:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Dni Łomży 2019: Wiemy kto wystąpi przed łomżyńską publicznością! [AKTUALIZACJA]

Dni Łomży 2019: Wiemy kto wystąpi przed łomżyńską publicznością!
04/04/2019 11:04
CZE 15
Łomża godz: 00:00

Zespół Weekend będzie jedną z gwiazd wieczoru podczas czerwcowych Dni Łomży 2019. Utwór "Ona Tańczy Dla Mnie" na pewno rozgrzeje łomżyńską publiczność. Kiedy odbędą się Dni Łomży? Kto wystąpi? Znamy już wykonawców!

Tegoroczne koncerty z okazji Dni Łomży odbędą się 15 i 16 czerwca, a to oznacza, że czeka nas cały weekend zabawy. W sobotę miasto stawia na disco polo!

Wśród gwiazd na pewno znajdzie się Radek Liszewski i zespół Weekend. Bardzo prawdopodobne, że ich najbardziej znany utwór pt. "Ona Tańczy Dla Mnie" zabrzmi podczas sobotniego koncertu. Wykonanie występu będzie kosztowało 30 tys. złotych - właśnie taką umowę zawarły władze miasta. Przed Łomżanami wystąpi także zespół Basta, czyli kolejna gwiazda disco-polo. Umowa opiewa na kwotę 9 tys. złotych.

Miasto podpisało również umowę na kwotę 45,5 tys. złotych z Impres Jot Julia Bihun, firmą reprezentującą Andrzeja Piasecznego i Tatianę Okupnik. Nie wiadomo jednak, kto w niedzielę 16 czerwca pojawi się na scenie. Prawdopodobnie dowiemy się już niedługo. Wśród artystów znajdzie się też Paulina Woźniak oraz Piotr Jerzy Klatt.

 

[AKTUALIZACJA 17:52] Znamy już wszystkich wykonawców, którzy wystąpią podczas Dni Łomży 2019!

Sobota 15 czerwca rozpocznie się od jarmarku historycznego z obozowiskiem rycerskim, stanowiskami merytorycznymi, ogródkiem animacyjnym dla dzieci, stanowiskami gastronomicznymi ze średniowieczną kuchnią oraz targowiskiem z pamiątkami i przedmiotami historycznymi. Wszystko to odbędzie się na muszli przy ul. Zjazd. Wieczorem na scenie zagrają wykonawcy muzyki rozrywkowej. Wystąpią grupy Enjoy i Basta, a gwiazdą wieczoru będzie Weekend.

W niedzielę 16 czerwca na  bulwarach odbędzie się rodzinne grillowanie, natomiast na muszli koncertowej zaprezentują się zespoły muzyczne MDK-DŚT, a także grupa Black Jeans z Adamem Kalinowskim oraz Marcin Sójka, zwycięzca 9. edycji programu The Voice of Poland. Wieczorem wystąpi legenda polskiego rocka lat 80 i 90 dwudziestego wieku – Róże Europy. Gwiazdą wieczoru będzie Andrzej Piaseczny z zespołem.

lomza

Dni Łomży 2019: Wiemy kto wystąpi przed łomżyńską publicznością! [AKTUALIZACJA] komentarze opinie

  • Gość co to ma znaczyć - niezalogowany 2019-04-04 11:14:30

    Kiedy skończy się ten chłam ? ? ?

  • gość 2019-04-04 11:30:08

    Miasto robotników i disco-polo.

  • gość 2019-04-04 11:30:56

    Miasto pracowników fizycznych i disco-polo. "Kultura"

  • gość 2019-04-04 12:00:21

    KULT - kiedy będzie?

  • Gość11 - niezalogowany 2019-04-04 12:08:57

    Tylko nie weekend

  • gość 2019-04-04 12:34:45

    kurna bo się zwymiotuje!!!!!!!!!!! Panie dlaczego karzesz to umęczone miasto ludżmi z takimi pomysłami

  • gość 2019-04-04 13:09:50

    Kult jak był to było coś np: Inwazja Mocy i nie było nawet wygodnej miejscówki a wszyscy się bawili. Było skromniej i biedniej ale lepiej i lepsza muzyka. A teraz to ten szajs i jeszcze za taką kasę ;) Już to ... w ... nie lezie. Co impreza to to samo...

  • gość 2019-04-04 13:44:03

    Pydały zatańczą i zaśpiewają

  • gość 2019-04-04 13:45:49

    30 tys za piosenke z 3 lat ktorej nikt nie chce słuchac? za co on się tak ceni?

  • gość 2019-04-04 14:10:31

    Łomżyńska prokuratura nie będzie ścigać autorów negatywnych wpisów pod adresem Agnieszki Muzyk. Chodzi o internetowe komentarze, których autorzy - zdaniem Agnieszki Muzyk - prześladowali ją i jej rodzinę. Po ośmiu miesiącach śledztwa prokurator uznał, że nie doszło do popełnienia przestępstwa ściganego z urzędu, była wiceprezydent może skierować prywatny akt oskarżenia. Prokurator ustalił sprawców niepochlebnych wpisów pod adresem pokrzywdzonej Agnieszki Muzyk mogących wypełniać znamiona zniesławienia lub znieważenia jej w środkach masowego przekazu i odesłał pokrzywdzoną na drogę postępowania prywatnego także w trybie postępowania karnego. Jak mówi prokurator Karolina Szulkowska : " Na pewno był tam wśród nich pracownik urzędu miasta Łomża. Są też osoby, które są powiązane z rodziną obecnie urzędującego pana prezydenta. Danych personalnych tych osób nie mogę podać ".

  • Lomza to discopolo - niezalogowany 2019-04-04 14:16:37

    Czego oczekujecie ? W Łomży większość to fani disco polo wiec większość jest zadowolona z prezydentem na czele bo sam pewnie jest diskopolowcem Szacun prezyzydencie

  • gość 2019-04-04 14:36:32

    weż sie facet ogarnij . To,że ktos ma tak prymitywne gusta wcale nie znaczy ,ze reszta miasta ma je miec i akceptowac. Czy w końcu to serwowanie rok w rok takich szmir się skończy?

  • gość 2019-04-04 14:54:51

    A dlaczego ja mam akceptować coś czego nie lubię ? Jakiś KULT z przed króla ćwieczka ? Kup sobie płytę i słuchaj, ja chcę potańczyć przy Weekendzie albo przy Bojsach a nie słuchać jakiegoś wycia zdezelowanego dziadka.

  • gość 2019-04-04 15:35:41

    > Kup sobie płytę i słuchaj A dlaczego z publicznych pieniędzy ma być finansowana taka miernota "artystyczna". Chcesz posłuchać Weekendu czy bojsów, to kup sobie płytę i słuchaj.

  • gość 2019-04-04 15:42:23

    Jedź do jeziorka i se potańcz przy swoich "bojsach" przez j :) Widać jaki fan że nawet nazwy nie potrafi napisać :)))

  • gość 2019-04-04 20:46:16

    Łomżyńska prokuratura nie będzie ścigać autorów negatywnych wpisów pod adresem Agnieszki Muzyk. Chodzi o internetowe komentarze, których autorzy - zdaniem Agnieszki Muzyk - prześladowali ją i jej rodzinę. Po ośmiu miesiącach śledztwa prokurator uznał, że nie doszło do popełnienia przestępstwa ściganego z urzędu, była wiceprezydent może skierować prywatny akt oskarżenia. Prokurator ustalił sprawców niepochlebnych wpisów pod adresem pokrzywdzonej Agnieszki Muzyk mogących wypełniać znamiona zniesławienia lub znieważenia jej w środkach masowego przekazu i odesłał pokrzywdzoną na drogę postępowania prywatnego także w trybie postępowania karnego. Jak mówi prokurator Karolina Szulkowska : " Na pewno był tam wśród nich pracownik urzędu miasta Łomża. Są też osoby, które są powiązane z rodziną obecnie urzędującego pana prezydenta. Danych personalnych tych osób nie mogę podać ".

  • gość 2019-04-04 20:50:15

    Na KULT to i ja!!!!! Ol jea!!! :)

  • Gość - niezalogowany 2019-04-04 21:21:04

    Schodzi się te ścierwo, 15-latki poubierane jak 25-latki, brudasy że wsi się zjeżdżają, z Grajewa i Kolna potem syfu napierd*lą a. Na drugi dzień sprzątanie po tych prostakach i jak te miasto ma normalnie żyć i się rozwijać.... Już w dupe naprawdę w dupę to nie lezie. I jeszcze ten gamoniowaty prezydent bez jaj... Boże co z tym miastem będzie.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-04 22:09:15

    Kocham Piaska jejjj

  • Gość - niezalogowany 2019-04-04 22:24:37

    Jacy w tej Łomży niby nie disco polo słuchacze to odwiedzić trzeba stolicę wychowani na patologicznej muzyce tam 80 proc. Disco słucha i nie ma chorych komentarzy miasto widzę chce podnieść poprzeczkę ale ludzie tu komentujący raczej ciężko. Dlatego też są dwa dni imprezy dla mn5iej kumatych

  • Gość - niezalogowany 2019-04-04 22:27:12

    Heh A ci co tak komentują w 1 rzędzie będą skakać i bis oklaskiwac

  • gość 2019-04-04 23:27:21

    Ciekawe kto z tam z tych hejterów był powiązany z rodziną Chrzanowskiego i co on wypisywał ? A i ten pracownik Ratusza, to na jakim stanowisku i tak sam z siebie, z własnej woli , czy za jakąś synekurkę ? Mam nadzieję, że p. Muzyk nie odpuści i wyjaśni sprawę do końca . Przydałoby się poznać choć gdzie i pod jakimi pseudonimami/nickami występowali. Przypominam, że swego czasu, jak Chrzanowski chciał ścigać internautów, to media lokalne podały o jakie osoby chodzi, podając ich imiona i pierwszą literę nazwiska, do tego nicki/pseudonimy jakimi się posługiwali. Ba, nawet i wymieniono z imienia i nazwiska byłego prezydenta, p. Czerniawskiego, z którego adresu IP komputera pisał coś jakiś hejter. Tu też mogłoby być ciekawie, śmieszno i straszno, jakby powiązać tych hejterów z konkretnymi osobami i posadkami na jakich siedzą .

  • gość 2019-04-05 01:54:42

    Fanom starych meneli z Kultu do posuchania . https://www.youtube.com/watch?v=hbN8Zrzlirc To teraz wypier..... .

  • gość 2019-04-05 09:08:56

    Piszecie spinę a zobaczycie, że pełna muszla będzie i rączki w górze. Ba nawet Wy tam będziecie maruderzy bo jesteście zwykłymi hejtusiami :)

  • Gość - niezalogowany 2019-04-05 13:34:07

    Rak

  • Gość - niezalogowany 2019-04-05 19:58:44

    Wystarczy wam pełna micha byle czego. Miernoty intelektualne.

  • gość 2019-04-12 01:25:28

    niech jedzie grać na Dworu Wileńskim ... to już nit jego nie che że do Łomży przyjmuje zaproszenie ? ... powinien zapłacić za Miastu za promocję i prawo występu !

  • Gość - niezalogowany 2019-04-21 07:20:41

    To robi się żałosne .... czytając wasze komentarze aż rzygać się chce, każdy krytykuje disco polo A później to wymalowane lale tańczą pod sceną śpiewając piosenki danego zespołu i wszyscy dobrze się bawia... bądźmy ludźmi i szanujmy siebie nawzajem A komu się nie podoba to może nie przychodzić bo nie jest napisane obecność obowiązkowa !!!!!!

Dodajesz jako: |