:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Budowa ul. Szmaragdowej rozpocznie się jeszcze w październiku

Komunikacja, Budowa Szmaragdowej rozpocznie jeszcze październiku - zdjęcie, fotografia
09/10/2018 06:22

Prezydent Mariusz Chrzanowski podpisał z lokalną firmą Ekotech umowę na budowę ulicy Szmaragdowej. Inwestycja rozpocznie się jeszcze w październiku. Całość kosztować ma ok. 2,4 mln zł.

- Budowa ulicy Szmaragdowej jest bardzo istotna dla osób, które zamieszkują w tym rejonie miasta. Jest ich tam blisko 5 tysięcy. Na jej budowę udało nam się pozyskać również zewnętrzne wsparcie, dzięki czemu jej realizację rozpoczniemy jeszcze w tym roku – mówi prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski.

W realizacji inwestycji, oprócz miasta, udział będą brały: SM Perspektywa oraz Development Sp.j. Zacharzewski i Skowroński. Projekt, według założeń, obejmuje budowę nawierzchni asfaltowej o szerokości 6 m, budowę zjazdów, kanalizacji deszczowej oraz ułożenie obustronnych chodników z kostki betonowej. Przebudowie poddana zostanie sieć wodociągowa i gazowa, oraz skrzyżowanie z ulicą Sybiraków. Powstanie także oświetlenie uliczne.

Budowa ul. Szmaragdowej rozpocznie się jeszcze w październiku komentarze opinie

  • akwi - niezalogowany 2018-10-10 08:23:40

    myślący inaczej mówiąc w jezyku san escobar - przetłumaczę twój tekst - jak z pisu do rząd da a jak nie z pisu to won???? a z tą ładnością to może na misss śniadowa niech startuje a nie pcha się do rządzenia. ...niech ona lepiej się dla męża podoba - to najważniejsze...a lepiej żeby była brzydsza dla innych co bab nie mają, coby na pokuszenie nie było.

  • Myslacy - niezalogowany 2018-10-10 07:12:21

    Zrobiłem analizę potencjalnych kndydatów i Ich przydatności: - Chrzanowski - przez 5 lat będzie ziedział bezproduktywnie, bo szans na reelekcję nie będzie miał, więc po co się wysilać. PiS go skreślił, wiec niech nie liczy, że cokolwiek ugra dla nas w Warszawie (bo w Białymstoku, jak dotychczas tez nie był za bardzo roszczeniowy ) - Borysewicz- dla PO PiS bezapelacyjnie zamknie wszystkie bramki - pozostali - nie maj szans - Muzykowa - ładna baba i do tego kndydatka PiS. Skoro PiS Ja wystawił, więc będzie Jej pomagać i udowadniać, że kto z nami temu pomożemy. Do tego ładna baba- wiec tez coś tam może ugrać. NIE MA WYBORU - TYLKO MUZYK!!!!!!! Jest to najlepszy i najbardziej optymalny wybór. Do tego ma szansę na reelekcję, wiec jeśli PiS dalej będzie rządzić - będzie wypruwali żyły, aby załapać się na kolejna kadencje. Niech się eksploatuje (ponoć jest ambitna i pracowita)- oby tylko nam żyło się w Łomży lepiej Zatem - ja i moja rodzina głosujemy na Muzykową. Myślę, że wszyscy zdroworozsądkowo myślący (niekoniecznie Jej zwolennicy) postapią podobnie

  • co tak naprawdę zrobił Chrzan - niezalogowany 2018-10-10 07:08:18

    nic poza korzystaniem przywilejów i zatrudniania kolesiów nie było dobrego podczas rządów Chrzanowskiego dla tego potrzebna nam Muzyk żeby przerwać złą passę Łomży

  • Chrzanowsk idotrzymuje obiet - niezalogowany 2018-10-09 18:17:06

    zastanawiający wpis na reklamie Chrzanowskiego: "dotrzymuję obietnicy- ciekawe w jakim zakresie chyba zatrudniania kolegów

  • Zenon.W> - niezalogowany 2018-10-09 16:37:27

    oliffffka mówi o kolesiostwie??? to co przyjdzie Muzyk i Ciebie pogoni pierwszęgo - kolesiu.

  • Jozek - niezalogowany 2018-10-09 15:53:50

    OI kurczę ale wdupołazów prezydęta nieudacznika wylazło :P Ten nieudacznik potrafi tylko długi robić i kiełbachą wyborczą rzucać :)

  • sondaże Chrzanowskiego - niezalogowany 2018-10-09 15:46:38

    Sondaże oceniające dobrze Chrzanowskiego są przestarzałe. Teraz ludzie otworzyli oczy i jego notowania poleciały w dół. Tylko tych aktualnych nikt nie publikuje żeby nie robić przykrości chrzanowskiemu i nie powiększać depresji przed nadchodzącą przerwą w łomżyńskiej polityce

  • Muzyk - niezalogowany 2018-10-09 15:42:25

    mrx SŁUSZNIE ZAUWAŻA czas żeby i dla tych malutkich zwykłych zagrała Muzyka i coś im się uszczknęło- tak zapowiada Pani Muzyk. Mioże i my zwykli ludzie czegoś się doczekamy

  • ŁOMŻA-TUITERAZ - niezalogowany 2018-10-09 15:41:57

    Rewelacyjne pióro! Blog otwiera oczy na to co dzieje się teraz w Łomży. https://lomza-tuiteraz.blogspot.com

  • 3 razy Tak dla MUZYK - niezalogowany 2018-10-09 15:39:23

    W końcu skończyć się ma te kolesiostwo kiedy popierana przez PIS Muzyk obejmie rządy i będzie wdrażała walkę z patologiami rozpoczętą przez PIS w Polsce a wreszcie doczekamy się sprawiedliwości i w Łomży

  • tak dla Muzyk - niezalogowany 2018-10-09 15:36:48

    rozstanie z Chrzanowskim przeprowadziła strategicznie i mądrze nie sposób unieść się honorem i trzasnąć drzwiami- Pani Muzyk to rozsądny Polityk i biegły strateg- urodzony przywódca

  • Efka - niezalogowany 2018-10-09 15:26:04

    Super wiadomość. Sybiraków trzyma kciuki za Pana!

  • janusz z - niezalogowany 2018-10-09 12:36:56

    Przestańcie bredzić, pieniądze były z UE, zapewne na podniesienie kwalifikacji, bo takie też są.. czy się to komuś podoba czy nie - pieniądze UE rozliczają przeważnie pracownicy magistratu Białegostoku(urząd marszałkowski) i jeśli by było coś nie tak, to by karę zapłacili za machlojki, a skoro nie widocznie było OK. Patrze że chrzanoś nie każdemu w tym mieście po PRL-owskim pasuje. Lepiej żeby było tak jak było, czyli nijak

  • Mrx - niezalogowany 2018-10-09 11:58:56

    Wiekszosc osob piszacych tu posty to sa taki zwykly kowalski. Nie zebym cos mial do tych ludzi. Osoby majace firmy czy dzialanosci itp trosze inaczej patrza na urzedy czy polityke miasta. Ktos siedzi przed oknem i mowi o jaki dobry prezydent bo nam droge robi. A i tak przychodzi kolej na jej remont. Nie widzi reszty. Ja osobiscie nie mam przekonania do chrzanowskiego muzyk czy borysewicza. W lomzy powinnien byc prezydent z zewnatrz ktory by dziala z harmonogramem zarzadu

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-10-09 10:19:38

    TRZEBA BYŁO PRZYJŚĆ I W OCZY RZEC - MARIUSZ - NIE PODOBA MI SIĘ TWOJE ZARZĄDZANIE- CHCĘ ODEJSC - UWAŻAM ŻE BĘDĘ LEPSZĄ PANIA PREZYDENT.. PO CO TE CYRKI??? ZOHYDZIŁA PANI DO SIEBIE LUDZI I ZOHYDZIŁ BISKUP LUDZI WOBEC KOŚCIOŁA. POWTARZAM KOŚCIOŁA - NIE WIARY...

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-10-09 10:12:24

    NALEŻY PAMIĘTAĆ -PRZY WYBORACH W JAKICH OKOLICZNOŚCIACH TA PANI ZOSTAŁA NOMINOWANA I PAMIĘTAĆ O NASZYM BISKUPIE...JEDNYM I DRUGIM . CZY TAK POSTĘPUJĄ KATOLICY??? ZA PLECAMI??? KRZYWDA LUDZKA???? NICZEMU NIE WINNEGO CZŁOWIEKA???? BO TAKI KAPRYS - KTOŚ MIAŁ???

  • johny - niezalogowany 2018-10-09 09:34:00

    sondaże wskazują że Łomżanie już ocenili dokonania Pana Prezydenta i wystawili mu bardzo wysoką ocenę!!!

  • gęgor - niezalogowany 2018-10-09 09:33:38

    Łomża znalazła się na 8. miejscu wśród 48 miast na prawach powiatu rankingu "Sukces Kadencji", organizowanego przez prestiżowe Pismo Samorządu Terytorialnego "Wspólnota". To mówi samo za siebie!!!

  • serce miasta - niezalogowany 2018-10-09 09:33:14

    Pan Prezydent Chrzanowski broni się całą kadencją. Rekordowa ilość inwestycji infrastrukturalnych, rekordowa ilość działań społecznych (chociażby karta seniora, samorządowe becikowe czy darmowa komunikacja), Łomża odżyła kulturowo, wspieranie sportu na wcześniej niespotykaną skalę.

  • enej - niezalogowany 2018-10-09 09:32:17

    obecnie poza Chrzanowskim nie ma na kogo glosować

  • zebaczynski - niezalogowany 2018-10-09 09:31:52

    Gołym okiem widać, że za kadencji Chrznowskiego Łomża ożyła

  • bark - niezalogowany 2018-10-09 09:31:20

    SUKCESY PREZYDENTURY ROBIĄ WRAŻENIE CHCEMY PANA NA KOLEJNE KADENCJE!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • huta stalowa wola - niezalogowany 2018-10-09 09:30:59

    Prezydencie, pełen szacunek dla Pana

  • huta stalowa wola - niezalogowany 2018-10-09 09:30:59

    Prezydencie, pełen szacunek dla Pana

  • fabryka - niezalogowany 2018-10-09 09:30:41

    Mnie Chrzanowski przekonuje w całości

  • darekk - niezalogowany 2018-10-09 09:29:47

    wewnętrzny sondaż PiSu 1. Chrzanowski 63% 2. Borysewicz 13% 3. Muzyk 12% sondaż mylomza na FB 1. Chrzanowski 73% 2. Muzyk 27% sondaż Gazety Współczesnej 1. Chrzanowski 46,3% 2. Muzyk 25% 3. Borysewicz 18% sondaż "Polska The Times" 1. Chrzanowski 46,3% 2. Muzyk 25,5% 3. Borysewicz 18,1% 4. Janicki 4% 5. Zaremba 4% 6. Derewonko 2% Łomżyniacy wybrali już swojego prezydenta NASZYM PREZYDENTEM JEST MARIUSZ CHRZANOWSKI

  • herb - niezalogowany 2018-10-09 09:27:18

    Chrzanowski już wygrał te wybory!!!!!!!!!!

  • men - niezalogowany 2018-10-09 09:27:09

    Chrzanowski dotrzymał słowa, zasłużył na mój głos.

  • Madzia eska - niezalogowany 2018-10-09 09:26:48

    Ja i moja rodzina głosujemy na Chrzanowskiego. Reszta kandydatów mnie w ogóle nie przekonuje

  • bark - niezalogowany 2018-10-09 09:26:34

    Trzymam kciuki i głosuję na Pana Mariusza Chrzanowskiego.

  • darekk - niezalogowany 2018-10-09 09:26:19

    NASZ PREZYDENT MARIUSZ CHRZANOWSKI!!!!

  • nnn - niezalogowany 2018-10-09 09:26:04

    Ostatnie ponad trzy lata pokazują że wybierając Chrzanowskiego na kolejną kadencję Miasto i jego mieszkańcy mogą bardzo dużo zyskać.

  • robert lewandowski - niezalogowany 2018-10-09 09:25:47

    Moim zdaniem Chrzanowski jest najlepszym Prezydentem Miasta w dotychczasowej historii. Proszę tylko spojrzeć ile inwestycji drogowych zrealizował, ile środków zewnętrznych pozyskał.

  • rektor 2000 - niezalogowany 2018-10-09 09:25:21

    Chrzanowski moim kandydatem

  • x men - niezalogowany 2018-10-09 09:25:07

    Chrzanowski masz 4 głosy od mojej rodziny.

  • fakty - niezalogowany 2018-10-09 09:24:54

    Prezydencie Chrzanowski mój głos masz

  • herb - niezalogowany 2018-10-09 09:24:10

    Moim zdaniem Chrzanowski bardzo dobrze rządzi Łomżą. Sprawdził się chociaż co dziwi niektórzy próbują wciskać nam kit że jest inaczej. Wystarczy tylko się rozejżeć ile inwestycji zostało zrealizowanych.

  • agnieszka m. - niezalogowany 2018-10-09 09:23:47

    Ja też głosuje na Pana Prezydenta. Łomża naprawdę się rozwinęła.

  • qwarc - niezalogowany 2018-10-09 09:22:32

    Łomża widocznie idzie do przodu.

  • nnn - niezalogowany 2018-10-09 09:22:08

    I to jest prawdziwy prezydent. Panie Chrzanowski ma Pan moje głosy!!!!

  • ju tak - niezalogowany 2018-10-09 09:21:29

    Brawo Panie Prezydenci widać, że jest Pan właściwą osobą na właściwym miejscu

  • tak tak tak - niezalogowany 2018-10-09 09:21:07

    super informacja. Już wiecie dlaczego głosuję na Chrzanowskiego!!!

  • jadwiga - niezalogowany 2018-10-09 09:20:34

    Brawo Prezydencie Chrzanowski!!!!

  • johny - niezalogowany 2018-10-09 09:19:31

    Chrzanowski jest dobrym Prezydentem to widać ze cały czas w Łomży coś się dzieje chłop ma łeb na karku a nie jak poprzednicy

  • enej - niezalogowany 2018-10-09 09:18:42

    Jestem pod wrażeniem, jest dobrze i nie ma co tego zmieniać. Tylko Chrzanowski!!!

  • serce miasta - niezalogowany 2018-10-09 09:18:01

    Takie informacje miło się czyta. Brawo Panie Prezydencie

  • darekk - niezalogowany 2018-10-09 09:17:40

    Łomża w tej kadencji została 6 miastem w kraju wg niezależnych ekspertyów. I teraz komu wierzyć, niezależnym ekspertom, którzy wskazują, że jest dobrze czy takim Muzykom, Boryskom i Zarembom którzy tylko narzekają. Ja widzę zmiany na plus i cieszę się że są one również widoczne w statystykach

  • facet - niezalogowany 2018-10-09 09:17:15

    Chrzanu trzymaj tak dalej. Jesteś git

  • mieszkaniec Szmaragdowej - niezalogowany 2018-10-09 08:30:53

    Brawo Panie Prezydencie Chrzanowski nie pleciesz bzdur nie pijesz kawki nie stawiasz samochodu przy KATEDRZE nie robisz sondy ulicznej nie uzalasz sie nad sobą nie szkasz poklasku,jesteś po prostu SOBĄ i takiego chcemy PREZYDENTA Panie Mariuszu ma PAN glos ludzi normalnych a nie biegajacych do Kosciola z czerwoną ksiązezką i mowiącą o alkocholizmie.

  • Skora - niezalogowany 2018-10-09 08:26:44

    Oczywiście budowę rozpoczną pewnie i oby na wiosnę, albo w lecie, ale sprawę trzeba nagłośnić przed wyborami. A nuż zadziała Coś ostatnio tak jakby naszego Prezia więcej widać. CYzby się obudził? Pewnie jak wygra (omy NIE!!!!!) - znów spokojnie zaśnie na 5 lat snem sprawiedliwego/ Smutne

  • Prezesa_zarządu - niezalogowany 2018-10-09 07:59:32

    Szmaragdowa lepsza od Niemcewicza.

  • jfhjlihllnnllnklk - niezalogowany 2018-10-09 07:25:16

    chrzanowski oddaj bon potrzebującym cwaniaku, ja zarabiam minimalną i nie dostałem a ty????????????????????

  • alibaba - niezalogowany 2018-10-09 06:50:17

    co jest złego??? :) a no to, że prezydent zarabia ponad 10 tys. i nie powinien korzystać z takiej formy pomocy, ponieważ jest to po prostu nie przyzwoite, stać go i może sobie zapłacić z własnej kieszeni a bon zwolnić bardziej potrzebującym tak samo nie jest przyzwoite branie pieniędzy z 500+ przez osoby zamożne

  • BON - niezalogowany 2018-10-09 06:44:54

    Nie rozumiem, co złego jest w tym, że prezydent korzysta z bonu na język obcy. Nowej grupy albo szkoły językowej specjalnie dla niego nie stworzyli. W dodatku p. Borysewiczowi taki bon też by się przydał. Czemu nie aplikował? Nie bronić zwłaszcza takim osobom, które reprezentują miasto.

Dodajesz jako: |