:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Dachowanie na trasie Kupiski – Jednaczewo. Trzy osoby w szpitalu! [FOTO]

Wypadki drogowe, Dachowanie trasie Kupiski Jednaczewo osoby szpitalu! [FOTO] - zdjęcie, fotografia
 • Fotka nr 0 z 5
 • Fotka nr 1 z 5
 • Fotka nr 2 z 5
 • Fotka nr 3 z 5
 • Fotka nr 4 z 5
Portal mylomza.pl 14/10/2019 22:04

Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku samochodu osobowego na trasie Kupiski Stare – Jednaczewo.

Do zdarzenia doszło kwadrans po godzinie 21.

Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący autem osobowym prawdopodobnie z dużą prędkością przejeżdżał przez skrzyżowanie z obwodnicą Kupiski i stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało w drogi i dachowało w polu.

Policja na miejscu ustala okoliczności wypadku.

lomza

Dachowanie na trasie Kupiski – Jednaczewo. Trzy osoby w szpitalu! [FOTO] komentarze opinie

 • gość 2019-10-14 22:13:25

  wiadomo

 • gość 2019-10-14 22:15:33

  Te skrzyżowanie aż wola się o to....

 • Gość - niezalogowany 2019-10-14 22:35:54

  Brawura... To z jaką prędkością jeżdżą tam samochody to masakra.

 • Gość - niezalogowany 2019-10-14 22:37:22

  Gdy debil za kierownica to tak to sie konczy.

 • gość 2019-10-14 22:38:33

  Olbryś nic nie pomógł dla laboratorium przez tyle lat !!!! Pan Kołakowski "nowy" stary poseł powinien teraz się zainteresować .

 • gość 2019-10-14 22:58:14

  Takie jest zainteresowanie dyrektora szpitala Mariusza Obryckiego i troska o pacjentów :
  Dyrektor szpitala Mariusz Obrycki do sprawy planuje odnieść się w środę.

 • Gość - niezalogowany 2019-10-14 22:59:08

  Napewno mlodziak .wiekszosc wypadkow w naszej okolicy powoduja niedoswiadczeni kierowcy .koniec kropka

 • gość 2019-10-14 22:59:29

  https://4lomza.pl/index.php?wiad=53653

 • gość 2019-10-14 23:08:44

  Walka o podwyżki techników z laboratorium i rentgena

  cz pon, 14 października 2019 16:44
  Dzisiaj pracownicy - technicy laboratorium, rentgena i mikrobiologii są na zwolnieniach lekarskich. - Dyrektor szpitala i marszałek podlaski próbują zrobić nas w konia, ale nie zamierzamy się poddać, będziemy walczyć dalej – zapowiadają obie przewodniczące związków zawodowych techników ze Szpitala Wojewódzkiego w Łomży: w laboratorium, gdzie pobiera się krew i przeprowadza badania - Ewa Lasek, natomiast w rentgenie - Renata Ciepał. Mediacje z dyrekcją w ubiegłym tygodniu nie dały efektu w Łomży i nie powiodły się również rozmowy w NFZ oraz Urzędzie Marszałkowskim w Białymstoku. Technicy żądają podwyżki płac o 400 zł w tym roku i dojścia do 1200 zł w 2020 r. Dyrektor szpitala Mariusz Obrycki do sprawy planuje odnieść się w środę.
  Od siedmiu miesięcy jesteśmy w sporze zbiorowym z dyrekcją, ale od 21. marca nie otrzymaliśmy żadnej podwyżki, ani żadnej sensownej propozycji – tłumaczy walkę o podwyżki płac Ewa Lasek, przewodnicząca Związku Zawodowego Techników Analityki Medycznej przy szpitalu w Łomży. - W czasie mediacji, które prowadził mediator Jan Wysocki, atmosfera przez 4 godziny była bardzo burzliwa. Dyrektor szpitala Mariusz Obrycki przybył z kadrową, księgową i prawniczką. Dyrektor od razu odrzucił naszą propozycję, chociaż mediator sugerował, skąd uzyskać środki na podwyżki. My, jako związkowcy, zmierzaliśmy do porozumienia. Przedstawiliśmy propozycję, by od sierpnia do końca 2019 roku pracodawca przyznał nam podwyżkę pensji o 400 złotych i 800 zł w ratach do końca 2020 r. W ten sposób osiągnęlibyśmy 1 200 zł, które było naszym żądaniem z marca 2019 r.
  - Naszym celem jest osiągnięcie minimum płacowego pielęgniarek ze średnim wykształceniem, bo jesteśmy zakwalifikowani jako personel średni – wyjaśnia Renata Ciepał, przewodnicząca Związku Zawodowego Techników Medycznych Elektroradiologii w łomżyńskim szpitalu. - Oburzyła nas też wypowiedź Marka Malinowskiego, członka zarządu Urzędu Marszałkowskiego, że nie możemy się porównywać do pielęgniarek i fizjoterapeutów, którzy pracują z pacjentami. A z kim my pracujemy, gdy przyjmujemy 300 – 400 osób dziennie, od trzydniowych noworodków po sędziwych seniorów? Naszymi pacjentami są pacjenci onkologiczni, dializowania i psychiatryczni, z każdego oddziału...
  Identyczna podstawa płacy, bez względu na staż pracy
  Związkowcy z Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej i Zakładu Diagnostyki Obrazowej podpisali z dyrektorem Szpitala Wojewódzkiego w Łomży protokół rozbieżności, że „strony „oświadczają, że nie doszły do porozumienia w sprawie zakończenia sporu zbiorowego”. Związkowcy nie akceptują propozycji dyrektora w zakresie wzrostu wynagrodzeń. W laboratorium to od 34 złotych 71 groszy do 162 zł 71 gr, natomiast w rentgenie - od 202 zł do 650 zł (ostania kwota dotyczyła jednej osoby z magisterium). Ponadto przedstawiciele ZZ TAM oraz ZZ TME nie zaakceptowali alternatywnego „procentowego udziału pracowników w zyskach szpitala”. Przewodniczące: Ewa Lasek i Renata Ciepał przypominają, że ich walka dotyczy podwyżki do podstawy wynagrodzenia techników, a nie dodatków do zarobków. Jest to reakcja na propozycję dyrektora wprowadzenia „dodatku płaconego w ustalonej % wysokości liczonej od zysku wypracowanego dla Szpitala przez Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej z badań komercyjnych”. Chodzi o badania laboratoryjne płatne, jakie można zlecić bez skierowania. Związki odrzuciły też tę propozycję z braku zasady naliczania zysku i wysokości %. Związkowców, reprezentujących pracowników z ponad 20-letnim stażem, zabolała, jak określają Panie przewodniczące - propozycja wzrostu wynagrodzenia zasadniczego techników ze średnim wykształceniem kierunkowym, i to bez względu na staż, do... 2 650 zł brutto! Urząd Marszałkowski aprobuje te „podwyżki”. - Na co mam czekać?! Mam dwa lata do emerytury – mówi Renata Ciepał.
  Protest techników popierają pielęgniarki i lekarze
  Minister zdrowia Łukasz Szumowski poprzez oddziały NFZ chce zweryfikować informację, czy w 70 % placówek technicy dostali podwyżki płac, na co szpital miał otrzymać – twierdzą związkowcy – 1 mln 200 tys. zł. Na spotkaniu w NFZ Białystok w obecności przedstawicieli związków dyrektor Maciej Olesiński nie zdołał przekonać do podwyżek dyrektora szpitala Mariusza Obryckiego, choć przekazał sugestię ministra o podwyżce o kilkaset złotych. Dyrektor tłumaczy, że szpitala nie stać, a związki argumentują, że certyfikaty Q1, Q2, Q3 – za co są setki tys. zł – wypracowała diagnostyka.
  - Popieramy protest płacowy techników, ponieważ walczymy nie tylko o siebie, ale o cały zakład – mówi Beata Olczyk z Krajowego Związku Zawodowego Pracowników Medycznych Laboratoriów Diagnostycznych w szpitalu. - Byliśmy pomijani przy podwyżkach płac i nagrodach od wielu lat. W laboratorium pracuje 21 techników i 8 diagnostów z magisterium, natomiast w rentgenie - 17 osób (14 techników i trójka magistrów). Jeśli tych 46 osób zacznie strajkować, szpital będzie mieć wielki problem z normalnym funkcjonowaniem i realizacją kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Jeśli wkrótce dojdzie do referendum strajkowego, technicy ZZ TAM i ZZ TME otrzymają solidarne poparcie ZZ Pielęgniarek i Położnych, co deklarowała przewodnicząca ZZ PiP Katarzyna Jarocka. W podobnym tonie, nieoficjalnie, wypowiadali się koordynatorzy i ordynatorzy szpitala w Łomży.
  Mirosław R. Derewońko

 • gość 2019-10-14 23:21:30

  Walczcie. Może do pustogłowych w końcu dotrze, że szpital to sieć naczyń połączonych, to zespół zależny od siebie i ludzie pracujący w tym zespole powinni być wynagradzani podobnie i godnie. System, w którym jeden ma dużo , a innymi się pomiata długo się nie utrzyma. Ale tez należy brać pod uwagę wykształcenie, kursy i szkolenia, lata pracy = doświadczenie, umiejętności i wiedzę.

 • Gość - niezalogowany 2019-10-14 23:33:56

  Wkoncu niedlugo święta wiec sie spiesza ludziska by wyrobic sie przed 1listopadem

 • gość 2019-10-14 23:44:07

  tam powinien być stop za zakrętu będą bkl śmigać z prędkością światła i wypadek murowany

 • Gośćnr007 - niezalogowany 2019-10-15 00:28:42

  Te nowe drogi w okolicy to tor wyścigowy, włos się jeży co tam się dzieje.

 • Uwaga ! - niezalogowany 2019-10-15 05:05:02

  ŁOMŻA , „deweloper” oszust Karol H.

 • Zenek - niezalogowany 2019-10-15 05:09:47

  a JACUŚ P. Braciuk Robusia się niedostał :-) THE END , to Robus już niebedzie jeździł 6rok pijany bez prawa jazdy ?

 • GG - niezalogowany 2019-10-15 05:34:01

  https://m.youtube.com/watch?v=Xb9mMRXb6TU

 • Gość - niezalogowany 2019-10-15 07:26:58

  Wg pisu praca w szpitalu to służba , wiec obco im chodzi , przecież większość głosowała na PiS

 • Xxxx - niezalogowany 2019-10-15 08:46:59

  Nie tylko młodzi, stare dziadki które nie pamiętają połowy przepisów pierwezwnstwa na skrzyżowaniu i najebani w średnim wieku też powodują sporo wypadków

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Praca przy rębaku wycinka

Zatrudnie silnych mężczyzn bez nałogów do prac zwiazanych z wycinka zieleni Poszukuje: Brygadzisty z kat B (mile widziane C) Pilarzy (warunkiem..


Rolety Rzymskie na Wymiar

Szyjemy Rolety Rzymskie na wymiar . Wielkość mechanizmu od 50 cm do 300 cm szerokości . Cena rolety zależy od jej wielkości i wybranej tkaniny . W..


Sprzedam mieszkanie

Sprzedam mieszkanie 61,7m2 po remoncie, na osiedlu „Południe” przy ulicy Staffa z dużym balkonem. Duża piwnica. Przed blokiem znajduje się duża..


KOMINKI KOMPLEKSOWO

*Sprzedaż i montaż wkładów kominkowych *W ofercie także biokominki i kominki elektryczne-idealne rozwiązanie do mieszkań w bloku i pomieszczeń bez..


zatrudnię kierowcę

zatrudnię kierowcę z prawem jazdy c+e,praca pod spedycją "podlasie" z naczepą firanką


Skoda oktawia

Sprzedam Skode octavie 1.9 tdi 2000r. Kolor czarna perła Stan dobry po wymianie rozrzadu i wiele inych czesci wazne oplaty więcej informacji pod..


PRACA - stacja paliw -

Zatrudnimy Placowego/Pracownika Gospodarczego na st. paliw PKN ORLEN S.A. w Łomży. CV proszę wysłać na: agnieszka.mokrzewska@phukurpiewski.pl


Reklama
 Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez mylomza.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

GLOBALISTA.EU Marek Norowski z siedzibą w Łomża 18-400, Cisowa 14

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"