Drogi do Drozdowa będą wyremontowane. W końcu!

Łomża, Drogi Drozdowa będą wyremontowane końcu! - zdjęcie, fotografia
09/07/2018 13:59

Wieloletnie starania o pozyskanie dofinansowania na remont tego odcinka drogi zostało w końcu uwieńczone sukcesem. Droga powiatowa na odcinku Kalinowo – Drozdowo oraz na odcinku skrzyżowania, przy wyjeździe z mostu Hubala, zostanie przebudowana. Termin realizacji obydwu zadań upływa w połowie listopada 2018 roku.

Już wkrótce zostaną wykonane na drodze Piątnica Włościańska – Drozdowo prace na sumę 4 700 479,38 zł, które gmina Piątnica wsparła kwotą 1 170 000,00 zł. Nie rozwiązują one definitywnie problem całego szlaku nadnarwiańskiego, który przebiega przez teren gminy Piątnica na odcinku ok. 20 km, to należy stwierdzić, że jest to bardzo znacząca inwestycja.

- Cieszymy się, że mieszkańcy miejscowości nadrzecznych w niedługim czasie będą mogli korzystać z wyremontowanych odcinków drogi – nie kryje zadowolenia wójt Krzysztof  Kozicki.

Zdaniem wójta współpraca między powiatem łomżyńskim a gminą Piątnica na rzecz lokalnej społeczności układa się dobrze i jest w bieżącym roku bardzo efektywna.

Termin realizacji obydwu zadań upływa w połowie listopada 2018 roku.

Drogi do Drozdowa będą wyremontowane. W końcu! komentarze opinie

  • łapiduch - niezalogowany 2018-07-10 18:30:37

    Przedwczesny zachwyt - jeszcze dużo wody w Narwi upłynie zanim to się stanie.

  • Vty - niezalogowany 2018-07-10 16:31:37

    Świetna inicjatywa Starostwa

  • ciTizen - niezalogowany 2018-07-10 15:29:54

    Świetna inicjatywa Pana Wójta kolejne działanie na rzecz mieszkańców! dziękujemy !

  • Lubię Cię - niezalogowany 2018-07-10 09:32:44

    Chrzanowski dobrze sie spisal :) W tym roku zagłosuje na niego na pewno, nie bylo lepszego prezydenta moim zdaniem.

  • kasiaa - niezalogowany 2018-07-10 07:13:10

    Wacek, co za durny pomysł? Jakim prawem miałoby się zmienić pierwszeństwo przejazdu?

  • Tereska - niezalogowany 2018-07-10 06:07:12

    dobry prezydent

  • hej - niezalogowany 2018-07-10 05:41:13

    Podobno Muzyk ma nie wystartować w nadchodzących wyborach, ma wyrzuty sumienia z tego jak się zachowała w trakcie swojej pracy w urzędzie. Chrzanowski ma wystartować i ma dużą szansę na wygraną.

  • olo - niezalogowany 2018-07-10 05:24:41

    trolle Chrzanowskiego to ciemny lud środka Europy, więc widzą zasługi pryncypała wszędzie

  • Drozdowiak - niezalogowany 2018-07-09 19:50:57

    To jest droga powiatowa, tak wiec sukces Starostwa.

  • Łomzynianka - niezalogowany 2018-07-09 19:41:25

    Z tego co się orientuje, to droga gminna a nie miejska, więc bicie braw Panu Prezydentowi chyba jest nie na miejscu

  • giro - niezalogowany 2018-07-09 17:44:07

    No nareszcie! Ta droga to prawdziwy skansen!

  • Kasa - niezalogowany 2018-07-09 16:48:52

    Panicz oficjalnie podał, że NIE BĘDZIE STARTOWAŁ w wyścigu o stolec ratuszowy - sam rezygnuje. Żegnaj... Bóg i PiS tak chciał :)

  • Toksyczny - niezalogowany 2018-07-09 16:48:17

    Panicz oficjalnie podał, że NIE BĘDZIE STARTOWAŁ w wyścigu o stolec ratuszowy - sam rezygnuje. Żegnaj... Bóg i PiS tak chciał :)

  • darekk - niezalogowany 2018-07-09 16:47:43

    Panicz oficjalnie podał, że NIE BĘDZIE STARTOWAŁ w wyścigu o stolec ratuszowy - sam rezygnuje. Żegnaj...Bóg i PiS tak chciał :)

  • serce miasta - niezalogowany 2018-07-09 15:34:46

    Dziennikarz portalu 4lomza Mirosław Derewońko na swoim profilu fb ogłosił start w wyborach na prezydenta Łomży. To już teraz domyślam się jaki jest powód, że kasują moje wypowiedzi na tym portalu. On będzie prowadził agresywną kampanię przeciwko Prezydentowi po to aby muzyk miała łatwiej, bo w debatach z Chrzanowskim nie ma najmniejszych szans ale teraz już ponad wszelką wątpliwość wiadomo dlaczego 4lomza bez przerwy pisze ohydne paszkwile na Prezydenta....to obrzydliwe....

  • Anna W - niezalogowany 2018-07-09 15:18:53

    To droga powiatowa , gmina tylko wspiera tą budowę kasą prawie 1 200 mln.

  • Wacek - niezalogowany 2018-07-09 15:15:21

    daleka ta droga nic nie ma w artykule kto będzie budował czyżby jeszcze przetargu nie było ? zaraz się okaże, że kasy za mało itp. a czy uwzględniono moje uwagi odnośnie zmiany organizacji ruchu na samym skrzyżowaniu ? prosiłem o pierwszeństwo przejazdu dla jadących z Łomży i do Łomży

  • kasi - niezalogowany 2018-07-09 14:40:48

    świetna wiadomość! ta droga od dawna jest zagrożeniem dla podróżujących, jazda autobusem zimą do szkoły przyprawiała mnie o dreszcze.

  • kasiy - niezalogowany 2018-07-09 14:40:48

    świetna wiadomość! ta droga od dawna jest zagrożeniem dla podróżujących, jazda autobusem zimą do szkoły przyprawiała mnie o dreszcze.

  • kasiaa - niezalogowany 2018-07-09 14:40:48

    świetna wiadomość! ta droga od dawna jest zagrożeniem dla podróżujących, jazda autobusem zimą do szkoły przyprawiała mnie o dreszcze.

  • kasiaa - niezalogowany 2018-07-09 14:40:48

    świetna wiadomość! ta droga od dawna jest zagrożeniem dla podróżujących, jazda autobusem zimą do szkoły przyprawiała mnie o dreszcze.

  • kasi - niezalogowany 2018-07-09 14:40:48

    świetna wiadomość! ta droga od dawna jest zagrożeniem dla podróżujących, jazda autobusem zimą do szkoły przyprawiała mnie o dreszcze.

  • rs - niezalogowany 2018-07-09 14:40:48

    świetna wiadomość! ta droga od dawna jest zagrożeniem dla podróżujących, jazda autobusem zimą do szkoły przyprawiała mnie o dreszcze.

  • rs - niezalogowany 2018-07-09 14:40:48

    świetna wiadomość! ta droga od dawna jest zagrożeniem dla podróżujących, jazda autobusem zimą do szkoły przyprawiała mnie o dreszcze.

  • rs - niezalogowany 2018-07-09 14:40:48

    świetna wiadomość! ta droga od dawna jest zagrożeniem dla podróżujących, jazda autobusem zimą do szkoły przyprawiała mnie o dreszcze.

  • rs - niezalogowany 2018-07-09 14:40:48

    świetna wiadomość! ta droga od dawna jest zagrożeniem dla podróżujących, jazda autobusem zimą do szkoły przyprawiała mnie o dreszcze.

  • rs - niezalogowany 2018-07-09 14:40:48

    świetna wiadomość! ta droga od dawna jest zagrożeniem dla podróżujących, jazda autobusem zimą do szkoły przyprawiała mnie o dreszcze.

  • polki - niezalogowany 2018-07-09 14:40:48

    świetna wiadomość! ta droga od dawna jest zagrożeniem dla podróżujących, jazda autobusem zimą do szkoły przyprawiała mnie o dreszcze.

  • rs - niezalogowany 2018-07-09 14:40:48

    świetna wiadomość! ta droga od dawna jest zagrożeniem dla podróżujących, jazda autobusem zimą do szkoły przyprawiała mnie o dreszcze.

  • rs - niezalogowany 2018-07-09 14:40:48

    świetna wiadomość! ta droga od dawna jest zagrożeniem dla podróżujących, jazda autobusem zimą do szkoły przyprawiała mnie o dreszcze.

  • rs - niezalogowany 2018-07-09 14:40:48

    świetna wiadomość! ta droga od dawna jest zagrożeniem dla podróżujących, jazda autobusem zimą do szkoły przyprawiała mnie o dreszcze.

  • rs - niezalogowany 2018-07-09 14:40:48

    świetna wiadomość! ta droga od dawna jest zagrożeniem dla podróżujących, jazda autobusem zimą do szkoły przyprawiała mnie o dreszcze.

  • Kerington88 - niezalogowany 2018-07-09 14:27:36

    Pan Chrzanowski to wielki człowiek! Super ze zbudował taka dobra drogę!

  • Anna W - niezalogowany 2018-07-09 14:26:28

    BRAWO i fajnie że jest współpraca powiatu z gminą Piątnica, każdy coś doda i będzie droga

  • Brawo brawo - niezalogowany 2018-07-09 14:17:58

    Brawo prezydent Chrzanowski !

Dodajesz jako: |