Była kompromitacja, jest kompromis

Aktualności, Była kompromitacja kompromis - zdjęcie, fotografia
05/12/2018 14:47

Dariusz Domasiewicz oraz Andrzej Grzymała zostali nowymi wiceprzewodniczącymi Rady Miejskiej w Łomży. Nie udało się za to Alicji Konopce, która nie uzyskała poparcia większości zgromadzonych. Co istotne, podczas obrad podjęto uchwałę zmieniającą statut miasta Łomża. Dwa tygodnie po jej ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Podlaskiego, możliwy będzie wybór trzeciego wiceprzewodniczącego. 

Zaraz po rozpoczęciu obrad, przewodniczący Jan Olszewski poinformował, że wpłynął wniosek podpisany przez przewodniczących wszystkich klubów o wprowadzeniu punktu w obradach, dotyczącego zmiany statutu miasta Łomża.  Zmiany miały polegać przede wszystkim na umożliwieniu wyboru aż trzech wiceprzewodniczących, czego obecny statut nie dopuszcza, tak aby cztery kluby miały swoich przedstawicieli w prezydium. Za przyjęciem uchwały opowiedziało się 21 z 23 radnych. Przeciwny był bezpartyjny radny Zbigniew Prosiński, nie głosował Andrzej Grzymała.  

Uchwała zmieniająca statut miasta wejdzie w życie dopiero po upływie 14 dni od jej ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Podlaskiego, zatem radni, zgodnie z prawem, podczas dzisiejszej sesji mogli wybrać jedynie dwóch wiceprzewodniczących.

W pierwszym podejściu, Andrzej Podsiadło zgłosił kandydaturę Dariusza Domasiewicza, zaś Andrzej Grzymała zgłosił Alicję Konopkę. Dariusza Domasiewicza poparło 16 radnych, 4 było przeciw. Wstrzymalo się dwóch radnych, a jeden głos okazał się nieważny. Alicja Konopka uzyskała 10 głosów poparcia, 11 okazało się przeciwnych, a dwa nieważne.

W drugim głosowaniu wpłynęła tylko jedna kandydatura - Andrzej Wojtkowski zgłosił na wiceprzewodniczącego Andrzeja Grzymałę, którego ostatecznie poparło 18 radnych. 3 głosy okazały się przeciwne, 1 radny wstrzymał się od głosu.

W wyniku dwóch przeprowadzonych głosowań, wiceprzewodniczącymi Rady Miejskiej w Łomży zostali: Dariusz Domasiewicz z klubu radnych Przyjazna Łomża i Andrzej Grzymała z klubu radnych Mariusza Chrzanowskiego.

Była kompromitacja, jest kompromis komentarze opinie

  • Kerp - niezalogowany 2018-12-07 05:05:22

    Dobrze by było, gdyby ci starzy wyjadacze od lat broniący koryta zaprezentowali się swoim wyborcom i choć jeden przykład podali, cóżeś to uczynili dla tego Miasta. Jest taka radna od kilku już kadencji, która przed wyborami strasznie dużo obiecuje, a potem - to już tylko koryto i jak to zwykle bywa babska upartość, oby tylko pozostać przy swoim.

  • kasa - niezalogowany 2018-12-06 13:11:12

    Szkoda ,że nie ma 22 przewodniczących bo wtedy wszyscy radni by mieli wyższe stanowiska w radzie .....11 nowych radnych nie wniosło do rady nic nowego tylko walka o koryto jak zawsze kosztem mieszkańców miasta..................Radni pani M.krzyczeli ,że M.CH. zadłużył miasto a tu proszę jak pracuje się po wyborach.........

  • A+++ - niezalogowany 2018-12-05 23:20:53

    @ ŁAPÓWKARZ ... biorę ile dają ... i żrę ile dają UWAGA Kardynał Müller zatem domaga się trwania w grzechu śmiertelnym "i jeszcze" nie potrzebuje tych którzy domagają się zadość uczynienia BOGU i BLIŹNIEMU ZA GRZECHY (WINY - ZOBOWIĄZANIA - DŁUGI) jakie ci ks.fałszywi prorocy przez tak liczne lata czynili w Kościele w Seminariach w Parafiach w Rodzinach sory za błedy niektóre są tak wyraźiste że wielu może sobie samemu poprawić nie trzeba znać greki tak dobrze jak cymbały z katedr brzmiące językami żywych i martwych

  • A+++ - niezalogowany 2018-12-05 22:51:59

    @ ŁAPÓWKARZ ... biorę ile dają ... i żrę ile dają Kardynał Müller ks.honorowy obywatel Piątnicy mentalny zwierzchnik ks.honorowych obywateli Łomży apeluje do księży: "potrzebujemy duchowej odnowy, modlitwy i pokuty" "Potrzebujemy wejścia w ducha Jezusa Chrystusa. Musimy być kapłanami według serca Jezusa". (po co ?) zapytany na czym ma polegać ta przemiana odpowiada że na wejściu w ducha Jezusa no i co ks.Müller robi włazi tam z butami i nie pyta jak ma się zachować ale dyktuje swoje warunki !!!! UWAGA na to co On mówi tym którzy przyjmą Ducha Jezusa jako ALTER EGO może i nawet SUPER EGO i w jedności z mim będą zdolni sądzić żywych i umarłych idąc drogą prawdą i życiem w Duchu Jezusa dającego świadectwo prawdy nie wiary a Kardynał Müller ks.honorowy obywatel Piątnicy mentalny zwierzchnik ks.honorowych obywateli Łomży usiłuje nie tylko wejść do duchowości Jezusa ale i zanieść tam wirusa który tą duchowość "kastruje" z podstawowej funkcji sądu nad fałszem i prawdą Kardynał Müller bez ogródek mówi : "Wszyscy potrzebujemy Bożego miłosierdzia i przebaczenia, wszyscy musimy uznać siebie za grzeszników. Nie potrzebujemy tych, którzy wynoszą się jako sędziowie lub mściciele krzywd, uważając siebie za sprawiedliwych." UWAGA Kardynał Müller zatem domaga się trwania w grzechu śmiertelnym "i jeszcze" nie potrzebuje tych którzy domagają się zadość uczynienia jakie ci ks.fałszywi prorocy przez tak liczne lata czynili w Kościele w Seminariach w Parafiach w Rodzinach po tym Honorowym ks.obywatelu Piątnicy Ojcu Duchowym którego pożądania spełniają ks.przydupnicy łomżyńscy wyraźnie widać że tyle zła naprodukowali i dalej chcą je produkować !!!

  • Bolkiem i Lolkiem w Bolka i Lo - niezalogowany 2018-12-05 21:44:29

    i nie walcie głupa że nie kumacie o co kaman Lolka Słowem życia w liturgie Słowa Lolka vide Bolkiem (wierzącym) w Bolka (niewierzącego) we wspomnienia ofiary o ks.Jankowskim

  • Lolkiem Słowem życia w liturgi - niezalogowany 2018-12-05 21:34:19

    @ brawo ja i ty przyznał bym Wałęsie rację gdyby nie była to praktyka powszechna w Kościele powszechnym a tka Wałęsa się porostu zachował jak Piotr kiedy krzyżowano Mr.Jezusa może będzie jeszcze walił głupa że nie wie o co chodzi ale musi ostatecznie zwrócić się twarzą w twarz do ofiary hurtowego procederu nad jakim papież Franciszek organizuje burzę mózgów w lutym 2019 co będzie pierwszym takim aktem w historii K l e r u (nie tylko Kościoła rzymskokatolickiego) ps Bolkiem i Lolkiem w Bolka i Lolka

  • 25 lat KATEDRALNEJ GADZINÓWKI - niezalogowany 2018-12-05 21:09:17

    @ ŁAPÓWKARZ ... biorę ile dają ... i żrę ile dają kilkanaście lat temu siedzimy sobie w katedrze w bocznej nawie z ks.Infułatem Śliwowskim mówią mu że źle się dzieje w Kościele a on do mnie mówi że chyba nie dużo nowych kościołów powstaje stare się remontuje dopóki ludzie (pieniędzy nie żałują) są ofiarni jest dobrze okazuje się że w kurii w Łomży za ks.Paetza i dalej za ks.Stefanka walidację pracy duszpasterskiej mierzono za pomocą wagi mamony której brali ile dają i konsumowali ile wlezie ... "Alleluja i do przodu"

  • ŁAPÓWKARZ ... biorę ile dają . - niezalogowany 2018-12-05 20:21:44

    a nie lepiej było by dla przewodniczących gdyby było 22 przewodniczących ? ... toż to zupełni insza rozmowa $$$$$$$

  • A+++ o błedach większych niż b - niezalogowany 2018-12-05 17:34:51

    @ Uczycielnik Widać ksiądz to osoba konsekrowana tak samo jak posłanka pis ... z powołania ;/ dopa rla mentu nawiek i wieków amen ps WSD w Łomży Wymię Spoganienia Duchownego

  • A+++ o błedach większych niż b - niezalogowany 2018-12-05 17:22:39

    @ Uczycielnik np. "Pomysł dotyczący powołania komisji śledczej ( w sprawie pedofilii wsród księży) skomentowała m.in. posłanka PiS Bernadeta Krynicka. – Myślę, że to już jest parodia – stwierdziła. – Powiedzmy, czy pedofilia jest tylko wśród księży? Może zrobimy komisję, która będzie badać pedofilię na przykład wśród nauczycieli, prawda? Gdzie jeszcze może badać? Wśród lekarzy, pielęgniarek – dodała. Krynicka, która jest członkiem sejmowej komisji polityki społecznej i rodziny, wskazała ponadto na konieczność zrozumienia, że „ksiądz to jest też człowiek”. – Nie jest to postać święta, to tylko człowiek jak każdy z nas i ma prawo do popełnienia pewnych grzechów, błędów – stwierdziła." Posłanka PiS o pedofilii w Kościele. msn wiadomości : "Ksiądz to jest też człowiek czyje to LOBBY wspiera "Krynica Mądrości" ?

  • A+++ o błedach większych niż b - niezalogowany 2018-12-05 17:17:05

    @ Uczycielnik nic tak nie psuje świata jak uczeni w piśmie po polsku robiący błędy których nie zawiera słownik poprawnej polszczyzny i wytłumacz tak spo gan ionej w Łomży osobie że ks ią dz to nie zwykły człowieka ale osoba duchowna której zeświecczenie to grzech ciężki bo to grzech śmiertelny ale skąd to ma wiedzieć wyższa inteligencja przy katedrze biskupów tutejszych upadła jak sam diabeł Ojciec duchowy miejscowego k l e r u uczonego w piśmie tak samo jak m o r de rcy życia bożego na ziemi tej ziemi dotkniętej grzechem przeciw duchowi(świętemu)bożemu

  • A+++ - niezalogowany 2018-12-05 17:12:44

    @ Uczycielnik nic tak nie psuje świata jak uczeni w piśmie po polsku robiący błędy których nie zawiera słownik poprawnej polszczyzny

  • Uczycielnik - niezalogowany 2018-12-05 16:31:24

    Mianownik: Alicja Konopka; Dopełniacz: Alicji Konopce. Nie odmienia się jedynie nazwisk obco brzmiących i to tylko pod warunkiem, że nie da się ich odmienić!!! Do szkoły Redaktorze!!!

  • brawo ja i ty - niezalogowany 2018-12-05 15:40:53

    skopromitował się zbyszek, który grał tak mocna na siebie, że obnażył całe zachowanie maciej

  • Słowem życia w liturgie Słowa - niezalogowany 2018-12-05 15:18:30

    każdy kompromis to kompromitacji ciąg dalszy dlatego Mr.Jezus doprowadził do zburzenia świątyni a JPII do kompromisu by obłudnikom żyło się wyGodniej ps Słowo Przeciw Słowu (nieboszczyka ks.Jankowskiego) tak Wałęsa odniósł się do ofiary "ja w to nie wchodzę" ale w MATKĘ BOSKĄ wszedł a dowodów na to że nosi twarz matki Jezusa urodzonego w Betlejem niema Bolkiem (wierzącym) w Bolka (niewierzącego)

Dodajesz jako: |