukrotnego mistrza świata WBC i IBF oraz jednego z najbardziej utytułowanych pięściarzy w historii naszego kraju. Jego rywalem będzie pochodzący z Rumunii były mistrz Europy EBU Alexandru Jur (18-2, 7KO).

Zanim dojdzie do walki wieczoru, zgromadzeni w hali kibice obejrzą 5 walk zawodowych oraz jedną olimpijską. Cała gala będzie transmitowana na antenie TVP Sport, a dwa ostatnie pojedynki transmitowane będą na antenie "Jedynki". Wejście na antenę TVP1 rozpocznie się od krótkiego filmu promującego Łomżę.

Karta walk gali KnockOut Boxing Night 6 w Łomży

Walka wieczoru:
waga cruiser – 10 rund
Krzysztof “Diablo” Włodarczyk (56-4-1, 39 KO) vs Alexandru Jur (18-2, 7 KO)

Boks zawodowy:

waga 74 kg – 8 rund

Fiodor Czerkaszyn (74,3kg) vs Kassim Ouma (73kg)

Waga 78,5 kg - 6 rund
Marek Matyja (15-1-1, 7 KO) vs Bartłomiej Grafka (22-32-3, 10 KO)

waga 71 kg – 8 rund
Przemysław Zyśk (9-0, 3 KO) vs Artem Karpets (21-11, 6 KO)

waga 78 kg – 6 rund
Mateusz Tryc (6-0, 5 KO) vs Serhi Zhuk (3-2-2)

waga 58 kg – 4 rundy po 2 minuty
Laura Grzyb (pro debut) vs Tereza Dvorakova (0-1)

Boks olimpijski:
waga 93 kg, 3 rundy po 3minuty
Bartłomiej Szczęsny (Red Gloves)  vs Krzysztof Lipnicki (Legia Warszawa)
 

lomza

Bilety wyprzedane! Oficjalna ceremonia ważenia przed KnockOut Boxing Night 6 [KARTA WALK] komentarze opinie

  • gość 2019-03-19 10:21:30

    Bilety jak ciepłe bułeczki, wyprzedane. I kto powie że nie potrzeba Łomży takich typów rozrywki. W Centrum Katolickim na żarty spod kapelusza więcej było kapeluszy niż widowni? Bo widownią nie jest komisja i uczestnicy. Garstka ludzi. Łomża to lubi sportowe emocje. Prawdziwe emocje !

  • Luna - niezalogowany 2019-03-19 13:10:22

    Świetnie ja sobie w telewizji obejrzę będą najlepsze zbliżenia, można ująć strefa vip za darmo

  • gość 2019-03-19 15:13:17

    oj żadna porządna kultura w miescie się tak szybko i mocno nie zakorzeniła jak zwyczajne mordobicie w świetle jupiterów.

  • gość 2019-03-19 15:15:10

    w Łomży tylko żreć , pić , ruchać i po mordzie się okładać

  • gość 2019-03-19 21:18:05

    "Meandry władzy" książka o tym jak ludzie potrafią zrobić wiele, by dojść do władzy, ile mogą poświęcić z rodziny, z życia osobistego, aby tylko piąć się wyżej, o tym jak ludzie za plecami niszczą drugiego człowieka uśmiechając się w oczy, o tym jakimi kanałami należy chodzić, aby szukać poparcia, do kogo dzwonić, aby uzyskać kontakt z najwyższymi szychami w kraju, o tym jak ludzie o społecznym zaufaniu wykorzystują swoje przywileje, o tym ile Kościoła jest w polityce, a ile jego samego w Kościele. Najważniejsze, o tym jak uknuć plan prawie idealny za czyimiś plecami, aby pozbyć się jednego człowieka, a na jego miejsce wprowadzić innego. To będzie spowiedź.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 15:03:04

    Ja w lomzy nie mieszkam tylko w Bdg ale zazdroszczę gali, bo u nas w mieście niczego nie potrafią zorganizować, jedynie envio i chwała za to. Ale będę z Wami po przez tv!! Brawo organizacja, pozdro dla kibiców i pięściarzy! Ogień

  • prezes_zarządu - niezalogowany 2019-03-22 20:26:45

    Wiocha. Rozrywka dla imbecyli.

  • Łomżynianka - niezalogowany 2019-03-22 21:18:59

    gdym była debilem to bym poszła z całą Rodziną ... no cóż nie idę

  • gość 2019-03-22 21:35:13

    a to czemu dostałaś pincet plus to na co czekasz?

  • gość 2019-03-22 21:36:55

    hahahah powiatowy mistrz Wlodarczyk. Pozostały mu do walczenia takie ogony na zadupiach kraju ahahah

  • Gość - niezalogowany 2019-03-23 12:07:23

    Szkoda że nie zorganizowano tego z dwoma klubami bokserskimi wszędzie podzialy

  • gość 2019-03-23 23:39:48

    parkingi niech zrobią !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    jak gości zapraszają
    a tak parkują na trawnikach i zakazach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
    gdzie policja ??????????????????????
    i Straż Miejska ????????????????????

  • ... - niezalogowany 2019-03-23 23:42:12

    Po co te łomżyńskie darmozjady weszły do ringu przed walką?
    Nigdy nie widziałem czegoś takiego przed walka
    Zapłacili za to z podatków lomzyniakow
    Wieś śpiewa i tańczy takie standardy u nas:)

  • Gość - niezalogowany 2019-03-23 23:45:36

    I razem wszyscy
    Diablo, diablo, diablo...
    Nie przystoi tak w ostoi PiS

  • Laura - niezalogowany 2019-03-24 12:15:19

    Piękny książę był razem ze swoją śliczną księżniczką, towarzyszyła im dama dworu. Można bajkę już opisać, na podstawie ich cudownego życia, które zostało wygrane jak w lotto.

  • Laura - niezalogowany 2019-03-24 12:21:42

    Szkoda przystojnych, dobrze zbudowanych polskich mężczyzn z ciałami stworzonymi wprost przez archanioła na tak brutalny sport, ale skoro lubicie sadomaso, i to was bawi. To tylko moja osobista uwaga. W sumie może w ten sposób się wyszalejecie. Pozdrawiam drogie ciacha, miód malina

Dodajesz jako: |