:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Czas na zajęcia kreatywne

Warsztaty, zajęcia kreatywne - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 22/08/2018 06:35

Szukasz atrakcyjnych zajęć rozwojowych dla swojego dziecka? Chcesz, by poprzez niezapomnianą zabawę poznawało otaczającą rzeczywistość, pogłębiało wiedzę i doskonaliło swoje umiejętności? Zależy Ci na rozwoju jego potencjału intelektualnego i społecznego oraz wsparciu w poszukiwaniu życiowych pasji?

Odwiedź Planetę Asów. To tutaj pod okiem doświadczonych w pracy z dziećmi specjalistów już kilkumiesięczne maluszki znajdują przestrzeń do eksperymentowania.

W ofercie znajdują się nietuzinkowe przyjęcia urodzinowe, a od września pełną parą ruszają kreatywne zajęcia dla dzieci. Zespół Planety przygotował osiem wyjątkowych propozycji.

Jeśli więc chcesz podarować swoim dzieciom radość twórczego poznania i obudzić ich pełną barw wyobraźnię – ta propozycja jest właśnie dla Was.

Wśród rozpoczynających się we wrześniu spotkań znaleźć można zajęcia matematyczne, geograficzne, przyrodnicze, językowe czy też gimnastyczne.

Jest „Angielski na wesoło”, a na nim piosenki, rymowanki, bajki i zabawy ruchowe, które błyskawicznie i efektywnie wspomagają zapamiętywanie obcych słówek i konstrukcji językowych. Wszystko z humorem, pozytywnym wzmocnieniem i najnowszymi technologiami.

Podczas „Kulinarnej przygody” dzieci poznają zasady komponowania posiłków, nauczą się korzystania ze sprzętów kuchennych, a także zasad prawidłowego odżywiania. Będzie nauka wszystkimi zmysłami, samodzielne przygotowanie posiłków, a potem jakże wyczekiwana degustacja własnego dzieła.

„Matematyka z sową” to propozycja dla tych, którzy wiedzą, jak ważna jest królowa wszystkich nauk i chcą posiąść jej tajniki, łącząc przyjemne z pożytecznym. Znajomość figur geometrycznych, technik sprytnych rachunków, zdolność abstrakcyjnego i logicznego myślenia to tylko niektóre z umiejętności, jakie chcą przekazać uczestnikom zajęć ich prowadzący.

Mali ciekawi świata odkrywcy znajdą odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania podczas zajęć „Jak to działa?”. Będzie o zasadzie działania aparatu fotograficznego, zjawisku trąby powietrznej i o konserwacji dzieł sztuki. Dzieci zdobędą wiedzę, ale i nauczą się w praktyce samodzielnego szycia czy też budowania.

„Przyroda ach przyroda” to zajęcia dla tych, którym szczególnie bliski jest świat flory i fauny. Eksperymenty, zabawa z mapą, obserwacja modeli, żywych stworzeń i eksponatów pomogą maluchom w lepszym zrozumieniu powiązań między zjawiskami przyrodniczymi i uwrażliwią na piękno świata roślin i zwierząt.

Na podróż w nieznane zapraszają autorzy zajęć „ W rok dookoła świata”. To podczas nich dzieci przeniosą się w odległe krainy, przyjrzą się niezwykłej architekturze, poznają różne religie i kultury. A przy okazji same nauczą się jeść pałeczkami, parzyć etiopską kawę i tańczyć z wiatrem.

Planeta Asów przygotowała też coś dla najmłodszych. Do wesołej zabawy wspierającej rozwój poznawczy, emocjonalny i ruchowy zachęcają zajęcia „Pampersiaki poznają świat”. To tutaj przy wykorzystaniu elementów plastyki, ruchu i muzykoterapii aktywnej maluszki będą dotykać, oglądać, smakować, wąchać i słuchać.

W ofercie jest też „Gimnastyka dla mamy/taty i smyka”, podczas której rodzice popracują nad swoją kondycją i kręgosłupem, przemieniając swoje maluchy w słodkie ciężarki i pogłębiając tym samym więź z dzieckiem.

Zapraszamy! Sprawcie radość sobie i swoim dzieciom!

Zapisy trwają! Liczba miejsc w grupach jest ograniczona – decyduje kolejność zapisów!

lomza

Czas na zajęcia kreatywne komentarze opinie

  • TAKTAK - niezalogowany 2018-08-30 11:02:35

    JAKA TAM EDUKACJA?! DZIECI SIĘ NUDZIŁY,SZKODA KASY!!!

  • Bylemtam - niezalogowany 2018-08-23 14:51:12

    Ja osobiście polecam inne sale w Łomży

  • Matic - niezalogowany 2018-08-23 12:52:56

    Pani LIII to chyba ma jakieś kompleksy :) czytając komentarze ewidentnie widać nieskończone pokłady jadu :) współczuję

  • Llll - niezalogowany 2018-08-23 05:15:39

    Te zatrudnione Panie długo tam nie wytrzymają z taka właścicielką,tak samo jak u jej matki w sklepie nikt długo nie wytrzymuje

  • Mama - niezalogowany 2018-08-22 22:58:20

    Bardzo fajne miejsce dla dzieci, urodziny i turnusy wakacyjne i rozwijające. Jak najbardziej polecam

  • sylwusiab. - niezalogowany 2018-08-22 18:39:47

    a ja znam te kobietki - każda z nich jest nauczycielką w przedszkolu lub szkole ponadgimnazjalnej! bardzo w porzadku panie, którym się chce działać i tworzyć! w dzisiejszych czasach, w naszych przedszkolnych przechowalniach, to rzadkość! weźcie wy sie za siebie !

  • Platfus - niezalogowany 2018-08-22 17:57:44

    To tym bardziej wykształcenie powinno być!!!!!!!

  • kaska909 - niezalogowany 2018-08-22 17:02:32

    to nie jest żadna sala!!! to nie jest sala zabaw!!! ludzie czy wy umiecie czytac i patrzeć???

  • LL - niezalogowany 2018-08-22 15:03:01

    Jakie wykształcenie mają Panie z tej sali? bo po rozmowie z Nimi to można wywnioskować że żadne

  • Lll - niezalogowany 2018-08-22 14:01:23

    Nic ciekawego w tej sali nie ma

  • Słowianka - niezalogowany 2018-08-22 13:15:51

    CENZURA - łamanie Konstytucyjnych Praw wolności słowa i Prawa do wypowiedzi !

    redakcja usunęła wszystkie komentarze które były pod artykułem który sama zamieściła :

    " kardynał Grhard Ludwig Mueller w Łomży "

    czy redakcja wie że popełniłą czyn zabroniony Prawem ?

    żądam przywrócenia usuniętych komentarzy , wpisy nie łamały Prawa więc jest to łamaniem Prawa przez redakcję !

  • Zula - niezalogowany 2018-08-22 12:08:13

    Wszystko jest super zrobione, dzieciaki maja dużo zajęć, są zadowolone (co widać po zdjęciach). Turnusy wakacyjne świetna sprawa, organizacja urodzin super pomysł :)

  • Zula - niezalogowany 2018-08-22 12:06:51

    Wszystko jest super zrobione, dzieciaki maja dużo zajęć, są zadowolone (co widać po zdjęciach). Turnusy wakacyjne świetna sprawa, organizacja urodzin super pomysł :)

  • Olecka - niezalogowany 2018-08-22 12:06:24

    Ja również polecam, synek nie mógł się doczekać kolejnego dnia, po powrocie do domu z pasją opowiadał co nowego robili na zajęciach. Polecam w 100%

  • Moniam - niezalogowany 2018-08-22 12:01:11

    Szczerze polecam! Brakowało w Łomży takiego miejsca. Szeroka oferta zajęć dla dzieci w każdym wieku. Można bez problemu dopasować do zainteresowań swojego dziecka. Każdy znajdzie coś dla siebie.

  • łomżyczka - niezalogowany 2018-08-22 11:57:50

    Serdecznie polecam zajęcia :) nie rozumiem skąd takie negatywne komentarze, moje dziecko było zachwycone udziałem w turnusie: Poznajemy Zawody. Wizyta u strażaków była spełnieniem marzeń ;) Wybieramy się również na Kinder Party na zakończenie wakacji. Wszystkim którzy są jeszcze niezdecydowani POLECAM nie zastanawiajcie się wasze dzieci z pewnością będą zachwycone !! :)

  • rakieta - niezalogowany 2018-08-22 11:55:48

    nie oszukujmy sie - nie da sie wszystkim dogodzic. wystarczy popatrzec na ich zdjecia na fb czy stronie i widac,ze wiele dzieciakow pojawia sie na roznych zajeciach - to chyba musi byc fajnie skoro wracają. fotki fajne, nie widac aby ktos sie nudzil. raczej fajne rzeczy robia. my sie zapisalismy na party na koniec wakacji i od wrzesnia uderzamy do Planety na zajecia. Dam znac jak jest w realu

  • Gwiazdeczka - niezalogowany 2018-08-22 10:36:58

    Super tam jest. Synek był w wakacje A od września startujemy na zajęcia kreatywne i gimnastykę. Cieszę się, że jest coś takiego w Łomży. Gorąco polecam. Warto.

  • CZŁONEK PiS Z ŁOMŻY - niezalogowany 2018-08-22 10:16:07

    CHRZANOWSKI, JAK OFICJALNIE OGŁOSI ZAREJESTROWANIE SWOJEGO KOMITETU WYBORCZEGO

    POWINIEN BYĆ TEGO SAMEGO DNIA WYRZUCONY Z PARTII !

    JAK RÓWNIEŻ I KAŻDY CZŁONEK PISU ,

    CZY TO RADNY/A CZY POSŁANKA,

    W MOMENCIE JAK POPRĄ LISTĘ WYBORCZĄ CHRZANOWSKIEGO !

    AUT Z PARTII !

  • CZŁONEK PiS Z ŁOMŻY - niezalogowany 2018-08-22 10:16:07

    CHRZANOWSKI, JAK OFICJALNIE OGŁOSI ZAREJESTROWANIE SWOJEGO KOMITETU WYBORCZEGO

    POWINIEN BYĆ TEGO SAMEGO DNIA WYRZUCONY Z PARTII !

    JAK RÓWNIEŻ I KAŻDY CZŁONEK PISU ,

    CZY TO RADNY/A CZY POSŁANKA,

    W MOMENCIE JAK POPRĄ LISTĘ WYBORCZĄ CHRZANOWSKIEGO !

    AUT Z PARTII !

  • CZŁONEK PiS Z ŁOMŻY - niezalogowany 2018-08-22 10:16:07

    CHRZANOWSKI, JAK OFICJALNIE OGŁOSI ZAREJESTROWANIE SWOJEGO KOMITETU WYBORCZEGO

    POWINIEN BYĆ TEGO SAMEGO DNIA WYRZUCONY Z PARTII !

    JAK RÓWNIEŻ I KAŻDY CZŁONEK PISU ,

    CZY TO RADNY/A CZY POSŁANKA,

    W MOMENCIE JAK POPRĄ LISTĘ WYBORCZĄ CHRZANOWSKIEGO !

    AUT Z PARTII !

  • CZŁONEK PiS Z ŁOMŻY - niezalogowany 2018-08-22 10:15:49

    CHRZANOWSKI, JAK OFICJALNIE OGŁOSI ZAREJESTROWANIE SWOJEGO KOMITETU WYBORCZEGO

    POWINIEN BYĆ TEGO SAMEGO DNIA WYRZUCONY Z PARTII !

    JAK RÓWNIEŻ I KAŻDY CZŁONEK PISU ,

    CZY TO RADNY/A CZY POSŁANKA,

    W MOMENCIE JAK POPRĄ LISTĘ WYBORCZĄ CHRZANOWSKIEGO !

    AUT Z PARTII !

  • CZŁONEK PiS Z ŁOMŻY - niezalogowany 2018-08-22 10:15:49

    CHRZANOWSKI, JAK OFICJALNIE OGŁOSI ZAREJESTROWANIE SWOJEGO KOMITETU WYBORCZEGO

    POWINIEN BYĆ TEGO SAMEGO DNIA WYRZUCONY Z PARTII !

    JAK RÓWNIEŻ I KAŻDY CZŁONEK PISU ,

    CZY TO RADNY/A CZY POSŁANKA,

    W MOMENCIE JAK POPRĄ LISTĘ WYBORCZĄ CHRZANOWSKIEGO !

    AUT Z PARTII !

  • Daisy :) - niezalogowany 2018-08-22 10:09:13

    Planeta Asów to bardzo fajny pomysł na kreatywne spędzenie czasu dla dzieci tych starszych jak i młodszych, a także dla całych rodzin. Bardzo miła atmosfera. Dużo ciekawych atrakcji dla dzieci. Serdecznie polecam ! :)

  • Mmmmm - niezalogowany 2018-08-22 08:01:25

    Dużo oferują a w rzeczywistości dzieci się nudzą