:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Briefing prasowy Jacka Piorunka. Prezentacja kandydatów Koalicji Obywatelskiej [LIVE]

Portal mylomza.pl 23/08/2019 11:19

O godz. 12:00 w siedzibie Platformy Obywatelskiej w Łomży rozpocznie się briefing prasowy Jacka Piorunka. W programie: zaprezentowanie kandydatów Koalicji Obywatelskiej do Sejmu i Senatu z Ziemi Łomżyńskiej oraz prezentacja programu i odpowiedzi na pytania. Zapraszamy do oglądania transmisji LIVE.

lomza

Briefing prasowy Jacka Piorunka. Prezentacja kandydatów Koalicji Obywatelskiej [LIVE] komentarze opinie

  • gość 2019-08-23 11:49:26

    Głosuję na Koalicja Obywatelska Jacek Piorunek - polityk z doświadczeniem.

  • gość 2019-08-23 12:20:23

    Maciek Borysewicz jest ok, ale Jacek Piorunek to wieloletnie doświadczenie, polityk z krwi i kości. Moim zdaniem tylko Piorunek ma szanse zostać posłem.

  • gość 2019-08-23 12:33:00

    dobrze mówi, Piorunek jest znany w całym regionie w przeciwieństwie do Borysewicza. Maciek wspieraj Jacka!

  • gość 2019-08-23 12:35:31

    Piorunek ma mój głos!!!

  • gość 2019-08-23 12:37:19

    chłop ma racje, doświadczenie i rozpoznawalność.

  • gość 2019-08-23 12:41:33

    Piorunek i Borysewicz silna reprezentacja.

  • gość 2019-08-23 13:18:37

    O co chodzi w konflikcie Muzyk-Krynicka? Czy to konflikt tak na prawdę Chrzanowskiego z biskupem?

    Więcej tutaj: https://prawdaolomzy.pl/wp/2019/08/23/aferamikrofonowa/

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 13:24:16

    Pana Kisiela mogli też wystawić brakuje go na tej liście

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 13:28:26

    Dobrze że mamy takich kandydatów to z pewnością ułatwi wyborcom odsunięcie w końcu Kołakowskiego od koryta

  • gość 2019-08-23 13:47:20

    Faktycznie dziwne że Kisiela nie ma, przewodniczący on miałby z nich największe szanse.

  • gość 2019-08-23 13:56:04

    Uwazam ze panowie i panie z koalicj jak i z PIS powinni odesc z wiadz.Nic to wam nie wychodzi.Zrezygnujcie dajcie szanse innym mlodym.Wiem ze ciezko odejsc od koryta ale kiedys trzeba to uczynic WYBORCA

  • gość 2019-08-23 13:57:27

    Wiadomo że największym poparciem cieszy się Piorunek, tak wśród wyborców jaki i w partii.

  • gość 2019-08-23 14:03:48

    Piorunek dużo zrobił dla Łomży działając w sejmiku i duzo zrobi jak zostanie posłem. WARTO oddać na niego głos.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 14:22:24

    Zdecydowanie brak Cezarego Kisiel. Najbardziej merytoryczny z całego PO w Łomży. Zdecydony lider w wyścigu o mandat posła.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 14:22:30

    A kto wogóle ich jeszcze chce słuchać?
    Toż to to samo co było, bez używania epitetów.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 15:14:17

    A dlaczego wczoraj Borysewicz miał konferencje oddzielnie a Piorunek dziś oddzielnie? Czyżby też wewnetrzna walka w KO ?

  • ćśog - niezalogowany 2019-08-23 15:39:14

    Cała ta śmieszna Koalicja Obywatelska jest jeszcze bardziej podzielona niż lokalny PiS :-)

  • gość 2019-08-23 16:28:37

    Panie Borysewicz niech Pan realnie oceni swoje szanse, oprócz Łomży 3 maks 4 tys nie ma co marzyc o głosach. Tylko Piorunek może zdobyć głosy poza Łomżą, jest bardziej doświadczony i rozpoznawalny.

  • gość 2019-08-23 17:59:56

    od dwudziestu lat przy korytku, i co ? trzymasz się stołków i stołeczków rękami i nogami i i to jest najważniejszy życiowy cel, reszta się nie liczy...... powinieneś się nauczyć robić cokolwiek - może czas spróbować ukladać kafelki??

  • gość 2019-08-23 18:25:39

    Piorunek chłop kawał dobrej roboty dla Łomży zrobił

  • NKWD=UB-SB - niezalogowany 2019-08-23 21:29:56

    w jakim stopniu ten OFICER POLITYCZNY z Ludowego Wojska Polskiego ? ... taki oficer polityczny w LWP to to samo co SB w Milicji

  • Prawica. - niezalogowany 2019-08-24 01:16:08

    Tak, tak masz swój głos... Jeszcze 5 razy to sobie wpisz... Już się skończyło, już ludzie się nie nabierają na wsze lewackie bajeczki.
    Dobranoc, siusiu i spać..

  • gość 2019-08-24 02:42:47

    Piorunek przynajmniej coś dla miasta zrobił. To za jego czasu wywalczono 40 milionów złotych na remont lini kolejowej Łomża Śniadowo które PiS zaraz po wygraniu wyborów samorzadowych w podlaskim bez pardonowo nam zabrał

  • agent ZSRR - niezalogowany 2019-08-24 08:06:31

    a ta parta "ZIELONYCH" to finansowana przez CZERWONYCH ?

  • gość 2019-08-24 08:17:41

    Piorunek to chłop starej daty i nie popiera tego całego LGBT w przeciwieństwie do Borysewicza on zaraz nam te marsze i parady tęczowe zacznie urządzać. Jestem za KO ale naie za ped....ami. Ja i cała moja rodzina będziemy głosować na Piorunka.

  • gość 2019-08-24 08:31:21

    Piorunek sprawdzil się jako wieloletni samorzodowiec tez na niego zagłosuje

  • gość 2019-08-24 08:33:50

    Warto być uczciwym! głosuję na Piorunka

  • gość 2019-08-24 08:39:26

    Maćku twój czas jeszcze nadejdzie, a teraz wszystkie ręce na pokład i musimy mieć tego posła. Jacek jest bardziej doświadczony, ma większe poparcie u wyborców, tyllko on może zdobyć mandat. Głos na PIORUNKA

  • ŁAPUFKASZ - niezalogowany 2019-08-24 08:48:09

    "sukcesy" Platformy Obywatelskiej w Łomży : NAJDROŻSZE ŚMIECI i ODPADY w Polsce : ... PODWYŻKA cen za ŚMIECI i ODPADY to "ZASŁUGA" radnych Platformy Obywatelskiej - ekipa prezydenta Mariusza Chrzanowskiego sama by nie przegłosowali podwyżek ... Platforma Obywatelska działa na szkodę Łomży i Łomżyniaków ,

  • gość 2019-08-24 08:56:41

    Przykro to mówić ale Borysewicz sprzedał się Chrzanowskiemu i robi co ten mu każe... dlatego trzeba głosować na Piorunka

  • ŁAPUFKASZ - niezalogowany 2019-08-24 09:14:15

    @ gość
    2019-08-24 08:56:41: czy masz dowody i czy sugerujesz działania KORUPCYJNE że" Borysewicz sprzedał się Chrzanowskiemu " i czy PODWYŻKA na ŚMIECI i ODPADY jest tego dowodem ?

  • gość 2019-08-24 15:50:48

    Łomża głosuje na Jacka Piorunka - Maciś pączuś popieraczek Mariuszka niech się schowa
    tylko Piorunek

  • Anonim z Lomzy 2019-08-24 16:18:02

    https://prawdaolomzy.pl/wp/2019/08/23/zmarly-puka-w-wieczko-trumny-od-srodka-zmartwychwstanie-piorunka/

    Jacek Piorunek dzisiejszą konferencją prasową wychodzi z politycznego niebytu, gromadzi wokół siebie kandydatów KO z byłego województwa łomżyńskiego i wypowiada Borysewiczowi wojnę.

  • czerwony - niezalogowany 2019-08-25 12:41:58

    kiedy w Łomży będą AUTOMATY do skupu puszek i butelek ? ... dlaczego "partie zielonych " nie robią nic pożytecznego dla Ludzi tylko bronią interesów wielkich korporacji ?

Dodajesz jako: |