:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Czarne chmury nad łomżyńskim szpitalem?

Zdrowie i uroda, Czarne chmury łomżyńskim szpitalem - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 06/11/2019 08:18

Dyrektor Szpitala Wojewódzkiego w Łomży zerwał porozumienie zawarte z analitykami i laborantami - pracownicy zapowiadają gotowość do walki w sądzie i referendum strajkowe. O ile nic się nie zmieni, to w czwartek w spór zbiorowy z dyrekcją wejdą pielęgniarki i położne.

Dyrektor szpitala wycofał się z zawartego w ubiegłym miesiącu porozumienia, które podpisane zostało niedługo po tym, gdy niemal wszyscy pracownicy laboratorium i RTG jednego dnia udali się na zwolnienia.

O niespodziewanej decyzji przedstawiciele pracowników dowiedzieli się wczoraj. Po wcześniejszych problemach związanych z niemożnością ustalenia terminu spotkania, udało im się w końcu dostać do dyrektora. Włodarz szpitala poinformował jednak, że  z porozumienia się wycofuje, ponieważ na podwyżki nie ma pieniędzy, a sytuacja szpitala jest ciężka.  Według informacji Ewy Lasek, przewodniczącej Związku Zawodowego Techników Analityki Medycznej przy Szpitalu Wojewódzkim w Łomży, dyrektor miał powiedzieć przedstawicielom związków, że odda diagnostykę firmom zewnętrznym - sieciówkom, co w sytuacji walki o podwyżki można traktować - jej zdaniem - jako zastraszenie i mobbing.

Pracownicy zapowiadają gotowość do walki na drodze sądowej i możliwość organizacji referendum strajkowego.

To nie koniec problemów pracowników szpitala. Spór zbiorowy z dyrekcją zapowiadają zrzeszone w OZZPiP pielęgniarki i położne. Ma on rozpocząć się w najbliższy czwartek (7.11). Jak przekazuje nam Katarzyna Jarocka, przewodnicząca zakładowego OZZPiP, do dzisiaj dyrektor powinien usiąść ze związkowcami do rozmów i zastanowić się nad przedstawionymi mu postulatami. Dyrektor do tej pory miał unikać spotkań z przedstawicielami OZZPiP, nie stawiając się i odwołując je. Katarzyna Jarocka podkreśla, że pielęgniarki i położne są jedyną grupą zawodową, która w tym roku nie dostała żadnych podwyżek z budżetu szpitala, gdzie pracuje 450 pielęgniarek i położnych. W związku jest około 330 z nich. Jeśli z winy dyrekcji nie dojdzie do rokowań, może dojść do strajku.

Obie sprawy są rozwojowe.

lomza

Czarne chmury nad łomżyńskim szpitalem? komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-11-06 08:46:45

    Wycofał się ze wcześniejszego porozumienia?faktycznie czarne chmury nad szpitalem,!!
    Wiec domagać się swoich praw można w sądzie jeśli ktoś jest na tyle nie wiarygodny!!

  • Gość - niezalogowany 2019-11-06 08:50:21

    Nie jestem żadnym medykiem, ale gdy ktoś ma kogoś gdzieś to trzeba działać bardziej dobitnie konsekwentnie. Inaczej możecie pisać listy, prośby a to i tak nic nie da. Jak walczyć to na całego inaczej szans nie macie.

  • gość 2019-11-06 08:50:46

    niech Marszałek Olbryś coś pomorze - przecież szpitale należą do Marszałkostwa. Trudno drogi nie zrobią, ale niech dadzą podwyżki, bo kto nas będzie leczył. Ot i dobra zmiana PiS, ani w rządzie ani w samorządzie w Białym, nic nie lepiej.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-06 08:53:34

    Komedia....wycofał się ze wcześniejszych postanowień....to jak można kolejne zawierać?

  • gość 2019-11-06 09:09:09

    Marszałkowi Olbrysiowi to za chwile zostanie tylko laska :)

  • Gość - niezalogowany 2019-11-06 09:15:55

    Zapraszam na proste badanie krwi. To co tam się wyprawia to jest uwłaczanie ludziom, którzy przecież bez potrzeby na te badania nie poszli.
    Siedzą matrony i łaskę robią, że w ogóle wykonają badanie. Pójdziesz z dzieckiem bo chore, chcesz zapłacić żeby było szybciej - mowy nie ma. Za późno, przychodzi się w ustalonych godzinach, a po godzinach nie zawracaj Wielkim Paniom gitary. Jakby człowiek chorował w ustalonych godZinach.
    Za Bałata kiedy by nie przyszedł, oby miał skierowanie albo kasę to badania zrobił, a teraz się nie opłaca. Dziwnie tylko „diagnostyki” w mieście rosną jak grzyby po deszczu.

  • gość 2019-11-06 09:25:20

    gdzie jest w tym wszystkim interes pacjenta?
    łomżyńska służba zdrowia nie ma się chyba dobrze skoro kto żyw ucieka do Białegostoku i Warszawy bo w Łomży nie ma specjalistów. Lekarze odwalają pańszczyznę w szpitalu a pięknie obsługują w swoich wypasionych gabinetach do których dojeżdżają wypasionymi furami. Za czyje pieniądze to mają ? Czy za wizytę ktoś dostał kiedyć paragon? jak to jest z płaceniem podatków przez lekartzy?

  • gość 2019-11-06 09:29:22

    Masakra.... ale co się dziwić - taki stołek dyrektorski ma jednak swoje przywileje : można zmieniać zdanie kiedy się chce... efektem ubocznym jest tylko lekki smród... ale tym dyrektor się nie przejmuje.

  • Gosc - niezalogowany 2019-11-06 09:34:02

    Pielęgniarki podwyżki za co ?i to z oddziału hirurgia

  • gość 2019-11-06 10:04:06

    Chirurgia - pisze się chirurgia ,a nie hirurgia -aż oczy bolą

  • Gość - niezalogowany 2019-11-06 10:12:52

    Za jajco pajacu. Idź rób za te pieniądze to zobaczysz.

  • A+++ - niezalogowany 2019-11-06 10:19:49

    kórwa jak to zabrzmiało ... Czarne Chmury nad szpitalem Kardynała Stefana Wyszyńskiego ... normalnie NON POSSUMUS

    tylko ogrodzić Łomżę mentalnym kordonem administracyjnej sztuki robienia GETTA i nadać temu Urbi et Orbi status SZPITALA POLOWEGO ... dla psychicznie uzależnionych od "CZARNYCH"

    ps

    koncepcję Kościoła jako nie Przychodni a Szpitala ... polowego zaproponował kilka lat temu Papież Franciszek mając na uwadze zupełnie coś przeciwnego niż miejscowa Kuria i zniej jak z dupy wzięty duszpasterz życia jak bóg przykazał na ziemi tej ziemi ... koordynator służb pociąganych za sznurki władzy skupiające się pod krzyżem w krzyżu ... jakby tego nie powiedzieć z krzyża to i tak zabrzmi to co najmniej śmiesznie ... zresztą Papież F niedawno krytykował postawę samarytańskiego niesienia "szklanki wody" ze źródła którym nie jest właściwa nauka Jezusa pewnie papież miał na myśli popłuczyny jakie duchowni nasycają nauką Jezus np. w 10-ciu procentach realizując plan boży a w 90-ciu realizując własne interesy w całokształcie przywiązane do myślenia o tym co ludzkie nie boże ... ks. obłuda kwitnie i w ślad za nią rozwija się źródło ...schizofrenii depresji i innego świętego gówna nietykalnych patologii a przy nim narodowy program ochrony zdrowia psychicznego ... i obozy pracy przy udziałach zamkniętych ... Pan z wami ... ks.Stefanek wspomożenie nasze w Imieniu Pana - Który stworzył niebo i ziemię.
    "Pochylcie głowy wasze na błogosławieństwo"
    i "Niech was błogo sławi…" W imię Jezusa czytam Jana to znaczy w imię świadectwa prawdy nie wiary w imię której błogosławi Paweł czytam Szaweł stawiając przed wami krzyż nowego ukrzyżowania [prawdy objawionej] "...na wieki wieków amen"

  • Gośćaaa - niezalogowany 2019-11-06 11:07:59

    Pielęgniarki mają 3000xł mało?

  • Gość - niezalogowany 2019-11-06 11:16:32

    Jak to za co? Za siedzenie w kanciapach, picie kawy i obracanie wszelkimi plotkami w tym mieście.

  • gość 2019-11-06 11:16:37

    Pielęgniarki to mają podwyżki każdego roku, co chwilę słychać o podwyżkach dla nich

  • Gość - niezalogowany 2019-11-06 11:22:46

    Tylko w telefonach siedza i plotkuja na sorze lekarza nie było słychać tylko rozmowy pilegniarek

  • Gość - niezalogowany 2019-11-06 11:28:34

    Nie rzucajmy wszystkich do jednego worka. Pielęgniarki są i z powołania a tam gdzie pielęgniarka cały czas jest przy łóżku pacjenta jak na ojomie. Tam dzwigaja, wahają i tam to należy się pokłon. A panie stalowe i sanitariusze gdzie oni mają się poskarzyc? Niech wszyscy walczą o swoje. Ten co ciężko pracuje i ma na utrzymaniu dzieci ma prawo walczyć o swoje. Najgorzej z tymi co dnia nie przepracowały i rzadaja to dopiero wstyd.

  • gość 2019-11-06 11:30:29

    Gość - niezalogowany 2019-11-06 11:16:32 kanciapy pozamykać i dezintegrować ludzi żeby się plotki nie rozchodziły o tym ks. Królestwie boRzym ks.myślicieli nie podobnych do Boga Ojca ?

    a na czyj obraz i podobieństwo jest ten jech owy ks.Ryj przy którym z gęby dupę sobie robią tkwiąc przy najwyższych autorytetach w ogonie potakiwaczy jak przydup nicy w kolejce do krzyża przy dupie diabła lędźwiowego krzyża oczy wiście ...

    ... uprawiającego zarządzanie przez konflikt i upokarzanie krnąbrnych poddanych do zastartowania tych co się jeszcze nie odważyli wystąpić z własnym zdaniem wstając z kolan ... od tej jech owej komunii z jech owym ks.zKówrwySyństwem

    NON POSSUMIS .. dlaczego Nie ?

  • Gość - niezalogowany 2019-11-06 12:12:01

    Na dzieci masz pincet plus,to jakiej chcesz podwyżki,

  • Gość.. - niezalogowany 2019-11-06 12:48:15

    Weźmy może pod uwagę jakie długi zostały zrobione w tak krótkim czasie.. za czasów dyrektora Bałaty wszystko zostało wyprowadzone na prosto, plus jeszcze z nawiązką.. święta nie święta zawsze coś było dla pracowników. Od hydraulika, elektryka, salowej po lekarza. A teraz ? Nic a nic ! Tylko dla „elity” przydupasów dyrektora. Może weźcie się w końcu za cięcie etatów „pań” które już dawno powinny być na emeryturze ! „Pomocników” dyrektora to od groma i ciut ciut. A takim osobom tez trzeba wypłacić wynagrodzenie, a znając życie to nie MAŁE ! Dyrektorem to powinna być osoba po ekonomii, która ma jakiekolwiek pojęcie jak prowadzić szpital. Ma pod sobą ogrom ludzi którzy są odpowiedzialni za ciepło, wodę, energię, porządek i życie! Przede wszystkim również żeby wszystko szło w dobrym kierunku (godne płace dla WSZYSTKICH pracowników, godny i bezpieczny pobyt pacjenta w szpitalu itd). Jeśli dalej będzie tak zadłużony szpital to w końcu z wojewódzkiego zrobią powiatowy. Mam wrażenie, że osoby na głównych stanowiskach dążą właśnie do tego żeby był to szpital powiatowy, zamiast go rozwijać jak to tylko jest możliwe !

  • gość 2019-11-06 12:49:55

    Zacznijcie się tam wszyscy szybciej ruszać i dbać o pacjętów to może i pieniądze na podwyżki się znajda. Na chwilę obecną to nie szpital tylko umieralnia z załogą która łaskę robi że pracuje. Jak się wam nie podoba to szukajcie innej pracy....

  • gość 2019-11-06 12:57:54

    Panie BAŁATA WRÓĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • gość 2019-11-06 12:58:58

    OLBRYŚ I KOŁAKOWSKI RATUJCIE SZPITAL PRZED UPADKIEM ! PROBLEMEM JEST TO ,ŻE PIENIĄDZE W SZPITALU SĄ DZIELONE NIESPRAWIEDLIWIE JEDNI ZARABIAJĄ ZA DUŻO A INNI ZA MAŁO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Czarne chmury mogą doprowadzić do zmiany na: NIEPUBLICZNY POWIATOWY SZPITAL W ŁOMŻY

  • gość 2019-11-06 13:06:40

    Tylko prywatna służba zdrowia poprawi jakość usług medycznych ! Przerost administracji zadłuża szpital !

  • ObiawieniePriv - niezalogowany 2019-11-06 13:10:45

    gość 2019-11-06 13:06:40 a prywatna pogłębiarka poprawi łachy w porcie Łomża

  • gość 2019-11-06 13:24:51

    uważam ,że wiele do zrobienia jest właśnie po stronie laboratorium biochemicznym i bakteriologicznym jak również diagnostyki obrazowej. W niektórych z nich pacjent traktowany jest jak uciążliwy natręt. Po pierwsze trzeba na nowo zorganizować na zdecydowanie wyższym poziomie funkcjonowanie tych jednostek. Winny być bardziej dostępne dla pacjentów i dające możliwość wykonywania wszystkich badań płatnie 24 godziny na dobę. Wprowadzić możliwość odbierania wyników przez internet. Płatne usługi mogą przynieść znaczny dochód tylko oto trzeba się postarać a nie czekać bo nam się należy. Poszerzyć tez zakres możliwości diagnostycznych bo czasami jak się chce coś zbadać to panie robią wielkie oczy jakby pierwszy raz o tym słyszały. Jakie jest podejście do zmian w tych laboratoriach niech będzie ten przykład. Hol przed okienkami rejestracji i drzwiami do pobierania krwi. Nieduże pomieszczenie codziennie zapełnione tłumem ludzi stojących w kolejce. Często ludzie starsi lub po prostu tak chorzy ,że z trudem mogą czekać w kolejce. Pomieszczenie duszne bo nie ma żadnego okna. Ktoś wpadł na pomysł i zainstalował klimatyzację ale co z tego jak ona chłodzi powietrze zużyte gdzie i tak brak jest dopływu świeżego powietrza. Latem koszmar ludzie mdleją ale pracownicom laboratorium tak oczywiście zajętym swoimi sprawami nie przychodzi do głowy aby otworzyć te drzwi obok rejestracji by wpuścić odrobinę świeżego powietrza . Robią to dopiero gdy ktoś się wkurzy i zrobi im awanturę. Po chwili wszystko wraca do normy ludzie stoją duszą się , cierpią i tak od lat szanowni odpowiedzialni maja to w dupie. Tak wiec na tym prostym przykładzie zwracam uwagę ,ze jak dużo jest tam do zrobienia nie tylko w samej mentalności pracujących . I najpierw trzeba od tej naprawy zacząć by potem stawiać żądania. Te jednostki diagnostyczne szpitala mentalnie i organizacyjnie zdecydowanie pozostały w tyle od obowiązującego europejskiego poziomu poza sprzętem diagnostycznym jakim dysponują.Nie piszę tego aby komuś dokuczyć tylko w trosce o dobro pacjentów bo to jest najważniejsze. W tej sprawie można dużo zrobić tylko trzeba chcieć zarówno po stronie personelu tych jednostek jak i dyrekcji. Taka jest moja ocena pacjenta. z poważaniem

  • gość 2019-11-06 13:29:21

    A z Warszawy przyjeżdżają do Łomży się leczyć bo mniejsze kolejki.
    Na oddziałach jest mało pielęgniarek, a pracy bardzo dużo. Nie do przerobienia. Jakość pracy na pewno podniosłoby zatrudnienie opiekunek medycznych. Wszyscy by zyskali, zarówno pacjenci jak i pielęgniarki.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-06 13:31:31

    Chyba tylko za dyrektora Balaty szpital miał się dobrze. Ale on jak dobry gospodarz wszystkiego pilnował i sprawiedliwie traktował ludzi . Dyrektorem musi być mądry ekonomista .

  • gość 2019-11-06 13:35:17

    Potrzebne lepsze zarządzanie szpitalem .

  • gość 2019-11-06 13:57:08

    jeżeli w diagnostyce obrazowej brak lekarzy do opisu szukać poza szpitalem i elektronicznie przesyłać obrazy do analizy

  • Gość - niezalogowany 2019-11-06 14:25:30

    500 jest na wszystko tylko jak tak dalej pójdzie to do rodzinnego będziecie też prywatnie chodzić.. Koszmar

  • Gość - niezalogowany 2019-11-06 14:27:07

    Opieka zdrowotna dla pisu nie istniueje zamiast przezerac pieniądze z 500 to zainwestujcie w szpitale i godność ludzi chorych... A nie przepraszam to za słaby elektorat jest i tak pójdą do piachu przed nast wyborami

  • gość 2019-11-06 15:17:35

    a co na to Benia , pomoże wam ?

  • gość 2019-11-06 15:47:59

    gość 2019-11-06 15:17:35 ona nawet dekalogu nie rozumie jak bóg przykazał a to takie proste tylko dziesięć przykazań a jak ona w sejmie pokazała swoją kompetencje i w tej dziedzinie której się uczyła od dziecka to co mówić o rzeczach bardziej skomplikowany wymagających większej wyobraźni i kreatywnego wypłynięcia na szersze horyzonty z tego intelektualnego czytam duchowego GETTA zrobionego w \'tym porcie Łomża" przez naniesione do niego ks. łachy

  • Gość - niezalogowany 2019-11-06 16:10:00

    Lekarze dostają co roku podwyżki i nikt o tym nie mówi nikomu to nie przeszkadza zarabiają ponad 60 tyś/miesiąc a to pielęgniarki, laboranci i technicy rujnują szpital

  • Gość - niezalogowany 2019-11-06 16:25:26

    Zwolnić tych co pracuja i biora Emerytury niech pani Kadrowa głowna sie wykarze czemamy pani M.....

  • Gość - niezalogowany 2019-11-06 16:49:28

    Laboratria szpitalne mają wszystkie możliwe certyfikaty jakości Dyrektor NFZ powiedział że nasz szpital ma diagnostykę na najwyższym poziomie To że w nocy nie można robić prywatnych badań to dlatego że jest to szpitalne laboratorium które ma zapewnić bezpieczeństwo pacjentom szpitanym a na dyżurze pracują 2-3 osoby a nie jak w dzień 20 osób.

  • gość 2019-11-06 17:00:48

    Do gościa z 13:24 Człowieku uważasz że laboranci mają przeprowadzić remont? są winni za brak okna na korytarzu? mogą sami sobie ustalać godziny pracy? Jeśli masz taką pracę że masz na to wpływ to gdzie to jest?

  • Gość - niezalogowany 2019-11-06 17:23:45

    O czym Ty mówisz? Przyjdź w dzień po 15 i tak samo robią problemy i nie chcą bez skierowania badań robić. Wielka łaska i strojenie głupich min.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-06 17:26:13

    Laborant się odezwał, za robotę się weź.

  • gość 2019-11-06 17:29:08

    Nauczyciele strajkowali - źle bo im jeszcze mało, a dzieci dalej do tych złych szkół i złych ludzi posyłacie, medyczni strajkują - źle bo im jeszcze mało , a dalej do tych złych placówek i u tych złych ludzi szukacie pomocy, policja strajkuje - źle , rolnicy też , wszyscy ludzie są źli ,włączmy TVP to humor się poprawi...

  • gość 2019-11-06 17:54:00

    To gdzie ta kasa którą Morawiecki odzyskał z Vat?,Przecież tyle miliardów odzyskali.Uwierzyliście?

  • Gość - niezalogowany 2019-11-06 18:18:39

    W dzień po 15, jak to ładnie określiłeś, pracują tylko osoby dyżurujące, dwie albo trzy. Nie są w stanie wykonywać zleceń pacjentów z zewnątrz tylko dlatego że ktoś się właśnie raczył zjawić na badania bo wcześniej jego zdaniem nie mógł. Osoby dyżurujące są odpowiedzialne za obsługę laboratoryjną całego szpitala, nocnej opieki i badań pilnych zalecanych przez lekarzy a nie widzi-mi-się pacjentów którzy uważają się za ważniejszych bo właśnie się wyspali i stać ich na płacenie kilku złotych za badania. Czy jeśli na drzwiach jakiegokolwiek urzędu napisane że czynne do 15godziny to petenci domagają się obsługi w innych godzinach? Raczej pokornie odchodzą i mają żal do siebie że się spóźnili...

  • Gość - niezalogowany 2019-11-06 20:07:34

    Szpital to nie urząd. Jeśli możesz spać do 15 to gratuluję i zazdroszczę ale są tacy(i to całkiem sporo), którzy pracują do 16, 17 i wcześniej urwać się nie mogą - wszak w szpitalu nie pracują. Są też inni, którzy nie dogadali się z niedyspozycją i zachorowali po 15 a szanowny lekarz na sorze nie dał skierowania na cito. Ci i zapewne wielu innych, którzy mają inne przypadki (również ci jak Ty, który śpisz do 15) są skazani na humory siedzących tam, wielce zajętych bieżącą obsługą szpitala pań. Ciekaw jestem na którym to oddziale łomżyńskiego szpitala wykonuję się badania krwi po 15 stej:) (poza ostrymi przypadkami) kpina

  • gość 2019-11-06 20:39:40

    . "Osoby dyżurujące są odpowiedzialne za obsługę laboratoryjną całego szpitala, nocnej opieki i badań pilnych zalecanych przez lekarzy a nie widzi-mi-się pacjentów którzy uważają się za ważniejszych bo właśnie się wyspali i stać ich na płacenie kilku złotych za badania."szanowna pani to ma chyba kompleks ,ze nie stać ja na odpłatne badania bo tak po pisowsku postrzega tych których na to stać więc pieprzy takie głupoty tu na forum. Więc zamiast 500+ przepijać paniusiu to mozna by wydac na swoje zdrowie.

  • gość 2019-11-06 20:44:35

    nie pierniczyć głupot . Ludzie są zapracowani więc dla wielu zrobienie badan płatnych po południ jest zbawieniem dla szpitala to kasa. W nocy jeżeli ktoś przyjdzie to sporadycznie ale jak przyjdzie to winien być załatwiony ale lepiej dupe wywalić do góry albo smacznie spać i po co się starać i tak musza dać !!!!

  • gość 2019-11-06 20:57:42

    wielu ludzi samych się diagnozuje kupując płatne badania bo ich rodzinni lekarze stresują sie gdy mają jakieś zlecenia na badania wypisać. Często idą wcześniej i robią płatne badania by już na wizycie u lekarza mieć podstawę do trafnej diagnozy. Powiem więcej czasem dzięki płatnym badaniom pacjenci sami trafnie diagnozują sobie choroby o czym miejscowi lekarze nie mają bladego pojęcia. Czemu mam w ciemno faszerować się antybiotykami jak mogę pobrać wymaz na posiew i w najbardziej odpowiednim momencie ustalić jaka bakteria mnie atakuje i na co jest wrażliwa zanim lekarz w ciemno nafaszeruje mnie antybiotykiem który wcale np na te bakterie nie działa. Dlatego te płatne badania sa ludziom potrzebne i należy tak pracę tych jednostek diagnostycznych zorganizować aby ludzie bez problemu mogli z nich korzystać a dla szpitala to dodatkowa kasa , no ale zapewne niewygodne to dla pracowników. I prosze nie bredzić ,że po nocach stoją kolejki ludzi na płatne badania . Poza tym szpital to nie urząd tylko miejsce nieisienia specjalistycznej pomocy ludziom którzy jej potrzebują.

  • gość 2019-11-06 21:03:23

    pragnę wrócić uwagę ,ze jest to szpital a nie urząd wojewódzki . Jeden z trzech większych szpitali podlasia , który świadczy specjalistyczne procedury medyczne i winien być tak zorganizowany ,ze wykonanie płatnego badania nie powinno stanowić zadnego problemu nie tylko biochemicznego czy bakteriologicznego ale im diagnostyki obrazowej. To nei jest sprzedaż kiełbasy tylko służba dla społeczenstwa.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-06 23:22:04

    Szpital w Łomży to dno i wodorosty. Od leczenia po administracje. Dyrektorka z podwladna rozmawiaja jak menelice. Tępe dzidy. A dyrektor lysa menda, oczy zdziwione robi na ustawy sejmowe, ze pierwsze slyszy niby. Gardze nimi wszystkimi. Slyszalem o jednym lewym przetargu. Pieniedzmi z NFZu lysa menda rzadzi sie jak swoimi. Paniusie biurwy z administracji rzadza sie jak chca. Oczywiscie lysą mendą tez.
    Nie raz widzialem jak z kuchni pracownicy wynosza pelne worki jedzenia.
    Jakby jakas instytucja weszla z doglebna, konkretną kontrolą to na oko 90% by uslyszalo zarzuty.
    Kto pracuje w tym burdelu ten wie o co chodzi. Policzone sa dni, kiedy moja wiedza bedzie przekazana inspekcji pracy, prokuraturze oraz radiu.
    Szpital w lomzy to panstwo w panstwie.

    Ja po 5 latach studiow zarabiam mniej niz na stanowisku wymagajacym wyksztalcenia podstawowego, a wy tępaki czego oczekujecie? Palca pod kopólką od pracownikow? Wszyscy jestescie umyslowymi amebami, obyscie pozdychali. Jestescie maszynkami do 500+ i tylko to potraficie w zyciu. Oczywiscie umiecie wymagac od innych, ale nie od siebie bo umiecie tylko bachy wykluwac i zyc jak pasozyty na koszt innych.
    NFZ na zespol leczenia srodowiskowego placi od wizyty. Dyrektor placi od pacjenta. Ciekawi mnie gdzie reszta pieniedzy.

    Konowaly takie stawki od lysej mendy dostaja, ze w jeden dyzur zarabia tyle co pielegniarka w miesiac, a przesiaduja w lekarskich i w dupie maja wszystkich.
    W szpitalu jestem okradany na kazdym kroku. Ale nie pozostaje dłużny. Ciekawe, ze majac wieksza stawke brutto zarabialem mniej netto niz w innym szpitalu.

    Moglbym pisac i pisac co to za cyrk. Pytanie co to zmieni?
    Koncze bo sie wkurwiam niepotrzebnie.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-06 23:38:36

    Jeśli już mowa o badaniach bakteriologicznych to wiele z tych badań należy wykonywać rano po odpowiednim przygotowaniu pacjenta więc jeśli diagnosta odmawia zrobienia takiego badania to nie dlatego że mu się nie chce ale dlatego żeby pacjent otrzymał wiarygodny wynik. Dlatego proszę nie oczerniać ludzi jeśli nie macie pojęcia o ich pracy.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-07 06:19:53

    Uważam, że cała obsada szpitala powinna dostać podwyżki nie ważne czy lekarz czy elektryk każdy tak samo odpowiedzialnie wykonuje swoją pracę

  • Franek - niezalogowany 2019-11-07 08:11:34

    mondrale z psl wzieli dyrektora z warszawy to bylo dobze

  • gość 2019-11-07 09:10:12

    gatunek ludzki jest jak zaraza , największy błąd Stwórcy ... niedługo pożremy się nawzajem , a Matka Ziemia odetchnie ...

  • Gość - niezalogowany 2019-11-07 10:15:37

    Zanim wybierzemy się na badania warto poczytać o przygotowaniu pacjenta do badania a nie wypisywać głupoty o tym jak to panie nie chcą przyjąć pacjenta po południu.

  • Gośćj - niezalogowany 2019-11-07 12:58:14

    Trzeba zrobić porządek z kadrą na górze bo dyrektor nic do powiedzenia tam rządzi kadrową i reszta kadr balata jak był to zrobił porządek z tymi kadrami dyrektor zadowolony bo co miesiąc tako kasę otrzymuje że Zenona trzyma się stołka ale pojęcia nie ma o problemach swych pracowników niech weźmie te 2000tysiace i zobaczy jak przeżyć miesiąc A nie te swoje tysiące co dostaje

  • gość 2019-11-07 13:54:53

    To co piszą w komentarzach to świadczy ,że w szpitalu jest wielki bałagan a nawet burdel jak ktoś określił ........Pracownicy zgłoście to do odpowiednich służb...........Widzicie co się dzieje zgłaszajcie wszystkie nieprawidłowości nawet kucharki wynoszące worki jedzenia do domu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Pacjent - niezalogowany 2019-11-07 17:08:50

    No tak. Najlepiej tylko podwyżki i podwyżki, a pacjenta traktują jak śmiecia. Nie dość, że i tak zarabiają dużo więcej niż pospolity Kowalski, pacjent jest dla nich wrogiem i nieproszonym gościem to jeszcze im mało. Za ich zaangażowanie i pracę to i tak za dużo biorą. Leżałem w szpitalu w Łomży i w Białymstoku - to zupełnie inny świat. W Białymstoku to aż mi było nieswojo - taka dobra opieka, nigdy się z taką troską o pacjenta nie spotkałem. Łomża totalny brud, chamstwo, kompletny brak zainteresowania. I chcą jeszcze za to podwyżek. Dobre sobie.

  • gość 2019-11-07 19:04:35

    Przedstawiciele zawodów medycznych to nie tylko lekarze i pielęgniarki. To także m.in. psycholog, logopeda, dietetyk, fizjoterapeuta. Jak widać pozostałych przy podwyżkach się zupełnie pomija. Tylko strajkiem można coś ugrać, niestety kosztem pacjentów. A Ci co związków zawodowych nie mają lub nie mają przewagi liczebnej to zupełnie są na przegranej pozycji. Jak można wykonywać zawód medyczny i zarabiać minimalną, mimo iż ustawa gwarantuje więcej?

  • Gość - niezalogowany 2019-11-07 22:08:10

    Ludzie co się dzieje w tym szpitalu w Łomży jestem w USA i kuzynka mi pisze co za partacza dali do tej Łomży za dyrektora był Pan Balata zrobił tyle szpital z długów wyciągnął przyszedł taki drugi zasłużył szpital i teraz następny nie ma pojęcia wyłonić gdzie jest marszałek gdzie rada szpitala czemu nie po zwalnia emerytem co pracuje i że doceniają co druga to na emeryturze A co jeszcze tam robi ta cała kadrową ja pierwsza wycinać z tego szpitala to banda nie udacznikow wraz z tym dyrektorem on tylko podpisy stawia A rządzi kadrową i ta niby radcą trzeba tam TVN wysłać jaką jest tu rewia mody aż za głowę człowiek się i i lapi

  • Gość - niezalogowany 2019-11-07 22:14:35

    Ale do kogo to zgłosić jak to jedna klika jest kuchnia to prywatny folwark co chcesz to zaniesiesz za balety tego nie było A teraz co chce to robi A i na kuchni poparli się samochody pod kuchnia stawiają i do bagażnika żeby nikt nie widział i jeszcze rodzinka przyjdzie kochana mamusia jednej takie Pani co aż ręce się wyciągnę od bagażu tu się kontrolę powinna zdjąć z Warszawy trzeba tam napisać o kontrolę A nie do Białegostoku czy Łomży

  • Gość - niezalogowany 2019-11-08 17:28:18

    Ja mam zupełnie inne doświadczenie ze szpitalami w Łomży i w Białymstoku leżałem na neurologii w Łomży , lekarz po otrzymaniu wyniku każdego badania przychodził i tłumaczył mi co wyszło w badaniu a w Białymstoku nic, dowiedziałem się wszystkiego z wypisu.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-08 18:29:08

    Brak słów na te komentarze, niech każdy zacznie od siebie, a nie tylko widzi same problemy i domaga się kasy i tylko kasy, reszta się nie liczy!

  • Gość - niezalogowany 2019-11-09 16:33:18

    Jak byście lepiej leczyli to i podwyżka by się znalazła

  • Gość - niezalogowany 2019-11-10 05:29:48

    Za co im podwizki dać siedzo na oddziałach nic nie robio a jak przyjdo ciśnienie zbadać albo zastrzyk dać to z wielką lasko tylko czekają na czekoladki albo kawę a to ich obowiązek chodzić przy pacjentach taki wybrali zawód a rolnik charuje od świtu do nocy i nic z tego niema bo w sklepach w górę a dla rolnika produkty w dół i niema dni wolnych a pielęgniarkom cały czas malo

  • gość 2019-11-10 14:42:23

    swiete słowa ... ciagle im mało nierobom , niech wezmie wypłate np. salowej i żyje za te smieszne pieniadze to zobaczy jak to jest przezyc miesiąc .... a nie tylko wykorzystywaczki narzekaja i strasza strajkami i sadami

  • gość 2019-11-10 15:37:10

    https://www.szpital-lomza.pl/index.php?wiad=1341

  • gość 2019-11-11 19:37:42

    ojoj dyro sie poskarzyl pani plokulatol

  • gość 2019-11-12 17:06:57

    ot zrobili PiSowego papucia dyrektorem - tylko biega do ratusza.

Dodajesz jako: |