:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Cisza wyborcza. Co to oznacza?

Portal mylomza.pl 24/05/2019 22:59

Cisza wyborcza rozpoczyna się na 24 godziny przed dniem głosowania, czyli o północy z piątku na sobotę (24/25.05) i potrwa do zamknięcia ostatniego lokalu wyborczego w niedzielę (26.05). W trakcie trwania ciszy wyborczej nie można prowadzić agitacji wyborczej, zwoływać zgromadzeń, organizować manifestacji, czy rozpowszechniać materiałów wyborczych. Za złamanie zakazów grożą wysokie kary.

Państwowa Komisja Wyborcza przygotowała  spot informujący o tym, czym jest cisza wyborcza i czego nie wolno robić podczas jej trwania.

lomza

Cisza wyborcza. Co to oznacza? komentarze opinie

 • podatny - niezalogowany 2019-05-25 00:10:53

  niedzielny list episkopatu w sprawie pedofilii odczytywany we wszystkich kościołach nie będzie miał wpływu na głosujących?

 • niepodatny - niezalogowany 2019-05-25 02:32:38

  Nie powinno to mieć żadnego wpływu na wynik wyborów. Te rzeczy to mały procent zdarzeń i każdy myślący to wie. Prawdziwa wiara jest ponad to wszystko. Najbardziej chore ze wszystkiego to akceptacja związków partnerskich. Zwierzęce instynkty powinny być tłumione w zarodku.

 • człowiek - niezalogowany 2019-05-25 06:36:58

  Jesteś właśnie podatny na naiwność wiary, bo ta prawdziwa skierowana jest ku bogu i nie polega na wielbieniu księży. W aferze pedofilskiej nie chodzi o procent zdarzeń, tylko o ujawnioną obłudę, zakłamanie, fałszerstwo religii... gdzie nie tylko bezkarnie można było uprawiać ten proceder, ale robić kariery po kardynała, budować monumentalne świątynie i trafiać na eksponowane pomniki. Natomiast wielu księży wyłamie się i listu jutro nie odczyta. No i nie wpieprzaj się w cudze życie, twoja akceptacja nie powinna mieć żadnego znaczenia dla innych. Nie próbuj urządzać cudzego życia na swoją modłę.

 • rozsądny - niezalogowany 2019-05-25 07:45:21

  niepodatny, a czy ty znasz przysłowie o tym, że nawet łyżka dziegciu zepsuje całą beczkę miodu?, zatem to bardzo dobrze, że taki list zostanie odczytany w dniu wyborów

 • Mark - niezalogowany 2019-05-25 08:11:41

  Pedofilię należy tępić w zarodku i to tak żeby do końca życia odechciało im się eksperymentów na nieletnich. Nieważne czy to zwykły człowiek czy duchowny za takie czyny tylko długie lata więzienia. Również związki partnerskie muszą być wycinane z korzeniami. Jeżeli jesteś pokrzywdzony przez los musisz z tym żyć ale nie manifestuj tego na cały świat. Zwierzęce instynkty i zachowania nie mogą deprawować innych. Człowiek to nie zwierze i powinien kierować się rozumem a nie popędem zwierzęcym. Zrozumiano wyrzutki społeczne?

 • Mark - niezalogowany 2019-05-25 08:26:37

  W średniowieczu nie takie rzeczy duchowni robili w imię Boga. Wiara w Boga przetrwała i przetrwa wszystko. Człowiek jest nie tylko ułomny ale i często obłudny dla którego priorytetem są pieniądze i pozycja społeczna. Jakże łatwo jest ulec pokusie a jakże trudno zachować twarz.

 • racja - niezalogowany 2019-05-25 08:38:40

  Mark właśnie pokazałeś, że straciłeś już dawno ludzką twarz przybierając taką bolszewicką - kato-bolszewicką, nikt nie zabrania ci żadnej wiary, tylko nie wolno ci jej narzucać innym, protest p/ko kościołowi przeżartemu zepsuciem etyczno-moralnym również w kwestii pazerności, umiłowaniu luksusu, przepychu i bogactwa, nie jest atakiem na niczyje, osobiste przekonania religijne, gdyby nie było średniowiecznego celibatu i normalnie traktowane związki partnerskie, dziś nie byłoby też problemu pedofilii w kościele

 • Mark - niezalogowany 2019-05-25 09:10:00

  Wiary nikt nikomu nie narzuca. Każda wiara jest dobra byle nie szkodziła innym. Najbardziej szkodzi odmienność która jest niszcząca. Związek partnerski to zgnilizna którą należy wycinać w zarodku bo psuje całe społeczeństwo. Jeden pedał i drugi pedał to wykluje się trzeci pedał. Czy to ma być normalne? Jesteś upośledzony to zamknij mordę niedorozwoju bo znaczysz tyle co pies w schronisku.

 • racja - niezalogowany 2019-05-25 09:22:10

  Mark ...to dzięki takim naiwnym w wierze jak ty kościół mógł skutecznie ukrywać pedofilski proceder, zatem odwal się od cudzego życia osobistego, a skup się na swoim, które jak wykazał ten skandal, jest pełne obłudy i zakłamania oraz trwania w ciemnogrodzie średniowiecznych, antyhumanitarnych, zasad...

 • Mark - niezalogowany 2019-05-25 10:56:19

  Kościół nie jest cały przesiąknięty zepsuciem tylko poszczególne jednostki. Nagonka na duchownych nic nie zmieni. Obłuda i zakłamanie jest w każdym środowisku. Ważne jest zachowanie własnych przekonań mimo wszystko. Jeżeli ktoś jest psem w ludzkiej skórze to i ja mam być taki sam, ku własnej wygodzie? Nigdy!!! Ja nikogo nie namawiam do wiary w Boga, więc i odmieńcy niech nie próbują wpływać na innych. Pedał jest tylko pedałem pokrzywdzony przez los. Współczuć ale nie potępiać takich w końcu to nie ich wina. Ważne byle milczeli i nie zarażali innych.

 • antykler - niezalogowany 2019-05-25 11:34:08

  Mark im więcej będzie takich ciemnogrodzian jak ty, tym więcej kościół będzie miał problemów i w końcu pierdyknie, twoja naiwnośc POlega na tym, że nie czcisz boga, nie kierujesz się w wierze Ewangeliami tylko księży, a w kościele jest wszelkie zło tylko boga tam brak, nie wszystko bowiem złoto co się świeci, a kościół razi blaskiem bogactwa, blichtru, POwierzchownego przepychu..., dopiero teraz papież Franciszek nieśmiało próbuje boga na Powrót zaprosić, jednak musi najpierw przepędzić nagromadzone przez wieki zło i ma z tym spore problemy..., przez takich troglodytów właśnie jak ty...

 • Mark - niezalogowany 2019-05-25 11:52:29

  Chory jesteś człowieku i jest to choroba nieuleczalna. Współczuję ci!

 • homo homini - niezalogowany 2019-05-25 13:34:48

  chorobą jest pogarda do ludzi ze względu na ich odmienne cechy biologiczne, to zwyrodnialstwo typowe dla faszyzmu i bolszewizmu

 • plakaciarz - niezalogowany 2019-05-25 14:41:37

  cisza wyborcza oznacza, że w kościołach można czytać listy naPiSane świętą ręką biskupów, których wysłuchanie może osłabić wolę głosowania na wskazanych przez księży...

 • Mark - niezalogowany 2019-05-25 14:58:45

  To chyba zwierzęce cechy biologiczne:) Króliki z tego samego miotu pieprzą się na potęgę bez żadnych hamulców. Człowiek to istota rozumna i w większości przypadków potrafi zapanować nad swym popędem. Natomiast kontakty osobników tej samej płci to wybryk natury - obrzydliwy i daleki od normalności. Takich dziwolągow w sumie nie ma dużo i lepiej dla nich i dla innych aby pozostali w ukryciu. Na samą myśl żygac się chce.

 • anty obłudnik - niezalogowany 2019-05-25 15:59:50

  Zatem szanując księży musisz szanować i homosi, bo sutanna i święty Kościół jest najlepszym schronieniem dla nich, wszak wśród nich jest chyba największy odsetek ludzi tej orientacji. Gdybyś Marek nie był tępym ciemniakiem wiedziałbyś, że w świecie zwierząt także występują zachowania homoseksualne i nie stanowią żadnej anomalii.

 • gość 2019-05-26 11:20:26

  Ja tam pierdole, nie głosuję. Wszyscy kandydaci mają parszywe i łase na kasę mordy.

 • Gość - niezalogowany 2019-05-26 14:07:03

  Z ust mi to wpizdu wyjąles.

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Sprzedam mieszkanie

Sprzedam mieszkanie 61,7m2 po remoncie, na osiedlu „Południe” przy ulicy Staffa z dużym balkonem. Duża piwnica. Przed blokiem znajduje się duża..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam Continental 4 sztuki

Sprzedam opony Continental 4 sztuki 195 65 r15 letnie stan bieznika db.


Zobacz ogłoszenie

Nowe mieszkanie w Centrum

Nowe mieszkanie, urządzone, przestronne, niezamieszkane. Trzy oddzielne pokoje. Bezpośrednio po remoncie - wysokiej klasy materiały wykończeniowe...


Zobacz ogłoszenie

CHCESZ SPRZEDAC AUTO DZWOŃ MY

Skup aut od 500 do 15.000zl przeprowadzamy w sposób profesjonalny i bezpieczny. Finalizując transakcję odkupu samochodu jako priorytet stawiamy..


Zobacz ogłoszenie

Kierowca kat. C

Zatrudnię kierowcę kat. C w ruchu krajowym. Możliwe dwa rodzaje czasowe pracy: wyjazdy tygodniowe lub codzienne powroty. Po więcej informacji..


Zobacz ogłoszenie

Konsultant/ Doradca klienta

Salon Premium NC+ zatrudni osobę na stanowisku Konsultant/ Doradca klienta. Mile widziane doświadczenie. CV prosimy wysyłać na adres email.


Zobacz ogłoszenie

Zatrudnimy osoby na stanowisko

W związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudnimy osobę na stanowisko biurowe ds. obsługi klienta detalicznego oraz hurtowego. Praca polega na..


Zobacz ogłoszenie

Doradca Klienta

Firma Edukacyjna poszukuje osobę na staż z możliwością stałego zatrudnienia na stanowisko Doradcy Klienta. Wymagania: - komunikatywność, -..


Zobacz ogłoszenie

DO WYNAJĘCIA 4

DO WYNAJĘCIA 4 "FOTELE" FRYZJERSKIE". NOWOCZESNY SALON OD 20 LAT W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI.


Zobacz ogłoszenie

Oferujemy państwu pęki balonowe,balony z helem , dekorowanie firm , sal weselnych , urodzin , chrzcin i innych jubileuszy , Posiadamy także napis..


Zobacz ogłoszenie

Ślusarz - Majsterkowicz -

Zatrudnimy tak zwaną złotą rączkę - majsterkowicza w wieku 30-45 lat do stałej pracy na pełny etat. Na start oferujemy 18zł na rękę. Wypłata co..


Zobacz ogłoszenie

Wynajmę lub sprzedam lokal

Wynajmę lub sprzedam lokal przy ul. Małachowskiego 2 (obecnie sklep motoryzacyjny MOTOZBYT) Lokal o powierzchni 34,5 m2, przed sklepem parking...


Zobacz ogłoszenie

AUDI A4 TURBO QUATRO

skóra, klimatyzacja, elektrycznie przesuwane fotele (podgrzewane), dodatkowe koła z alu felgami i oponami zimowymi. 2006, zarejestrowany w Polsce..


Zobacz ogłoszenie

Dom z piętrową oficyną w

Budynek zewnętrzny w zabudowie szeregowej z przyległą jednopiętrowa oficyna. Dom z 1985 roku o powierzchni użytkowej ok. 145 m2 na działce o..


Zobacz ogłoszenie

Firma Roletix zatrudni osoby

W związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudnimy osoby na produkcję: rolet, żaluzji, moskitier, plis oraz innych osłon okiennych. Praca polega na..


Zobacz ogłoszenie

Kupię auta

Kupię auta osobowe,terenowe,dostawcze.Zarejestrowane w Polsce lub do rejestracji Zainteresowani jesteśmy kupnem każdego samochodu niezależnie od..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez mylomza.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

GLOBALISTA.EU Marek Norowski z siedzibą w Łomża 18-400, Cisowa 14

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"