:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Dębniki: Rodzina z dziećmi bez dachu nad głową! [FOTO]

Region, Dębniki Rodzina dziećmi dachu głową! [FOTO] - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 6
  • Fotka nr 1 z 6
  • Fotka nr 2 z 6
  • Fotka nr 3 z 6
  • Fotka nr 4 z 6
  • Fotka nr 5 z 6
Portal mylomza.pl 05/06/2018 13:21

Dzisiaj po południu we wsi Dębniki na terenie gminy Zbójna wybuchł pożar domu jednorodzinnego. Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia do akcji ruszyli strażacy z PSP Łomża oraz zastępy OSP z okolicznych miejscowości. Po przybyciu na miejsce okazało się, że zapaliło się poddasze domu.

Do pożaru przydzielono 28 strażaków z jednostek ratowniczo-gaśniczych PSP oraz formacje strażaków ochotników.

- Dom jest całkowicie zniszczony. Zapaliło się poddasze, ale ze względu na temperaturę zniszczeniu uległy zarówno parter jak i kondygnacja przyziemna - mówi bryg. Grzegorz Wilczyński, zastępca komendanta miejskiego PSP w Łomży. Sąsiednie budynki nie zostały zagrożone.

W budynku mieszkały dwójka dorosłych i dwójka dzieci. W pożarze na szczęście nikt nie ucierpiał, lecz decyzją Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego dom nie nadaje się do ponownego zamieszkania. Przyczyny pożaru ustala policja. Powierzchnia pożaru to 80m2. Poniesione straty są jeszcze szacowane.

Po stracie miejsca zamieszkania rodzina uda się do swoich krewnych. Trudna sytuacja rodziny została zgłoszona do urzędu gminy w Zbójnej.

lomza

Dębniki: Rodzina z dziećmi bez dachu nad głową! [FOTO] komentarze opinie

  • .... - niezalogowany 2018-06-07 07:57:06

    powiedzenie "jak dziady pod kościołem" nabiera większego znaczenia

  • Koścłł w ruinie ale wypasiony - niezalogowany 2018-06-06 21:38:32

    @ Wirtualny właśnie to prawo nie proste jak drut kolczasty przebiegające za logiką praworządnych chcących poprawności kanonicznej uregulowanej zakazem i nakazem jest powodem dojścia do ściany przy której "Może stało się grobowcem dla mężczyzn, kobiet i dzieci" ("poprawcie mnie jak się mylę" może się uda ... nadzieja pchała ludzi wierzących że przejdą morze jak żydzi uciekający przed kulturą piramidy społecznej będącej grobowcem jej samej "Skazujemy pokolenia na życie w domu zamienionym w ruinę" (powiedział papież F) tę myśl papieża trzeba by rozszerzyć wypływając z płycizny na głębię skali problemu i powiedzieć że PRAWE Ojce dyrektory formacji duchowej skazują pokolenia na życie w Kościele zamienionym w ruinę" przy której wegetuje nie jedna Rodzina z dziećmi bez dachu nad głową! Obecną sytuację opisał jako dążenie do "kontroli i wyzysku ograniczonych zasobów naszej planety, przy lekceważeniu najsłabszych członków rodziny ludzkiej"...napełnionej logiką hierarchów feudalną duchowość autorytetów relatywizujących swoje miejsce w prawie ... naczelnych zaspokajających potrzeby wyższego rządu np. stojąc ponad prawem ograniczającym tych co mają utrudniony dostęp do zaspokojenia potrzeb niższego rzędu np. poczucia bezpieczeństwa z faktu posiadania własnego dachu nad głową po której nikt nie bruździ powodując agresje

  • ... - niezalogowany 2018-06-06 20:46:55

    @ Wirtualny stopień komplikacji prawa obecnie komplikującego sens życia cofa kulturę łacińską do źródła ... upadku Rzymu "i jeszcze" w/zburzenia najsłynniejszej świątyni przy której oszpecono Jezusa upraszczającego to po faryzejsku rozbuchane prawo krępujące życie Urbi et Orbi

  • Bbbk - niezalogowany 2018-06-06 16:33:28

    Tam jest sytuacja trudniejsza niz sie wydaje, z domu nie nadaje się nic, zupełnie nic, i jeśli sa osoby które chciałyby pomoc to bardzo proszę.

  • imho - niezalogowany 2018-06-05 21:30:40

    Do "czerwony kur" - a ty co, z 4lomza się urwałeś?? Poziom komentarza jak na tym śmietniku 4lomza

  • cezary - niezalogowany 2018-06-05 21:06:44

    Niech biskup ogłosi zbiórkę w kościele, chętnię się dołożę.

  • darekk - niezalogowany 2018-06-05 16:20:52

    w końcu!!!!!!!!!!! bo to co dzieje się na 4 to hańba dla dziennikarstwa, 4 to teraz tylko i wyłącznie lewacka tuba propagandowa!!!

  • kolniak 2 - niezalogowany 2018-06-05 15:42:23

    No nie sądzę, że są takie osoby w Kolnie.. W okolicy i owszem.. A jeśli już dzieje się komuś taka krzywda, zawsze pojawiają się informacje na ten temat i zawsze płynie do tych ludzi pomoc od mieszkańców Kolna, pobliskich miejscowości, w tym także Łomży i Pisza a nawet z za granicy, więc nie gadaj głupot..

  • Wirtualny - niezalogowany 2018-06-05 15:28:40

    Nowe prawo musi niepokoić administratora 4lomza, który nagminnie usuwa wpisy internautów Autor: Wirtualny (---.ip-144-217-164.net) Data: 05-06-18 17:26 Niebezpieczeństwo wynika z art. 4a, w którym dostawcy treści, tj. portale, mają zakaz ograniczania lub utrudniania „w jakikolwiek inny sposób” dostępu do świadczonych przez siebie usług. Obejmuje to również prawo do umieszczania przez użytkowników treści z powodu „linii programowej [danego medium], treści albo regulaminem świadczenia tych usług”Utrudnione będzie również usuwanie treści zgodnych z prawem, ale łamiących zasady tzw. netykiety. Autorzy tego typu treści będą mogli od razu uruchamiać procedurę sądową, a administratorzy portali będą zasypywani pozwami do sądów 24-godzinnych. Jeżeli komentarze nie będą łamać przepisów polskiego prawa, sądy nakażą ich przywrócenie i obciążą administratorów kosztami postępowań o ich usuwanie. Ciekawe redaktorku. Nie mogę się doczekać

  • czerwony kur - niezalogowany 2018-06-05 14:56:59

    pewnie ogień niewiele zrobił szkody, tylko strażaków wóda...

  • kolniak - niezalogowany 2018-06-05 14:16:16

    u nas w Kolnie tez takie so i nikt nie pisze

  • Adam Zalewski - niezalogowany 2018-06-05 14:11:00

    Dajcie numer konta POMOGE!!

Dodajesz jako: |