:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

"Boisko bezdomnych" na Starym Rynku albo w Domku Pastora. Taki mamy klimat!

Wystawy, Boisko bezdomnych Starym Rynku Domku Pastora klimat! - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 25/08/2018 13:14

Łomżyński ratusz informuje, że ze względu na warunki pogodowe dzisiejsza projekcja filmu "Boisko bezdomnych" w reżyserii Kasi Adamik może być przeniesiona do Domku Pastora przy ul. Krzywe Koło 1. Jeżeli pogoda będzie sprzyjała, to film zostanie wyświetlony tak jak pierwotnie planowano na Starym Rynku o godzinie 20.00.

Na Starym Rynku będą obecni pracownicy Urzędu Miejskiego w Łomży, którzy udzielą informacji przybyłym kinomanom o ewentualnej zmianie miejsca.

"Boisko bezdomnych" to polski film obyczajowy z 2009 r., którego reżyserem jest Kasia Adamik. Opowiada o grupie ludzi z Dworca Centralnego, którzy znaleźli się na życiowym zakręcie. Wszystkich łączy miłość do piłki nożnej. Spotkanie z byłym piłkarzem Jackiem Mrozem, w rolę którego wcielił się Marcin Dorociński, nagle odmienia ich los. Tworzą drużynę piłkarską. Początki nie są łatwe, bo każdy musi się podporządkować dyscyplinie, skończyć z alkoholem i zażywaniem narkotyków. Z czasem jednak bezdomni zaczynają wierzyć w swoje możliwości i z optymizmem spoglądać w przyszłość. Wyjeżdżają na mistrzostwa świata…

lomza

"Boisko bezdomnych" na Starym Rynku albo w Domku Pastora. Taki mamy klimat! komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-08-27 07:36:19

    Na coś innego zwróćcie uwagę. Ta cała partia władzy zowiąca się pisssem i jej kandydaci potrafią tylko ferment robić i ludzi skłócać, wrogami czynić. Tak jest w całym kraju i to samo zrobili w mieście, nawet wśród zagorzałych swoich wyznawców. Za chwilę ogłoszą że to wina Tuska i platformy czy innej partii. Oni są nieomylni. Cały świat może mówić że robią źle ale to cały świat się myli. Nieloty nigdy. I jescze ściemnianie że to dla dobra ludzi a nie dla zascytów i kasy, dla siebie i pobratymców. Świetlany przykład w Łomży z obojgiem kandydatów z tej samej przecież partii.

  • Rysiu - niezalogowany 2018-08-26 21:20:39

    Ja na Muzyk nie zagłosuje bo głosuję na człowieka a ta baba nie ma zasad i sumienia bo zrobiła świństwo swojemu szefowi.
    Takie osoby to dno moralne.

    A dzięki biskupowi ludzkie odchodzą z kosciola. Taki duchowny. Brak słów.

  • Paranoja - niezalogowany 2018-08-26 21:17:26

    Ja tam nie wiem kto kogo zatrudnia ale ja jak mam możliwość to zatrudniam bez konkursu osoby które znam i ufam względnie. Prezydent też ma takie etaty o których decyduje sam.
    Pytanie co z Kowalczykiem???

  • Marek22 - niezalogowany 2018-08-26 20:41:24

    @klass
    Ona obsadzała? No chyba zapominasz, że bohaterem afery, a raczej żenady sms-owej był inny Pan...

  • Edek - niezalogowany 2018-08-26 15:43:07

    1.500 podpisów bez mobilizacji? To żart. Ludzie Chrzanowskiego biegał po zakładach pracy i zbierali podpisy. Byli nawet w Spółdzielni Alexis i podsuwali pracownikom listy

  • KASA - niezalogowany 2018-08-26 11:58:15

    Każdy swoich wsadzał do pracy.Ciekawe który zatrudnił więcej kolesiów i koleżanek z prezydentów miasta Łomży.Ludzie od wielebnego np. v-cki..... KUMOTERSTWO I NEPOTYZM W ŁOMŻY.

  • klass - niezalogowany 2018-08-26 11:41:10

    Nie tylko w szkołach - w urzędzie też kolesiostwo Muzyk

  • KASA - niezalogowany 2018-08-26 11:20:53

    Mówią,że w spółkach to ludzie Garlickiego,Muzyk też powsadzała na dyrektorki SWOJE KOLEŻANKI w szkołach a powyrzucała te które były dyrektorkami.Pracownicy szkół byli zszokowani tą zmianą......

  • dora - niezalogowany 2018-08-26 08:24:05

    do Marietta74- nie pomawiaj - wskaż kto robotę dostał dzięki Chrzanowskiemu i nie zapomnij wskazać kto robotę dostał dzięki Muzykowej. Jeżeli tego nie zrobisz - ja napiszę

  • Gość - niezalogowany 2018-08-26 05:38:52

    KARTA DO GŁOSOWANIA W DŁOŃ I DOJNĄ ZMIANĘ GON, GOŃ, GOŃ. Chrzanić takich kandydatów co to razem rządzili a na paskach innych chodzili. Jak się okazuje każde na innej smyczce. W dojnej, podłej zmianie nie znajdziesz przyzwoitości. To propaganda i pogarda dla innych. Niech już idą precz.

  • Never piss - niezalogowany 2018-08-26 05:31:47

    Lata 2015 - 2017 z oświadczeń majątkowych kandydatów. On: 143485,93 i 38998,91. 133894,32 i 44020,47. 144254,20 i 38055,81.
    Ona: 156853,35 i 60671,02. 141210,55 i 44253,90. 163684,99 i 62741,43. Pierwsze cyfry to oczywiście urząd a drugie to kasa z uczelni. Przed tymi stołkami on zarabiał 49560,95 z uczelni i 16022,34 plus 5545,17 z urzędowych a ona 56013,31 z uczelni i 70895,22 z innej pracy.Jeszcze się łudzicie że to o dobro mieszkańców chodzi?

  • tesco - niezalogowany 2018-08-26 05:29:42

    łomża głosuje na ciebie chrzanowski :)

  • Stefczyk - niezalogowany 2018-08-25 23:17:38

    Ciekawe co teraz myśli taki Garlicki...

  • gawrys - niezalogowany 2018-08-25 23:14:30

    Tak, to prawda PiS nie ma monopolu na prawicę

  • gawrys - niezalogowany 2018-08-25 23:14:30

    Tak, to prawda PiS nie ma monopolu na prawicę

  • Robol elewacje - niezalogowany 2018-08-25 23:12:22

    Tak trzymać Mariusz. Pierwszy krok zrobiony. Podpisałem się na liście i nakręciłem paru znajomych. Ten cały PiS się rozpierd... Jesteś chłopak, z zasadami, prawica to nie tylko PiS. Ci ludzie, którzy Cię zdradzili nie mają zasad, a są w PiS

  • informator - niezalogowany 2018-08-25 23:07:02

    Na 4lomza czytam wypowiedź pewnego ministra hipokryty. To aż mi scyzoryk się otwiera. Kłamie i wprowadza opinie publiczna w błąd. Temat Agnieszki Muzyk był już wcześniej. Bronek spotkał się ponad rok temu z pewną prominentna wówczas osoba i sodowal możliwość nominacji dla Muzyk.

    Chrzanowski nie pękł, zesrali się teraz w PiS. Wyrzucili go, a to on wciąż rozdaje karty w tym mieście.

  • Łomżyńskie - niezalogowany 2018-08-25 22:58:10

    Haha śmiać mi się chce jak czytam niektóre komentarze i artykuły na 4.lomza :) Jeszcze przyjdą do Chrzanowskiego w łache, bo to on wciąż rozdaje karty w tym mieście. Nie jako PiS, tylko człowiek, osoba spełniająca oczekiwania mieszkańców. Ludzie nie będą głosować na jakąś Muzykowa, tylko dlatego, że kandyduje z partii, w której nawet nie jest. Zieliński o Bronakowski to nie wszystko. Wiem z pewnego źródła, że w PiS się zesrali trochę. Myśleli, że Chrzanowski pęknie. Opowiedzieli sie za Muzyk, a wiedzą, że na dzień dzisiejszy ona przegrywa i to zdecydowanie z Chrzanowskim. Jezu tak się stanie, to będzie wielka kompromitacja. Półtora tysiąca podpisów zebranych bez większej mobilizacji też o czymś świadczy.

  • fotograf z pasją - niezalogowany 2018-08-25 22:51:21

    Na profesjonalnych zdjęciach każda kobieta wygląda bosko!!!
    www.fotopolaris.blogspot.com
    Link prowadzi w ślepy zaułek wiec trzeba ręcznie wpisywać w dowolnej wyszukiwarce.

  • informator - niezalogowany 2018-08-25 22:20:44

    Oni byli pewni, że Chrzanowski nie wystartuje, że pęknie i będzie posłuszny partii. A tu ch... j pokazal, że się nie boi. Zesrali się i myślą co zrobić. Na dzień dzisiejszy Muzykowa przegrywa a PiS się kompromituje, plus łomżyński Kościół

  • zwykły Kowalski - niezalogowany 2018-08-25 22:15:07

    Muzykowa ma kilkanaście procent poparcia w tej chwili. Bronek sra ogniem. Chopina posiwial i schudł przez Agnieszkę

  • Michał z Południa - niezalogowany 2018-08-25 22:11:59

    Słyszałem o zastraszaniu niektórych proboszczow,zeby byli przeciwko Chrzanowskiemu. Jeżeli to prawda to ktoś tu przegiał pale

  • sympatyk KWW MCh - niezalogowany 2018-08-25 22:08:19

    To fakt mobilizacji specjalnej nie było, raczej luz i przeświadczenie, że to początek drogi, której finisz będzie 22 września. Widać, że prezydent ma poparcie. Ludzie, życzyli mu powodzenia, kazali pozdrawiac. Jest dobrze. Pozdrawiam

  • Jerzy Prusa - niezalogowany 2018-08-25 22:02:40

    Ja się podpisałem za Mariuszem, moja rodzina i jeszcze dwóch sąsiadów z klatki. Trzymam kciuki. Jestem pewny, że będzie dobrze.

  • giani - niezalogowany 2018-08-25 21:58:19

    Ja mam wrażenie, że ci ludzie są niebezpieczni. Sa zdolni do wszystkiego. Muzykowa myśli, że Zieliński i Bronek to wszystko. Mylisz się Agnieszko. Będzie wpierd... na wyborach. To Chrzan rozdaje wciąż karty. 1,5 tysiąca podpisów bez specjalnej mobilizacji

  • Robercik43 - niezalogowany 2018-08-25 21:49:20

    Bronek przystopuj, bo Watykan zajmie się sprawa. Listy ułożone?

  • czereśniak - niezalogowany 2018-08-25 21:47:09

    Dla Ciebie wszystko będzie pseudo, malkontencie jeden. Najlepiej nic nie robić i za nic nie bulic

  • klakier - niezalogowany 2018-08-25 21:44:51

    Zablokowali w radio biskupim Chrzanowskiego, choć podpisali z nim wcześniej umowę na zlecenie! Muzykowa wypuścili w piątek. Kościół polityków

  • Franki - niezalogowany 2018-08-25 21:42:45

    Ciekawe ile za to pseudokino zabuliliśmy? Film na CD za pięć zeta w empiku. Nie ma klaki dla tego całego Chrzanoskiego i pobratymców jego. Niech oglądają może i co skumają

  • Miroslaw - niezalogowany 2018-08-25 21:35:09

    Bronek skoncz już z tą agitacja dla Muzyk i blokowaniem Chrzanowskiego. Duchownemu to nie przystoi. Nie kompromituj sie dalej

  • kinoman - niezalogowany 2018-08-25 21:33:05

    Dobra inicjatywa z tym kinem pod chmurką. To kolejny bardzo ciekawy pomysł tej kadencji.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-25 21:13:14

    do tomek1.
    Ja pierdaczę wywód tak głęboki że studnia artezyjska przy nim to płycizna! Ty może zostań pod tym gołym niebem, powal się i kopytami zacznij trzepać z rozkoszy. Przyjadą po ciebie z takim kaftanikiem i zawiozą cię w miłe towarzystwo to będziesz miał ciąg dalszy swojego kina.

  • tomek1 - niezalogowany 2018-08-25 20:14:00

    nie liczy sie czy film nowy czy stary.
    liczy sie pomysl, spoleczne spotkanie, wyjscie z domu pajacu.
    spedzenie czasu w milym towarzystwie, przy duzym ekranie pod golym niebem. dalej wymieniac zebys zakumal?

    plytko plytko

  • Never piss - niezalogowany 2018-08-25 19:57:09

    Lata 2015 - 2017 z oświadczeń majątkowych kandydatów. On: 143485,93 i 38998,91. 133894,32 i 44020,47. 144254,20 i 38055,81.
    Ona: 156853,35 i 60671,02. 141210,55 i 44253,90. 163684,99 i 62741,43. Pierwsze cyfry to oczywiście urząd a drugie to kasa z uczelni. Przed tymi stołkami on zarabiał 49560,95 z uczelni i 16022,34 plus 5545,17 z urzędowych a ona 56013,31 z uczelni i 70895,22 z innej pracy.Jeszcze się łudzicie że to o dobro mieszkańców chodzi?

  • Franki - niezalogowany 2018-08-25 19:49:12

    Ciekawe ile za to pseudokino zabuliliśmy? Film na CD za pięć zeta w empiku. Nie ma klaki dla tego całego Chrzanoskiego i pobratymców jego. Niech oglądają może i co skumają.

  • ania12 - niezalogowany 2018-08-25 19:44:21

    Super film. Życiowy.
    ludzie bez ukladow ciezka praca daza do sukcesu.

    pani Agnieszko wzoruje sie pani na kims nieodpowiednim!. Niech pani da przyklad a nie wciaz zawstydza swoim podlym zachowaniem.

  • veto - niezalogowany 2018-08-25 19:41:07

    Bardzo dobra inicjatywa Chrzanowskiego. To nic, że dług rośnie, a działki sprzedane. Po co mi dworzec jak mogę obejrzeć stary film.

  • Never piss - niezalogowany 2018-08-25 19:22:46

    Lata 2015 - 2017 z oświadczeń majątkowych kandydatów. On: 143485,93 i 38998,91. 133894,32 i 44020,47. 144254,20 i 38055,81.
    Ona: 156853,35 i 60671,02. 141210,55 i 44253,90. 163684,99 i 62741,43. Pierwsze cyfry to oczywiście urząd a drugie to kasa z uczelni. Przed tymi stołkami on zarabiał 49560,95 z uczelni i 16022,34 plus 5545,17 z urzędowych a ona 56013,31 z uczelni i 70895,22 z innej pracy.Jeszcze się łudzicie że to o dobro mieszkańców chodzi?

  • KASA - niezalogowany 2018-08-25 18:41:09

    To wielki przekręt B-stok poparł Chrzanowskiego i B-stok wyrzucił z PIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Najbogatsza firma w Łomży działa ,to się w głowie nie mieści!PRĘDZEJ KAMIEŃ WODĘ PUŚCI,NIŻ KOŚCIÓŁ PIENIĄDZE CI ODPUŚCI- stare i aktualne.

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-08-25 18:21:42

    janka no pewnie ze sie uciesze.

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-08-25 18:18:50

    ja siedze i ogladam film. jest super !!!!!!

  • Janka - niezalogowany 2018-08-25 18:17:43

    Dziękczyńcy prezydenccy za ten jego wysiłek w podnoszenie kultury masowej w mieście z wykorzystaniem pól, łąk, ulic, placyku przy Starym Rynku już niedługo zorganizuje wam zawody w piczypolo na małe bramki. Też się zachwycicie.

  • Franki - niezalogowany 2018-08-25 18:12:36

    Ciekawe ile za to pseudokino zabuliliśmy? Film na CD za pięć zeta w empiku. Nie ma klaki dla tego całego Chrzanoskiego i pobratymców jego. Niech oglądają może i co skumają.

  • Robercik43 - niezalogowany 2018-08-25 18:10:23

    To biskup czy polityk? On listy układa?

  • Miroslaw - niezalogowany 2018-08-25 18:09:23

    Bronek skoncz już z tą agitacja dla Muzyk i blokowaniem Chrzanowskiego. Duchownemu to nie przystoi. Nie kompromituj sie dalej

  • andreo - niezalogowany 2018-08-25 18:06:23

    Dzięki prezydentowi Mariuszowi możemy oglądać filmy na Starym Rynku

  • Tekla Ag - niezalogowany 2018-08-25 17:34:59

    Z tą Teklą to też dobre porównanie. W pszczółce Mai to była pajęczyca i dziś w Łomży zarzuca sieci na fotel Prezydenta, tylko jest przepełniona pychą i mieszkańcy jej nie lubią

  • Marcin Robak - niezalogowany 2018-08-25 17:12:05

    wow SWIETNE AZ SIE POSMIALEM HURAGAN TADEUSZ. DOBRE.
    TEN HURAGAN JUZ UDERZA OD DAWNA Z TEKLA NA CZELE.

  • bbb - niezalogowany 2018-08-25 16:52:46

    Nawet informacji, że Chrzanowskiego POgonili z PISu nie podacie?

  • Mariusz zly - niezalogowany 2018-08-25 16:44:20

    Nigdy w życiu fałszywego ezemesowego chrzana! Fora ze dwora!

  • Sopocianin z Łomży - niezalogowany 2018-08-25 15:17:11

    O pewnych sprawach ludzie nawet nie mają pojęcia, co się w tej Łomży wyrabia. Nigdy w życiu fałszywej muzyki i tego Bronka nie poprzemy

  • Łomżyńskie - niezalogowany 2018-08-25 15:14:29

    Te zagrywki biskupie są bardzo niesmaczne. To w ten sposób Kościół postępuje?

  • Łomżyńskie - niezalogowany 2018-08-25 15:13:33

    Takiego mamy w Łomży biskupa pomocniczego, a główny przyzwala na to.

  • Józekk - niezalogowany 2018-08-25 15:12:37

    Bronek przegiał już pale, wiecie co on wyprawia? To nie ma nic wspólnego z duchowienstwem. To wytrawny polityk!

  • Chrzanowski nie chcemy Ci, idź - niezalogowany 2018-08-25 14:58:25

    Zgadza się prawdziwe ;) jak ktoś taki mógł zostać prezydentem ? Chrzanowski zatrudniał kumpli esemesami i jeszcze ma czelność kandydować! Poszedł stąd!

  • merty - niezalogowany 2018-08-25 14:42:18

    O widzę kogoś prawda zabolała. Ale z tym huraganem to dobre i prawdziwe.

  • Antek828 - niezalogowany 2018-08-25 14:30:34

    Uważaj żeby huragan eSeMeS nie przyszedł

  • Marietta74 - niezalogowany 2018-08-25 14:29:52

    Nie na poparcia kolegów chrzanowskiego

    Mam wymienić kto robotę dostał dzięki Mariuszowi?

  • Huragan Tadeusz uderzy na Łomż - niezalogowany 2018-08-25 13:29:57

    Na Łomżę w październiku może uderzyć huragan Tadeusz. Wszystko na to wskazuje bo kandydatka nie ma poparcia społeczeństwa.

  • adam n. - niezalogowany 2018-08-25 13:19:47

    Fajny film polecam

Dodajesz jako: |