:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Cisza wyborcza. Co to oznacza?

Portal mylomza.pl 24/05/2019 22:59

Cisza wyborcza rozpoczyna się na 24 godziny przed dniem głosowania, czyli o północy z piątku na sobotę (24/25.05) i potrwa do zamknięcia ostatniego lokalu wyborczego w niedzielę (26.05). W trakcie trwania ciszy wyborczej nie można prowadzić agitacji wyborczej, zwoływać zgromadzeń, organizować manifestacji, czy rozpowszechniać materiałów wyborczych. Za złamanie zakazów grożą wysokie kary.

Państwowa Komisja Wyborcza przygotowała  spot informujący o tym, czym jest cisza wyborcza i czego nie wolno robić podczas jej trwania.

lomza

Cisza wyborcza. Co to oznacza? komentarze opinie

 • podatny - niezalogowany 2019-05-25 00:10:53

  niedzielny list episkopatu w sprawie pedofilii odczytywany we wszystkich kościołach nie będzie miał wpływu na głosujących?

 • niepodatny - niezalogowany 2019-05-25 02:32:38

  Nie powinno to mieć żadnego wpływu na wynik wyborów. Te rzeczy to mały procent zdarzeń i każdy myślący to wie. Prawdziwa wiara jest ponad to wszystko. Najbardziej chore ze wszystkiego to akceptacja związków partnerskich. Zwierzęce instynkty powinny być tłumione w zarodku.

 • człowiek - niezalogowany 2019-05-25 06:36:58

  Jesteś właśnie podatny na naiwność wiary, bo ta prawdziwa skierowana jest ku bogu i nie polega na wielbieniu księży. W aferze pedofilskiej nie chodzi o procent zdarzeń, tylko o ujawnioną obłudę, zakłamanie, fałszerstwo religii... gdzie nie tylko bezkarnie można było uprawiać ten proceder, ale robić kariery po kardynała, budować monumentalne świątynie i trafiać na eksponowane pomniki. Natomiast wielu księży wyłamie się i listu jutro nie odczyta. No i nie wpieprzaj się w cudze życie, twoja akceptacja nie powinna mieć żadnego znaczenia dla innych. Nie próbuj urządzać cudzego życia na swoją modłę.

 • rozsądny - niezalogowany 2019-05-25 07:45:21

  niepodatny, a czy ty znasz przysłowie o tym, że nawet łyżka dziegciu zepsuje całą beczkę miodu?, zatem to bardzo dobrze, że taki list zostanie odczytany w dniu wyborów

 • Mark - niezalogowany 2019-05-25 08:11:41

  Pedofilię należy tępić w zarodku i to tak żeby do końca życia odechciało im się eksperymentów na nieletnich. Nieważne czy to zwykły człowiek czy duchowny za takie czyny tylko długie lata więzienia.
  Również związki partnerskie muszą być wycinane z korzeniami. Jeżeli jesteś pokrzywdzony przez los musisz z tym żyć ale nie manifestuj tego na cały świat.
  Zwierzęce instynkty i zachowania nie mogą deprawować innych. Człowiek to nie zwierze i powinien kierować się rozumem a nie popędem zwierzęcym. Zrozumiano wyrzutki społeczne?

 • Mark - niezalogowany 2019-05-25 08:26:37

  W średniowieczu nie takie rzeczy duchowni robili w imię Boga. Wiara w Boga przetrwała i przetrwa wszystko. Człowiek jest nie tylko ułomny ale i często obłudny dla którego priorytetem są pieniądze i pozycja społeczna. Jakże łatwo jest ulec pokusie a jakże trudno zachować twarz.

 • racja - niezalogowany 2019-05-25 08:38:40

  Mark
  właśnie pokazałeś, że straciłeś już dawno ludzką twarz przybierając taką bolszewicką - kato-bolszewicką, nikt nie zabrania ci żadnej wiary, tylko nie wolno ci jej narzucać innym, protest p/ko kościołowi przeżartemu zepsuciem etyczno-moralnym również w kwestii pazerności, umiłowaniu luksusu, przepychu i bogactwa, nie jest atakiem na niczyje, osobiste przekonania religijne, gdyby nie było średniowiecznego celibatu i normalnie traktowane związki partnerskie, dziś nie byłoby też problemu pedofilii w kościele

 • Mark - niezalogowany 2019-05-25 09:10:00

  Wiary nikt nikomu nie narzuca. Każda wiara jest dobra byle nie szkodziła innym.
  Najbardziej szkodzi odmienność która jest niszcząca.
  Związek partnerski to zgnilizna którą należy wycinać w zarodku bo psuje całe społeczeństwo. Jeden pedał i drugi pedał to wykluje się trzeci pedał. Czy to ma być normalne? Jesteś upośledzony to zamknij mordę niedorozwoju bo znaczysz tyle co pies w schronisku.

 • racja - niezalogowany 2019-05-25 09:22:10

  Mark
  ...to dzięki takim naiwnym w wierze jak ty kościół mógł skutecznie ukrywać pedofilski proceder, zatem odwal się od cudzego życia osobistego, a skup się na swoim, które jak wykazał ten skandal, jest pełne obłudy i zakłamania oraz trwania w ciemnogrodzie średniowiecznych, antyhumanitarnych, zasad...

 • Mark - niezalogowany 2019-05-25 10:56:19

  Kościół nie jest cały przesiąknięty zepsuciem tylko poszczególne jednostki. Nagonka na duchownych nic nie zmieni. Obłuda i zakłamanie jest w każdym środowisku. Ważne jest zachowanie własnych przekonań mimo wszystko. Jeżeli ktoś jest psem w ludzkiej skórze to i ja mam być taki sam, ku własnej wygodzie?
  Nigdy!!!
  Ja nikogo nie namawiam do wiary w Boga, więc i odmieńcy niech nie próbują wpływać na innych. Pedał jest tylko pedałem pokrzywdzony przez los. Współczuć ale nie potępiać takich w końcu to nie ich wina. Ważne byle milczeli i nie zarażali innych.

 • antykler - niezalogowany 2019-05-25 11:34:08

  Mark
  im więcej będzie takich ciemnogrodzian jak ty, tym więcej kościół będzie miał problemów i w końcu pierdyknie, twoja naiwnośc POlega na tym, że nie czcisz boga, nie kierujesz się w wierze Ewangeliami tylko księży, a w kościele jest wszelkie zło tylko boga tam brak, nie wszystko bowiem złoto co się świeci, a kościół razi blaskiem bogactwa, blichtru, POwierzchownego przepychu..., dopiero teraz papież Franciszek nieśmiało próbuje boga na Powrót zaprosić, jednak musi najpierw przepędzić nagromadzone przez wieki zło i ma z tym spore problemy..., przez takich troglodytów właśnie jak ty...

 • Mark - niezalogowany 2019-05-25 11:52:29

  Chory jesteś człowieku i jest to choroba nieuleczalna. Współczuję ci!

 • homo homini - niezalogowany 2019-05-25 13:34:48

  chorobą jest pogarda do ludzi ze względu na ich odmienne cechy biologiczne, to zwyrodnialstwo typowe dla faszyzmu i bolszewizmu

 • plakaciarz - niezalogowany 2019-05-25 14:41:37

  cisza wyborcza oznacza, że w kościołach można czytać listy naPiSane świętą ręką biskupów, których wysłuchanie może osłabić wolę głosowania na wskazanych przez księży...

 • Mark - niezalogowany 2019-05-25 14:58:45

  To chyba zwierzęce cechy biologiczne:)
  Króliki z tego samego miotu pieprzą się na potęgę bez żadnych hamulców. Człowiek to istota rozumna i w większości przypadków potrafi zapanować nad swym popędem. Natomiast kontakty osobników tej samej płci to wybryk natury - obrzydliwy i daleki od normalności. Takich dziwolągow w sumie nie ma dużo i lepiej dla nich i dla innych aby pozostali w ukryciu. Na samą myśl żygac się chce.

 • anty obłudnik - niezalogowany 2019-05-25 15:59:50

  Zatem szanując księży musisz szanować i homosi, bo sutanna i święty Kościół jest najlepszym schronieniem dla nich, wszak wśród nich jest chyba największy odsetek ludzi tej orientacji. Gdybyś Marek nie był tępym ciemniakiem wiedziałbyś, że w świecie zwierząt także występują zachowania homoseksualne i nie stanowią żadnej anomalii.

 • gość 2019-05-26 11:20:26

  Ja tam pierdole, nie głosuję. Wszyscy kandydaci mają parszywe i łase na kasę mordy.

 • Gość - niezalogowany 2019-05-26 14:07:03

  Z ust mi to wpizdu wyjąles.

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Działki osiedle Wschód Łomża

Sprzedam działki w Łomży na osiedlu Wschód o powierzchni 1330 m2 i 1311 m2 . Działki przeznaczone są na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną -..


Do biura handlowego w Łomży:

Wraz z rozwojem naszego biura handlowego w Łomży poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży. Mamy dwa wolne etaty które..


Praca w Hiszpanii dla

Praca dla osób z doświadczeniem przy oddzielaniu mięsa od kości w Binefar min. 3,5 roku doświadczenia Oferujemy: pracę stałą lub sezonową,..


Poszukiwana opiekunka do 2,5

Poszukuję osoby do opieki nad dzieckiem przedszkolnym gdy zachoruje. Praca od września do maja od poniedziałku do piątku w godzinach 7:15 - 15:40...


Praca! Kierownik produkcji

W związku z wprowadzeniem nowego produktu do produkcji, poszukujemy pracownika na stanowisko: Kierownik Produkcji Miejsce pracy: Stare Kupiski..


Sprzedam/wynajmę lokal

Sprzedam lub wynajmę lokal o powierzchni 35 m2 przy ul. Małachowskiego 2A/1A. Lokal idealny na sklep lub małą produkcję. W lokalu przyłącze..


Ocieplanie poddaszy pianą pur

Docieplamy natryskowo pianą otwarto i zamknięto komórkową: poddasza,magazyny, hale,garaże,fundamenty itp. Główne zalety piany to:brak mostków..


Majsterkowicz - złota rączka.

Nasza firma działa od 15 lat. Wykonujemy proste naprawy i renowacje starych przedmiotów. Jeżeli jesteś pracowitą osobą która szybko się uczy i nie..


DAM PRACĘ

ZATRUDNIĘ OSOBĘ Z DOŚWIADCZENIEM DO KWIACIARNI


Zatrudnie Kierowcę

Zatrudnię kierowcę C+E w transporcie Krajowym i Miedzynarodowym. Podstawa + kilometry


SPECJALISTA ds.

SPECJALISTA ds. technicznych/zarządzania nieruchomościami: Twoim zakresem obowiązków będzie, m.in.: • sprawowanie kontroli i koordynowanie..


Skoda oktawia

Sprzedam Skode octavie 1.9 tdi 2000r. Kolor czarna perła Stan dobry po wymianie rozrzadu i wiele inych czesci wazne oplaty więcej informacji pod..


uzywany piec co

piec co uzywany 608840772


Apple Iphone XS MAX Whatsapp:

For sale in wholesale Bitmain bitcoin Antminer S9 X3 A9 D3 L3+/ S15 /S17 PRO/ S9J/ T15 T17Z9 AND Graphics cards for gaming such as RTX..


Umarzamy długi! Oddłużamy

Umarzamy długi! Oddłużamy! Z długów bankowych, urzędowych, faktur, opłat. Zatrzymujemy komornika oraz licytacje, ratujemy przed windykacją. Zadzwoń..


Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez mylomza.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

GLOBALISTA.EU Marek Norowski z siedzibą w Łomża 18-400, Cisowa 14

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"