„Człowiek Orkiestra” i jego żona Barbara świętują 600-lecie Łomży [VIDEO]

24/06/2018 08:51

Grają, śpiewają i bawią się modą. Ich filmiki mają w sieci grono wielbicieli. Mowa o Tadeuszu Walewaczu i jego żonie Barbarze. Łomżyńska para właśnie nagrała kolejny materiał, tym razem na 600-lecie miasta.

Dla wielu ekscentryk, dla innych nietuzinkowa postać. Tadeusz Walewacz na pewno jest znany łomżanom jako człowiek, który widział i przeżył wiele. Po trzech wylewach i śmierci pierwszej żony postanowił oddać się muzyce i… kolejnej miłości. Jak sam powtarza, wyzdrowiał i odzyskał mowę dzięki Barbarze.

Ich filmiki na YouTube z modowymi sesjami, piosenkami i tańcami mają po kilka, a czasem nawet kilkanaście tysięcy wyświetleń. Barbara prezentuje stroje, a Tadeusz gra i śpiewa. O historii tej pary Polacy usłyszeli za sprawą programu „Mam Talent”. Walewacz przed kamerami opowiedział o swojej ciężkiej drodze powrotu do zdrowia i drugiej młodości, jaką dała mu żona. „Moja kochana, Ty moje słoneczko” – śpiewał ukochanej na antenie TVN-u. Od wzruszonych jurorów usłyszeli wiele ciepłych słów, ale nie przeszli dalej.

„Kreacja Barbary na 600-lecie Łomży” prezentuje nie tylko kolejne wcielenie małżonki „Człowieka Orkiestry”, ale także opowiada o uczuciu dwojga ludzi. Tadeusz nuci miłosne wyznania, a Barbara w różnych pozach przechadza się w biało-niebieskim komplecie przygotowanym specjalnie na jubileusz nadania praw miejskich.

A jak Waszym zdaniem wypadł nasz lokalny duet?

„Człowiek Orkiestra” i jego żona Barbara świętują 600-lecie Łomży [VIDEO] komentarze opinie

  • czytelnik - niezalogowany 2018-06-25 08:41:45

    Juz nie macie o czym pisac zenada

  • Toksyczny - niezalogowany 2018-06-25 08:28:22

    Mnie się podoba. Mają swój świat, wpatrzeni w siebie a nie patrzący na innych i bojących się krytyki. Brawo brawo i jeszcze raz brawo. Oni ZYJA ZYJA ZYJA PELNIA SWOJEGO ZYCIA NIE OGLADAJAC SIE NA INNYCH. A RESZTA LUDZI ZYJE ZYCIEM INNYCH ALE NIGDY SWOIM. A NEGATYWNE KOMENTARZE WYNIKAJA Z ZAZDROSCI ZE SAMI TAK NIE POTRAFIA I NIE MAJA Z KIM TAK PIEKNIE ZYC. GRATULUJE PANSTWU!!

  • Wyrocznia Balaama - niezalogowany 2018-06-24 16:59:00

    @ enej Jezus korzysta z "oślicy" uciekając z pośpiechem w góry (osioł nie staje dęba) Jezus na "oślicy" przyjeżdża do sądu nad prawdą i znowu osła nie trzeba kijem popędzać podczas gdy uczeni w piśmie który nie są analfabetami mają dylemat jak to zrobić ... ... by zatrzymać to co z miłością i wiernością oślicy nadchodzi i w swej prostocie nie pasuje do kultury tejże płci pięknej co z miłością swą uległa niewierna na "Głos..." pokrętnego węża cudzołożąc z KULturą upadłych jak sam diabeł kapłanów celebracji pozorów słowa życia słowa miłości (kultu kultury Ojca potomstwa płodnEgo inaczej)

  • Tadeusz i Barbara plus Mowa Ci - niezalogowany 2018-06-24 16:40:48

    @ enej w całej historii rodzaju ludzkiego rozszerzonej o wypełnienie wywiedzionej z jej księgo obietnicy tylko dwa zwierzęta mówią głosem zrozumiałym dla ludzi wąż i oślica/osioł na jakim Św.Rodzina spieprzała przed kapłanami manipulującymi swoim herodem według własnych planów które dokończyli przy Krzyżu Świętym ponownie wieszając na wieki wieków amen to co zostało z niego zdjęte by ludzkość mogła kroczyć drogą życia zamiast trwać przy celu drogi śmierci bo miłość Chrześcijańska nie konstytuuje się przez podążanie w cierpieniu tak jak to nauczają UCZENI W PIŚMIE ale przez potęp życia na drodze prawdy wolnej od m o r d r e c z E G O konfliktu danych które są zrozumiałe nawet dla O S Ł A "i jeszcze" analfabety a Jezus mówi "paś baranki moje" obrazuje to do jakiEgo stopnia rozwoju kapłani sprowadzili Życie Boże wpisane w postać człeka pozbawionego ich staraniem godności Ojca Dzieci Bożych ... gdyż Bóg nie jest Baranem - rogatym bydlakiem tak jak bliźni owiec nie rozumiejących ani SŁOWA z tego co się do nich mówi po ludzku nadając wymowie formę - mowy ciała - słowa życia

  • Fobos - niezalogowany 2018-06-24 14:39:18

    Chriss kolo Zeromskiego 2 na dachu wezla cieplowniczego stal bar ktory nazywal sie Zajaczek a w nim byly gry stolikowe flipery itp pamietam tez dobra galaretke z bita smietana i orzechami

  • adka - niezalogowany 2018-06-24 14:10:37

    Widać, że miłość, pozytywne myślenie i dobry humor im służy, czas się dla nich zatrzymał, pomimo wieku wyglądają wciąż młodo

  • Chriss - niezalogowany 2018-06-24 13:41:33

    Fobs, o jakich grach mówisz rozwiń ti myśl opisz te gry i co to za miejsce było ten zajączek.

  • Wyrocznia Balaama - niezalogowany 2018-06-24 12:57:20

    @ kapitan Bomba ...z nimi".I z duchem twoim" w originale brzmiało inaczej Może więc, powtarzając za Augustynem jego "Kochaj i rób, co chcesz", napruć się winem jak apostolstwo Jezusa w wieczerniku i odlać się ciepłym moczem na apostolstwo trzeźwości ... ..."Dobrego Pasterza" kochających inaczej z nadzieją że nadstawią drugiego policzka w imię miłości miażdżącym im głowę (por. Rdz. 3, 15)

  • Fobos - niezalogowany 2018-06-24 12:40:49

    Czy to nie pan Walewacz ktory w latach 80 mial gry w Zajaczku?

  • kapitan Bomba - niezalogowany 2018-06-24 12:36:28

    Jak to mówił Kapitan Bomba "Jak się kochają, to ch...z nimi". W sumie kiczowate i śmieszne, ale życzymy wszelakiej pomyślności.

  • Kedzia - niezalogowany 2018-06-24 12:22:03

    Tragedia razy sto po co taki kicz puszczacie.Koncz wasc wstydu oszczędź

  • Barbra - niezalogowany 2018-06-24 12:05:54

    jestem w wieku pani Basi i bardzo ją podziwiam :) Gratuluję Państwu szczerze :)

  • enej - niezalogowany 2018-06-24 11:36:09

    to jest super i wyjątkowe w tresci i formie. zasługuje na szczególną uwagę. Gratulacje i wielki szacunek dla państwa Walewaczów i oby więcej takich pozytywnie zakręconych.

  • Wyrocznia Balaama - niezalogowany 2018-06-24 11:09:50

    c u r v a periColosa katedry k u r w a T u r y KULtury nauki wiary Piotra i Pawła przez wieki po okręgu jak po horyzoncie popychanej ruchem jednostajnie przyśpieszonym w prokreacji formacji duchowej (wracającego do punktu wyjścia z Domu [Ojca] niewoli) potomstwa medialnego ks. Stanisława Stefanka tak tak Ks.Stanisław Mr.Jezus zrobi za was resztę On przy waszym sądzie ostatecznym swoją miłością do was zmiażdży Wam głowę (por. Rdz 3, -15-do nadal) i to nie będzie dryga miłość ale ciągle ta sama której z pokolenia na pokolenie ksobnie nauczacie tak że ludziska nadal nie mają o jej naturze/CNOCIE nawet mglistego pojęcia normalnie jak jakieś głupie owce ... barany jak nie ludzie jak bydło jak owczarnia "fryzjerów owiec" działających na mocy konstytucji "DOBREGO PASTERZA" (Pasterza Świętego inaczej JPII- nieprawdaż)

  • ... - niezalogowany 2018-06-24 10:51:59

    zaprzestaniemy używać bogactwa ... przymiotników i problem sam zniknie w kwiatach alei zasłużonych dla rozwoju myśli przewodniej Honorowych Obywateli tego grajdołka ...

  • Wyrocznia Balaama - niezalogowany 2018-06-24 10:49:33

    @ Kanguroo kredyt to nic złego jeśli nie zaspokaja próżności ludzi próżnych jak ich nadzieja z jaką lezą Bogu w szkodę z wiarą że mają do tego prawo ... miłości no ale że to C U R V A(wł)MIŁOŚĆ to nic nie szkodzi wystarczy że zaprzestaniemy używać bogactwa ... przymiotników i problem sam zniknie w kwiatach alei zasłużonych dla rozwoju myśli przewodniej Honorowych Obywateli tego "rajskiego" "Ogrodu" "Sadu" cudownych zależności jakich nawet nie ma w raju ... podatkowym ... u pana Boga za piecem

  • Wyrocznia Balaama - niezalogowany 2018-06-24 10:37:21

    Bóg woził Bóg dał to co zabrał ale dlaczego to nazywać drugą miłością (?) miłość/wierność (!) jest zawsze taka sama albo jest albo jej niema - nieprawdaż ? k u r w a czy to takie trudne skoro nawet osioł to rozumie w przeciwieństwie do pasterza na tym ośle siedzącego jak faraon na piramidzie z nadzieją że jego niewolnicy innej nauki -szkoły- życia nie poznają do śmierci spełniając pożądania głowy umieszczonej poza (swoim) ciałem ?

  • Dzork - niezalogowany 2018-06-24 09:40:50

    o Ci

  • Kanguroo - niezalogowany 2018-06-24 09:22:33

    Przynajmniej nie zadłużają miasta w kredyty ...

  • JFK - niezalogowany 2018-06-24 09:10:29

    Oczywiście, że kicz, jeśli jednak to ich cieszy i to kochają to dla Nich wielki szacunek.

  • adamw - niezalogowany 2018-06-24 08:59:49

    kicz

Dodajesz jako: |