:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Chrzanowski reaguje [AUDIO]

Newsy, Chrzanowski reaguje [AUDIO] - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 3
  • Fotka nr 1 z 3
  • Fotka nr 2 z 3
Portal mylomza.pl 14/09/2018 17:18

Prezydent odpiera ostatnie zarzuty Agnieszki Muzyk, jakoby miasto miałoby odwołać zajęcia dodatkowe w łomżyńskich szkołach i przedszkolach. - Apeluję jako prezydent miasta do tego, żeby zaprzestać podawania nieprawdziwych informacji – mówi Mariusz Chrzanowski.

Mariusz Chrzanowski zwołał dzisiejszy briefing prasowy, motywując go, iż na środowej konferencji prasowej, w której brała udział Agnieszka Muzyk, pojawiły się informacje nieprawdziwe. Prezydent podkreślił, iż jako organ nadzorujący łomżyńską oświatę otrzymał liczne zgłoszenia od pracowników oświaty, zwłaszcza dyrekcji placówek edukacyjnych dotyczące danych przekazanych przez Agnieszkę Muzyk na temat arkuszy organizacyjnych placówek edukacyjnych w mieście podczas jej konferencji, 12 września w siedzibie łomżyńskiej Solidarności

- Arkusze były przygotowane, kilka tygodni czekałam na rozmowę na temat kształtu tych arkuszy. Wiem, że są one w innej formie, niż było to przekazane przeze mnie. Wiem, że są okrojone zajęcia dodatkowe, zajęcia dla dzieci. Ja dzisiaj nie chcę poświęcać temu zbyt wiele czasu – mówiła Agnieszka Muzyk.

Zarządzający Łomżą Mariusz Chrzanowski odniósł się do słów Agnieszki Muzyk z ostatniej konferencji, w których mówiła o m.in. „okrojonych zajęciach dodatkowych”.

- Chciałbym dzisiaj jako prezydent miasta zdementować te informacje dotyczące arkuszy w naszych placówkach oświatowych – mówi prezydent Mariusz Chrzanowski.

Arkusze organizacyjne łomżyńskich szkół i przedszkoli były zatwierdzane przez organ prowadzący do 25 maja. Pozytywnie zaopiniować je miało również kuratorium oświaty. Następnie w terminie 29 maja zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji organ sprawujący nadzór pedagogiczny musiał zaakceptować arkusz organizacyjny placówek.

- W związku z tym, po bardzo wielu spotkaniach w okresie wakacyjnym z dyrektorami. Po wysłuchaniu ich próśb, po też wskazywaniu na zasadność poszczególnych zajęć pozalekcyjnych w łomżyńskich szkołach. Przez ten pracowity okres wakacji dokonane zostały zmiany – mówi Mariusz Chrzanowski.

Odpowiednie aneksy do arkuszy zostały podpisane w sierpniu przez prezydenta, a tym samym wprowadziły one zmianę do arkuszy zaakceptowanych wcześniej - 29 maja.

Zarządzający Łomżą odniósł się także do słów kandydatki Agnieszki Muzyk o tym, że miasto miałoby dołożyć do zbliżającej się gali bokserskiej „Knockout Boxing Night 3” 50 tys. zł.

- Pewnie z miasta na to pójdzie z 50 tys. - podczas konferencji w minioną środę mówiła kandydatka PiS na prezydenta Łomży, Agnieszka Muzyk.

- Urząd Miasta w Łomży podpisał umowę na promocję gali boksu w Telewizji Publicznej na kwotę 15 tys. brutto. W związku z tym prosiłbym o precyzyjność pewnych danych – kończył prezydent Mariusz Chrzanowski.

Poniżej zapis audio konferencji prasowej prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w wersji audio:

Your browser does not support the audio element.

lomza

Chrzanowski reaguje [AUDIO] komentarze opinie

  • jurys - niezalogowany 2018-09-16 22:36:42

    Filipkowski i Zbororowski zapierniczają za nią z chusteczkami. Co im obiecała? Jeden Mietek materialista i drugi. Kołak huczał, buczał, krzyczał. Muzyk płakała, bo sfałszowała. Jeba ć Narew "gang" i "Czwórka gang". Sprzedajne ku...y

  • Stop piernikowej pani - niezalogowany 2018-09-16 19:42:09

    A tak powaznie, po takim numerze jaki wywinela swojemu pracodawcy, nie zasluguje na tak wysokie stanowisko. Brak honoru, zaklamanie, cynizm - nie chce miec takiego prezydenta. Proste.

  • Stop piernikom - niezalogowany 2018-09-16 19:37:37

    Torunska piernikowa pani pakuje sie juz do Śniadowa

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-09-15 20:13:20

    Kościelna kłamie i oszczędna ,a Edukator?

  • Anna M. - niezalogowany 2018-09-15 18:35:40

    A jaka to różnica czy 15 czy też 50 tys. zł na galę boksu zostało wydane.A po co to w ogóle? Ja bym grosza za oglądanie czegoś takiego nie dał z miejskich pieniędzy. Bez przesady!!!

  • Never piss - niezalogowany 2018-09-15 17:49:07

    Lata 2015 - 2017 z oświadczeń majątkowych kandydatów. On: 143485,93 i 38998,91. 133894,32 i 44020,47. 144254,20 i 38055,81. Ona: 156853,35 i 60671,02. 141210,55 i 44253,90. 163684,99 i 62741,43. Pierwsze cyfry to oczywiście urząd a drugie to kasa z uczelni. Przed tymi stołkami on zarabiał 49560,95 z uczelni i 16022,34 plus 5545,17 z urzędowych a ona 56013,31 z uczelni i 70895,22 z innej pracy. Jeszcze się łudzicie że to o dobro mieszkańców chodzi?

  • Gość - niezalogowany 2018-09-15 17:48:26

    Na coś innego zwróćcie uwagę. Ta cała partia władzy zowiąca się pisssem i jej kandydaci potrafią tylko ferment robić i ludzi skłócać, wrogami czynić. Tak jest w całym kraju i to samo zrobili w mieście, nawet wśród zagorzałych swoich wyznawców. Za chwilę ogłoszą że to wina Tuska i platformy czy innej partii. Oni są nieomylni. Cały świat może mówić że robią źle ale to cały świat się myli. Nieloty nigdy. I jeszcze ściemnianie że to dla dobra ludzi a nie dla zascytów i kasy, dla siebie i pobratymców. Świetlany przykład w Łomży z obojgiem kandydatów z tej samej przecież partii.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-15 17:37:57

    Dwoje kandydatów z dojnej zmiany o koryto się tłucze. Piszczą i kwiczą przy tym uważając że inni słuchają i wyciągają wnioski dla nich korzystne. Nic z tych rzeczy oboje są żałośni i to jako zatrudnieni w urzędzie na stanowiskach jak i w tym całym kandydowaniu. Z jednego pieńka a właściwie opieńka piściowego wyrastają.Nadają się a jakże do tego aby kury i kaczki szczać prowadzać. Ego wybujałe że rozsadza te dziwne postaci. Wybory to okazja na ratowanie Łomży przed takimi osobnikami pchającymi się do władzy za wszelką cenę

  • Miecio - niezalogowany 2018-09-15 16:47:23

    Moja rodzina, prostego robotnika, że spółki miejskiej, a konkretnie mpec głosuje na Chrzanowskiego. Chociażby za to, że nie dał sprywatyzowac ciepła. Pozdrawiam. Pani Muzyk to nie ten poziom, pomijając już to jak dostała nominacje

  • ttttadek - niezalogowany 2018-09-15 15:01:23

    Pójdę zagłosować, aby ten babsztyl nie rządził moim miastem przez kolejne lata, wole mniejsze zło...

  • Kate - niezalogowany 2018-09-15 11:02:37

    Szczerze wyznając mnie nic nie obchodzi kto z nich zostanie prezydentem, bo bez względu na wybór mieszkańców zwykłym obywatelom którzy nie są z nimi zaprzyjaźnieni będzie się żyło tak samo. Więc co za różnica szkoda się fatygować na wybory.

  • Basia - niezalogowany 2018-09-15 10:12:06

    A może to, że nie spotkałam nikogo kto popiera kandydatke pis, to wynik wstydu. Ludzie wstydzą się przyznać teraz że są za pisem.

  • Basia - niezalogowany 2018-09-15 10:08:43

    Popieram Chrzanowskiego jak wszyscy moi znajomi. Nie spotkałam nikogo kto by tę Panią popierał. To gdzie ten jej elektorat? Może Warszawka przyjedzie i zaglosuje ;)

  • Alexandra - niezalogowany 2018-09-15 09:43:55

    Nieźle Chrzanowski odpowiedział. Teraz wiem, że lepiej na niego głosować niż na Muzyk

  • Jozek - niezalogowany 2018-09-15 09:40:36

    Ale wdupołazów prezydęta wylazło na forum :P

  • tom37 - niezalogowany 2018-09-15 09:14:24

    No to Muzyk sromotna klęska w październiku

  • motor22 - niezalogowany 2018-09-15 07:33:45

    Umieszczone przez: do chrzanu z tą propagandą. Ty masz nierówno pod sufitem? Tylko Mariusz.

  • żegnaj mała - niezalogowany 2018-09-15 05:03:24

    Moja rodzina nie będzie głosowała na muzyk, ta pani to jakies nieporozumienie.

  • Z Ks Janusza - niezalogowany 2018-09-15 04:02:50

    Gdzie dwoch sie bije tam 3 korzysta!!! Nie zdziwie sie jak wygra ten gosc z PO lub SLD!!! Zamiast gamonie sie zjednoczyc to walcza ze soba! Podobno bp Bronakowski jest mocnym oredownikiem Muzyk!!!

  • rafik - niezalogowany 2018-09-15 03:59:45

    Chrzanowski jest ok , powinien rzadzic w 2 kadencji

  • urzedniczka - niezalogowany 2018-09-14 22:58:21

    Prawdą jest, że to jedynie pojedynek słowny między osobami płci odmiennej, ale faktem jest, iż knockdown w wykonaniu pana Chrzanowskiego był dość mocny i merytoryczny... https://lomza-tuiteraz.blogspot.com/ Chrzanowski poprzez promocję udowadnia, że Łomża nie jest zaściankiem.

  • finally - niezalogowany 2018-09-14 22:08:59

    Brawo Chrzanowski! A ta Pani niech już się szykuje na porażkę

  • Jadwiga że starówki - niezalogowany 2018-09-14 21:30:08

    Łomża bez imprez według Agnieszki Muzyk. Tego chcecie łomżyniacy? Gościniec bez piwa? Toruń 2?

  • Zawiodłem się na Agnieszce Muz - niezalogowany 2018-09-14 21:27:25

    Agnieszka ty nas oklamalas. Ty nie jesteś osobą, której można zaufać. Co jeszcze zrobisz, by zdobyć władze?

  • zwykły Kowalski - niezalogowany 2018-09-14 21:24:35

    A ja bym poznał stąd Bronka. Dla mnie to nie jest autorytet, jeżeli ktoś taki rozgrzesza ludzi to świat się skur... ia

  • Marcin hasbend - niezalogowany 2018-09-14 21:22:29

    Brawo Mariusz!!!!!!! Nie zagłosuje na Muzyk. Jestem młody i chce, aby w Łomży były imprezy, a Muzyk nie chce imprez w Łomży. Nie głosujcie na Muzyk, bo będziemy miastem zasciankowym i moherowym

  • Zenek z Alei - niezalogowany 2018-09-14 20:59:19

    KO w wykonaniu Chrzanowskiego. Nokaut! Agnieszka Muzyk okazała się niepoważna i wspiera ja ten Cezary Zboroski z czwórki. Nieudolny dziennikarz

  • gawrys - niezalogowany 2018-09-14 20:52:59

    Muzykalna kłamie!

  • ... - niezalogowany 2018-09-14 20:51:11

    Niech ta Muzyk da sobie spokój. Blamaz i kompromitacja. Możesz startować co najwyżej do Rady Gminy Śniadowo.

  • Rodzic - niezalogowany 2018-09-14 19:23:48

    Brawo Panie Mariuszu.

  • Malik - niezalogowany 2018-09-14 19:16:22

    Nokaut techniczny. Brawo panie Mariuszu. Konkret i wielki progres!. A tytaniczna Agnieszka niech idzie do starcia tytanów. Na kłamstwie, na symbolu zdrady i braku lojalności sama sobie teraz strzeliła w kolano. Amen

  • dzieci z bulerbyn - niezalogowany 2018-09-14 19:05:58

    przyznaje że Muzyk mnie przeraża, nie wiedziałem że to aż tak zakłamana osoba...

  • Never piss - niezalogowany 2018-09-14 18:46:37

    Dwoje kandydatów z dojnej zmiany o koryto się tłucze. Piszczą i kwiczą przy tym uważając że inni słuchają i wyciągają wnioski dla nich korzystne. Nic z tych rzeczy oboje są żałośni i to jako zatrudnieni w urzędzie na stanowiskach jak i w tym całym kandydowaniu. Z jednego pieńka a właściwie opieńka piściowego wyrastają.Nadają się a jakże do tego aby kury i kaczki szczać prowadzać. Ego wybujałe że rozsadza te dziwne postaci. Wybory to okazja na ratowanie Łomży przed takimi osobnikami pchającymi się do władzy za wszelką cenę.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-14 18:43:06

    Oni to dla kasy i zascytów robią . Nadchodzi kres dla piściobolszewizmu w naszym mieście.

  • OBŁUNIK ATAKUJE - niezalogowany 2018-09-14 18:41:16

    A CZYIM ZNAJOMYM TY JESTEŚ. MÓWISZ ŻE TAMCI BRONIĄ KORYTA A TY PISZESZ BZDURY ŻEBY DO TEGO KORYTA SIĘ DOSTAĆ. OBŁUDA

  • OBŁUNIK ATAKUJE - niezalogowany 2018-09-14 18:41:16

    A CZYIM ZNAJOMYM TY JESTEŚ. MÓWISZ ŻE TAMCI BRONIĄ KORYTA A TY PISZESZ BZDURY ŻEBY DO TEGO KORYTA SIĘ DOSTAĆ. OBŁUDA

  • OBŁUNIK ATAKUJE - niezalogowany 2018-09-14 18:41:16

    A CZYIM ZNAJOMYM TY JESTEŚ. MÓWISZ ŻE TAMCI BRONIĄ KORYTA A TY PISZESZ BZDURY ŻEBY DO TEGO KORYTA SIĘ DOSTAĆ. OBŁUDA

  • OBŁUNIK ATAKUJE - niezalogowany 2018-09-14 18:41:16

    A CZYIM ZNAJOMYM TY JESTEŚ. MÓWISZ ŻE TAMCI BRONIĄ KORYTA A TY PISZESZ BZDURY ŻEBY DO TEGO KORYTA SIĘ DOSTAĆ. OBŁUDA

  • OBŁUNIK ATAKUJE - niezalogowany 2018-09-14 18:41:16

    A CZYIM ZNAJOMYM TY JESTEŚ. MÓWISZ ŻE TAMCI BRONIĄ KORYTA A TY PISZESZ BZDURY ŻEBY DO TEGO KORYTA SIĘ DOSTAĆ. OBŁUDA

  • OBŁUNIK ATAKUJE - niezalogowany 2018-09-14 18:41:16

    A CZYIM ZNAJOMYM TY JESTEŚ. MÓWISZ ŻE TAMCI BRONIĄ KORYTA A TY PISZESZ BZDURY ŻEBY DO TEGO KORYTA SIĘ DOSTAĆ. OBŁUDA

  • OBŁUNIK ATAKUJE - niezalogowany 2018-09-14 18:41:16

    A CZYIM ZNAJOMYM TY JESTEŚ. MÓWISZ ŻE TAMCI BRONIĄ KORYTA A TY PISZESZ BZDURY ŻEBY DO TEGO KORYTA SIĘ DOSTAĆ. OBŁUDA

  • OBŁUNIK ATAKUJE - niezalogowany 2018-09-14 18:41:16

    A CZYIM ZNAJOMYM TY JESTEŚ. MÓWISZ ŻE TAMCI BRONIĄ KORYTA A TY PISZESZ BZDURY ŻEBY DO TEGO KORYTA SIĘ DOSTAĆ. OBŁUDA

  • OBŁUNIK ATAKUJE - niezalogowany 2018-09-14 18:41:16

    A CZYIM ZNAJOMYM TY JESTEŚ. MÓWISZ ŻE TAMCI BRONIĄ KORYTA A TY PISZESZ BZDURY ŻEBY DO TEGO KORYTA SIĘ DOSTAĆ. OBŁUDA

  • OBŁUNIK ATAKUJE - niezalogowany 2018-09-14 18:41:16

    A CZYIM ZNAJOMYM TY JESTEŚ. MÓWISZ ŻE TAMCI BRONIĄ KORYTA A TY PISZESZ BZDURY ŻEBY DO TEGO KORYTA SIĘ DOSTAĆ. OBŁUDA

  • OBŁUNIK ATAKUJE - niezalogowany 2018-09-14 18:41:16

    A CZYIM ZNAJOMYM TY JESTEŚ. MÓWISZ ŻE TAMCI BRONIĄ KORYTA A TY PISZESZ BZDURY ŻEBY DO TEGO KORYTA SIĘ DOSTAĆ. OBŁUDA

  • OBŁUDNIK ATAKUJE - niezalogowany 2018-09-14 18:40:17

    A CZYIM ZNAJOMYM TY JESTEŚ. MÓWISZ ŻE TAMCI BRONIĄ KORYTA A TY PISZESZ BZDURY ŻEBY DO TEGO KORYTA SIĘ DOSTAĆ. OBŁUDA

  • OBŁUDNIK ATAKUJE - niezalogowany 2018-09-14 18:39:32

    A CZYIM ZNAJOMYM TY JESTEŚ. MÓWISZ ŻE TAMCI BRONIĄ KORYTA A TY PISZESZ BZDURY ŻEBY DO TEGO KORYTA SIĘ DOSTAĆ. OBŁUDA

  • Never piss - niezalogowany 2018-09-14 18:37:12

    Dwoje kandydatów z dojnej zmiany o koryto się tłucze. Piszczą i kwiczą przy tym uważając że inni słuchają i wyciągają wnioski dla nich korzystne. Nic z tych rzeczy oboje są żałośni i to jako zatrudnieni w urzędzie na stanowiskach jak i w tym całym kandydowaniu. Z jednego pieńka a właściwie opieńka piściowego wyrastają.Nadają się a jakże do tego aby kury i kaczki szczać prowadzać. Ego wybujałe że rozsadza te dziwne postaci. Wybory to okazja na ratowanie Łomży przed takimi osobnikami pchającymi się do władzy za wszelką cenę.

  • serce miasta - niezalogowany 2018-09-14 18:31:06

    zostałem kilka razy potraktowany przez p. Muzyk jak śmieć, nigdy na nią nie zagłosuję

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-09-14 18:25:27

    KAŻDY ZDROWO MYŚLĄCY INTERNAUTA ZDAJE SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, ŻE 90% KOMENTARZY PRO CHRZANIONYCH PISZE RAPTEM DWÓCH/TRZECH KREWNYCH I ZNAJOMYCH KRÓLIKA W OBAWIE O UTRATĘ DOSTĘPU DO KORYTA, DWOJĄ SIĘ I TROJĄ PISZĄC POD KILKOMA PSEUDONIMAMI JEDNOCZEŚNIE CHCĄC WYWOŁAĆ WRAŻENIE, ŻE TAK JAK ONI MYŚLI WIĘKSZOŚĆ ŁOMŻYNIAKÓW .

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-09-14 18:25:27

    KAŻDY ZDROWO MYŚLĄCY INTERNAUTA ZDAJE SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, ŻE 90% KOMENTARZY PRO CHRZANIONYCH PISZE RAPTEM DWÓCH/TRZECH KREWNYCH I ZNAJOMYCH KRÓLIKA W OBAWIE O UTRATĘ DOSTĘPU DO KORYTA, DWOJĄ SIĘ I TROJĄ PISZĄC POD KILKOMA PSEUDONIMAMI JEDNOCZEŚNIE CHCĄC WYWOŁAĆ WRAŻENIE, ŻE TAK JAK ONI MYŚLI WIĘKSZOŚĆ ŁOMŻYNIAKÓW .

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-09-14 18:25:27

    KAŻDY ZDROWO MYŚLĄCY INTERNAUTA ZDAJE SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, ŻE 90% KOMENTARZY PRO CHRZANIONYCH PISZE RAPTEM DWÓCH/TRZECH KREWNYCH I ZNAJOMYCH KRÓLIKA W OBAWIE O UTRATĘ DOSTĘPU DO KORYTA, DWOJĄ SIĘ I TROJĄ PISZĄC POD KILKOMA PSEUDONIMAMI JEDNOCZEŚNIE CHCĄC WYWOŁAĆ WRAŻENIE, ŻE TAK JAK ONI MYŚLI WIĘKSZOŚĆ ŁOMŻYNIAKÓW .

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-09-14 18:25:27

    KAŻDY ZDROWO MYŚLĄCY INTERNAUTA ZDAJE SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, ŻE 90% KOMENTARZY PRO CHRZANIONYCH PISZE RAPTEM DWÓCH/TRZECH KREWNYCH I ZNAJOMYCH KRÓLIKA W OBAWIE O UTRATĘ DOSTĘPU DO KORYTA, DWOJĄ SIĘ I TROJĄ PISZĄC POD KILKOMA PSEUDONIMAMI JEDNOCZEŚNIE CHCĄC WYWOŁAĆ WRAŻENIE, ŻE TAK JAK ONI MYŚLI WIĘKSZOŚĆ ŁOMŻYNIAKÓW .

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-09-14 18:25:26

    KAŻDY ZDROWO MYŚLĄCY INTERNAUTA ZDAJE SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, ŻE 90% KOMENTARZY PRO CHRZANIONYCH PISZE RAPTEM DWÓCH/TRZECH KREWNYCH I ZNAJOMYCH KRÓLIKA W OBAWIE O UTRATĘ DOSTĘPU DO KORYTA, DWOJĄ SIĘ I TROJĄ PISZĄC POD KILKOMA PSEUDONIMAMI JEDNOCZEŚNIE CHCĄC WYWOŁAĆ WRAŻENIE, ŻE TAK JAK ONI MYŚLI WIĘKSZOŚĆ ŁOMŻYNIAKÓW .

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-09-14 18:20:31

    KAŻDY ZDROWO MYŚLĄCY INTERNAUTA ZDAJE SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, ŻE 90% KOMENTARZY PRO CHRZANIONYCH PISZE RAPTEM DWÓCH/TRZECH KREWNYCH I ZNAJOMYCH KRÓLIKA W OBAWIE O UTRATĘ DOSTĘPU DO KORYTA, DWOJĄ SIĘ I TROJĄ PISZĄC POD KILKOMA PSEUDONIMAMI JEDNOCZEŚNIE CHCĄC WYWOŁAĆ WRAŻENIE, ŻE TAK JAK ONI MYŚLI WIĘKSZOŚĆ ŁOMŻYNIAKÓW .

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-09-14 18:20:31

    KAŻDY ZDROWO MYŚLĄCY INTERNAUTA ZDAJE SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, ŻE 90% KOMENTARZY PRO CHRZANIONYCH PISZE RAPTEM DWÓCH/TRZECH KREWNYCH I ZNAJOMYCH KRÓLIKA W OBAWIE O UTRATĘ DOSTĘPU DO KORYTA, DWOJĄ SIĘ I TROJĄ PISZĄC POD KILKOMA PSEUDONIMAMI JEDNOCZEŚNIE CHCĄC WYWOŁAĆ WRAŻENIE, ŻE TAK JAK ONI MYŚLI WIĘKSZOŚĆ ŁOMŻYNIAKÓW .

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-09-14 18:20:31

    KAŻDY ZDROWO MYŚLĄCY INTERNAUTA ZDAJE SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, ŻE 90% KOMENTARZY PRO CHRZANIONYCH PISZE RAPTEM DWÓCH/TRZECH KREWNYCH I ZNAJOMYCH KRÓLIKA W OBAWIE O UTRATĘ DOSTĘPU DO KORYTA, DWOJĄ SIĘ I TROJĄ PISZĄC POD KILKOMA PSEUDONIMAMI JEDNOCZEŚNIE CHCĄC WYWOŁAĆ WRAŻENIE, ŻE TAK JAK ONI MYŚLI WIĘKSZOŚĆ ŁOMŻYNIAKÓW .

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-09-14 18:20:31

    KAŻDY ZDROWO MYŚLĄCY INTERNAUTA ZDAJE SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, ŻE 90% KOMENTARZY PRO CHRZANIONYCH PISZE RAPTEM DWÓCH/TRZECH KREWNYCH I ZNAJOMYCH KRÓLIKA W OBAWIE O UTRATĘ DOSTĘPU DO KORYTA, DWOJĄ SIĘ I TROJĄ PISZĄC POD KILKOMA PSEUDONIMAMI JEDNOCZEŚNIE CHCĄC WYWOŁAĆ WRAŻENIE, ŻE TAK JAK ONI MYŚLI WIĘKSZOŚĆ ŁOMŻYNIAKÓW .

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-09-14 18:20:31

    KAŻDY ZDROWO MYŚLĄCY INTERNAUTA ZDAJE SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, ŻE 90% KOMENTARZY PRO CHRZANIONYCH PISZE RAPTEM DWÓCH/TRZECH KREWNYCH I ZNAJOMYCH KRÓLIKA W OBAWIE O UTRATĘ DOSTĘPU DO KORYTA, DWOJĄ SIĘ I TROJĄ PISZĄC POD KILKOMA PSEUDONIMAMI JEDNOCZEŚNIE CHCĄC WYWOŁAĆ WRAŻENIE, ŻE TAK JAK ONI MYŚLI WIĘKSZOŚĆ ŁOMŻYNIAKÓW .

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-09-14 18:20:31

    KAŻDY ZDROWO MYŚLĄCY INTERNAUTA ZDAJE SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, ŻE 90% KOMENTARZY PRO CHRZANIONYCH PISZE RAPTEM DWÓCH/TRZECH KREWNYCH I ZNAJOMYCH KRÓLIKA W OBAWIE O UTRATĘ DOSTĘPU DO KORYTA, DWOJĄ SIĘ I TROJĄ PISZĄC POD KILKOMA PSEUDONIMAMI JEDNOCZEŚNIE CHCĄC WYWOŁAĆ WRAŻENIE, ŻE TAK JAK ONI MYŚLI WIĘKSZOŚĆ ŁOMŻYNIAKÓW .

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-09-14 18:20:30

    KAŻDY ZDROWO MYŚLĄCY INTERNAUTA ZDAJE SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, ŻE 90% KOMENTARZY PRO CHRZANIONYCH PISZE RAPTEM DWÓCH/TRZECH KREWNYCH I ZNAJOMYCH KRÓLIKA W OBAWIE O UTRATĘ DOSTĘPU DO KORYTA, DWOJĄ SIĘ I TROJĄ PISZĄC POD KILKOMA PSEUDONIMAMI JEDNOCZEŚNIE CHCĄC WYWOŁAĆ WRAŻENIE, ŻE TAK JAK ONI MYŚLI WIĘKSZOŚĆ ŁOMŻYNIAKÓW .

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-09-14 18:20:30

    KAŻDY ZDROWO MYŚLĄCY INTERNAUTA ZDAJE SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, ŻE 90% KOMENTARZY PRO CHRZANIONYCH PISZE RAPTEM DWÓCH/TRZECH KREWNYCH I ZNAJOMYCH KRÓLIKA W OBAWIE O UTRATĘ DOSTĘPU DO KORYTA, DWOJĄ SIĘ I TROJĄ PISZĄC POD KILKOMA PSEUDONIMAMI JEDNOCZEŚNIE CHCĄC WYWOŁAĆ WRAŻENIE, ŻE TAK JAK ONI MYŚLI WIĘKSZOŚĆ ŁOMŻYNIAKÓW .

  • MŁODY - niezalogowany 2018-09-14 18:16:37

    Ja z cała rodzina zagłosuje na Mariusza. Zmiany na plus są widoczne. Stawia na młodych dba o starszych. 5 głosów masz na bank ode mnie!!! Muzykowa z biskupem i kaczorem mogą się obejść smakiem

  • beckyg - niezalogowany 2018-09-14 18:15:31

    Moim zdaniem Chrzanowski jest najlepszym Prezydentem Miasta w dotychczasowej historii. Proszę tylko spojrzeć ile inwestycji drogowych zrealizował, ile środków zewnętrznych pozyskał. Ostatnie ponad trzy lata pokazują że wybierając Chrzanowskiego na kolejną kadencję Miasto i jego mieszkańcy mogą bardzo dużo zyskać

  • zibi123 - niezalogowany 2018-09-14 18:12:28

    alex jak bryfing to chyba bez pytan..zreszta powiedzial ze bedzie organizowal konferencje o oswiacie a dzis tylko info o tym co ta pani nagadywala w sr...

  • miroslav - niezalogowany 2018-09-14 18:10:30

    Muzyk się zagalapowała. W polityce trzeba mieć umiar. Jej tego brakuje

  • byter - niezalogowany 2018-09-14 18:08:45

    Chrzanowski bardzo dobrze. Demaskujesz kłamstwa tej Pani.

  • nauczyciel z bernatowicza - niezalogowany 2018-09-14 18:08:27

    jestem nauczucielem w podstawowce i dyrektor mi mowila ze zgodnie z odprawami z udzialem nadzelnika i zaleceniami mają byc tylko podstawy 0 godzin dodatkowych!!!!!!!!!!!!!!!oburzylo mnie co ta kandydatka mowila w srode!!!!arkusze się zmienily na koszysc pani Agnieszko!!!!i jeat tyle samo co w tamtych latach....mamy zajecia dla naszych olimpijczykow z fizyki czy geografii..a jeszcze na wiosnę mowili ze mamy rovic to w ramach karcianych bo takie za zalecenia....dobrze ze facet mowi jak jest

  • adamec - niezalogowany 2018-09-14 18:07:42

    Moim zdaniem Chrzanowski bardzo dobrze rządzi Łomżą. Sprawdził się chociaż co dziwi niektórzy próbują wciskać nam kit że jest inaczej. Wystarczy tylko się rozejżeć ile inwestycji zostało zrealizowanych

  • Łomżanin - niezalogowany 2018-09-14 18:06:39

    Na szczęście tutaj dzięki nagraniu, można poznać całość materialu. Za to na konkurencyjnym portalu takie zagrywki: niepełne zdania i specjalnie dobrane fragmenty wypowiedzi wyrwane z kontekstu, ośmieszające komentarze i HEJTERSKIE FORUM, gdzie wyzywają się od "pisomatołów" i "kłótliwych szmat" (cytat) :-( Panie Chrzanowski, duży plus za asertywność...

  • zdrowo myślący internauta - niezalogowany 2018-09-14 18:06:24

    z tego co czytam, to jedyne komentarze negatywne dotycząc Prezydenta to spam Agnieszki, Marcina lub Oliwki

  • zdrowo myślący internauta - niezalogowany 2018-09-14 18:06:24

    z tego co czytam, to jedyne komentarze negatywne dotycząc Prezydenta to spam Agnieszki, Marcina lub Oliwki

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-09-14 18:05:51

    KAŻDY ZDROWO MYŚLĄCY INTERNAUTA ZDAJE SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, ŻE 90% KOMENTARZY PRO CHRZANIONYCH PISZE RAPTEM DWÓCH/TRZECH KREWNYCH I ZNAJOMYCH KRÓLIKA W OBAWIE O UTRATĘ DOSTĘPU DO KORYTA, DWOJĄ SIĘ I TROJĄ PISZĄC POD KILKOMA PSEUDONIMAMI JEDNOCZEŚNIE CHCĄC WYWOŁAĆ WRAŻENIE, ŻE TAK JAK ONI MYŚLI WIĘKSZOŚĆ ŁOMŻYNIAKÓW .

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-09-14 18:05:51

    KAŻDY ZDROWO MYŚLĄCY INTERNAUTA ZDAJE SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, ŻE 90% KOMENTARZY PRO CHRZANIONYCH PISZE RAPTEM DWÓCH/TRZECH KREWNYCH I ZNAJOMYCH KRÓLIKA W OBAWIE O UTRATĘ DOSTĘPU DO KORYTA, DWOJĄ SIĘ I TROJĄ PISZĄC POD KILKOMA PSEUDONIMAMI JEDNOCZEŚNIE CHCĄC WYWOŁAĆ WRAŻENIE, ŻE TAK JAK ONI MYŚLI WIĘKSZOŚĆ ŁOMŻYNIAKÓW .

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-09-14 18:05:51

    KAŻDY ZDROWO MYŚLĄCY INTERNAUTA ZDAJE SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, ŻE 90% KOMENTARZY PRO CHRZANIONYCH PISZE RAPTEM DWÓCH/TRZECH KREWNYCH I ZNAJOMYCH KRÓLIKA W OBAWIE O UTRATĘ DOSTĘPU DO KORYTA, DWOJĄ SIĘ I TROJĄ PISZĄC POD KILKOMA PSEUDONIMAMI JEDNOCZEŚNIE CHCĄC WYWOŁAĆ WRAŻENIE, ŻE TAK JAK ONI MYŚLI WIĘKSZOŚĆ ŁOMŻYNIAKÓW .

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-09-14 18:05:51

    KAŻDY ZDROWO MYŚLĄCY INTERNAUTA ZDAJE SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, ŻE 90% KOMENTARZY PRO CHRZANIONYCH PISZE RAPTEM DWÓCH/TRZECH KREWNYCH I ZNAJOMYCH KRÓLIKA W OBAWIE O UTRATĘ DOSTĘPU DO KORYTA, DWOJĄ SIĘ I TROJĄ PISZĄC POD KILKOMA PSEUDONIMAMI JEDNOCZEŚNIE CHCĄC WYWOŁAĆ WRAŻENIE, ŻE TAK JAK ONI MYŚLI WIĘKSZOŚĆ ŁOMŻYNIAKÓW .

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-09-14 18:05:51

    KAŻDY ZDROWO MYŚLĄCY INTERNAUTA ZDAJE SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, ŻE 90% KOMENTARZY PRO CHRZANIONYCH PISZE RAPTEM DWÓCH/TRZECH KREWNYCH I ZNAJOMYCH KRÓLIKA W OBAWIE O UTRATĘ DOSTĘPU DO KORYTA, DWOJĄ SIĘ I TROJĄ PISZĄC POD KILKOMA PSEUDONIMAMI JEDNOCZEŚNIE CHCĄC WYWOŁAĆ WRAŻENIE, ŻE TAK JAK ONI MYŚLI WIĘKSZOŚĆ ŁOMŻYNIAKÓW .

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-09-14 18:05:51

    KAŻDY ZDROWO MYŚLĄCY INTERNAUTA ZDAJE SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, ŻE 90% KOMENTARZY PRO CHRZANIONYCH PISZE RAPTEM DWÓCH/TRZECH KREWNYCH I ZNAJOMYCH KRÓLIKA W OBAWIE O UTRATĘ DOSTĘPU DO KORYTA, DWOJĄ SIĘ I TROJĄ PISZĄC POD KILKOMA PSEUDONIMAMI JEDNOCZEŚNIE CHCĄC WYWOŁAĆ WRAŻENIE, ŻE TAK JAK ONI MYŚLI WIĘKSZOŚĆ ŁOMŻYNIAKÓW .

  • indi - niezalogowany 2018-09-14 18:05:50

    Ja nie rozumiem niektórych, którzy tylko narzekają, obgadują, wymyślają, kłamią i nic nie robią dla społeczeństwa i miasta. Jest to dla mnie niezrozumiałe. Masakra jakaś. Szacunek tylko dla tych, którzy postępują zupełnie inaczej. Przykładem jest choćby Prezydent Chrzanowski. który zrobił wiele dla naszego miasta a niektórzy próbują się podpinać pod jego zasługi choćby pomysł z remontem hali targowej, modernizacją ulic, programami społecznymi etc.. Takich ludzi szanuję i na takich będę głosował. Serdecznie pozdrawiam.

  • miroslav - niezalogowany 2018-09-14 18:04:48

    Chrzanowski moja babcia dla ciebie zdradzi swój pis

  • edward - niezalogowany 2018-09-14 18:03:54

    Chrzanowski ulice Piaski i Podleśna murem za tobą

  • lewybut - niezalogowany 2018-09-14 18:03:06

    Muzyk będąc jeszcze wiceprezydentem miała bardzo dużo negatywnych opinii za to w jaki sposób traktuje swoich interesantów. Moim zdaniem ta baba nie ma żadnych szans

  • Ziutek - niezalogowany 2018-09-14 18:02:49

    polacam chrzanowskiemu tryb wyborczy niech kandydatka z torunia przeprasza!!!jak mozna mowic ze przygotowalam arkusze a teraz zostaly okrojone zajecia dla dzieci!!!!! zapomniala ze od 25 maja sie duzo zmienila i prezydent aneksowal arkusze!!)!)!!i zajecia sa!!moze wypadaloby przepeosic???a nie podawac nieprawdziwe informacje

  • jadwiga - niezalogowany 2018-09-14 18:02:34

    powiedzcie mi, czy Muzyk ma jakiś program??? nie przypominam sobie żeby o nim wspomniała. Ona całą kampanię buduje na kłamstwie i atakowaniu prezydenta...

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-09-14 18:02:33

    KAŻDY ZDROWO MYŚLĄCY INTERNAUTA ZDAJE SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, ŻE 90% KOMENTARZY PRO CHRZANIONYCH PISZE RAPTEM DWÓCH/TRZECH KREWNYCH I ZNAJOMYCH KRÓLIKA W OBAWIE O UTRATĘ DOSTĘPU DO KORYTA, DWOJĄ SIĘ I TROJĄ PISZĄC POD KILKOMA PSEUDONIMAMI JEDNOCZEŚNIE CHCĄC WYWOŁAĆ WRAŻENIE, ŻE TAK JAK ONI MYŚLI WIĘKSZOŚĆ ŁOMŻYNIAKÓW .

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-09-14 18:02:32

    KAŻDY ZDROWO MYŚLĄCY INTERNAUTA ZDAJE SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, ŻE 90% KOMENTARZY PRO CHRZANIONYCH PISZE RAPTEM DWÓCH/TRZECH KREWNYCH I ZNAJOMYCH KRÓLIKA W OBAWIE O UTRATĘ DOSTĘPU DO KORYTA, DWOJĄ SIĘ I TROJĄ PISZĄC POD KILKOMA PSEUDONIMAMI JEDNOCZEŚNIE CHCĄC WYWOŁAĆ WRAŻENIE, ŻE TAK JAK ONI MYŚLI WIĘKSZOŚĆ ŁOMŻYNIAKÓW .

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-09-14 18:02:32

    KAŻDY ZDROWO MYŚLĄCY INTERNAUTA ZDAJE SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, ŻE 90% KOMENTARZY PRO CHRZANIONYCH PISZE RAPTEM DWÓCH/TRZECH KREWNYCH I ZNAJOMYCH KRÓLIKA W OBAWIE O UTRATĘ DOSTĘPU DO KORYTA, DWOJĄ SIĘ I TROJĄ PISZĄC POD KILKOMA PSEUDONIMAMI JEDNOCZEŚNIE CHCĄC WYWOŁAĆ WRAŻENIE, ŻE TAK JAK ONI MYŚLI WIĘKSZOŚĆ ŁOMŻYNIAKÓW .

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-09-14 18:02:32

    KAŻDY ZDROWO MYŚLĄCY INTERNAUTA ZDAJE SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, ŻE 90% KOMENTARZY PRO CHRZANIONYCH PISZE RAPTEM DWÓCH/TRZECH KREWNYCH I ZNAJOMYCH KRÓLIKA W OBAWIE O UTRATĘ DOSTĘPU DO KORYTA, DWOJĄ SIĘ I TROJĄ PISZĄC POD KILKOMA PSEUDONIMAMI JEDNOCZEŚNIE CHCĄC WYWOŁAĆ WRAŻENIE, ŻE TAK JAK ONI MYŚLI WIĘKSZOŚĆ ŁOMŻYNIAKÓW .

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-09-14 18:02:32

    KAŻDY ZDROWO MYŚLĄCY INTERNAUTA ZDAJE SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, ŻE 90% KOMENTARZY PRO CHRZANIONYCH PISZE RAPTEM DWÓCH/TRZECH KREWNYCH I ZNAJOMYCH KRÓLIKA W OBAWIE O UTRATĘ DOSTĘPU DO KORYTA, DWOJĄ SIĘ I TROJĄ PISZĄC POD KILKOMA PSEUDONIMAMI JEDNOCZEŚNIE CHCĄC WYWOŁAĆ WRAŻENIE, ŻE TAK JAK ONI MYŚLI WIĘKSZOŚĆ ŁOMŻYNIAKÓW .

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-09-14 18:02:31

    KAŻDY ZDROWO MYŚLĄCY INTERNAUTA ZDAJE SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, ŻE 90% KOMENTARZY PRO CHRZANIONYCH PISZE RAPTEM DWÓCH/TRZECH KREWNYCH I ZNAJOMYCH KRÓLIKA W OBAWIE O UTRATĘ DOSTĘPU DO KORYTA, DWOJĄ SIĘ I TROJĄ PISZĄC POD KILKOMA PSEUDONIMAMI JEDNOCZEŚNIE CHCĄC WYWOŁAĆ WRAŻENIE, ŻE TAK JAK ONI MYŚLI WIĘKSZOŚĆ ŁOMŻYNIAKÓW .

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-09-14 18:01:39

    KAŻDY ZDROWO MYŚLĄCY INTERNAUTA ZDAJE SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, ŻE 90% KOMENTARZY PRO CHRZANIONYCH PISZE RAPTEM DWÓCH/TRZECH KREWNYCH I ZNAJOMYCH KRÓLIKA W OBAWIE O UTRATĘ DOSTĘPU DO KORYTA, DWOJĄ SIĘ I TROJĄ PISZĄC POD KILKOMA PSEUDONIMAMI JEDNOCZEŚNIE CHCĄC WYWOŁAĆ WRAŻENIE, ŻE TAK JAK ONI MYŚLI WIĘKSZOŚĆ ŁOMŻYNIAKÓW .

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-09-14 18:01:39

    KAŻDY ZDROWO MYŚLĄCY INTERNAUTA ZDAJE SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, ŻE 90% KOMENTARZY PRO CHRZANIONYCH PISZE RAPTEM DWÓCH/TRZECH KREWNYCH I ZNAJOMYCH KRÓLIKA W OBAWIE O UTRATĘ DOSTĘPU DO KORYTA, DWOJĄ SIĘ I TROJĄ PISZĄC POD KILKOMA PSEUDONIMAMI JEDNOCZEŚNIE CHCĄC WYWOŁAĆ WRAŻENIE, ŻE TAK JAK ONI MYŚLI WIĘKSZOŚĆ ŁOMŻYNIAKÓW .

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-09-14 18:01:39

    KAŻDY ZDROWO MYŚLĄCY INTERNAUTA ZDAJE SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, ŻE 90% KOMENTARZY PRO CHRZANIONYCH PISZE RAPTEM DWÓCH/TRZECH KREWNYCH I ZNAJOMYCH KRÓLIKA W OBAWIE O UTRATĘ DOSTĘPU DO KORYTA, DWOJĄ SIĘ I TROJĄ PISZĄC POD KILKOMA PSEUDONIMAMI JEDNOCZEŚNIE CHCĄC WYWOŁAĆ WRAŻENIE, ŻE TAK JAK ONI MYŚLI WIĘKSZOŚĆ ŁOMŻYNIAKÓW .

  • Łomżanin - niezalogowany 2018-09-14 18:01:15

    Na szczęście tutaj dzięki nagraniu, można poznać całość materialu. Za to na konkurencyjnym portalu takie zagrywki: niepełne zdania i specjalnie dobrane fragmenty wypowiedzi wyrwane z kontekstu, ośmieszające komentarze i HEJTERSKIE FORUM, gdzie wyzywają się od "pisomatołów" i "kłótliwych szmat" (cytat) :-( Panie Chrzanowski, duży plus za asertywność...

  • koter - niezalogowany 2018-09-14 18:00:43

    Chrzanowski bezapelacyjnie znokautował Muzyk. I to pokazuje, że szyld partyjny to jeszcze nie wszystko, liczy się jeszcze jakim się jest człowiekiem. Chrzanowski jest dobrym człowiekiem, który potrafi z każdym porozmawiać, wysłuchać i jeżeli jest tylko możliwość to pomóc. Natomiast Muzyk pokazała, że dla niej liczy się tylko kariera i jej własny interes. Bo niby czy każdy normalny człowiek zdradziłby wbijając nóż w plecy osobę, która wyciągnęła pomocną dłoń, dzięki której mogła pracować jako zastępca prezydenta. Po trupach do celu to jest powiedzenie , które najbardziej może oddawać osobę Pani Muzyk, tylko trzeba jeszcze dodać prywatnego celu, bo jak dba o dobro ogółu pokazała umarzając blisko 600 tysięcy złotych dla Edukatora, tego samego stowarzyszenia, który sądził się z miastem o swoje należności.

  • związkowiec - niezalogowany 2018-09-14 17:58:56

    Kolejna ściema to niby poparcie solidarności. W moim zakładzie solidarność nie popiera Muzyk.

  • prawda - niezalogowany 2018-09-14 17:57:35

    pytanie dzięki komu Muzyk została kandydatką. Odpowiedź wkrótce

  • giani - niezalogowany 2018-09-14 17:57:29

    Mariusz dobrze, że zareagowales, na te pomówienia Muzykowej. Wracaj do Śniadowa Agnieszka.

  • prawda - niezalogowany 2018-09-14 17:56:24

    - Decyzja o poparciu tej osoby zapadła w Warszawie i nie mieli na nią wpływu ani łomżyńscy, ani podlascy działacze partii – komentuje wieloletni członek PiS.

  • fertych - niezalogowany 2018-09-14 17:55:25

    Ona nie wygra! Nigdy w życiu. Ktoś taki nie zasługuje na bycie prezydentem. No way

  • typowa blond fryzura - niezalogowany 2018-09-14 17:53:48

    Po trupach do celu jak to się mówi. kariera najważniejsza co? Reszta się nie liczy. Życie potrafi być sprawiedliwe. Życzę sromotnej klęski w wyborach

  • prawicowy - niezalogowany 2018-09-14 17:52:56

    szok normalnie. brak mi słów, jak kogoś takiego można było wystawić, ale jak ktoś liczy na porażkę to wybór idealny :)

  • giani - niezalogowany 2018-09-14 17:52:51

    Kompromitacja Agnieszki Muzyk, kandydatki PiS

  • Michał z Południa - niezalogowany 2018-09-14 17:52:16

    Wstyd, że tacy ludzie jak Agnieszka Muzyk, kandyduja ma prezydenta.

  • darekk - niezalogowany 2018-09-14 17:52:03

    widzę że Muzyk zaczyna kampanię od kłamstw....

  • viper - niezalogowany 2018-09-14 17:51:51

    Chrzanowski wygra zobaczycie. A muzyk dostanie to na co zasłużyła swoim postępowaniem

  • Tomek ŁOMŻYCA - niezalogowany 2018-09-14 17:51:29

    Brawo Mariusz! Muzykalna klamala i wprowadziła mieszkańców w błąd. Wstyd, a taka kościelna.

  • lewybut - niezalogowany 2018-09-14 17:51:05

    Mego głosu ta kandydatka nigdy nie dostanie! To jakaś kpina ta kandydatura

  • lewybut - niezalogowany 2018-09-14 17:50:24

    Jak ma wyglądać ten kraj skoro promuje się zdrajców i dwulicowe osoby!!!!!! Wstyd mi za partię którą zawsze popierałem...

  • gortes - niezalogowany 2018-09-14 17:49:44

    Muzyk jest mało merytoryczna i Chrzanowski tym krótkim briefingiem to udowodnił.

  • ryszard z osiedla - niezalogowany 2018-09-14 17:48:39

    Chrzanowski obnażył nieprawdziwe słowa tytanicznej Agnieszki. Brawo prezydencie. Jest Pan przyzwoitym człowiekiem z twardym kręgosłupem moralnym. Takich ludzi należy popierać

  • Alex. - niezalogowany 2018-09-14 17:47:44

    DLACZEGO MARIUSZEK TAK SZYBKO UCIEKŁ Z TEJ NIBY KONFERENCJI PRASOWEJ I NIE POZWOLIŁ DZIENNIKARZOM ZADAWAĆ PYTAŃ ?

  • igorf - niezalogowany 2018-09-14 17:47:23

    Muzyk. Mieszkańcy ciebie nie chcą. Taka jest prawda

  • hołek - niezalogowany 2018-09-14 17:46:31

    Niestety pierwszy raz nie będę głosował na kandydata z pis. Głosowałem na Kołakowskiego, głosowałem na Chrzanowskiego ale na Muzyk na pewno nie zagłosuję. Jak można tak się zachowywać. Wstyd Pani Agnieszko Obecny prezydent startuje z własnego komitetu i na Niego oddam swój głos.

  • NIE DLA CHRZANOWSKIEGO - niezalogowany 2018-09-14 17:45:22

    W kwietniu na biletowaną galę MMA chrzanowski dał 28 tysięcy złotych dofinansowania, bilety organizatorzy sprzedawali i po 200zł , a teraz tylko 15 tysi i ... zobaczymy ile wsadziły tam teraz w reklamy miejskie spółki ( z polecenia Mariusza ) , to też jest kasa miasta !!!!!

  • merty - niezalogowany 2018-09-14 17:44:50

    Czyli wychodzi na to że Muzyk skłamała.kłamstwo ma krótkie nogi