:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Cristiano Ronaldo został ambasadorem krwiodawstwa w Białymstoku

Region, Cristiano Ronaldo został ambasadorem krwiodawstwa Białymstoku - zdjęcie, fotografia
06/08/2018 11:31

Cristiano Ronaldo, były piłkarz Realu Madryt, a obecnie Juventusu Turyn i reprezentacji Portugalii został ambasadorem Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku

„Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Cristiano Ronaldo został ambasadorem RCKiK w Białymstoku w ramach kampanii Be The 1! Cristiano Ronaldo jest faktycznym dawcą krwi od 24 roku życia.

 

Ogromnie cieszymy się, że swoją osobą zechciał promować ideę honorowego krwiodawstwa. Znalezienie idealnie dobranej krwi dla wielu osób jej potrzebujących nie jest łatwe. Wykracza to daleko poza grupę krwi. Dlatego każda osoba, która oddaje krew jest unikatowa. Twoja krew może być jedyna w swoim rodzaju. Z 7 miliardów mieszkańców Ziemi, dawcami mogą być osoby, które chcą uratować życie drugiego człowieka.

 

Tak jak Cristiano Ronaldo, inspiruj i motywuj swoich znajomych do oddawania krwi i pomóż im zdać sobie sprawę jak ważny wpływ mogą mieć na życie innych ludzi. Dołącz do Cristano Ronaldo i RCKiK w Białymstoku. Oddaj krew już dziś i uratuj komuś życie. Be The 1” - Czytamy w komunikacie na stronie internetowej Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku.

 

Cristiano Ronaldo został ambasadorem krwiodawstwa w Białymstoku komentarze opinie

  • tylko J. - niezalogowany 2018-08-07 05:30:09

    Ma pewno Ronaldo stara się o grę w sławnym klubie Jagiellonia Białystok !

  • Seler - niezalogowany 2018-08-07 04:21:25

    A co mnie obchodzi jakiś Ronaldo? Ciepłą wodę odkręcić wreszcie!

  • Kasa - niezalogowany 2018-08-06 14:57:39

    CHRZANOWSKI RZĄDZIŁ RAZEM Z MUZYK.EFEKTY ICH PRACY MAMY W MIEŚCIE!

  • tgvb - niezalogowany 2018-08-06 12:25:14

    co za czub..chrzanowski to dobry prezydent i przestan trillu zasmiecac portalu

  • speech - niezalogowany 2018-08-06 12:06:54

    Muzyk popiera biskup i to dzięki niemu jest kandydatką pis. Nie chcę, żeby kościół rządził miastem.

  • speech - niezalogowany 2018-08-06 12:06:54

    Muzyk popiera biskup i to dzięki niemu jest kandydatką pis. Nie chcę, żeby kościół rządził miastem.

  • Czesław z OSMu - niezalogowany 2018-08-06 12:05:41

    Chrzanowski się nie nadaje na prezydenta ! Niech se esemesy wysyła ale prywatnie a nie do kolegów aby ich zatrudnić ŁOMZA MÓWI NIE CHRZANOWSKIEMU!

  • Czesław z OSMu - niezalogowany 2018-08-06 12:05:41

    Chrzanowski się nie nadaje na prezydenta ! Niech se esemesy wysyła ale prywatnie a nie do kolegów aby ich zatrudnić ŁOMZA MÓWI NIE CHRZANOWSKIEMU!

  • speech - niezalogowany 2018-08-06 11:59:25

    Muzyk popiera biskup i to dzięki niemu jest kandydatką pis. Nie chcę, żeby kościół rządził miastem.

  • speech - niezalogowany 2018-08-06 11:59:25

    Muzyk popiera biskup i to dzięki niemu jest kandydatką pis. Nie chcę, żeby kościół rządził miastem.

  • speech - niezalogowany 2018-08-06 11:59:25

    Muzyk popiera biskup i to dzięki niemu jest kandydatką pis. Nie chcę, żeby kościół rządził miastem.

  • speech - niezalogowany 2018-08-06 11:59:25

    Muzyk popiera biskup i to dzięki niemu jest kandydatką pis. Nie chcę, żeby kościół rządził miastem.

  • speech - niezalogowany 2018-08-06 11:59:25

    Muzyk popiera biskup i to dzięki niemu jest kandydatką pis. Nie chcę, żeby kościół rządził miastem.

  • speech - niezalogowany 2018-08-06 11:59:17

    Muzyk popiera biskup i to dzięki niemu jest kandydatką pis. Nie chcę, żeby kościół rządził miastem.

  • speech - niezalogowany 2018-08-06 11:59:17

    Muzyk popiera biskup i to dzięki niemu jest kandydatką pis. Nie chcę, żeby kościół rządził miastem.

  • jony b. - niezalogowany 2018-08-06 11:57:38

    Cztery lata rządów Chrzanowskiego ujawniły niekompetencję i brak umiejętności zarządzania 60-cio tysięcznym miastem.

  • jony b. - niezalogowany 2018-08-06 11:57:38

    Cztery lata rządów Chrzanowskiego ujawniły niekompetencję i brak umiejętności zarządzania 60-cio tysięcznym miastem.

  • jony b. - niezalogowany 2018-08-06 11:57:38

    Cztery lata rządów Chrzanowskiego ujawniły niekompetencję i brak umiejętności zarządzania 60-cio tysięcznym miastem.

  • jony b. - niezalogowany 2018-08-06 11:57:38

    Cztery lata rządów Chrzanowskiego ujawniły niekompetencję i brak umiejętności zarządzania 60-cio tysięcznym miastem.

  • jony b. - niezalogowany 2018-08-06 11:57:38

    Cztery lata rządów Chrzanowskiego ujawniły niekompetencję i brak umiejętności zarządzania 60-cio tysięcznym miastem.

  • jony b. - niezalogowany 2018-08-06 11:57:37

    Cztery lata rządów Chrzanowskiego ujawniły niekompetencję i brak umiejętności zarządzania 60-cio tysięcznym miastem.

  • jony b. - niezalogowany 2018-08-06 11:57:37

    Cztery lata rządów Chrzanowskiego ujawniły niekompetencję i brak umiejętności zarządzania 60-cio tysięcznym miastem.

  • jony b. - niezalogowany 2018-08-06 11:56:58

    Muzyk popiera biskup i to dzięki niemu jest kandydatką pis. Nie chcę, żeby kościół rządził miastem.

  • jony b. - niezalogowany 2018-08-06 11:56:58

    Muzyk popiera biskup i to dzięki niemu jest kandydatką pis. Nie chcę, żeby kościół rządził miastem.

  • jony b. - niezalogowany 2018-08-06 11:56:58

    Muzyk popiera biskup i to dzięki niemu jest kandydatką pis. Nie chcę, żeby kościół rządził miastem.

  • jony b. - niezalogowany 2018-08-06 11:56:58

    Muzyk popiera biskup i to dzięki niemu jest kandydatką pis. Nie chcę, żeby kościół rządził miastem.

  • jony b. - niezalogowany 2018-08-06 11:56:54

    Cztery lata rządów Chrzanowskiego ujawniły niekompetencję i brak umiejętności zarządzania 60-cio tysięcznym miastem.

  • jony b. - niezalogowany 2018-08-06 11:56:54

    Cztery lata rządów Chrzanowskiego ujawniły niekompetencję i brak umiejętności zarządzania 60-cio tysięcznym miastem.

  • jony b. - niezalogowany 2018-08-06 11:56:54

    Cztery lata rządów Chrzanowskiego ujawniły niekompetencję i brak umiejętności zarządzania 60-cio tysięcznym miastem.

  • jony b. - niezalogowany 2018-08-06 11:56:54

    Cztery lata rządów Chrzanowskiego ujawniły niekompetencję i brak umiejętności zarządzania 60-cio tysięcznym miastem.

  • jony b. - niezalogowany 2018-08-06 11:56:54

    Cztery lata rządów Chrzanowskiego ujawniły niekompetencję i brak umiejętności zarządzania 60-cio tysięcznym miastem.

  • jony b. - niezalogowany 2018-08-06 11:56:54

    Cztery lata rządów Chrzanowskiego ujawniły niekompetencję i brak umiejętności zarządzania 60-cio tysięcznym miastem.

  • tgvb - niezalogowany 2018-08-06 11:54:43

    Cztery lata rządów Chrzanowskiego ujawniły niekompetencję i brak umiejętności zarządzania 60-cio tysięcznym miastem.

  • tgvb - niezalogowany 2018-08-06 11:54:43

    Cztery lata rządów Chrzanowskiego ujawniły niekompetencję i brak umiejętności zarządzania 60-cio tysięcznym miastem.

  • tgvb - niezalogowany 2018-08-06 11:54:43

    Cztery lata rządów Chrzanowskiego ujawniły niekompetencję i brak umiejętności zarządzania 60-cio tysięcznym miastem.

  • tgvb - niezalogowany 2018-08-06 11:54:43

    Cztery lata rządów Chrzanowskiego ujawniły niekompetencję i brak umiejętności zarządzania 60-cio tysięcznym miastem.

  • tgvb - niezalogowany 2018-08-06 11:54:43

    Cztery lata rządów Chrzanowskiego ujawniły niekompetencję i brak umiejętności zarządzania 60-cio tysięcznym miastem.

  • tgvb - niezalogowany 2018-08-06 11:54:42

    Cztery lata rządów Chrzanowskiego ujawniły niekompetencję i brak umiejętności zarządzania 60-cio tysięcznym miastem.

  • jony b. - niezalogowany 2018-08-06 11:54:37

    Muzyk popiera biskup i to dzięki niemu jest kandydatką pis. Nie chcę, żeby kościół rządził miastem

  • jony b. - niezalogowany 2018-08-06 11:54:37

    Muzyk popiera biskup i to dzięki niemu jest kandydatką pis. Nie chcę, żeby kościół rządził miastem

  • jony b. - niezalogowany 2018-08-06 11:54:35

    Muzyk popiera biskup i to dzięki niemu jest kandydatką pis. Nie chcę, żeby kościół rządził miastem

  • jony b. - niezalogowany 2018-08-06 11:54:35

    Muzyk popiera biskup i to dzięki niemu jest kandydatką pis. Nie chcę, żeby kościół rządził miastem

  • jony b. - niezalogowany 2018-08-06 11:54:35

    Muzyk popiera biskup i to dzięki niemu jest kandydatką pis. Nie chcę, żeby kościół rządził miastem

  • jony b. - niezalogowany 2018-08-06 11:54:35

    Muzyk popiera biskup i to dzięki niemu jest kandydatką pis. Nie chcę, żeby kościół rządził miastem

  • jony b. - niezalogowany 2018-08-06 11:54:35

    Muzyk popiera biskup i to dzięki niemu jest kandydatką pis. Nie chcę, żeby kościół rządził miastem

  • jony b. - niezalogowany 2018-08-06 11:54:35

    Muzyk popiera biskup i to dzięki niemu jest kandydatką pis. Nie chcę, żeby kościół rządził miastem

  • jony b. - niezalogowany 2018-08-06 11:54:35

    Muzyk popiera biskup i to dzięki niemu jest kandydatką pis. Nie chcę, żeby kościół rządził miastem

  • jony b. - niezalogowany 2018-08-06 11:54:35

    Muzyk popiera biskup i to dzięki niemu jest kandydatką pis. Nie chcę, żeby kościół rządził miastem

  • jony b. - niezalogowany 2018-08-06 11:54:35

    Muzyk popiera biskup i to dzięki niemu jest kandydatką pis. Nie chcę, żeby kościół rządził miastem

  • jony b. - niezalogowany 2018-08-06 11:54:35

    Muzyk popiera biskup i to dzięki niemu jest kandydatką pis. Nie chcę, żeby kościół rządził miastem

  • jony b. - niezalogowany 2018-08-06 11:54:35

    Muzyk popiera biskup i to dzięki niemu jest kandydatką pis. Nie chcę, żeby kościół rządził miastem

  • jony b. - niezalogowany 2018-08-06 11:54:35

    Muzyk popiera biskup i to dzięki niemu jest kandydatką pis. Nie chcę, żeby kościół rządził miastem

  • tgvb - niezalogowany 2018-08-06 11:54:35

    Cztery lata rządów Chrzanowskiego ujawniły niekompetencję i brak umiejętności zarządzania 60-cio tysięcznym miastem.

  • jony b. - niezalogowany 2018-08-06 11:54:35

    Muzyk popiera biskup i to dzięki niemu jest kandydatką pis. Nie chcę, żeby kościół rządził miastem

  • jony b. - niezalogowany 2018-08-06 11:54:35

    Muzyk popiera biskup i to dzięki niemu jest kandydatką pis. Nie chcę, żeby kościół rządził miastem

  • tgvb - niezalogowany 2018-08-06 11:54:35

    Cztery lata rządów Chrzanowskiego ujawniły niekompetencję i brak umiejętności zarządzania 60-cio tysięcznym miastem.

  • jony b. - niezalogowany 2018-08-06 11:54:35

    Muzyk popiera biskup i to dzięki niemu jest kandydatką pis. Nie chcę, żeby kościół rządził miastem

  • jony b. - niezalogowany 2018-08-06 11:54:35

    Muzyk popiera biskup i to dzięki niemu jest kandydatką pis. Nie chcę, żeby kościół rządził miastem

  • tgvb - niezalogowany 2018-08-06 11:54:35

    Cztery lata rządów Chrzanowskiego ujawniły niekompetencję i brak umiejętności zarządzania 60-cio tysięcznym miastem.

  • tgvb - niezalogowany 2018-08-06 11:54:35

    Cztery lata rządów Chrzanowskiego ujawniły niekompetencję i brak umiejętności zarządzania 60-cio tysięcznym miastem.

  • tgvb - niezalogowany 2018-08-06 11:54:35

    Cztery lata rządów Chrzanowskiego ujawniły niekompetencję i brak umiejętności zarządzania 60-cio tysięcznym miastem.

  • jony b. - niezalogowany 2018-08-06 11:54:35

    Muzyk popiera biskup i to dzięki niemu jest kandydatką pis. Nie chcę, żeby kościół rządził miastem

  • jony b. - niezalogowany 2018-08-06 11:54:35

    Muzyk popiera biskup i to dzięki niemu jest kandydatką pis. Nie chcę, żeby kościół rządził miastem

  • jony b. - niezalogowany 2018-08-06 11:54:35

    Muzyk popiera biskup i to dzięki niemu jest kandydatką pis. Nie chcę, żeby kościół rządził miastem

  • tgvb - niezalogowany 2018-08-06 11:54:35

    Cztery lata rządów Chrzanowskiego ujawniły niekompetencję i brak umiejętności zarządzania 60-cio tysięcznym miastem.

  • tgvb - niezalogowany 2018-08-06 11:54:35

    Cztery lata rządów Chrzanowskiego ujawniły niekompetencję i brak umiejętności zarządzania 60-cio tysięcznym miastem.

  • tgvb - niezalogowany 2018-08-06 11:54:35

    Cztery lata rządów Chrzanowskiego ujawniły niekompetencję i brak umiejętności zarządzania 60-cio tysięcznym miastem.

  • tgvb - niezalogowany 2018-08-06 11:54:34

    Cztery lata rządów Chrzanowskiego ujawniły niekompetencję i brak umiejętności zarządzania 60-cio tysięcznym miastem.

  • tgvb - niezalogowany 2018-08-06 11:54:35

    Cztery lata rządów Chrzanowskiego ujawniły niekompetencję i brak umiejętności zarządzania 60-cio tysięcznym miastem.

  • tgvb - niezalogowany 2018-08-06 11:54:35

    Cztery lata rządów Chrzanowskiego ujawniły niekompetencję i brak umiejętności zarządzania 60-cio tysięcznym miastem.

  • tgvb - niezalogowany 2018-08-06 11:54:34

    Cztery lata rządów Chrzanowskiego ujawniły niekompetencję i brak umiejętności zarządzania 60-cio tysięcznym miastem.

  • hej - niezalogowany 2018-08-06 11:53:17

    Nie dla Muzyk i peło

  • darekk - niezalogowany 2018-08-06 11:52:02

    Cztery lata rządów Chrzanowskiego ujawniły niekompetencję i brak umiejętności zarządzania 60-cio tysięcznym miastem.

  • darekk - niezalogowany 2018-08-06 11:52:02

    Cztery lata rządów Chrzanowskiego ujawniły niekompetencję i brak umiejętności zarządzania 60-cio tysięcznym miastem.

  • darekk - niezalogowany 2018-08-06 11:51:47

    Cztery lata rządów Chrzanowskiego ujawniły niekompetencję i brak umiejętności zarządzania 60-cio tysięcznym miastem.

  • darekk - niezalogowany 2018-08-06 11:51:46

    Cztery lata rządów Chrzanowskiego ujawniły niekompetencję i brak umiejętności zarządzania 60-cio tysięcznym miastem.

  • darekk - niezalogowany 2018-08-06 11:51:46

    Cztery lata rządów Chrzanowskiego ujawniły niekompetencję i brak umiejętności zarządzania 60-cio tysięcznym miastem.

  • wesoły Romek - niezalogowany 2018-08-06 11:41:54

    Cztery lata rządów Chrzanowskiego ujawniły niekompetencję i brak umiejętności zarządzania 60-cio tysięcznym miastem.

  • wesoły Romek - niezalogowany 2018-08-06 11:41:54

    Cztery lata rządów Chrzanowskiego ujawniły niekompetencję i brak umiejętności zarządzania 60-cio tysięcznym miastem.

  • wesoły Romek - niezalogowany 2018-08-06 11:41:23

    Cztery lata rządów Chrzanowskiego ujawniły niekompetencję i brak umiejętności zarządzania 60-cio tysięcznym miastem.

  • wesoły Romek - niezalogowany 2018-08-06 11:41:23

    Cztery lata rządów Chrzanowskiego ujawniły niekompetencję i brak umiejętności zarządzania 60-cio tysięcznym miastem.

  • wesoły Romek - niezalogowany 2018-08-06 11:41:03

    Cztery lata rządów Chrzanowskiego ujawniły niekompetencję i brak umiejętności zarządzania 60-cio tysięcznym miastem.

  • wesoły Romek - niezalogowany 2018-08-06 11:41:02

    Cztery lata rządów Chrzanowskiego ujawniły niekompetencję i brak umiejętności zarządzania 60-cio tysięcznym miastem.

  • MARIUSZ PREZYDENTEM NA WIEKI ! - niezalogowany 2018-08-06 11:38:41

    BRAWO DLA PANA CHRZANOWSKIEGO ! PAN DOKTOR BĘDZIE SUPER PREZYDENTEM W NASTEPNEJ KADENCJI !

  • ŚWIATrajemNIEJEST - niezalogowany 2018-08-06 11:36:12

    Już jakiś czas temu... Brawo dla niego!!

Dodajesz jako: |