:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Dodatkowe środki na remont Niemcewicza

Biznes, Dodatkowe środki remont Niemcewicza - zdjęcie, fotografia
08/10/2018 17:56

Prawie 775 tys. zł dofinansowania z Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego otrzyma dodatkowo Miasto Łomża na remont ul. Niemcewicza. Środki pochodzą z "Rządowego Programu na rzecz Rozwoju oraz Konkurencyjności Regionów poprzez Wsparcie Lokalnej Infrastruktury Drogowej".

Dotacja na remont ulicy Niemcewicza, wynosi teraz 1 857 261,98 zł i stanowi 32 proc. wartości całej inwestycji. Jest to też 80 % wydatków kwalifikowalnych na rok 2018. - W ostatnich tygodniach mówiłem, że ta dotacja może zostać zwiększona. Tak też sie stało. Cieszę się, że rozmowy przyniosły efekt – mówi prezydent Mariusz Chrzanowski, podkreślając, że jest to jedno z priorytetowych zadań, chociażby ze względu na bezpieczeństwo dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 10 oraz Publicznych Przedszkoli nr 14 i 15. Dodaje, że w następnym roku miasto będzie się starało o kolejne dofinansowanie i dziękuje za przychylność wojewodzie podlaskiemu Bohdanowi Paszkowskiemu oraz poseł Bernadecie Krynickiej.

Zakres remontu ulicy Niemcewicza obejmie rozbudowę 680-metrowego odcinka wraz z budową i przebudową infrastruktury technicznej od skrzyżowania z ulicą Przykoszarową do skrzyżowania z ul. Zawadzką. Wybudowana i przebudowana ma być kanalizacja deszczowa, sieć wodociągowa oraz siec elektryczna. Ponadto ulica zyska tez nowe oświetlenie.

Realizacja zadania jest rozpisana na 2 lat, przy czym ok. 45 proc. prac musi zostać wykonanych jeszcze w tym roku. Całkowity koszt inwestycji to 5,9 mln zł. Realizacja zadania została rozpoczęta we wrześniu. Do końca roku 2018 Miasto Łomża wyda na ten cel ok. 2,6 mln zł. Ulica ma być gotowa za rok.

Dodatkowe środki na remont Niemcewicza komentarze opinie

  • ŁOMŻA-TUITERAZ - niezalogowany 2018-10-09 15:44:25

    Rewelacyjne pióro! Blog otwiera oczy na to co dzieje się teraz w Łomży. https://lomza-tuiteraz.blogspot.com

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-10-09 10:03:40

    po drugie- współpracował z rządem i z każdym!!! Nigdy na nikogo się nie obrażał. Po co ta Pani sieje taki zamęt -???? Chyba tylko po to bo boi się przegranej... słabe to jest naprawdę. Pis łaski nie robi że pomoże - tak samo jak Pani łaski nie robiła że pracowała na stanowisku zastępcy... teraz wielkie halooo

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-10-09 10:01:34

    po co mi Kościół potrzebny do rządzenia? Chrzanowski PRAWICOWY CHŁOP. NIE BEDZIE ROBIŁ TĘCZOWYCH MARSZY ANI MARSZY Z BIAŁĄ RÓŻA!!! Ta Pani zapomniała że Chrzanowski z prawicy jest - a straszy jakby był co najmniej z lewicy i to takiej skrajnej.

  • konstanty - niezalogowany 2018-10-09 09:53:28

    i to jest prawda,Kosciol to kaplani i swieccy a nie tylko muzykalna i......

  • Cecylia - niezalogowany 2018-10-09 09:49:36

    Juz Piorunek straszyl 4 lata temu, ze jak go ludzie nie wybiora to Lomza nie dostanie kasy. Straszyl tak bo "lał w majty" ze strachu ze nie wygra. Lomza dostala przez te ostatnie 4 lata full kasy. Co to za straszenie????? Nie strasz nie strasz bo sie ze/;:asz...

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-10-09 09:27:51

    NIECH KANDYDATKA NIE STRASZY. widać sama w strachu że nie wygra wyborów i brzytwy się chwyta w postaci jakichś głupich tez. Czy ona myśli że CHrzanowski obrazi się na Kościół???? Czy ta pani jest normalna???? a co ma Kościół do rządzenia po pierwsze? a po drugie większość ludzi jest oburzona ingerencją Biskupa...i tyle w temacie

  • prawy - niezalogowany 2018-10-09 08:49:08

    LOmzynianka jestes nawalona albo podpucha wiecej nie komentuje.

  • Łomzynianka - niezalogowany 2018-10-09 08:37:29

    Ani Borys ani Chrzan tylko ...MUZYK. Zapamiętajcie , jeśli Łomża nie zagłosuje na MUZYK, to PiS pokaże nam przysłowiowa figę (i słusznie), kandydat-prezydent będzie spokojnie siedział 5 lat z 10 tys., nic nie robiąc i udając obrażonego. Łomżę zakopią i zaorzą, ale......my pokażemy , że nami nie będzie rządzić biskup i Rydzyk. Łomzyniacy....OBUDŹCIE SIĘ!!!!!!! Jeszcze nie jest za późno. Dopóki rządzi PiS zapomnijcie o innym kandydacie na prezydenta jak MUZYK. Jak odsunięcie PiS od w,dąży- wówczas będziecie wybierać jak chcecie, ALE NIE TEREZ!!!!!!

  • Mrx - niezalogowany 2018-10-09 06:14:53

    Jak borysiewicz bral slub to byl tak chuczny ze hoho. Ale jak juz sie po 2 latach rozwodzil to jakos cisza w eterze byla. Jak taka osoba moze byc kims kkmu mozna zaufac

  • darekk - niezalogowany 2018-10-09 05:31:30

    Borysewicz jest takim samym cwaniakiem i kombinatorem jak inni z platformy....komuś takiemu nie można ufać!!!

  • Kitoszi - niezalogowany 2018-10-09 05:22:48

    Ja tez zagłosuję na Chrzanowskiego!

  • obserwator - niezalogowany 2018-10-09 04:09:21

    TYLKO Mariusz Chrzanowski naszym Prezydentem reszta problemowi.

  • NIE dla CZARNE PIĄTKI - niezalogowany 2018-10-08 22:58:23

    Borys - po co ci to bylo? "Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie"...

  • PO się stoczyło - niezalogowany 2018-10-08 21:08:28

    Lepszy ostatni osioł od najlepszego pełowca. Nie zdrajca, nie złodziej i nie pogna z wywalonym jęzorem błagać o sankcje dla Polaków.

  • enej - niezalogowany 2018-10-08 21:07:34

    PO to partia niemiecka. Jest świetny film dokumentalny pokazujący w jaki sposób niemcy finansowali powstanie PO na początku jej działalności!!!! możecie znaleźć go na youtube!!!

  • PO się stoczyło - niezalogowany 2018-10-08 21:04:37

    Nie zagłosuję na Borysa z PO ! Partii, która donosi na własny kraj..... "Donoszenie na własny kraj to szczególny znak rozpoznawczy naszej opozycji czyt. PO Patrząc szerzej, trzeba przyznać, że szukanie ratunku za granicą cechowało zawsze nasze elity. Do czego to doprowadziło, każdy wie. Polska zniknęła z mapy świata na 123 lata. A w naszej nowszej historii pamiętamy bratnią pomoc, o którą prosił gen. Jaruzelski Moskwę. I teraz w ten haniebny proceder wpisała się totalna opozycja. W każdym państwie są różne obozy, które zależnie od sytuacji zwalczają się. Ale nikt nie wynosi swarów wewnętrznych na forum zagraniczne. Każdy ma w sobie dość rozsądku i wstydu, aby wewnętrzne sprawy swojego kraju rozwiązywać między sobą."

  • Madzia eska - niezalogowany 2018-10-08 21:02:05

    niezłe jaja, ja już Borysewiczowi nie zaufam nigdy...

  • herb - niezalogowany 2018-10-08 21:01:40

    jaki zawód? ja po tym lewaku ze partii zdrajców niczego dobrego się nie spodziewałem

  • fakty - niezalogowany 2018-10-08 21:00:57

    Borysewicz to największy zawód tej kampanii....

  • agaga - niezalogowany 2018-10-08 21:00:37

    jeden z zarzutów postawionych Jarosławowo Dworzańskiemu brzmi: Jeden z zarzutów dotyczy, iż "wykorzystując przyznane mu uprawnienia podjął działania" zmierzające do zatrudnienia "Macieja B. na stanowisku Koordynatora do spraw BRD i promocji Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łomży wbrew potrzebom i interesowi ekonomicznemu tego podmiotu, działając tym samym na szkodę interesu publicznego oraz interesu prywatnego pozostałych kandydatów".

  • enej - niezalogowany 2018-10-08 21:00:06

    no to Borys nieźle sie na ciebie nabrałem, na pewno na ciebie nie zagłosuję

  • kalafiory - niezalogowany 2018-10-08 20:59:28

    dla mnie Borysewicz nie różni się niczym od innych skompromitowanych członków PO. Tylko własna prywata, skandale i kolesiostwo!!!

  • darekk - niezalogowany 2018-10-08 20:58:07

    Ludzie szanują Chrzanowskiego bo to dobry człowiek i ma charyzmę, Muzyk ma potężny negatywny elektorat i jest niekompetentna, a za Borysewiczem ciągną się skandale w związku z działaniami CBA i prokuratury, poza tym to lewak z PO która donosi na Polskę!!!! Chrzanowski nie ma z kim przegrać!!

  • Morawiecki się skompromitował - niezalogowany 2018-10-08 20:55:26

    https://www.tvn24.pl/kukiz-o-tasmach-z-morawieckim-premier-powinien-podac-sie-do-dymisji,874301,s.html

  • darekk - niezalogowany 2018-10-08 20:53:29

    Pan Prezydent Chrzanowski broni się całą kadencją. Rekordowa ilość inwestycji infrastrukturalnych, rekordowa ilość działań społecznych (chociażby karta seniora, samorządowe becikowe czy darmowa komunikacja), Łomża odżyła kulturowo, wspieranie sportu na wcześniej niespotykaną skalę. Łomża znalazła się na 8. miejscu wśród 48 miast na prawach powiatu rankingu "Sukces Kadencji", organizowanego przez prestiżowe Pismo Samorządu Terytorialnego "Wspólnota" (za: myŁomża). wewnętrzny sondaż PiSu 1. Chrzanowski 63% 2. Borysewicz 13% 3. Muzyk 12% sondaż mylomza na FB 1. Chrzanowski 73% 2. Muzyk 27% sondaż Gazety Współczesnej 1. Chrzanowski 46,3% 2. Muzyk 25% 3. Borysewicz 18% Łomżanie już ocenili dokonania Pana Prezydenta i wystawili mu bardzo wysoką ocenę!!!

  • PO się stoczyło - niezalogowany 2018-10-08 20:52:53

    Czy jesteś szanującym się Polakiem?????????

  • enej - niezalogowany 2018-10-08 20:52:39

    Platforma Obywatelska sprzedała Polskę niemcom, czy Borysewicz z Platformy sprzeda interes Łomży dla własnych interesów???

  • enej - niezalogowany 2018-10-08 20:52:38

    Platforma Obywatelska sprzedała Polskę niemcom, czy Borysewicz z Platformy sprzeda interes Łomży dla własnych interesów???

  • enej - niezalogowany 2018-10-08 20:52:38

    Platforma Obywatelska sprzedała Polskę niemcom, czy Borysewicz z Platformy sprzeda interes Łomży dla własnych interesów???

  • johny - niezalogowany 2018-10-08 20:51:09

    Maciek jednak jesteś idiotą, nie da się napisać komentarza jednocześnie nie robiąc wyświetlenia. Zobaczcie że taki gość chce zostać prezydentem.....Maciek nie poradzisz sobie, prezydentura cię przerośnie, CBA twierdzi że nawet twoja praca w wordzie to strata środków publicznych.....

  • johny - niezalogowany 2018-10-08 20:51:09

    Maciek jednak jesteś idiotą, nie da się napisać komentarza jednocześnie nie robiąc wyświetlenia. Zobaczcie że taki gość chce zostać prezydentem.....Maciek nie poradzisz sobie, prezydentura cię przerośnie, CBA twierdzi że nawet twoja praca w wordzie to strata środków publicznych.....

  • johny - niezalogowany 2018-10-08 20:51:09

    Maciek jednak jesteś idiotą, nie da się napisać komentarza jednocześnie nie robiąc wyświetlenia. Zobaczcie że taki gość chce zostać prezydentem.....Maciek nie poradzisz sobie, prezydentura cię przerośnie, CBA twierdzi że nawet twoja praca w wordzie to strata środków publicznych.....

  • PO się stoczyło - niezalogowany 2018-10-08 20:49:48

    Donoszenie na Polskę do UE to świństwo !!!!!!! CZEGO dobrego można się spodziewać po Borysku jak on Budkę przywozi do Łomży, żeby go poparł ?????????????? Pan poseł Budka chce, żeby zewnętrzne organy europejskie angażowały się w wewnętrzne sprawy Polski, to skandaliczne i dyskwalifikujące go jako Polaka !!!!!!!!!!! Misiu Borysku - każdy szanujący się Polak powinien już dawno odejść z tego anty-polskiego tworu, jakim jest partia PO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • jaki - niezalogowany 2018-10-08 20:49:23

    PO za bezcen sprzedała Polskie przedsiębiorstwa zagranicznym podmiotom, ty Borysewicz pójdziesz tropem swoich kolegów z PO i też sprzedaż np. MPEC?????

  • Cud - niezalogowany 2018-10-08 20:47:32

    Jeszcze chwila i pod artykułem będzie więcej komentarzy niż wejść do artykułu. Cud nad Narwią.

  • fakty - niezalogowany 2018-10-08 20:47:31

    Z całym przekonaniem mogę powiedzieć że Chrzanowski jest bardzo dobrym prezydentem. Moim zdaniem wykorzystał swoją szansę, a startował w trudnej sytuacji gdy miastu dzięki poprzedniej ekipie groziły wielomilionowe kary, gdy sytuacja finansowa miasta była niemal tragiczna. Jednak doskonale sobie z tym poradził. Dziś miasto się rozwija, realizuje dużo inwestycji i to przemyślanych a nie tak jak Czerniawski wyłożył chyba z 20 milionów na park przemysłowy. Dziś w Łomży bezrobocie jest najniższe historii. Owszem nie ma spektakularnych inwestorów ale co znacznie ważniejsze są bardzo dobre warunki do rozwoju małych i średnich firm, które tak naprawdę są kołem zamachowym gospodarki.Warunki te stworzył właśnie Chrzanowski. Po działaniach obecnego włodarza widać że prowadzi w pełni przemyślaną politykę i ma plan jak ożywić to miasto i jest na dobrej drodze. Łomża rozwinęła się przez ostatnie ponad 3 lata w każdym aspekcie. Inwestycje- poprawa rankingu wg tygodnika wspólnota, polityka społeczna, pozyskanie środków z ue, zmienił się nawet sposób obsługi petentów w urzędzie. Moim zdaniem prezydentura Chrzanowskiego jest bardzo dobrym okresem dla Łomży i powinna być kontynuowana.

  • facet - niezalogowany 2018-10-08 20:46:49

    PREZYDENT CHRZANOWSKI JUŻ WYGRAŁ TE WYBORY...

  • agaga - niezalogowany 2018-10-08 20:46:39

    21 października wraz z całą rodziną głosować będę ma Mariusza Chrzanowskiego

  • darekk - niezalogowany 2018-10-08 20:45:45

    nawet CBA twierdzi że praca Borysewicza to strata dla społeczności i zmarnowanie publicznych środków!!!!! hahahahahahaah nawet CBA śmieje się z Borysewicza!!!!!

  • darekk - niezalogowany 2018-10-08 20:45:45

    nawet CBA twierdzi że praca Borysewicza to strata dla społeczności i zmarnowanie publicznych środków!!!!! hahahahahahaah nawet CBA śmieje się z Borysewicza!!!!!

  • PO się stoczyło - niezalogowany 2018-10-08 20:45:05

    Każdy szanujący się Polak powinien już dawno odejść z tego anty-polskiego tworu, jakim jest partia PO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • dzieci z bulerbyn - niezalogowany 2018-10-08 20:44:28

    Chrzanowski to obecnie jedyny logiczny i dobry wybór

  • Heh - niezalogowany 2018-10-08 20:44:15

    Boże ile ludzi o 23 popiera Chrzanowskiego. Całe tabuny. Tylko ta ciemnota poszła spać, bo musi zapierniczac do roboty. Nie ma dla plebsu grantów na szkolenia

  • dzordz - niezalogowany 2018-10-08 20:44:05

    ja myślę że spokojnie pierwsza tura Chrzanowski

  • znawca - niezalogowany 2018-10-08 20:43:40

    Ma pan Prezydent nasz głos,życzę wygranej.

  • herb - niezalogowany 2018-10-08 20:43:22

    Mam wrażenie że obecnie jedynym, zdroworozsądkowym politykiem w Łomży jest Chrzanowski

  • serce miasta - niezalogowany 2018-10-08 20:42:50

    Borys jak odniesiesz się do tego że twoi koledzy donoszą na Polskę???? zapraszasz ich na swoje wiece polityczne. Też jesteś donosicielem???

  • serce miasta - niezalogowany 2018-10-08 20:42:49

    Borys jak odniesiesz się do tego że twoi koledzy donoszą na Polskę???? zapraszasz ich na swoje wiece polityczne. Też jesteś donosicielem???

  • Muha - niezalogowany 2018-10-08 20:42:06

    Nergal popiera Chrzanowskiego. A kysz

  • ŁOMŻA-TUITERAZ - niezalogowany 2018-10-08 20:42:00

    Świetne pióro, to otwiera oczy na to co dzieje się w Łomży https://lomza-tuiteraz.blogspot.com

  • darekk - niezalogowany 2018-10-08 20:41:43

    Borysewicz-skompromitowany polityk ze skompromitowanego ugrupowania

  • darekk - niezalogowany 2018-10-08 20:41:43

    Borysewicz-skompromitowany polityk ze skompromitowanego ugrupowania

  • Alaa - niezalogowany 2018-10-08 20:41:13

    Rodzina radia Maryja przeciwko Chrzanowskiemu AMEN

  • agnieszka m. - niezalogowany 2018-10-08 20:40:17

    Ja z rodziną też głosuje na prezydenta M. Chrzanowskiego

  • Śmiesznie - niezalogowany 2018-10-08 20:40:04

    Ależ fajna zabawa z tym podpuszczaniem trolli niby poważnego prezydenta HAHAHAHA

  • PO się stoczyło - niezalogowany 2018-10-08 20:39:46

    Nie zagłosuje na człowieka z partii PO, która przez długie lata krecila cuda i wianki, mało tego latają na skargę z każdą pierdołą do Brukseli, podp^%$ła własny Kraj, cieszą się z możliwości nałożenia na Polskę sankcji, czy na taką partie można głosować? NIE Nie zagłosuje na człowieka z partii PO, która przez długie lata krecila cuda i wianki, mało tego latają na skargę z każdą pierdołą do Brukseli, podp^%$ła własny Kraj, cieszą się z możliwości nałożenia na Polskę sankcji, czy na taką partie można głosować? NIE

  • young men - niezalogowany 2018-10-08 20:39:38

    mój głos wędruje na Chrzanowskiego

  • darekk - niezalogowany 2018-10-08 20:39:14

    całe osiedle południe z Prezydentem

  • Alanek69 - niezalogowany 2018-10-08 20:38:57

    Chrzanowski jest be

  • zenekz - niezalogowany 2018-10-08 20:38:57

    cieszę się że Łomża ma tak skutecznego i przedsiębiorczego prezydenta

  • herb - niezalogowany 2018-10-08 20:38:18

    Panie Mariuszu gratuluję postawy i życzę wygranej w wyborach!!!!

  • jas - niezalogowany 2018-10-08 20:37:59

    Chrzanowski dotrzymał słowa, zasłużył na mój głos.

  • elwira elwira - niezalogowany 2018-10-08 20:37:42

    Gołym okiem widać, że za kadencji Chrznowskiego Łomża ożyła

  • elwira elwira - niezalogowany 2018-10-08 20:37:42

    Gołym okiem widać, że za kadencji Chrznowskiego Łomża ożyła

  • everybody pomarańcze - niezalogowany 2018-10-08 20:37:30

    Ja głosuję na Chrzanowskiego

  • jaak - niezalogowany 2018-10-08 20:37:02

    Borysewicz, a jak przegrasz wybory to też będziesz donosił do brukseli jak twoi koledzy z partii donoszą na Polskę?????

  • jaak - niezalogowany 2018-10-08 20:37:02

    Borysewicz, a jak przegrasz wybory to też będziesz donosił do brukseli jak twoi koledzy z partii donoszą na Polskę?????

  • Kaazik - niezalogowany 2018-10-08 20:36:57

    Sukcesy Chrzanowskiego to rudera na Wesołej za miliony. Nawet plaży na wakacje nie potrafi zorganizować jak trzeba.

  • enej - niezalogowany 2018-10-08 20:36:18

    Chrzanowski 63%poparcia, Borysewicz 13, Muzyk 12 a na facebooku Chrzanowski 73, Muzyk 27%.......Łomzanie już powiedzieli jakiego wolą prezydenta

  • robert lewandowski - niezalogowany 2018-10-08 20:35:47

    BORYSEWICZ TO TAKI PETRU TYLKO 50 KG GRUBSZY!!!!!!!

  • robert lewandowski - niezalogowany 2018-10-08 20:35:47

    BORYSEWICZ TO TAKI PETRU TYLKO 50 KG GRUBSZY!!!!!!!

  • robert lewandowski - niezalogowany 2018-10-08 20:35:46

    BORYSEWICZ TO TAKI PETRU TYLKO 50 KG GRUBSZY!!!!!!!

  • Martin - niezalogowany 2018-10-08 20:35:26

    Słychać wycie, znakomicie. NIE DLA CHRZANOWSKIEGO i jego kolesiów.

  • rektor 2000 - niezalogowany 2018-10-08 20:35:12

    Głos dla Chrzanowskiego!!

  • johny - niezalogowany 2018-10-08 20:34:52

    SUKCESY PREZYDENTURY ROBIĄ WRAŻENIE CHCEMY PANA NA KOLEJNE KADENCJE!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Madzia eska - niezalogowany 2018-10-08 20:34:16

    Panie Prezydencie, głosujemy na Pana!!!

  • sms - niezalogowany 2018-10-08 20:34:08

    Chrzanowski to musi wygrać dla siebie i kolegów, co by ciepłych posadek nie stracili. Mariusz musisz.

  • x men - niezalogowany 2018-10-08 20:33:40

    BORYSEWICZ JEST UMOCZONY W AFERY I TAK SAMO SKOMPROMITOWANY JAK RESZTA PLATFORMERSÓW!!!!!! BORYSEWICZ JEST UMOCZONY W AFERY I TAK SAMO SKOMPROMITOWANY JAK RESZTA PLATFORMERSÓW!!!!!! BORYSEWICZ JEST UMOCZONY W AFERY I TAK SAMO SKOMPROMITOWANY JAK RESZTA PLATFORMERSÓW!!!!!! BORYSEWICZ JEST UMOCZONY W AFERY I TAK SAMO SKOMPROMITOWANY JAK RESZTA PLATFORMERSÓW!!!!!! BORYSEWICZ JEST UMOCZONY W AFERY I TAK SAMO SKOMPROMITOWANY JAK RESZTA PLATFORMERSÓW!!!!!! BORYSEWICZ JEST UMOCZONY W AFERY I TAK SAMO SKOMPROMITOWANY JAK RESZTA PLATFORMERSÓW!!!!!! BORYSEWICZ JEST UMOCZONY W AFERY I TAK SAMO SKOMPROMITOWANY JAK RESZTA PLATFORMERSÓW!!!!!!

  • darekk - niezalogowany 2018-10-08 20:32:45

    trzeba przyznać że Prezydent Chrzanowski jest świetnym włodarzem miasta!!!!

  • kalafiory - niezalogowany 2018-10-08 20:32:28

    chyba potrzebowałem takiej akcji jak ta żeby już bez wątpliwości przekonać się do Chrzanowskiego. Głosuję z rodziną na Prezydenta

  • jaki - niezalogowany 2018-10-08 20:32:14

    Panie Prezydencie mocno Pana wspieramy. Niech Pan wygra dla Łomży i dla nas!!!!

  • johny deepp - niezalogowany 2018-10-08 20:31:56

    Na Polsat News najnowszy sondaz z "Polska The Times" na prezydentow miast i jest Lomza: Chrzanowski - 46,3% Muzyk - 25,5% Borysewicz - 18,1% Janicki i Zaremba po 4% Derewonko - 2%

  • nnn - niezalogowany 2018-10-08 20:31:24

    Nasz Prezydent Mariusz Chrzanowski

  • Sombrero - niezalogowany 2018-10-08 20:31:06

    Chrzanowski zasłania się RODOS, ale już niedługo z Ryśkiem Petru na Maderę szlifować hiszpański.

  • Sombrero - niezalogowany 2018-10-08 20:31:06

    Chrzanowski zasłania się RODOS, ale już niedługo z Ryśkiem Petru na Maderę szlifować hiszpański.

  • Sombrero - niezalogowany 2018-10-08 20:31:06

    Chrzanowski zasłania się RODOS, ale już niedługo z Ryśkiem Petru na Maderę szlifować hiszpański.

  • Sombrero - niezalogowany 2018-10-08 20:31:05

    Chrzanowski zasłania się RODOS, ale już niedługo z Ryśkiem Petru na Maderę szlifować hiszpański.

  • Sombrero - niezalogowany 2018-10-08 20:31:05

    Chrzanowski zasłania się RODOS, ale już niedługo z Ryśkiem Petru na Maderę szlifować hiszpański.

  • koty - niezalogowany 2018-10-08 20:30:51

    I JUŻ WIECIE DLACZEGO ZAGŁOSUJĘ NA CHRZANOWSKIEGO!!!!!! I JUŻ WIECIE DLACZEGO ZAGŁOSUJĘ NA CHRZANOWSKIEGO!!!!!! I JUŻ WIECIE DLACZEGO ZAGŁOSUJĘ NA CHRZANOWSKIEGO!!!!!! I JUŻ WIECIE DLACZEGO ZAGŁOSUJĘ NA CHRZANOWSKIEGO!!!!!! I JUŻ WIECIE DLACZEGO ZAGŁOSUJĘ NA CHRZANOWSKIEGO!!!!!! I JUŻ WIECIE DLACZEGO ZAGŁOSUJĘ NA CHRZANOWSKIEGO!!!!!! I JUŻ WIECIE DLACZEGO ZAGŁOSUJĘ NA CHRZANOWSKIEGO!!!!!!

  • darekk - niezalogowany 2018-10-08 20:30:30

    tą kadencją Chrzanowski zyskał mój ogromny szacunek

  • jaki ja patryk - niezalogowany 2018-10-08 20:30:11

    Chrzanowski dotrzymał słowa, zasłużył na mój głos.

  • łomżyniak na maksa - niezalogowany 2018-10-08 20:29:56

    Chrzanowski już wygrał te wybory!!!!!!!!!!

  • serce miasta - niezalogowany 2018-10-08 20:29:37

    Borysewicz chce przejrzystości w zatrudnieniach????? hahahahhahahhahahahhahahaha jest takie powiedzenie że złodziej krzyczy najgłośniej "łapcie złodzieja" to idealnie pasuje do Borysewicza i jego postulatu o przejrzystość zatrudnienia!!!!!!!!!

  • serce miasta - niezalogowany 2018-10-08 20:29:36

    Borysewicz chce przejrzystości w zatrudnieniach????? hahahahhahahhahahahhahahaha jest takie powiedzenie że złodziej krzyczy najgłośniej "łapcie złodzieja" to idealnie pasuje do Borysewicza i jego postulatu o przejrzystość zatrudnienia!!!!!!!!!

  • serce miasta - niezalogowany 2018-10-08 20:29:36

    Borysewicz chce przejrzystości w zatrudnieniach????? hahahahhahahhahahahhahahaha jest takie powiedzenie że złodziej krzyczy najgłośniej "łapcie złodzieja" to idealnie pasuje do Borysewicza i jego postulatu o przejrzystość zatrudnienia!!!!!!!!!

  • serce miasta - niezalogowany 2018-10-08 20:29:36

    Borysewicz chce przejrzystości w zatrudnieniach????? hahahahhahahhahahahhahahaha jest takie powiedzenie że złodziej krzyczy najgłośniej "łapcie złodzieja" to idealnie pasuje do Borysewicza i jego postulatu o przejrzystość zatrudnienia!!!!!!!!!

  • serce miasta - niezalogowany 2018-10-08 20:29:36

    Borysewicz chce przejrzystości w zatrudnieniach????? hahahahhahahhahahahhahahaha jest takie powiedzenie że złodziej krzyczy najgłośniej "łapcie złodzieja" to idealnie pasuje do Borysewicza i jego postulatu o przejrzystość zatrudnienia!!!!!!!!!

  • serce miasta - niezalogowany 2018-10-08 20:29:36

    Borysewicz chce przejrzystości w zatrudnieniach????? hahahahhahahhahahahhahahaha jest takie powiedzenie że złodziej krzyczy najgłośniej "łapcie złodzieja" to idealnie pasuje do Borysewicza i jego postulatu o przejrzystość zatrudnienia!!!!!!!!!

  • rektor 2000 - niezalogowany 2018-10-08 20:28:18

    Borysewicz oszukałeś nas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • jaki ja patryk - niezalogowany 2018-10-08 20:27:48

    CZY ZASTĘPCĄ DYREKTORA BYŁ ÓWCZESNY DYREKTOR WORDU CEZARY KISIEL??? BLISKI ZNAJOMY BORYSEWICZA????? TO SKRAJNIE NIEETYCZNE PANIE BORYSEWICZ

  • jaki ja patryk - niezalogowany 2018-10-08 20:27:48

    CZY ZASTĘPCĄ DYREKTORA BYŁ ÓWCZESNY DYREKTOR WORDU CEZARY KISIEL??? BLISKI ZNAJOMY BORYSEWICZA????? TO SKRAJNIE NIEETYCZNE PANIE BORYSEWICZ

  • darekk - niezalogowany 2018-10-08 20:26:23

    JAK WYBUCHŁA AFERA Z PRACĄ BORYSEWICZA TO KTO RZĄDZIŁ W POLSCE???? PO!!!! KTO RZĄDZIŁ W WOJEWÓDZTWIE???? PO!!! CZŁONKIEM JAKIEJ PARTII BYŁ BORYSEWICZ??? PO!!! SPRAWIE BORYSEWICZA ZAMIETLI POD DYWAN LUDZIE Z PLATFORMY!!!!

  • darekk - niezalogowany 2018-10-08 20:26:22

    JAK WYBUCHŁA AFERA Z PRACĄ BORYSEWICZA TO KTO RZĄDZIŁ W POLSCE???? PO!!!! KTO RZĄDZIŁ W WOJEWÓDZTWIE???? PO!!! CZŁONKIEM JAKIEJ PARTII BYŁ BORYSEWICZ??? PO!!! SPRAWIE BORYSEWICZA ZAMIETLI POD DYWAN LUDZIE Z PLATFORMY!!!!

  • darekk - niezalogowany 2018-10-08 20:26:22

    JAK WYBUCHŁA AFERA Z PRACĄ BORYSEWICZA TO KTO RZĄDZIŁ W POLSCE???? PO!!!! KTO RZĄDZIŁ W WOJEWÓDZTWIE???? PO!!! CZŁONKIEM JAKIEJ PARTII BYŁ BORYSEWICZ??? PO!!! SPRAWIE BORYSEWICZA ZAMIETLI POD DYWAN LUDZIE Z PLATFORMY!!!!

  • darekk - niezalogowany 2018-10-08 20:26:22

    JAK WYBUCHŁA AFERA Z PRACĄ BORYSEWICZA TO KTO RZĄDZIŁ W POLSCE???? PO!!!! KTO RZĄDZIŁ W WOJEWÓDZTWIE???? PO!!! CZŁONKIEM JAKIEJ PARTII BYŁ BORYSEWICZ??? PO!!! SPRAWIE BORYSEWICZA ZAMIETLI POD DYWAN LUDZIE Z PLATFORMY!!!!

  • darekk - niezalogowany 2018-10-08 20:25:56

    JAK WYBUCHŁA AFERA Z PRACĄ BORYSEWICZA TO KTO RZĄDZIŁ W POLSCE???? PO!!!! KTO RZĄDZIŁ W WOJEWÓDZTWIE???? PO!!! CZŁONKIEM JAKIEJ PARTII BYŁ BORYSEWICZ??? PO!!! SPRAWIE BORYSEWICZA ZAMIETLI POD DYWAN LUDZIE Z PLATFORMY!!!!

  • darekk - niezalogowany 2018-10-08 20:25:56

    JAK WYBUCHŁA AFERA Z PRACĄ BORYSEWICZA TO KTO RZĄDZIŁ W POLSCE???? PO!!!! KTO RZĄDZIŁ W WOJEWÓDZTWIE???? PO!!! CZŁONKIEM JAKIEJ PARTII BYŁ BORYSEWICZ??? PO!!! SPRAWIE BORYSEWICZA ZAMIETLI POD DYWAN LUDZIE Z PLATFORMY!!!!

  • darekk - niezalogowany 2018-10-08 20:25:56

    JAK WYBUCHŁA AFERA Z PRACĄ BORYSEWICZA TO KTO RZĄDZIŁ W POLSCE???? PO!!!! KTO RZĄDZIŁ W WOJEWÓDZTWIE???? PO!!! CZŁONKIEM JAKIEJ PARTII BYŁ BORYSEWICZ??? PO!!! SPRAWIE BORYSEWICZA ZAMIETLI POD DYWAN LUDZIE Z PLATFORMY!!!!

  • Południe - niezalogowany 2018-10-08 20:23:51

    Chrzanowski jaki pazerny. Zarabia ok 10 tysięcy, a jeszcze granty na szkolenia dla ludzi bierze. Wstyd!

  • Południe - niezalogowany 2018-10-08 20:23:51

    Chrzanowski jaki pazerny. Zarabia ok 10 tysięcy, a jeszcze granty na szkolenia dla ludzi bierze. Wstyd!

  • Południe - niezalogowany 2018-10-08 20:23:51

    Chrzanowski jaki pazerny. Zarabia ok 10 tysięcy, a jeszcze granty na szkolenia dla ludzi bierze. Wstyd!

  • Południe - niezalogowany 2018-10-08 20:23:51

    Chrzanowski jaki pazerny. Zarabia ok 10 tysięcy, a jeszcze granty na szkolenia dla ludzi bierze. Wstyd!

  • Południe - niezalogowany 2018-10-08 20:23:51

    Chrzanowski jaki pazerny. Zarabia ok 10 tysięcy, a jeszcze granty na szkolenia dla ludzi bierze. Wstyd!

  • Południe - niezalogowany 2018-10-08 20:23:50

    Chrzanowski jaki pazerny. Zarabia ok 10 tysięcy, a jeszcze granty na szkolenia dla ludzi bierze. Wstyd!

  • jaki - niezalogowany 2018-10-08 20:22:55

    Borysewicz powiedział że objęcie stanowiska zostało mu zaproponowane, a przecież na to stanowisko był rozpisany konkurs!!!!

  • jaki - niezalogowany 2018-10-08 20:22:55

    Borysewicz powiedział że objęcie stanowiska zostało mu zaproponowane, a przecież na to stanowisko był rozpisany konkurs!!!!

  • jaki - niezalogowany 2018-10-08 20:22:36

    Borysewicz powiedział że objęcie stanowiska zostało mu zaproponowane, a przecież na to stanowisko był rozpisany konkurs!!!!

  • Andrw - niezalogowany 2018-10-08 20:22:30

    Próba oczernienia pana Borysewicza to zwykły kapiszon który ma przykryć pazerność Chrzanowskiego. PiS rządzi od 3 lat,prokuratura i CBA są w łapach Ziobry i Kamińskiego. A Borys jest czysty jak łza.

  • Andrw - niezalogowany 2018-10-08 20:22:30

    Próba oczernienia pana Borysewicza to zwykły kapiszon który ma przykryć pazerność Chrzanowskiego. PiS rządzi od 3 lat,prokuratura i CBA są w łapach Ziobry i Kamińskiego. A Borys jest czysty jak łza.

  • Andrw - niezalogowany 2018-10-08 20:22:30

    Próba oczernienia pana Borysewicza to zwykły kapiszon który ma przykryć pazerność Chrzanowskiego. PiS rządzi od 3 lat,prokuratura i CBA są w łapach Ziobry i Kamińskiego. A Borys jest czysty jak łza.

  • Andrw - niezalogowany 2018-10-08 20:22:30

    Próba oczernienia pana Borysewicza to zwykły kapiszon który ma przykryć pazerność Chrzanowskiego. PiS rządzi od 3 lat,prokuratura i CBA są w łapach Ziobry i Kamińskiego. A Borys jest czysty jak łza.

  • johny - niezalogowany 2018-10-08 20:21:59

    wewnętrzny sondaż PiSu 1. Chrzanowski 63% 2. Borysewicz 13% 3. Muzyk 12% sondaż mylomza na FB 1. Chrzanowski 73% 2. Muzyk 27% sondaż Gazety Współczesnej 1. Chrzanowski 46,3% 2. Muzyk 25% 3. Borysewicz 18%

  • jan polak - niezalogowany 2018-10-08 20:21:25

    PROKURATURA OKRĘGOWA W OLSZTYNIE STWIERDZIŁA ŻE PRACA BORYSEWICZA W WORDZIE JEST na szkodę interesu publicznego oraz interesu prywatnego pozostałych kandydatów PROKURATURA OKRĘGOWA W OLSZTYNIE STWIERDZIŁA ŻE PRACA BORYSEWICZA W WORDZIE JEST na szkodę interesu publicznego oraz interesu prywatnego pozostałych kandydatów PROKURATURA OKRĘGOWA W OLSZTYNIE STWIERDZIŁA ŻE PRACA BORYSEWICZA W WORDZIE JEST na szkodę interesu publicznego oraz interesu prywatnego pozostałych kandydatów PROKURATURA OKRĘGOWA W OLSZTYNIE STWIERDZIŁA ŻE PRACA BORYSEWICZA W WORDZIE JEST na szkodę interesu publicznego oraz interesu prywatnego pozostałych kandydatów PROKURATURA OKRĘGOWA W OLSZTYNIE STWIERDZIŁA ŻE PRACA BORYSEWICZA W WORDZIE JEST na szkodę interesu publicznego oraz interesu prywatnego pozostałych kandydatów

  • jaki ja patryk - niezalogowany 2018-10-08 20:20:12

    Chrzanowski jest doktoratem nauk prawnych, naukowcem, to że pracuje na uczelni nie może dziwić. W przeciwieństwie do Borysewicza jego umową o pracę nie zajmowało się CBA, a prokuratura nie stawiała zarzutów w związku z jego zatrudnieniem!!!!

  • jaki ja patryk - niezalogowany 2018-10-08 20:20:12

    Chrzanowski jest doktoratem nauk prawnych, naukowcem, to że pracuje na uczelni nie może dziwić. W przeciwieństwie do Borysewicza jego umową o pracę nie zajmowało się CBA, a prokuratura nie stawiała zarzutów w związku z jego zatrudnieniem!!!!

  • Prawda wyjdzie na jaw - niezalogowany 2018-10-08 20:19:56

    Chrzanowski niech opowie jakie były kulisy jego zatrudnienia w PWSIiP!!!!!

  • Prawda wyjdzie na jaw - niezalogowany 2018-10-08 20:19:56

    Chrzanowski niech opowie jakie były kulisy jego zatrudnienia w PWSIiP!!!!!

  • Prawda wyjdzie na jaw - niezalogowany 2018-10-08 20:19:55

    Chrzanowski niech opowie jakie były kulisy jego zatrudnienia w PWSIiP!!!!!

  • Prawda wyjdzie na jaw - niezalogowany 2018-10-08 20:19:55

    Chrzanowski niech opowie jakie były kulisy jego zatrudnienia w PWSIiP!!!!!

  • johny deepp - niezalogowany 2018-10-08 20:19:30

    ALE ZOBACZCIE PAŃSTWO ŻE NIKT NIE ODNOSI SIĘ DO ZARZUTÓW, BORYSEWICZ SKASOWAŁ ROZMOWĘ Z FB, TUTAJ NA PORTALU JEGO TROLLE WRZUCAJĄ PUSTE SLOGANY CHCĄC ZAGŁUSZYĆ DEBATĘ NAD SKANDALEM Z UDZIAŁEM BORYSEWICZA. GOŁYM OKIEM WIDAĆ ŻE COŚ SIĘ DZIEJE!!!!!

  • johny deepp - niezalogowany 2018-10-08 20:19:29

    ALE ZOBACZCIE PAŃSTWO ŻE NIKT NIE ODNOSI SIĘ DO ZARZUTÓW, BORYSEWICZ SKASOWAŁ ROZMOWĘ Z FB, TUTAJ NA PORTALU JEGO TROLLE WRZUCAJĄ PUSTE SLOGANY CHCĄC ZAGŁUSZYĆ DEBATĘ NAD SKANDALEM Z UDZIAŁEM BORYSEWICZA. GOŁYM OKIEM WIDAĆ ŻE COŚ SIĘ DZIEJE!!!!!

  • johny deepp - niezalogowany 2018-10-08 20:19:29

    ALE ZOBACZCIE PAŃSTWO ŻE NIKT NIE ODNOSI SIĘ DO ZARZUTÓW, BORYSEWICZ SKASOWAŁ ROZMOWĘ Z FB, TUTAJ NA PORTALU JEGO TROLLE WRZUCAJĄ PUSTE SLOGANY CHCĄC ZAGŁUSZYĆ DEBATĘ NAD SKANDALEM Z UDZIAŁEM BORYSEWICZA. GOŁYM OKIEM WIDAĆ ŻE COŚ SIĘ DZIEJE!!!!!

  • johny deepp - niezalogowany 2018-10-08 20:19:29

    ALE ZOBACZCIE PAŃSTWO ŻE NIKT NIE ODNOSI SIĘ DO ZARZUTÓW, BORYSEWICZ SKASOWAŁ ROZMOWĘ Z FB, TUTAJ NA PORTALU JEGO TROLLE WRZUCAJĄ PUSTE SLOGANY CHCĄC ZAGŁUSZYĆ DEBATĘ NAD SKANDALEM Z UDZIAŁEM BORYSEWICZA. GOŁYM OKIEM WIDAĆ ŻE COŚ SIĘ DZIEJE!!!!!

  • Prawda wyjdzie na jaw - niezalogowany 2018-10-08 20:19:12

    Chrzanowski niech opowie jakie były kulizy jego zatrudnienia w PWSIiP!!!!!

  • Prawda wyjdzie na jaw - niezalogowany 2018-10-08 20:19:12

    Chrzanowski niech opowie jakie były kulizy jego zatrudnienia w PWSIiP!!!!!

  • Prawda wyjdzie na jaw - niezalogowany 2018-10-08 20:19:12

    Chrzanowski niech opowie jakie były kulizy jego zatrudnienia w PWSIiP!!!!!

  • Prawda wyjdzie na jaw - niezalogowany 2018-10-08 20:19:12

    Chrzanowski niech opowie jakie były kulizy jego zatrudnienia w PWSIiP!!!!!

  • Prawda wyjdzie na jaw - niezalogowany 2018-10-08 20:19:11

    Chrzanowski niech opowie jakie były kulizy jego zatrudnienia w PWSIiP!!!!!

  • Prawda wyjdzie na jaw - niezalogowany 2018-10-08 20:19:11

    Chrzanowski niech opowie jakie były kulizy jego zatrudnienia w PWSIiP!!!!!

  • łomżyniak na maksa - niezalogowany 2018-10-08 20:18:40

    prokuratura postawiła Jarosławowi Dworzańskiemu zarzu w związku z zatrudnieniem Borysewicza brzmi on: Jeden z zarzutów dotyczy, iż "wykorzystując przyznane mu uprawnienia podjął działania" zmierzające do zatrudnienia "Macieja B. na stanowisku Koordynatora do spraw BRD i promocji Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łomży wbrew potrzebom i interesowi ekonomicznemu tego podmiotu, działając tym samym na szkodę interesu publicznego oraz interesu prywatnego pozostałych kandydatów".

  • łomżyniak na maksa - niezalogowany 2018-10-08 20:18:40

    prokuratura postawiła Jarosławowi Dworzańskiemu zarzu w związku z zatrudnieniem Borysewicza brzmi on: Jeden z zarzutów dotyczy, iż "wykorzystując przyznane mu uprawnienia podjął działania" zmierzające do zatrudnienia "Macieja B. na stanowisku Koordynatora do spraw BRD i promocji Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łomży wbrew potrzebom i interesowi ekonomicznemu tego podmiotu, działając tym samym na szkodę interesu publicznego oraz interesu prywatnego pozostałych kandydatów".

  • Maniekk - niezalogowany 2018-10-08 20:17:40

    Ależ Ty mnie Borysewicz zaimponowałeś. Postawiłeś się układowi w mieście. Mam nadzieje, że masz satysfakcję patrząc na kwik tych nienażartych świń, które chcą wydzierać od nas kasę.

  • Maniekk - niezalogowany 2018-10-08 20:17:40

    Ależ Ty mnie Borysewicz zaimponowałeś. Postawiłeś się układowi w mieście. Mam nadzieje, że masz satysfakcję patrząc na kwik tych nienażartych świń, które chcą wydzierać od nas kasę.

  • Maniekk - niezalogowany 2018-10-08 20:17:40

    Ależ Ty mnie Borysewicz zaimponowałeś. Postawiłeś się układowi w mieście. Mam nadzieje, że masz satysfakcję patrząc na kwik tych nienażartych świń, które chcą wydzierać od nas kasę.

  • Maniekk - niezalogowany 2018-10-08 20:17:39

    Ależ Ty mnie Borysewicz zaimponowałeś. Postawiłeś się układowi w mieście. Mam nadzieje, że masz satysfakcję patrząc na kwik tych nienażartych świń, które chcą wydzierać od nas kasę.

  • Maniekk - niezalogowany 2018-10-08 20:17:39

    Ależ Ty mnie Borysewicz zaimponowałeś. Postawiłeś się układowi w mieście. Mam nadzieje, że masz satysfakcję patrząc na kwik tych nienażartych świń, które chcą wydzierać od nas kasę.

  • Maniekk - niezalogowany 2018-10-08 20:17:39

    Ależ Ty mnie Borysewicz zaimponowałeś. Postawiłeś się układowi w mieście. Mam nadzieje, że masz satysfakcję patrząc na kwik tych nienażartych świń, które chcą wydzierać od nas kasę.

  • Madzia kkka - niezalogowany 2018-10-08 20:17:27

    BORYS!!!!! POWIEDZ NAM DLACZEGO CBA PRZEŚWIETLAŁO KULISY ZAWARCIA PRZEZ CIEBIE UMOWY Z WORDEM??????????

  • Łomżyniak czy Łomżanin?? - niezalogowany 2018-10-08 20:15:59

    Wielkie brawa Panie Prezydencie!!!!!!!!!!!!!!!

  • madzia0 - niezalogowany 2018-10-08 20:15:38

    Jak można w do kampanii używać fałszywych profili i jeszcze dziwić się, że ktoś blokuje takie prowokatorskie konto.

  • ppomarańcz - niezalogowany 2018-10-08 20:15:21

    ilość inwestycji infrastrukturalnych za kadencji Prezydenta Chrzanowskiego jest absolutnie rekordowa!!!!!

  • rektor 2000 - niezalogowany 2018-10-08 20:14:09

    KONTO MOŻE I FEJKOWE ALE ZARZUTY SĄ PRAWDZIWE!!!! A BORYSEWICZ NA NIE NIE ODPOWIEDZIAŁ!!!! DLACZEGO CBA INTERESOWAŁA SIĘ JEGO ZATRUDNIENIEM?????? JAKIE BYŁY KULISY JEGO ZATRUDNIENIA??????

  • rektor 2000 - niezalogowany 2018-10-08 20:14:09

    KONTO MOŻE I FEJKOWE ALE ZARZUTY SĄ PRAWDZIWE!!!! A BORYSEWICZ NA NIE NIE ODPOWIEDZIAŁ!!!! DLACZEGO CBA INTERESOWAŁA SIĘ JEGO ZATRUDNIENIEM?????? JAKIE BYŁY KULISY JEGO ZATRUDNIENIA??????

  • rektor 2000 - niezalogowany 2018-10-08 20:14:09

    KONTO MOŻE I FEJKOWE ALE ZARZUTY SĄ PRAWDZIWE!!!! A BORYSEWICZ NA NIE NIE ODPOWIEDZIAŁ!!!! DLACZEGO CBA INTERESOWAŁA SIĘ JEGO ZATRUDNIENIEM?????? JAKIE BYŁY KULISY JEGO ZATRUDNIENIA??????

  • rektor 2000 - niezalogowany 2018-10-08 20:14:09

    KONTO MOŻE I FEJKOWE ALE ZARZUTY SĄ PRAWDZIWE!!!! A BORYSEWICZ NA NIE NIE ODPOWIEDZIAŁ!!!! DLACZEGO CBA INTERESOWAŁA SIĘ JEGO ZATRUDNIENIEM?????? JAKIE BYŁY KULISY JEGO ZATRUDNIENIA??????

  • men - niezalogowany 2018-10-08 20:13:18

    NASZ PREZYDENT MARIUSZ CHRZANOWSKI!!!! NASZ PREZYDENT MARIUSZ CHRZANOWSKI!!!! NASZ PREZYDENT MARIUSZ CHRZANOWSKI!!!! NASZ PREZYDENT MARIUSZ CHRZANOWSKI!!!! NASZ PREZYDENT MARIUSZ CHRZANOWSKI!!!! NASZ PREZYDENT MARIUSZ CHRZANOWSKI!!!! NASZ PREZYDENT MARIUSZ CHRZANOWSKI!!!! NASZ PREZYDENT MARIUSZ CHRZANOWSKI!!!! NASZ PREZYDENT MARIUSZ CHRZANOWSKI!!!! NASZ PREZYDENT MARIUSZ CHRZANOWSKI!!!

  • UWAGA - niezalogowany 2018-10-08 20:13:16

    Magdalena Szymańska to fejkowe propagandowe konto jednego z kandydatów. Na zdjęciu profilowym maskradzione zdjęcie przedstawiające ukraińską modelkę Antoninę Vasylchenko. NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ! https://pl.pinterest.com/pin/513340057519748382/

  • UWAGA - niezalogowany 2018-10-08 20:13:16

    Magdalena Szymańska to fejkowe propagandowe konto jednego z kandydatów. Na zdjęciu profilowym maskradzione zdjęcie przedstawiające ukraińską modelkę Antoninę Vasylchenko. NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ! https://pl.pinterest.com/pin/513340057519748382/

  • UWAGA - niezalogowany 2018-10-08 20:13:16

    Magdalena Szymańska to fejkowe propagandowe konto jednego z kandydatów. Na zdjęciu profilowym maskradzione zdjęcie przedstawiające ukraińską modelkę Antoninę Vasylchenko. NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ! https://pl.pinterest.com/pin/513340057519748382/

  • UWAGA - niezalogowany 2018-10-08 20:13:16

    Magdalena Szymańska to fejkowe propagandowe konto jednego z kandydatów. Na zdjęciu profilowym maskradzione zdjęcie przedstawiające ukraińską modelkę Antoninę Vasylchenko. NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ! https://pl.pinterest.com/pin/513340057519748382/

  • UWAGA - niezalogowany 2018-10-08 20:13:15

    Magdalena Szymańska to fejkowe propagandowe konto jednego z kandydatów. Na zdjęciu profilowym maskradzione zdjęcie przedstawiające ukraińską modelkę Antoninę Vasylchenko. NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ! https://pl.pinterest.com/pin/513340057519748382/

  • Madzia kkka - niezalogowany 2018-10-08 20:12:45

    Życzę zwycięstwa. Łomża za Pana rządów rozkwita i ten dobry czas trzeba kontynuować

  • darekk - niezalogowany 2018-10-08 20:12:19

    Każdy ma prawo głosować jak chce. Ja osobiście będę głosowała za Chrzanowskim. Moim zdaniem najlepszy prezydent w dotychczasowej historii Łomży. W żadnym wypadku na Muzyk i Borysewicza. Ta kobieta najwyraźniej ma obsesję na punkcie władzy, a na PO nie głosuję bo ta partia rządząc nie słuchała społeczeństwa i utrudniała nam życie, poza tym Borysewicz nie wytłumaczył dlaczego CBA prześwietlała kulisy jego zatrudnienia, prokuratura postawiła zarzuty jego przełożonym w związku z jego zatrudnieniem

  • darekk - niezalogowany 2018-10-08 20:12:18

    Każdy ma prawo głosować jak chce. Ja osobiście będę głosowała za Chrzanowskim. Moim zdaniem najlepszy prezydent w dotychczasowej historii Łomży. W żadnym wypadku na Muzyk i Borysewicza. Ta kobieta najwyraźniej ma obsesję na punkcie władzy, a na PO nie głosuję bo ta partia rządząc nie słuchała społeczeństwa i utrudniała nam życie, poza tym Borysewicz nie wytłumaczył dlaczego CBA prześwietlała kulisy jego zatrudnienia, prokuratura postawiła zarzuty jego przełożonym w związku z jego zatrudnieniem

  • jadwiga - niezalogowany 2018-10-08 20:10:24

    Moim zdaniem Chrzanowski jest najlepszym Prezydentem Miasta w dotychczasowej historii. Proszę tylko spojrzeć ile inwestycji drogowych zrealizował, ile środków zewnętrznych pozyskał. Ostatnie ponad trzy lata pokazują że wybierając Chrzanowskiego na kolejną kadencję Miasto i jego mieszkańcy mogą bardzo dużo zyskać.

  • jadwiga - niezalogowany 2018-10-08 20:10:24

    Moim zdaniem Chrzanowski jest najlepszym Prezydentem Miasta w dotychczasowej historii. Proszę tylko spojrzeć ile inwestycji drogowych zrealizował, ile środków zewnętrznych pozyskał. Ostatnie ponad trzy lata pokazują że wybierając Chrzanowskiego na kolejną kadencję Miasto i jego mieszkańcy mogą bardzo dużo zyskać.

  • serce miasta - niezalogowany 2018-10-08 20:10:04

    Mariusz Chrzanowski to bardzo dobry Prezydent Miasta. Ma mój głos w tegorocznych wyborach samorządowych

  • vaks - niezalogowany 2018-10-08 20:09:51

    Chrzanowski masz 4 głosy od mojej rodziny.

  • johny - niezalogowany 2018-10-08 20:09:30

    Chrzanowski masz 4 głosy od mojej rodziny.

  • enej - niezalogowany 2018-10-08 20:09:14

    Brawo Panie Mariuszu. Sprawdza się w pana przypadku powiedzenie że cięzka praca popłaca

  • wasyl - niezalogowany 2018-10-08 20:08:56

    Bardzo dobra informacja dla miasta i mieszkańców ale po co rzetelnie oceiać jak lepiej przed wyborami dowalić Chrzanowskiemu bo ma za wysokie poparcie. Żenujące jest podejście niektórych mieszkańców.

  • jadwiga - niezalogowany 2018-10-08 20:07:55

    W TEJ SYTUACJI WYBÓR MOŻE BYĆ TYLKO JEDEN - CHRZANOWSKI!!!!!!!!!!!!!1

  • vice-prezesa_zarządu - niezalogowany 2018-10-08 20:03:37

    Tałatajstwo w spróchniałych beemkach będzie miało gdzie się ścigać.

  • nnn - niezalogowany 2018-10-08 20:01:21

    ja zapytam tylko czy zastępcą dyrektora był ówczesnym dyrektor WORDU Cezary Kisiel??? Dobry znajomy Borysewicza....

  • jadwiga - niezalogowany 2018-10-08 20:01:06

    dla mnie Borysewicz nie różni się niczym od innych skompromitowanych członków PO. Tylko własna prywata, skandale i kolesiostwo!!!

  • Madziaks - niezalogowany 2018-10-08 20:00:49

    Borysewicz powiedział że objęcie stanowiska zostało mu zaproponowane, a przecież na to stanowisko był rozpisany konkurs!!!!

  • jan polak - niezalogowany 2018-10-08 20:00:22

    Teraz widzę że Borysewicz jest pełnokrwistym członkiem PO. Bez skandalu się nie obędzie!!!!

  • x men - niezalogowany 2018-10-08 19:59:35

    wow!!! no to nieźle można nabrać się na Borysewicza ale czego można spodziewać się po gościu z platformy.....

  • rektor 2000 - niezalogowany 2018-10-08 19:58:00

    MIASTO NAJBARDZIEJ ZADŁUŻYŁO SIĘ ZA KADENCJI CZERNIAWSKIEGO A WTEDY PRZEWODNICZĄCYM RADY BYŁ NIKT INNY JAK NASZ MACIEK BORYSEWICZ!!!!!!

  • serce miasta - niezalogowany 2018-10-08 19:56:55

    Oczywiście Pan Borysewicz skasował już rozmowę z fb podczas której pytam go o tą sytuację i proszę o wyjaśnienie sprawy. Sami oceńcie czy tak właśnie postępuje ktoś, kto nie ma nic do ukrycia.....ocenę zostawiam wam....

  • serce miasta - niezalogowany 2018-10-08 19:56:31

    Panie Macieju, bardzo często i z uporem powtarza Pan, że dopilnuje Pan przejrzystości zatrudnienia osób w Ratuszu i spółkach miejskich. W związku z tą deklaracją chciałabym zapytać o kulisy Pańskiego zatrudnienia w WORDzie. Czy będzie Pan tak uprzejmy wyjaśnić dlaczego Prokuratura Okręgowa w Olsztynie postawiła p. Jarosławowi Dworzańskiemu zarzut podjęcia działań zmierzających do zatrudnienia Macieja B. na stanowisku Koordynatora do spraw BRD i promocji Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łomży wbrew potrzebom i interesowi ekonomicznemu tego podmiotu, działając tym samym na szkodę interesu publicznego oraz interesu prywatnego pozostałych kandydatów. W jednym z wywiadów powiedział Pan, że to stanowisko zostało Panu zaproponowane, a przecież na to stanowisko jest rozpisywany konkurs!!!!! Nie uważa Pan, że deklaracje o przejrzystości zatrudnienia z Pańskich ust brzmią co najmniej niepoważnie i że jest to hipokryzja!!!!!

  • johny - niezalogowany 2018-10-08 19:56:05

    Po zapoznaniu się z ta rozmową i zarzutami postawionymi Borysewiczowi całkowicie zmieniam o nim zdanie. Rozważałem oddanie na niego głosu. Już teraz tego nie zrobię, bo jak się okazuje, była by to pomyłka!!!! Całość rozmowy prowadzi Magdalena Szymańska, szczegóły na jej profilu i w artykule 4lomza. poniżej przesyłam link: https://www.facebook.com/magdalena.szymanska.775823

  • barbara f, - niezalogowany 2018-10-08 19:46:15

    Nareszcie będę mogła spokojnie dzieci zawieźć do szkoły, tylu prezydentów wcześniej nie mogło tego zrobić, a Chrzanowski wyremontował Zawadzką, a teraz Niemcewicza, jest to dla nas ogromne udogodnienie, a jest tu nas wielu mieszkańców

  • Ziutek - niezalogowany 2018-10-08 19:44:43

    he a czarus pisal ze ile procent?????????nie wstyd ci redaktorku????jak mirkowi idzie kampania?,koledze z redakcji....napisze jutro ze prezydent uzyskal wieksza kase na niemcewicza???

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-10-08 19:25:05

    anielgrab i martin40 dobrana z was para...prawie jak jan i barbara :)

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-10-08 18:58:49

    ....ajajajajja Biskup to nie kościół. Jedna czarna owca wiosny nie czyni. ;) Kościołowi trzeba pomagać - racjonalnie. a nie emocjonalnie jak protegowana

  • obywatel - niezalogowany 2018-10-08 18:56:39

    Niech Mariuszek weźmie się wreszcie za jakąś uczciwą pracę. Jego koledzy też. Za dużo w ratuszu ludzi do parzenia kawy, tylko ludzi w kolejkach obsłużyć ni ma komu.

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-10-08 18:56:33

    trolle Agusi i Boryska. Piszcie między sobą - chętnie posłucham waszych RACJONALNYCH ARGUMENTÓW FERMENTÓW.

  • KLER - niezalogowany 2018-10-08 18:53:10

    Skoro pan prezydent przeszedł nagłe nawrócenie odwrotne i jest antykościelny, nie po drodze mu z biskupem to niech teraz spojrzy ludziom w twarz i pokaże, ile za jego kadencji działek zostało sprzedanych kościołowi za 1 % wartości. Ile za jego kadencji kasiory poszło na kościół i organizacje katolickie? Czekamy.

  • KLER - niezalogowany 2018-10-08 18:53:09

    Skoro pan prezydent przeszedł nagłe nawrócenie odwrotne i jest antykościelny, nie po drodze mu z biskupem to niech teraz spojrzy ludziom w twarz i pokaże, ile za jego kadencji działek zostało sprzedanych kościołowi za 1 % wartości. Ile za jego kadencji kasiory poszło na kościół i organizacje katolickie? Czekamy.

  • KLER - niezalogowany 2018-10-08 18:53:09

    Skoro pan prezydent przeszedł nagłe nawrócenie odwrotne i jest antykościelny, nie po drodze mu z biskupem to niech teraz spojrzy ludziom w twarz i pokaże, ile za jego kadencji działek zostało sprzedanych kościołowi za 1 % wartości. Ile za jego kadencji kasiory poszło na kościół i organizacje katolickie? Czekamy.

  • Łomżanin - niezalogowany 2018-10-08 18:51:04

    TROLLE kontra HEJTERZY. Dużo Was tutaj. Ale z dwojga złego mniej toksyczni są ci pierwsi...

  • misiiek - niezalogowany 2018-10-08 18:49:56

    Chrzanowski nie ma szans. Ludzie przecież widzą, że miasto się wyludnia, pieniądze są marnotrawione na błędne inwestycje. Ten gość nie ma żadnego pomysłu, poza rozdawnictwem i mydleniem oczu jakimiś pomysłami z kosmosu typu wielka hala. Nawet jeśli by ją wybudował za kolejne kredyty, to kto by to utrzymał, skoro już wydatki przewyższają dochody? Głosowanie na Chrzanowskiego to droga do zaorania tego miasta na amen.

  • Aniela - niezalogowany 2018-10-08 18:45:46

    Czytam te komentarze i serce rośnie. Wreszcie ludzie przejrzeli na oczy. Albo propaganda pana Chrzanowskiego zaczyna szwankować.

  • Bożenka - niezalogowany 2018-10-08 18:41:18

    Chrzanowski nawet się normalnie wypowiedzieć nie potrafi. Trzęsie się jak galareta. Do tego te "zrobio" "przynioso". Mam nadzieję, że wreszcie będziemy mieli Prezydenta przez duże "P", za którego nie będziemy musieli się wstydzić.

  • Bożenka - niezalogowany 2018-10-08 18:41:17

    Chrzanowski nawet się normalnie wypowiedzieć nie potrafi. Trzęsie się jak galareta. Do tego te "zrobio" "przynioso". Mam nadzieję, że wreszcie będziemy mieli Prezydenta przez duże "P", za którego nie będziemy musieli się wstydzić.

  • Bożenka - niezalogowany 2018-10-08 18:41:17

    Chrzanowski nawet się normalnie wypowiedzieć nie potrafi. Trzęsie się jak galareta. Do tego te "zrobio" "przynioso". Mam nadzieję, że wreszcie będziemy mieli Prezydenta przez duże "P", za którego nie będziemy musieli się wstydzić.

  • Babcia - niezalogowany 2018-10-08 18:37:43

    Chrzanowski się skończył.

  • Babcia - niezalogowany 2018-10-08 18:37:43

    Chrzanowski się skończył.

  • Babcia - niezalogowany 2018-10-08 18:37:42

    Chrzanowski się skończył.

  • Babcia - niezalogowany 2018-10-08 18:37:42

    Chrzanowski się skończył.

  • Babcia - niezalogowany 2018-10-08 18:37:42

    Chrzanowski się skończył.

  • Babcia - niezalogowany 2018-10-08 18:37:42

    Chrzanowski się skończył.

  • Babcia - niezalogowany 2018-10-08 18:37:42

    Chrzanowski się skończył.

  • Sombrero - niezalogowany 2018-10-08 18:36:45

    Była Afera Madrycka Hofmana, Lizbońska Rysia Petru, to i Chrzan nie chciał być gorszy. Uczy się chłopina hiszpańskiego, ciągnie hajs póki może, a za dwa tygodnie skończy się eldorado i zasłużona emigracja. Nie będziemy tęsknić.

  • Sombrero - niezalogowany 2018-10-08 18:36:45

    Była Afera Madrycka Hofmana, Lizbońska Rysia Petru, to i Chrzan nie chciał być gorszy. Uczy się chłopina hiszpańskiego, ciągnie hajs póki może, a za dwa tygodnie skończy się eldorado i zasłużona emigracja. Nie będziemy tęsknić.

  • Sombrero - niezalogowany 2018-10-08 18:36:45

    Była Afera Madrycka Hofmana, Lizbońska Rysia Petru, to i Chrzan nie chciał być gorszy. Uczy się chłopina hiszpańskiego, ciągnie hajs póki może, a za dwa tygodnie skończy się eldorado i zasłużona emigracja. Nie będziemy tęsknić.

  • Sombrero - niezalogowany 2018-10-08 18:36:45

    Była Afera Madrycka Hofmana, Lizbońska Rysia Petru, to i Chrzan nie chciał być gorszy. Uczy się chłopina hiszpańskiego, ciągnie hajs póki może, a za dwa tygodnie skończy się eldorado i zasłużona emigracja. Nie będziemy tęsknić.

  • Sombrero - niezalogowany 2018-10-08 18:36:45

    Była Afera Madrycka Hofmana, Lizbońska Rysia Petru, to i Chrzan nie chciał być gorszy. Uczy się chłopina hiszpańskiego, ciągnie hajs póki może, a za dwa tygodnie skończy się eldorado i zasłużona emigracja. Nie będziemy tęsknić.

  • Sombrero - niezalogowany 2018-10-08 18:36:45

    Była Afera Madrycka Hofmana, Lizbońska Rysia Petru, to i Chrzan nie chciał być gorszy. Uczy się chłopina hiszpańskiego, ciągnie hajs póki może, a za dwa tygodnie skończy się eldorado i zasłużona emigracja. Nie będziemy tęsknić.

  • Sombrero - niezalogowany 2018-10-08 18:36:44

    Była Afera Madrycka Hofmana, Lizbońska Rysia Petru, to i Chrzan nie chciał być gorszy. Uczy się chłopina hiszpańskiego, ciągnie hajs póki może, a za dwa tygodnie skończy się eldorado i zasłużona emigracja. Nie będziemy tęsknić.

  • Sombrero - niezalogowany 2018-10-08 18:36:44

    Była Afera Madrycka Hofmana, Lizbońska Rysia Petru, to i Chrzan nie chciał być gorszy. Uczy się chłopina hiszpańskiego, ciągnie hajs póki może, a za dwa tygodnie skończy się eldorado i zasłużona emigracja. Nie będziemy tęsknić.

  • Sombrero - niezalogowany 2018-10-08 18:36:44

    Była Afera Madrycka Hofmana, Lizbońska Rysia Petru, to i Chrzan nie chciał być gorszy. Uczy się chłopina hiszpańskiego, ciągnie hajs póki może, a za dwa tygodnie skończy się eldorado i zasłużona emigracja. Nie będziemy tęsknić.

  • Zawiedziona - niezalogowany 2018-10-08 18:35:49

    Jeśli weźmiemy pod uwagę same fakty, to był dotąd najgorszy prezydent. Nie ma pojęcia o zarządzaniu. Sytuację ratuje paru ogarniętych urzędników, którzy pozyskali dla nas środki unijne. Polska jest w budowie to i u nas się buduje. Tylko młodzi jak z tego miasta uciekali tak i uciekają. Nasi przedsiębiorcy nie mają kogo zatrudniać, muszą ściągać pracowników z Ukrainy. Chrzanowski zapowiadał 4 lata temu, że młodzi będą wracać, zakładać tutaj rodziny i chodzić do rodziców na obiadki. Słowa nie dotrzymał.

  • MAjkell - niezalogowany 2018-10-08 18:30:35

    No tak. Przecież Mariuszek pracą się dotąd nie zhańbił. W ratuszu z informacji które krążą w obiegu też się nie przemęczał. Lansik służbową limuzyną i przecinanie wstążeczek za 2 tygodnie się skończy.

  • Sombrero - niezalogowany 2018-10-08 18:27:25

    Była Afera Madrycka Hofmana, Lizbońska Rysia Petru, to i Chrzan nie chciał być gorszy. Uczy się chłopina hiszpańskiego, ciągnie hajs póki może, a za dwa tygodnie skończy się eldorado i zasłużona emigracja.

  • Maryśka - niezalogowany 2018-10-08 18:24:48

    Chrzanowski łaski nie robi. Ulice budowano za każdego prezydenta, bo jest to po prostu jego psim obowiązkiem. Za Mietka dużo nowych ulic powstało i wyremontowano. Aleja Legionów, Piłsudskiego, Browarna, Zawadzka... Można wymieniać i wymieniać. Więc niech nie robi ludziom wody z mózgu, że jest tak wspaniały, bo kilka ulic pobudował.

  • majster - niezalogowany 2018-10-08 18:19:31

    A co z pieniędzmi na dworzec? Chrzan sprzedał duży za 4 bańki, a za małe centrum przesiadkowe mamy teraz zapłacić 12 milionów?!

  • Asiaa - niezalogowany 2018-10-08 18:17:37

    Chrzanowski niech się wytłumaczy z milionów wyrzuconych w ruderę przy ul. Wesołej. Przecież gołym okiem widać, że to albo głupota, albo przekręt.

  • Pączek bambaryła - niezalogowany 2018-10-08 18:15:09

    Morda hejterzy