:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Cysterna utknęła na Starym Rynku

Wypadki drogowe, Cysterna utknęła Starym Rynku - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 27/09/2019 15:44

Mieszkańcy Łomży często narzekają na zaparkowane wzdłuż Starego Rynku pojazdy, które czasami utrudniają bezproblemowe parkowanie w wyznaczonych miejscach. Dzisiaj problem był szczególnie duży, bo przez serce naszego miasta próbowała się przecisnąć ogromna cysterna. O tym, że nie był to dobry pomysł, kierowca przekonał się już po chwili.

Z załączonego zdjęcia wynika, że kierujący cysterną wjechał na Stary Rynek od ul. Rządowej i przejechał wąską uliczką wzdłuż kamieniczek. W momencie gdy trzeba było skręcić, kierowca przekonał się, że wjazd w to miejsce nie był dobrym pomysłem. Kierowany przez niego pojazd okazał się za duży, aby wydostać się samodzielnie ze Starego Rynku. Niestety, w trakcie manewrów uszkodzone zostało też jedno z zaparkowanych aut i na miejscu pojawiła się policja.

lomza

Cysterna utknęła na Starym Rynku komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-09-27 16:19:57

    Cysterna wstydu przyjechała

  • Gość - niezalogowany 2019-09-27 16:20:35

    Cysterny wstydu?

  • Gość - niezalogowany 2019-09-27 16:29:40

    Cysterna wstydu platformy?

  • Szofer - niezalogowany 2019-09-27 16:34:37

    Aaa nie z takich miejsc się wyjeżdża.Dzieci nazatrudniaja to tak jest..

  • gość 2019-09-27 16:55:03

    i to ma być "zawodowy kierowca" ... nie kierowca
    głupich nie sieją

  • gość 2019-09-27 17:05:02

    I pewnie najwięcej wypowiadają się ludzie, którzy jak wyjadą poza Łomżę to się zgubią, nie mówiąc już, że i u siebie potrafią. Każdy może popełnić błąd i się pomylić, coś się zakręcić, tylko, że takim autem trudniej go naprawić. Zamiast pomóc człowiekowi, jakoś ostrzec to teraz będą wylewać swoje żale, ale co się dziwić, ludzie uwielbiają jak innym się coś nie zbyt dobrego przytrafia ) Pozdrawiam i więcej czasem zrozumienia )

  • gość 2019-09-27 17:49:12

    to jest cysterna wstydu pisu

  • prezes_zarządu - niezalogowany 2019-09-27 18:07:25

    No niezły przygłup za kierownicą. Z prawem jazdy powinien pożegnać się na wiele lat.

  • gość 2019-09-27 18:25:21

    pewnie bkl

  • gość 2019-09-27 18:42:33

    Gdyby kierowca osobówki nie zaparkował w niedozwolonym miejscu, cysterna skręciłaby prawie bezproblemowo.
    Brawa dla kierowcy osobówki.

  • Mmm - niezalogowany 2019-09-27 18:58:28

    Ten gość nie ma pojęcia o jeździe,jak można popełnić taki blad tym bardziej cysterną.jako zawodowy kierowca powinien wiedzieć do kad jedzie.przeciesz tam stoi znak 3,5 tony.

  • gość 2019-09-27 19:01:08

    kierowca beaty robote w orlenie dostał? dobrze że to nie był separator

  • Gość - niezalogowany 2019-09-27 19:58:45

    Na bank BKL widzialem

  • Gość - niezalogowany 2019-09-27 19:59:02

    Nie cierpię wieśniaków

  • Gość - niezalogowany 2019-09-27 21:42:33

    A co Ukochana cię zostawiła i poszła na wieś że tak ich nie lubisz? Haaaaa

  • janusz - niezalogowany 2019-09-27 21:55:37

    beele

  • gość 2019-09-27 22:07:13

    chłopie oddaj prawo jazdy do starostwa w kolnie bo się nie nadajesz

  • Gość - niezalogowany 2019-09-27 22:57:33

    Nie wiem na jakiej podstawie osobowka zle stała widzę że jesteśmy na bakier w rozumieniu znaków

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 00:06:34

    Po jaka cholere sie tam pchal znaki sa po to by sie do nich stosowac szkoda gadać zawodowy kierowca -niedzielny kierowca to tak

  • gość 2019-09-28 07:31:19

    Gość - niezalogowany
    2019-09-27 22:57:33
    Widzę że nie znasz się w ogóle na znakach... A później płacz i tłumaczenie przed policją " nie wiedziałem... ".
    Na samym wjeździe na Stary Rynek od ul. Rządowej stoi taki ładny, kwadratowy, niebieski znak. Proponuję ci się przejść tamtędy ( bo skoro uważasz że osobówka stała poprawnie zaparkowana, to domyślam się że nie posiadasz p.j. i chodzisz piechotą ) i sprawdzić jak on wygląda, oraz co oznacza.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 08:08:19

    Toć tam nie ma znaku drogowego zakaz wjazdu dla cystern

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 08:38:02

    To kierowca wieżdżając w tak trudny teren nie był na tyle czujny, żeby nie uszkodzić jakiegoś pojazdu?
    Dobry szofer by wycofał, ale to prawda że młodzi jeżdżą tylko do przodu i nie patrzą po czym, he, he. Cienias.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 08:51:33

    Żeś zabłysnął gościu taki mądry to sam se cofaj do tyłu

  • Leoś - niezalogowany 2019-09-28 09:46:22

    Kawę do ratusza przywiózł … będzie opilstwo od poniedziałku ...

  • Lil' Jon - niezalogowany 2019-09-28 10:09:27

    "do kad", "przeciesz".... Hahaha

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 10:30:05

    I co strefa ruchu oznacza że auto nie może stać tam śmieszny jestes

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 10:31:00

    Strefa zamieszkania znaczy

  • gość 2019-09-28 10:33:38

    Plac Kościuszki jest zle oznakowany to nie pierwszy TYR który zabłądził tak się dzieje co dzień ale Ratusz uważa z panem Karwowskim że jest dobrze

  • gość 2019-09-28 15:22:17

    Tir prze "y" ale półgłówek! To chyba jakiś wieśniak w gumiakach.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 15:29:40

    Samochód źle zaparkowany co za Imbecyl sam się znasz widać na przewalaniu gnoju

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 15:30:50

    Ciężarówka skręciła by bezproblemowo ja pierdole jaki typ

  • gość 2019-09-28 15:35:32

    Najgorsze te wieśniaki co do Łomży poprzychodzili i zapomnieli skąd się wywodzą.
    ,,Człowiek ze wsi wyjdzie ,ale wieś z człowieka nie".

  • gość 2019-09-28 15:39:01

    3% rodowici łomżyniacy, reszta wieś tańczy i śpiewa!

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 16:54:50

    Problem jest w złym oznakowania objazdu!!! Na Wojska Polskiego koło komendy bardzo czesto tiry zawracają....

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 17:23:36

    No i te 3% jedzie wieśniaków pocisk w odbyt

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 19:51:59

    Kierowca osobówki został jak rozumiem ukarany mandatem? Parkowanie w strefie zamieszkania poza miejscem wyznaczonym.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 20:07:00

    Parkowanie w strefie zamieszkania poza miejscem wyznaczonym hahaha parodia

  • Ostro - niezalogowany 2019-09-28 20:19:37

    Bez kometarza gdzie się pcha tu się nie tankuje po już bez ..........? Ha ha się nie uda trzeba płacić nawet pod zakazy !!!!!!!! Hi hi

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 20:49:16

    Policja powinna temu baranowi cysterny zatrzymać prawo jazdy,jeśli nie ma pojęcia o jedzie.przeciesz ten gość może się też pomylić na głównej drodze i komuś krzywdę zrobic.zawodowy kierowca który nie wie gdzie jedzie.

  • gość 2019-09-28 22:14:19

    Mandacik + punkty za dzbana z osobówki za parkowanie obowiązkowo :) Debile ze wsi parkują swoje szroty gdzie popadnie i myślą że są u siebie na wsi. Potem trzeba wyjeżdzać na 3 razy z parkingu bo stoi taka sierota i blokuje.

    Potem te same cioty wymuszają pierwszeństwo na skręcających w lewo spod stopu z senatorskiej...

  • gość 2019-09-28 22:14:48

    Mandacik + punkty za dzbana z osobówki za parkowanie obowiązkowo :) Debile ze wsi parkują swoje szroty gdzie popadnie i myślą że są u siebie na wsi. Potem trzeba wyjeżdzać na 3 razy z parkingu bo stoi taka sierota i blokuje.

    Potem te same cioty wymuszają pierwszeństwo na skręcających w lewo spod stopu z senatorskiej...

  • gość 2019-09-28 22:18:20

    Mariusz TaRKA sprzedał wadliwe okna albo okna o krzywym profilu z firmy DOMEL.

  • gość 2019-09-28 22:20:56

    Chciałam kupić okna z Domela, ale teraz napewno nie kupię nie chcę mieć szajxu w domu.

  • gość 2019-09-28 22:27:07

    A ja właśie mam okna z Domela i mieszkam na Sybiraków i nigdy więcej tych okien to pewnie ten Pan Tarka sprzedał te okna deweloperowi który budował mój blok.Nie polecam firmy Domel.

  • gość 2019-09-28 22:32:38

    Mariusz Tarka to bardzo mądry wykształcony menager, swoim nazwiskiem nie musi firmować takiej kiepskiej firmy jak Domel. On powinien zarządzać spółką miejską.

  • gość 2019-09-28 22:51:45

    Ja realizuję dużą inwestycję pod Ciechanowem i przyejchał na rozmowę do mnie pan Tarka, ale nie byłem zadowolony z jakości okien firmy Domel. Pan Tarka poinformował mnie, że może sprzedać mi okna za niższą cenę okna rzetelnej firmy Dobroplast. To uczciwy handlowiec, numer telefonu znjdziecie na stronie firmy Domel.

  • gość 2019-09-28 23:16:10

    Dajcie spokój już Tarce on działał dla dobra mieszkanców którzy na niegio głosowali.

  • gość 2019-09-29 00:01:20

    Ci co śmieją się z wieśniaków to nie znają historii Łomży ostatni Łomżanie w 1944 dostali kule w głowę lub uciekli z miasta reszta to emigracja z Bieszczad i okolicznych wiosek

  • Gość - niezalogowany 2019-09-29 03:19:49

    Zobczcie zyciorys tego kierowcy

  • Gość - niezalogowany 2019-09-29 10:48:30

    Jesteście wiesniaki i geje z vampa

  • Gość - niezalogowany 2019-09-29 14:57:59

    Nie wiesz do czego zobowiązuje znak strefa zamieszkania?
    W sumie mnie to nie dziwi, na wsi takich nie ma.
    Tam ludzie dostają prawa jazdy za mleko i świnie. Parkują pod stodołą.
    Do miasta "pojadzie" i nawet nie "umnie" zaparkować w liniach. O czytaniu znaków już nie wspominając.
    W końcu u nich na wsi są tylko 2 znaki: teren zabudowany i koniec terenu zabudowanego.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-30 09:30:58

    Kierowca cysterny to nie dzieciak tylko były policjant z Siedlec

  • gość 2019-09-30 11:03:32

    Jeszcze pewnie były policjant drogówki

  • gość 2019-09-30 13:08:33

    Wy wszyscy BLe i te wasze komentarze w stylu - nie lubię wieśniaków - zejdźcie na ziemię. Sami jesteście wieśniakami strąbionymi na każdej ulicy innego miasta. Wielkie mi miasto, trzy główne ulice na krzyż. Choć sam jestem Łomżyniakiem, to trudno czytać takie komentarze... słoma z butów wam wystaje...

  • gość 2019-09-30 16:02:01

    Gość - niezalogowany
    2019-09-28 20:07:00
    Parkowanie w strefie zamieszkania poza miejscem wyznaczonym hahaha parodia

    Piękny przykład kogoś kto wpierw coś napisze, a później pomyśli.
    Widać kto chodzi piechotą.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-30 20:02:05

    Kolego tam w ciągu dnia nie ma sposobu żeby tam nie parkować i od lat nikt za to mandatu nie dostaje więc w teorii trochę inaczej to wygląda druga sprawa ktoś napisał łamanie się na trzy razy...no bravo ty chyba limuzyną jeździsz ze się łamiesz tak albo tak znasz swoje auto

  • Gość - niezalogowany 2019-09-30 20:36:17

    Następna sprawa piszę ,, nie cierpię wieśniaków ,, bo mam prawo wyrażać swoje uczucia i nikt mi nie zabroni. W życiu nie powiedziałem że chodzi o Kolno o wieś czy inne wiesniakiem może byś warszawiak lomzyniak tu chodzi o zachowanie i sposób bycia i podejścia do życia.....jest takie powiedzenie uderz w stół, a nożyce się odezwą a porównywanie wielkości ulic ilości ulic jest bardzo śmieszne wmawianie że Łomża to wieś to co z ciebie za lomzyniak wpisz w Google ulice Łomża zobaczysz jakie trzy na krzyż to w Białymstoku z szesc jest tylko jak tak i a propos ja pracuje i mieszkam też w Warszawie i ze mnie się nikt nie śmieje lepiej się jeździ nawet jak tutaj bo nonsensow mniej ale jak śmieją się z was to przykro

  • gość 2019-09-30 20:59:39

    Nie ma sposobu żeby tam nie parkować? Po prostu, nie można, to się nie parkuje. Sam kiedyś dostałem tam mandat, bo nie zwróciłem uwagi na znak. Jak i wszyscy pozostali, którzy zaparkowali wzdłuż tych słupków. Więc twoje informacje nijak się mają do rzeczywistości.
    Co do wyjeżdżania z miejsca parkingowego " na 3 " również jest prawdą i nie trzeba jeździć limuzyną. Wystarczy że jakiś burak zaparkuje blisko twojego auta, bo nie wie do czego służą linie, drugi burak stanie przy słupkach na przeciw ciebie i robi się problem. Pisząc burak mam na myśli mentalność i intelekt, nie pochodzenie.

  • Jarek - niezalogowany 2019-10-09 09:40:48

    Przecież to pisiorska cysterna tyko mały jaroslaw kazał tak jechać i nie było gadania. Przecież każdy pisior myśli że sam myśli a później okazuje się że głosu nie mają bo to jarek ma ostanie słowo. Ciekawe kiedy zrozumiecie że tu Budapesztu nie zbudujecie bo każdy normalny człowiek ma swoje zdanie, prócz pisiorkow bo tam mały knot każe im mówić A nie myśleć.

Dodajesz jako: |