:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Domasiewicz zawita do Wiosny [VIDEO]

Partie polityczne, Domasiewicz zawita Wiosny [VIDEO] - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 06/02/2019 07:04

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Łomży uczestniczył we wczorajszej konferencji prasowej lokalnych struktur ugrupowania Roberta Biedronia "Wiosna" w Białymstoku. Chociaż Dariusza Domasiewicza przedstawiono razem z koordynatorami powiatowymi partii, nie nazwano go wprost koordynatorem.

Szefową północno-wschodniego regionu została Paulina Piechna-Więckiewicz, a koordynatorem okręgu Białystok Michał Saniewski.

Podczas wczorajszej konferencji prasowej, która odbyła się w Białymstoku, zaprezentowano koordynatorów powiatowych nowego ugrupowania oraz niektóre plany polityczne "Wiosny". Razem z koordynatorami przedstawiono także Dariusza Domasiewicza, jednak nie jako koordynatora, a wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej Łomży i przedsiębiorcę.

Jak powiedział Michał Saniewski, struktury w Podlaskiem wciąż są tworzone i zaproszeni do udziału są wszyscy chętni, gdyż partia nie zamyka się na nikogo.

- Każdy kto ma takie same poglądy jak my, czyli równość, otwartość, europejskość i nie poddawanie się tej wojnie polsko-polskiej, jak najbardziej jest mile widziany w naszych szeregach - podkreślił.

Postulaty Wiosny przedstawiła pokrótce Paulina Piechna-Więckiewicz, ekspertka partii od polityki rodzinnej i koordynatorka regionu północno-wschodniego. Partia planuje m.in. stworzenie w ciągu 5 lat 250 tys. miejsc w żłobkach, rozszerzenie programu 500 + oraz wprowadzenie gwarantowanej emerytury obywatelskiej w wysokości 1600 zł. "Wiosna" chce także, aby płaca minimalna w przyszłym roku została podniesiona do poziomu 2700 zł, a w kolejnych latach: 3000zł i 3300zł. Docelowo do 2028 roku płaca minimalna miałaby stanowić 60 proc. średniego wynagrodzenia. Wśród pomysłów jest także odpartyjnienie spółek, transparentność, czy jawne płace w instytucjach publicznych.

Konwencja regionalna w Białymstoku odbędzie się już w najbliższą niedzielę 10 lutego. Obecny na wydarzeniu ma być także Robert Biedroń. 

lomza

Domasiewicz zawita do Wiosny [VIDEO] komentarze opinie

  • grupa z Nieograniczoną Nieodpo - niezalogowany 2019-02-06 14:08:05

    czy kobieta nie będąca pederastą też może ?

  • obleśne to - niezalogowany 2019-02-06 14:06:57

    widać pan koordynator typowa horągiewka już Przyjazdna Łomża ble :)

  • radość w kapeluszu im wiekszy - niezalogowany 2019-02-06 12:33:48

    "radość spod kapelusza" taka sama "ogólnopolska radość" jak "ogólnoświatowa" radość spod liścia figowego z czego ta radość z tego że nie widać "Tabu" czy z tego że te tabu ma celolit zmarszczki grzyba i moherowe odrosty ? ps "zasłona świątyni rozdarła się na dwoje" Św. TABU upadło

  • +++ - niezalogowany 2019-02-06 12:26:02

    @ enej słowo Wiosna zwykle wywołuje w nas poczucie radości szczęścia . A tu proszę panika ... boją się myśleć o tym by zdjąć "kapelusz" z głowy (im większy kapelusz tym większa tajemnica co się kryje za nim) a Ty im przynosisz perspektywę CZASU obnażania się CZASU TRANSPARENTNOŚCI dla nich to "czas apokalipsy qui pro quo czasu honoru ... ... gotowych do zdemaskowania tego co chowają za swoim religijnym "LIŚCIEM FIGOWYM" obrośniętym czasem grzechu przeciw Duchowi bożemu "kultury" maskowania ozdobionego kardynalskimi frędzlami przy których biskupi rozszerzają swoje filakterie

  • +++ - niezalogowany 2019-02-06 11:57:05

    @ enej PO ***j żagle jak jednostka nie ma masztów a na łańcuszku galerników genakera nie zaczepisz bo spadnie jak kotwica

  • Barka - niezalogowany 2019-02-06 11:48:40

    @ enej jano pawłowa BARKA miejscowych "rybaków" zarzucających sieci a właściwie matnię (taka starodawna pułapka na ryby) ma sternika sterującego "SWOJĄ DROGĄ" i nie ma żagli to kuter kłusowniczy jak galera oprócz bębna którego zastąpiły organy ma tylko wiosła i wymianę pokoleniową doskonalących technikę wiosłowania może dlatego konklawe wielokrotnie przez tak liczne wieki nie miało łączności z Duchem Świętym Ojca Jezusa

  • enej - niezalogowany 2019-02-06 11:36:30

    słowo Wiosna zwykle wywołuje w nas poczucie radości szczęścia . A tu proszę panika na miejscowym rynku polityczno samorzadowym. Czas szyć nowe żagle !!!!!!!!!!!!!! Ale jak je ustawić?

  • w dobrej wierze mutowany CEL d - niezalogowany 2019-02-06 11:33:08

    @ haaalo myślenie o kontroli (postępowania zgodnie z wyznaczonym schematem) to myślenie faryzeuszy (prawodawców) pozbawionych Ducha Prawodawcy prawa bożego kontrola (postępowania) to nie to samo co walidacja (postępu)

  • +++ - niezalogowany 2019-02-06 11:25:18

    @ haaalo to nie brak kontroli to brak zdrowej formacji duchownej skorumpowana kontrola nic dobrego nie załatwi tak jak skorumpowany egzorcysta

  • haaalo - niezalogowany 2019-02-06 11:22:36

    Brak kontroli - stworzył patologię. Ludzka naiwność - zagłuszyła uważność.

  • ejmen - niezalogowany 2019-02-06 11:17:47

    Biedroń chce zrobić jedną dobrą rzecz - rozdzielić Kosciół od Państwa. Z jakiej racji w dopłaca się do światła w Kosciele ? Po wyborach w zeszłym roku biskupi przegieli na całego. Ja nie chodze już do Kościoła, nie mogę patrzeć na zakłamanie, nie da się słuchać słów o miłosierdziu względem bliźniego wypowiadanych z ust osoby która miała gdzieś drugiego człowieka, bo na piedestały chciała kogoś innego. Żarty z ludzi to mogli sobie robić kiedyś - teraz społeczeństwo jest świadome i nie da sobie w kasze dmuchać.

  • syk - niezalogowany 2019-02-06 11:11:12

    Pis w Łomży jest zagrożony !!!!!!!!!!!!!!!!!! Panowanie czerwonogłowych również !!!!!!!!!! Przecież gdy Biedroń w Łomży będzie coraz popularniejszy to co zrobią nasi proboszczowie??? Oj wszystko przez to że Pis podzielili w wyborach, już ciemnogrodu nie znajdziesz, ludzie świadomi są wpływów z różnych stron i widzą kto pod Kościołem siedzi o chleb prosi, lub z puszką zbiera na leczenie dziecka a kto na tace bierze. Rozkłąd sił nie jest sparwiedliwy.

  • żywiec - niezalogowany 2019-02-06 10:59:24

    @ lech Biedroń mógłby okazać (pomoc Kościołowi w potrzebie) okazując miłosierdzie i zamiast robić TWARDY rozwód na początek zrobić MięKKą SEPARACJĘ Państwa (Kowalskich i Nowaków) i Kościoła (Państwa Kowalskich i Nowaków) mógłby ten toksyczny związek poddać terapii uzależnień i jak Mojżesz wyprowadzić (Państwa) Nowaków i Kowalskich z niewoli w jaką (Państwo) popadli jak żydzi pod piramidą Domu Ojca faraońskiego domu niewoli TWARDA terapia szokowa mogła by wywołać wstrząs ... jak u alkoholików i taki ks.Bronakowski wyznawca "TWARDEJ MIŁOŚCI" mógłby mieć z tym "Krzyż Pański" a nawet "Katyński" bo i krew pańska zamiast wina mogła by się z kapłańskich czerepów polać zamiast ze zło tych pańskich kielichów

  • +++ - niezalogowany 2019-02-06 10:47:10

    @ mamuśka katolicy nie mają uczuć religijnych gdyby je mieli problem ks.Pedofilii w kościele nie urósłby od takiej patologicznej świętości jak duch święty "świętej inkwizycji" który JEST i nie widać go zarazem bo przysalania go wielka tajemnica wiary robiąca św. Tabu z prawd objawionych i objawianych na wieki wieków amen

  • lech - niezalogowany 2019-02-06 10:46:37

    Bylo lato,Jesien,zima potem sld a dzis wiosna

  • mamuśka - niezalogowany 2019-02-06 10:27:25

    DLACZEGO REDAKCJA MYLOMZA NIE ZROBI PORZĄDKU Z TYM JEHOWYM, KTÓRY SWOIM BEŁKOTEM ZAJEDZIE KAŻDY WĄTEK , DO TEGO OBRAŻA UCZUCIA RELIGIJNE KATOLIKÓW ?

  • mamuśka - niezalogowany 2019-02-06 10:27:25

    DLACZEGO REDAKCJA MYLOMZA NIE ZROBI PORZĄDKU Z TYM JEHOWYM, KTÓRY SWOIM BEŁKOTEM ZAJEDZIE KAŻDY WĄTEK , DO TEGO OBRAŻA UCZUCIA RELIGIJNE KATOLIKÓW ?

  • mamuśka - niezalogowany 2019-02-06 10:27:24

    DLACZEGO REDAKCJA MYLOMZA NIE ZROBI PORZĄDKU Z TYM JEHOWYM, KTÓRY SWOIM BEŁKOTEM ZAJEDZIE KAŻDY WĄTEK , DO TEGO OBRAŻA UCZUCIA RELIGIJNE KATOLIKÓW ?

  • mamuśka - niezalogowany 2019-02-06 10:27:24

    DLACZEGO REDAKCJA MYLOMZA NIE ZROBI PORZĄDKU Z TYM JEHOWYM, KTÓRY SWOIM BEŁKOTEM ZAJEDZIE KAŻDY WĄTEK , DO TEGO OBRAŻA UCZUCIA RELIGIJNE KATOLIKÓW ?

  • +++ - niezalogowany 2019-02-06 10:01:04

    @ Pani Wiosna zawsze dziwiły mnie akcje typu "pomoc kościołowi na wschodzie" zamiast "pomoc Kościołowi w potrzebie" tym bardziej dziwi że Papież F. przytula się do Imama wschodu i zachodu zarazem niż do Patriarchy Kościoła na wschodzie który wyszedł z jego własnego "łona kościoła" "zachodu" celebrującego ciasną ale własną coby nie mówić moherową JESIEŃ ŻYCIA i takie tam przytulanie się do światowych dni młodzieży wiosny kościołowi na zachodu nie czyni

  • PiŚanka WielkaMocna w duchowoś - niezalogowany 2019-02-06 09:37:49

    e PiS k o p a t mógłby uruchomić partię Wiosna+ ;/ może już to zrobił pod fałszywą flagą oni zawsze Matkę na sztandar biorą W imię Ojca i ..." dupę z gęby robią zawsze i wszędzie i na wieki wieków amen dziewica ta ich cnota boska kurwica ptfu prawica

  • Apostolstwem Miłosci w Apostol - niezalogowany 2019-02-06 09:24:41

    @ meksyk w gnieździe żmij i żmija boi się własnego ogona ps "Autor: c2h5oh Data: 04-02-19 16:48 No człowiek pijany i prowadzący auto to na pewno intelektualista o wysokiej kulturze , przynajmniej dla mądrych inaczej...tylko w takim razie kto może być głąbem ?" katolik na trzeźwy rozum klęczący przed "komunią" z obrońcami autorytetu ks.pedofilów na trzeźwy rozum pilnującymi się by "Te" i inne ks.świństwa koncelebrowane ... ... "dla dobra Kościoła" nie wyszły na jaw ?

  • meksyk - niezalogowany 2019-02-06 09:13:27

    Jakiś taki przestraszony ten koordynator Stoi.

  • MANIAK+ - niezalogowany 2019-02-06 09:09:39

    NADZIEJA KAP takie teologiczne "odbijanie piłeczki" biblijnej a ks.Duchowni robią zagrywki mało FAIR PLAY pozostając SIŁĄ NIECZYSTĄ

  • NADZIEJA KAP takie teologiczne - niezalogowany 2019-02-06 09:03:14

    @ MANIAK diabeł w piekle to też postać święta w piekielnej hierarchii wartości wartość (nietykalna) najwyższa taki "Ojciec święty" o jakim Ks.Jezus nie naucza katolików tak jak Mr.Jezus nauczał "żydów" zob. ewangelia J 8 44 "poprawcie mnie jak się mylę"

  • +++ - niezalogowany 2019-02-06 08:55:30

    @ MANIAK i żeby było jasne "przyszedł do swoich" a swoi go umocnili ;/ gdyż jako pierwsi "duszę diabłu sprzedali" nie znali pojęcia "IN OMNIBUS ..." A P A G E_S A T A NAS

  • +++ - niezalogowany 2019-02-06 08:52:58

    @ MANIAK znanym gościem wśród swoich był nuncjusz "stolicy apostolskiej" pochodzący z krakowskiego dworu ks.Wesołowski teraz starają się zatrzeć pamięć POnim zacierając ślad nazwiska i gdyby nie lewackie środowiska "świadectwo prawdy" zgasłoby przy nim jak gromnica a nie PO to jest ŚWIATŁOŚĆ ŚWIATA by truchło na wieki wieków amen zostało zapomniane i sądu ostatecznego nie dostąpiło jak i w niebie tak i na ziemi tej ziemi "poprawcie mnie jak się mylę"

  • MANIAK - niezalogowany 2019-02-06 08:39:43

    Widać znany GOŚĆ WŚRÓD swoich.

  • Łomżyn - niezalogowany 2019-02-06 08:37:56

    Tak się przygotowali do swojego expose, że nawet nazwiska Pana koordynatora nie znają hehe. Wstyd i żenada.

  • Pani Wiosna - niezalogowany 2019-02-06 08:32:45

    Kiedy trawka zielenieje, kiedy pip.. a czewienieje, kiedy ptak stoi jak sosna- wtedy jest prawdziwa wiosna.

  • +++ - niezalogowany 2019-02-06 08:06:58

    @ drm e PiS k o p a t mógłby uruchomić partię wiosna+ ;/ może już to zrobił pod fałszywą flagą oni zawsze matkę na sztandar biorą

  • wychodźcy na dwór i uchodźcy n - niezalogowany 2019-02-06 08:04:55

    @ Łomżynianka co POróżni Łomżan od łomżyniaków wieś... taka ludność napływowa (?) uchodźcy z dworu do industrialnej metropolii (np. Galicji gdzie wychodzi się na pole bo wokół dworu panowała tradycyjna nędza galicyjska) w odróżnieniu od mieszkańców zachodu gdzie na dwór się wychodziło się zaczerpnąć powiewu świeżego powietrza POzbawionego dworskiego jaśnie pańskiego smrodu tak i w Łomży Łomżanie widzą tu nekropolie a łomżyniaki metropolie przy tym religijnym dworze tylko zdychać nie umierać i z duszpasterstwem rodzin opartym na feudalnej formacji duchowej miłościwie nam dominującej z tronu medialnej katedry średniowiecznej duchowości pomażać łomżyniaków z mentalnością chłopów pań szczy źnianych ?

  • drm - niezalogowany 2019-02-06 07:56:16

    Ciekawe czy pewien redaktor o rowerowych zapędach przystąpi do tego ugrupowania.

  • +++ - niezalogowany 2019-02-06 07:48:18

    @ Łomżynianka wydmuszka to symbol Wielkanocy choć w mieście opanowanym przez kreatorów "Kultury spod kapelusza" zawsze to będzie piśanka