:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Darek z Łomży - chłopak do wzięcia! [VIDEO]

Newsy, Darek Łomży chłopak wzięcia! [VIDEO] - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 12/01/2016 09:15

- Kiedy mówię, że mieszkam w Łomży, odkładają słuchawkę - skarży się Darek, jeden z bohaterów emitowanej przez Polsat Play dokumentalnej telenoweli "Chłopaki do wzięcia". Darek, podobnie jak inni bohaterowie serii, ma dość samotności. Czy uda mu się znaleźć tę jedyną?

Darek i tak jest w niezłej sytuacji. Mieszka w mieście, ma mieszkanie w bloku i psa. Tego psa musiałaby polubić jego wybranka. Powinna też podzielać Darka pasje czyli głównie sport. Nie, nie uprawiać go z Darkiem. Kibicować piłkarzom, siatkarzom, hokeistom... Razem z nim przed telewizorem. Czy Darek z Łomży znajdzie swój ideał dziewczyny?

Inni bohaterowie mają gorzej niż Darek. Mieszkają często w małych wioskach, skąd dziewczyny uciekają do miast. Teoretycznie więc Darek ma od nich większe szanse na znalezienie drugiej połówki. Teoretycznie. Ale w życiu łatwo nie jest. Darek wysyła anonse matrymonialne licząc, że w ten sposób znajdzie towarzyszkę życia. Niestety, jak dotąd mu się nie wiedzie. Skarży się przed kamerą, że kiedy mówi, że mieszka w Łomży, dziewczyny się rozłączają. Co w tej Łomży jest nie tak?

lomza

Darek z Łomży - chłopak do wzięcia! [VIDEO] komentarze opinie

  • Bartes - niezalogowany 2016-01-12 17:10:50

    Cały ten program co ze sobą reprezentuje ? nabijanie się z ludzi co mają problemy w społeczeństwie i ze sobą bo pomóc ... wątpię ci co to oglądają to mają z tego programu "beke" więc ... ? ale jest popyt jest podaż bo nic bardziej tak nie dowartościowuje jak zobaczyć ze ktoś ma gorzej. Oby pan Dariusz nie miał z tego materiału problemów w życiu.

  • Nienormalny Białystok - niezalogowany 2016-01-12 17:10:17

    Dziękujemy za materiał :)
    Na pewno skorzystamy :D

  • śliedź - niezalogowany 2016-01-12 17:07:35

    Zapraszamy na www.facebook.com/bialysztok

  • Jasmina - niezalogowany 2016-01-12 15:38:23

    Gratuluję "redaktorzynie" dokumentu, szkoda, że łomżyńskie portale promują czyjąś głupotę i udostępniają te filmy. Ten człowiek, już i tak pokrzywdzony przez los, z pewnością nie miał lekko w życiu, w szkole, w każdej sytuacji z którą musiał się zmierzyć... Widzę go codziennie z tym pieskiem, do nikogo się nie odzywa, nikogo nie zaczepia, z pewnością teraz osiedlowe "matołki" nie przejdą obok niego obojętnie... Czy o taki efekt chodziło???? Pytam???

  • taka prawda - niezalogowany 2016-01-12 13:11:42

    ktoś zapłacił parę groszy bo widocznie w Łomży dostał wpierdol i musiał to nagrać za kasę z zasiłku od jakichś krakowskich żydków czy innego tvn

  • podlasiak - niezalogowany 2016-01-12 13:08:34

    Nie ma w tym nic śmiesznego widać że jest chory i potrzebuje pomocy. Ale lepiej z takich ludzi sie nabijać niż POMAGAĆ.

  • itta - niezalogowany 2016-01-12 12:51:03

    Ma lipe, ze nie jest z Kolna

  • XXXX - niezalogowany 2016-01-12 12:39:14

    JAKAŚ PEJSATA MENDA PEWNIE KRĘCI TEN FILM I NABIJA SIĘ Z CZYJEGOŚ NIESZCZĘŚCIA

  • OLO@wo.pl - niezalogowany 2016-01-12 12:18:11

    szkoda go dał sie wkrecić ....A z drugiej strony trzeba byc huj...em zeby krecić takie filmy i pokazywać ludzkie słabości ..przykre..

  • Mantra - niezalogowany 2016-01-12 12:10:10

    Masakra jak można publikować i dalej udostępniać tak perfidnie zrobiony film. Cieszcie się ze sami jesteście piękni i młodzi i logopedyczne nie potrzebujecie. Nie każdy miał takie szczęście.

  • fob - niezalogowany 2016-01-12 11:53:29

    Ten człowiek jest niepełnosprawny, również intelektualnie. Ten, kto podpowiedział mu by wystąpił w tej "produkcji" jest świnią. Trzeba się cieszyć, że z małej rentki radzi sobie sam.

  • Łukasz P - niezalogowany 2016-01-12 11:42:51

    Bardzo smutny reportaż o biednym człowieku, który pragnie miłości. Widać, że jest to człowiek o dobrym sercu bo kto o złym kochał by zwierzęta? odpowiadając na pytanie pana redaktora co jest w Łomży nie tak cisną się dwa słowa: brak perspektyw. Nie posiadamy żadnej fabryki żadnego przemysłu inwestorzy omijają nas z daleka to jak ma się Łomża rozwijać?

  • iamwhoiam - niezalogowany 2016-01-12 11:37:59

    Dajcie mu spokój.Przecież każdy ma prawo do szczęścia :-) Powodzenia!

  • xyz - niezalogowany 2016-01-12 11:29:42

    Jedna wielka porażka kto w ogóle takie coś nagrywa i jeszcze publikuje...

  • Joint - niezalogowany 2016-01-12 11:25:01

    Brawa! Teraz to już chłop ma życie jak w horrorze jak się niedorozwoje dowiedzą i przy każdym spotkaniu będą sobie jaja robić... pełen podziw za udostępnienie materiału

  • xD - niezalogowany 2016-01-12 11:09:53

    Jakby w Białymstoku takich brakowało. Jeden nawet prezydentem chciał zostać. Dajmy Darkowi spokój.

  • x?x?x - niezalogowany 2016-01-12 11:09:41

    Kto ogląda taki badziew,musi mieć nieźle pod kopułą.

  • +- - niezalogowany 2016-01-12 11:08:20

    no to śledzie będą mieli teraz polewkę z Łomży

  • annna - niezalogowany 2016-01-12 10:27:07

    Trzeba troszke o siebie zadbac, logopeda, wyglad i chate posprzatac i myslec o poznaniu kogos w takim stanie nie rob se chlopie nadzieji

  • BER - niezalogowany 2016-01-12 10:26:16

    Jeszcze lepsze niz Rolnik szuka żony

  • gość 2019-12-03 00:00:27

    Piszą na grupach, że podobno nie żyje. Może to ktoś potwierdzić?

Dodajesz jako: |