:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Dni Łomży 2019: Wiemy kto wystąpi przed łomżyńską publicznością! [AKTUALIZACJA]

Dni Łomży 2019: Wiemy kto wystąpi przed łomżyńską publicznością!
Portal mylomza.pl 04/04/2019 11:04
CZE 15
Łomża godz: 00:00

Zespół Weekend będzie jedną z gwiazd wieczoru podczas czerwcowych Dni Łomży 2019. Utwór "Ona Tańczy Dla Mnie" na pewno rozgrzeje łomżyńską publiczność. Kiedy odbędą się Dni Łomży? Kto wystąpi? Znamy już wykonawców!

Tegoroczne koncerty z okazji Dni Łomży odbędą się 15 i 16 czerwca, a to oznacza, że czeka nas cały weekend zabawy. W sobotę miasto stawia na disco polo!

Wśród gwiazd na pewno znajdzie się Radek Liszewski i zespół Weekend. Bardzo prawdopodobne, że ich najbardziej znany utwór pt. "Ona Tańczy Dla Mnie" zabrzmi podczas sobotniego koncertu. Wykonanie występu będzie kosztowało 30 tys. złotych - właśnie taką umowę zawarły władze miasta. Przed Łomżanami wystąpi także zespół Basta, czyli kolejna gwiazda disco-polo. Umowa opiewa na kwotę 9 tys. złotych.

Miasto podpisało również umowę na kwotę 45,5 tys. złotych z Impres Jot Julia Bihun, firmą reprezentującą Andrzeja Piasecznego i Tatianę Okupnik. Nie wiadomo jednak, kto w niedzielę 16 czerwca pojawi się na scenie. Prawdopodobnie dowiemy się już niedługo. Wśród artystów znajdzie się też Paulina Woźniak oraz Piotr Jerzy Klatt.

 

[AKTUALIZACJA 17:52] Znamy już wszystkich wykonawców, którzy wystąpią podczas Dni Łomży 2019!

Sobota 15 czerwca rozpocznie się od jarmarku historycznego z obozowiskiem rycerskim, stanowiskami merytorycznymi, ogródkiem animacyjnym dla dzieci, stanowiskami gastronomicznymi ze średniowieczną kuchnią oraz targowiskiem z pamiątkami i przedmiotami historycznymi. Wszystko to odbędzie się na muszli przy ul. Zjazd. Wieczorem na scenie zagrają wykonawcy muzyki rozrywkowej. Wystąpią grupy Enjoy i Basta, a gwiazdą wieczoru będzie Weekend.

W niedzielę 16 czerwca na  bulwarach odbędzie się rodzinne grillowanie, natomiast na muszli koncertowej zaprezentują się zespoły muzyczne MDK-DŚT, a także grupa Black Jeans z Adamem Kalinowskim oraz Marcin Sójka, zwycięzca 9. edycji programu The Voice of Poland. Wieczorem wystąpi legenda polskiego rocka lat 80 i 90 dwudziestego wieku – Róże Europy. Gwiazdą wieczoru będzie Andrzej Piaseczny z zespołem.

lomza

Dni Łomży 2019: Wiemy kto wystąpi przed łomżyńską publicznością! [AKTUALIZACJA] komentarze opinie

  • Gość co to ma znaczyć - niezalogowany 2019-04-04 11:14:30

    Kiedy skończy się ten chłam ? ? ?

  • gość 2019-04-04 11:30:08

    Miasto robotników i disco-polo.

  • gość 2019-04-04 11:30:56

    Miasto pracowników fizycznych i disco-polo. "Kultura"

  • gość 2019-04-04 12:00:21

    KULT - kiedy będzie?

  • Gość11 - niezalogowany 2019-04-04 12:08:57

    Tylko nie weekend

  • gość 2019-04-04 12:34:45

    kurna bo się zwymiotuje!!!!!!!!!!! Panie dlaczego karzesz to umęczone miasto ludżmi z takimi pomysłami

  • gość 2019-04-04 13:09:50

    Kult jak był to było coś np: Inwazja Mocy i nie było nawet wygodnej miejscówki a wszyscy się bawili. Było skromniej i biedniej ale lepiej i lepsza muzyka. A teraz to ten szajs i jeszcze za taką kasę ;) Już to ... w ... nie lezie. Co impreza to to samo...

  • gość 2019-04-04 13:44:03

    Pydały zatańczą i zaśpiewają

  • gość 2019-04-04 13:45:49

    30 tys za piosenke z 3 lat ktorej nikt nie chce słuchac? za co on się tak ceni?

  • gość 2019-04-04 14:10:31

    Łomżyńska prokuratura nie będzie ścigać autorów negatywnych wpisów pod adresem Agnieszki Muzyk. Chodzi o internetowe komentarze, których autorzy - zdaniem Agnieszki Muzyk - prześladowali ją i jej rodzinę. Po ośmiu miesiącach śledztwa prokurator uznał, że nie doszło do popełnienia przestępstwa ściganego z urzędu, była wiceprezydent może skierować prywatny akt oskarżenia. Prokurator ustalił sprawców niepochlebnych wpisów pod adresem pokrzywdzonej Agnieszki Muzyk mogących wypełniać znamiona zniesławienia lub znieważenia jej w środkach masowego przekazu i odesłał pokrzywdzoną na drogę postępowania prywatnego także w trybie postępowania karnego. Jak mówi prokurator Karolina Szulkowska : " Na pewno był tam wśród nich pracownik urzędu miasta Łomża. Są też osoby, które są powiązane z rodziną obecnie urzędującego pana prezydenta. Danych personalnych tych osób nie mogę podać ".

  • Lomza to discopolo - niezalogowany 2019-04-04 14:16:37

    Czego oczekujecie ?
    W Łomży większość to fani disco polo wiec większość jest zadowolona z prezydentem na czele bo sam pewnie jest diskopolowcem
    Szacun prezyzydencie

  • gość 2019-04-04 14:36:32

    weż sie facet ogarnij . To,że ktos ma tak prymitywne gusta wcale nie znaczy ,ze reszta miasta ma je miec i akceptowac. Czy w końcu to serwowanie rok w rok takich szmir się skończy?

  • gość 2019-04-04 14:54:51

    A dlaczego ja mam akceptować coś czego nie lubię ? Jakiś KULT z przed króla ćwieczka ? Kup sobie płytę i słuchaj, ja chcę potańczyć przy Weekendzie albo przy Bojsach a nie słuchać jakiegoś wycia zdezelowanego dziadka.

  • gość 2019-04-04 15:35:41

    > Kup sobie płytę i słuchaj
    A dlaczego z publicznych pieniędzy ma być finansowana taka miernota "artystyczna". Chcesz posłuchać Weekendu czy bojsów, to kup sobie płytę i słuchaj.

  • gość 2019-04-04 15:42:23

    Jedź do jeziorka i se potańcz przy swoich "bojsach" przez j :)
    Widać jaki fan że nawet nazwy nie potrafi napisać :)))

  • gość 2019-04-04 20:46:16

    Łomżyńska prokuratura nie będzie ścigać autorów negatywnych wpisów pod adresem Agnieszki Muzyk. Chodzi o internetowe komentarze, których autorzy - zdaniem Agnieszki Muzyk - prześladowali ją i jej rodzinę. Po ośmiu miesiącach śledztwa prokurator uznał, że nie doszło do popełnienia przestępstwa ściganego z urzędu, była wiceprezydent może skierować prywatny akt oskarżenia. Prokurator ustalił sprawców niepochlebnych wpisów pod adresem pokrzywdzonej Agnieszki Muzyk mogących wypełniać znamiona zniesławienia lub znieważenia jej w środkach masowego przekazu i odesłał pokrzywdzoną na drogę postępowania prywatnego także w trybie postępowania karnego. Jak mówi prokurator Karolina Szulkowska : " Na pewno był tam wśród nich pracownik urzędu miasta Łomża. Są też osoby, które są powiązane z rodziną obecnie urzędującego pana prezydenta. Danych personalnych tych osób nie mogę podać ".

  • gość 2019-04-04 20:50:15

    Na KULT to i ja!!!!! Ol jea!!! :)

  • Gość - niezalogowany 2019-04-04 21:21:04

    Schodzi się te ścierwo, 15-latki poubierane jak 25-latki, brudasy że wsi się zjeżdżają, z Grajewa i Kolna potem syfu napierd*lą a. Na drugi dzień sprzątanie po tych prostakach i jak te miasto ma normalnie żyć i się rozwijać.... Już w dupe naprawdę w dupę to nie lezie. I jeszcze ten gamoniowaty prezydent bez jaj... Boże co z tym miastem będzie.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-04 22:09:15

    Kocham Piaska jejjj

  • Gość - niezalogowany 2019-04-04 22:24:37

    Jacy w tej Łomży niby nie disco polo słuchacze to odwiedzić trzeba stolicę wychowani na patologicznej muzyce tam 80 proc. Disco słucha i nie ma chorych komentarzy miasto widzę chce podnieść poprzeczkę ale ludzie tu komentujący raczej ciężko. Dlatego też są dwa dni imprezy dla mn5iej kumatych

  • Gość - niezalogowany 2019-04-04 22:27:12

    Heh A ci co tak komentują w 1 rzędzie będą skakać i bis oklaskiwac

  • gość 2019-04-04 23:27:21

    Ciekawe kto z tam z tych hejterów był powiązany z rodziną Chrzanowskiego i co on wypisywał ? A i ten pracownik Ratusza, to na jakim stanowisku i tak sam z siebie, z własnej woli , czy za jakąś synekurkę ? Mam nadzieję, że p. Muzyk nie odpuści i wyjaśni sprawę do końca . Przydałoby się poznać choć gdzie i pod jakimi pseudonimami/nickami występowali. Przypominam, że swego czasu, jak Chrzanowski chciał ścigać internautów, to media lokalne podały o jakie osoby chodzi, podając ich imiona i pierwszą literę nazwiska, do tego nicki/pseudonimy jakimi się posługiwali. Ba, nawet i wymieniono z imienia i nazwiska byłego prezydenta, p. Czerniawskiego, z którego adresu IP komputera pisał coś jakiś hejter. Tu też mogłoby być ciekawie, śmieszno i straszno, jakby powiązać tych hejterów z konkretnymi osobami i posadkami na jakich siedzą .

  • gość 2019-04-05 01:54:42

    Fanom starych meneli z Kultu do posuchania .
    https://www.youtube.com/watch?v=hbN8Zrzlirc
    To teraz wypier..... .

  • gość 2019-04-05 09:08:56

    Piszecie spinę a zobaczycie, że pełna muszla będzie i rączki w górze. Ba nawet Wy tam będziecie maruderzy bo jesteście zwykłymi hejtusiami :)

  • Gość - niezalogowany 2019-04-05 13:34:07

    Rak

  • Gość - niezalogowany 2019-04-05 19:58:44

    Wystarczy wam pełna micha byle czego. Miernoty intelektualne.

  • gość 2019-04-12 01:25:28

    niech jedzie grać na Dworu Wileńskim ... to już nit jego nie che że do Łomży przyjmuje zaproszenie ? ... powinien zapłacić za Miastu za promocję i prawo występu !

  • Gość - niezalogowany 2019-04-21 07:20:41

    To robi się żałosne .... czytając wasze komentarze aż rzygać się chce, każdy krytykuje disco polo A później to wymalowane lale tańczą pod sceną śpiewając piosenki danego zespołu i wszyscy dobrze się bawia... bądźmy ludźmi i szanujmy siebie nawzajem A komu się nie podoba to może nie przychodzić bo nie jest napisane obecność obowiązkowa !!!!!!

  • gość 2019-04-27 21:33:45

    Kiedy będą ŁZY

  • gość 2019-06-03 08:59:07

    Nauczyciele ze szkoły muzycznej pewnie płaczą :)

  • Gość - niezalogowany 2019-06-08 15:43:42

    Nic nie robią źle,zrobią jeszcze gorzej.Sama elita się odzywa co Mozarta słucha i poezji.DAJCIE sobie siana.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-08 15:44:12

    Nic nie robią źle,zrobią jeszcze gorzej.Sama elita się odzywa co Mozarta słucha i poezji.DAJCIE sobie siana.

  • Hola - niezalogowany 2019-06-08 16:05:04

    Może miasto robotników, ale jak nie ma innych opcji bierzesz co jest. Co nam grają, tego słuchamy.

  • Gabi - niezalogowany 2019-06-08 16:13:59

    Lepsze disco polo niż patologia i pranie się po mordach

  • gość 2019-06-15 15:59:45

    Nie miejsce i nie czas na disco polo. Jeśli coś świętujemy umiejmy to uczcić prawdziwą muzyką i piosenką z rozsądną treścią. Co niektórzy zaliczają disco polo do muzyki, a jest to po prostu chłam i ok niech sobie jest . Za czasów panowania imperium rzymskiego gawiedź zaspokajało się chlebem i igrzyskami, tylko tyle ludowi było potrzeba. Niestety trwa to do dziś, szkoda. Ot jaki intelekt taka rozrywka. Przykro.

  • Punk - niezalogowany 2019-06-15 20:57:56

    JA CHCĘ W ŁOMŻY JEDEN JEDYNY RAZ KSU !!!!!

  • gość 2019-06-15 22:10:38

    Jutro przejdę na RÓŻE EUROPY bo od disco polo to mnie jajca bolo

  • Gość2 - niezalogowany 2019-06-16 11:16:05

    Piasek? Beeeez kaaaakkaasku?

  • Daro - niezalogowany 2019-06-16 18:04:58

    Jak komuś nie odpowiada to co miasto organizuję to nikt takich ludzi nie zaprasza nie zmusza obecność nie jest obowiazkowa kto chcę po ciężkim tygodniu odpocząć pobawić się to ma okazję z rodzina wyjść miło czas spędzić aby częściej coś sie działo Pozdrawiam

Dodajesz jako: |