:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Dwa auta na środku Starego Rynku i wyborcze reklamy „ubogacają” Jarmark w Łomży [FOTO]

Wystawy, środku Starego Rynku wyborcze reklamy „ubogacają” Jarmark Łomży [FOTO] - zdjęcie, fotografia
03/09/2018 17:51

Do niecodziennego zdarzenia doszło podczas sobotniego Jarmarku Rozmaitości. Impreza organizowana przez Urząd Miejski w Łomży została wykorzystana przez jeden z komitetów wyborczych do zabierania podpisów i afiszowania banerów z logo partii. Jak informuje ratusz osoby, które wjechały samochodami na sam środek Starego Rynku, zrobiły to niezgodnie z prawem. Interweniowała policja.

Incydent miał miejsc w sobotę 1 września. Na placu Starego Rynku odbywał się wtedy ostatni już w tym roku Jarmark Rozmaitości. W godzinach popołudniowych wjechały tam 2 auta, a na ustawionym obok nich stoliku zbierano podpisy poparcia kandydatów na radnych Prawa i Sprawiedliwości. Dodatkową motywacją miały być jabłka, cukierki i lizaki rozdawane przechodniom, którzy złożyli swój podpis na liście. Zachęcali do tego na początku poseł Lech Kołakowski i nominowana z ramienia PiS na prezydenta Łomży Agnieszka Muzyk. Później obojga na starówce już nie widziano.

Jak wiemy, sam wjazd na Stary Rynek samochodem, jest uzależniony od wydanej zgody przez Urząd Miasta. W tym przypadku, jak twierdzi ratusz, nikt o taką zgodę nie wystąpił. Urzędnicy dodają, że Jarmark Rozmaitości jest imprezą miejską, podczas której osoby wystawiają swoje stoiska, sprzedają rzeczy kolekcjonerskie czy tradycyjne produkty rolno-spożywcze. I temu ma służyć. Zapytaliśmy też o to, ile kosztuje wynajęcie miejsca pod stoisko komercyjne na Starym Rynku na takie wydarzenia i czy osoby, które wjechały w sobotę na plac, jeżeli zgłosiłyby taką chęć, to otrzymałyby na to zgodę?

- Jako instytucja publiczna nie prowadzimy działalności komercyjnej i takich opłat pobierać nie możemy. Osoby, które wjechały tam samochodami, zrobiły to niezgodnie z prawem – taką krótką odpowiedź otrzymaliśmy.

Gdy nasz reporter sobotę po południu przebywał na Jarmarku Rozmaitości został nawet poproszony przez politycznych działaczy o wspólne zdjęcie „na portal”. Dopiero po jakimś czasie pojawiła się policja, która zainteresowała się politycznym „stoiskiem”. O szczegóły interwencji zwróciliśmy się do rzecznika łomżyńskiej policji. W tej chwili czekamy na pisemną odpowiedź! Nie wiemy czy policjanci sami podęli interwencję czy też na wniosek organizatora. Wiemy tylko, że akcja zbierania podpisów na kandydatów na radnych trwała dalej.

Możemy więc zadać sobie pytanie, co by było, gdyby ktoś z mieszkańców np. jutro rano wjechał na plac Starego Rynku swoim autem? Oczywiście nikogo do tego nie zachęcamy...

lomza

Dwa auta na środku Starego Rynku i wyborcze reklamy „ubogacają” Jarmark w Łomży [FOTO] komentarze opinie

  • Marek22 - niezalogowany 2018-09-04 19:25:34

    Krytykanci jeszcze nie śpią? Zachowaj siły na jutro...oczy wyparują ci od tego kompa...a i pomysły na nicki niedługo się wyczerpią.

  • łomżing - niezalogowany 2018-09-04 18:24:04

    Czy Agnieszka Muzyk i jej sztab nie znają podstawowych przepisów prawa? Jak można było wjechać na środek placu samochodem bez zezwolenia? Jak wychodzą takie kwiatki "tytanicznej" jak sprawa Edukatora czy pomnika Księcia Janusza I to chyba nie można mieć zbyt dużych oczekiwań co do kandydatki? A ona i tak potrafi zaskoczyć in minus...

  • łomżanin - niezalogowany 2018-09-04 18:16:32

    A niech ubogacają.Przynajmniej coś się ciekawego w łomżejewie dzieje.

  • Miasto Obsadzone Swoimi i Rodz - niezalogowany 2018-09-04 15:57:17

    Który z dzokejow kulawego konia to wypisuje? Chyba ten który po Swoim Panie ma najwięcej do stracenia- bo dostał muchę za ...lub działalność o charakterze sportowym. Kto mądry dziś zostawi takiego fachowca od nalewania piwa? A co do kampanii w godzinach pracy to chyba każdy obecnie urzedujacy Prezes, dyrektor i ich Wódz również prowadzi kampanię za Nasze pieniądze.

  • kasa - niezalogowany 2018-09-04 11:31:36

    Miasto od ponad 10 lat jest pod silnym wpływem jednej i najbogatszej w Łomży firmy.......Widać i słychać..........

  • lol - niezalogowany 2018-09-04 09:01:11

    a ten niski to kto to?

  • Paranoja - niezalogowany 2018-09-04 08:34:48

    A ci co wjechali samochodami na Stary rynek i zbierali podpisy dostali liścik??? Nie! Sprawa jasna. Każdy się domyśla że są równi i równiejsi. Strach myśleć co będzie jak "biskup" zostanie prezydentem.....

  • Tomejk111 - niezalogowany 2018-09-04 08:32:45

    4lomza o nękanie prezydenta już dostała liścik????? Dalej niech insynuuje jak z Zawadzka jak z wieloma innymi sprawami.

  • Toksyczny - niezalogowany 2018-09-04 08:30:36

    Pan Radny Adam w pracy zbierał podpisy, sam dałem się nabrać bo myślałem że to dla Chrzanowskiego nie wiedziałem że PiSu go Zieliński wyrzucił zgodnie z planem ...Biskupa który chciał hazardzista żeby Agnieszka była kandydatka z PiSu??? Cóż. Panie Adamie rozumiem po pracy...ale w trakcie?niebywale

  • Tomejk111 - niezalogowany 2018-09-04 08:27:39

    Czy to prawda że podczas seniorady na Stary rynek chce wyjechać furgonetka pan z białymi różami które są za wolnością i aborcja???? Rozumiem że policja nie będzie miała nic przeciwko temu? Prawda? Róże czy jabłka jeden diabeł.

  • Rysiu - niezalogowany 2018-09-04 08:26:04

    Pani Muzyk PO i przyjazna Łomża będzie panią rozliczać z tytanicznego pracy podczas wyborów!!

  • Obluda - niezalogowany 2018-09-04 08:24:41

    Połowa wpisów to Po i SLD przecież to oni prowadzą walkę polityczna z Pisem!!! Juz Chrzana nikt ruszać nie będzie wszystko skupi się na pani Muzyk bo jest największym kontrkandydatem partyjnym a walka toczy się między partiami. Jak powiedział Zielina nie będzie kasy? Jak nie będzie prezia z PiS? Coś w tym stylu. Reszta w kolejce do marszałka będzie stać w nieskończoność. zrównoważony rozwój??? Hehehe propaganda

  • Paranoja - niezalogowany 2018-09-04 08:21:28

    Muzyk na pewno się obraziła!!! Bo nie można przecież wielebneJ zwrócić uwagi! Ale jak prawo ma obowiązywać w mieście to wszystkich PROSZE PANI!!!! POZWOLENIE JAK KUPCY MUSZA TONI INNI TEZ A NIE POD SZYLDEM SIE CHOWAC. Łomża chce być równa a nie że są równiejsi jak pani.

  • Jozek - niezalogowany 2018-09-04 07:59:03

    Wdupołazy prezydęta :P

  • Josef - niezalogowany 2018-09-04 06:00:39

    A gdzie biskup?

  • Brick - niezalogowany 2018-09-04 05:41:42

    kpina normalnie. co oni sobie myślą?

  • west - niezalogowany 2018-09-04 05:31:47

    To tylko świadczy o tym jacy ludzie bedą starać się o Nasze głosy. Za nic w świecie nie zagłosuję na tych ludzi.

  • agata .m - niezalogowany 2018-09-04 05:07:22

    widzę i profesor historii zbieral podpisy??

  • pietrucha - niezalogowany 2018-09-04 05:02:46

    jak mozna chlopakom z pisu to dzis mogę też wjechac z chlopakami autami ba srodek stsrego rynku????i zbierac podpisy w obronie puszczy???czy ktos pilnuje prawa????

  • yrah - niezalogowany 2018-09-03 23:04:02

    Litości!! Nie piszcie baba ze Sniadowa bo ona jest z Zalesia Poczynki.(3,5km od Sniadowa)

  • Oreo12 - niezalogowany 2018-09-03 21:59:09

    Ciekawe co teraz czeka tych policjantów wszak Muzyk dobrze z Zielińskim żyje, nagroda czy dywanik? :D

  • Janeczka - niezalogowany 2018-09-03 21:33:13

    Dziś widziałam ja w kościele z Kołakowskim. Jakaś blada ta Muzyk zrobiła się.

  • Michał z Południa - niezalogowany 2018-09-03 21:29:58

    A te pajace w tym czasie agitowali. Żenada

  • Robol elewacje - niezalogowany 2018-09-03 21:28:28

    Chrzanowskiego widziałem na jarmarku, kulturalny facet. Powiedział dzień dobry i przywitał się. To jest klasa.

  • gawrys - niezalogowany 2018-09-03 21:26:41

    Aferzystka z Muzykowej

  • gawrys - niezalogowany 2018-09-03 21:25:27

    Muzykowa to aferzyatka

  • gawrys - niezalogowany 2018-09-03 21:25:27

    Muzykowa to aferzyatka

  • gawrys - niezalogowany 2018-09-03 21:25:27

    Muzykowa to aferzyatka

  • gawrys - niezalogowany 2018-09-03 21:25:27

    Muzykowa to aferzyatka

  • gawrys - niezalogowany 2018-09-03 21:25:27

    Muzykowa to aferzyatka

  • gawrys - niezalogowany 2018-09-03 21:25:27

    Muzykowa to aferzyatka

  • gawrys - niezalogowany 2018-09-03 21:25:27

    Muzykowa to aferzyatka

  • gawrys - niezalogowany 2018-09-03 21:25:27

    Muzykowa to aferzyatka

  • gawrys - niezalogowany 2018-09-03 21:25:27

    Muzykowa to aferzyatka

  • X men - niezalogowany 2018-09-03 21:15:50

    Ciekawe czy 4lomza napisze coś na ten temat???.....To pytanie retoryczne....odpowiedź jest oczywista. Teraz sami sprawdźcie jak bardzo obiektywny jest ten portali...

  • Kolekcjoner lalek - niezalogowany 2018-09-03 21:14:29

    Radny Zwierz...ki w czasie swoich godzin pracy na targowicy, zbierał podpisy na Starym Rynku .Szok !!! W czasie jednej zmiany dwie dniówki i dzień wolny.Panie Olbryś gdzie prawo? ,gdzie sprawiedliwość? !!!

  • X men - niezalogowany 2018-09-03 21:13:42

    To będą pierwsze wybory w których nie zagłosuję na PiS. Jeżeli chodzi o kandydata na prezydenta Łomży to tylko Mariusz Chrzanowski i po takich akcjach jak tą z artykułu tylko się w tym utwierdzam

  • ciki - niezalogowany 2018-09-03 21:08:54

    czarka takie tematy nie interesują.czy napisal cos kiedys zlego na osla???albo jego kandydatke?

  • Malik - niezalogowany 2018-09-03 20:44:56

    Naprawdę chcieli zbierać na festynie w perspektywie?? Kto to był? Byłem tam i nic nie zauważyłem. Napisz coś proszę więcej

  • Rajca - niezalogowany 2018-09-03 20:34:22

    Na festynie w perspektywie też buraki chcieli zbierać tylko się wystraszyli

  • Rajca - niezalogowany 2018-09-03 20:34:21

    Na festynie w perspektywie też buraki chcieli zbierać tylko się wystraszyli

  • Rafik - niezalogowany 2018-09-03 20:30:24

    Czarek jest afera. Wrzucisz coś na czwórkę?

  • Rafik - niezalogowany 2018-09-03 20:30:23

    Czarek jest afera. Wrzucisz coś na czwórkę?

  • Rafik - niezalogowany 2018-09-03 20:30:22

    Czarek jest afera. Wrzucisz coś na czwórkę?

  • Rafik - niezalogowany 2018-09-03 20:30:22

    Czarek jest afera. Wrzucisz coś na czwórkę?

  • Rafik - niezalogowany 2018-09-03 20:30:21

    Czarek jest afera. Wrzucisz coś na czwórkę?

  • Rafik - niezalogowany 2018-09-03 20:30:19

    Czarek jest afera. Wrzucisz coś na czwórkę?

  • Rafik - niezalogowany 2018-09-03 20:30:16

    Czarek jest afera. Wrzucisz coś na czwórkę?

  • Rafik - niezalogowany 2018-09-03 20:30:14

    Czarek jest afera. Wrzucisz coś na czwórkę?

  • giani - niezalogowany 2018-09-03 20:30:06

    Czarek jest afera. Wrzucisz coś na czwórkę?

  • giani - niezalogowany 2018-09-03 20:30:04

    Czarek jest afera. Wrzucisz coś na czwórkę?

  • giani - niezalogowany 2018-09-03 20:30:03

    Czarek jest afera. Wrzucisz coś na czwórkę?

  • giani - niezalogowany 2018-09-03 20:30:01

    Czarek jest afera. Wrzucisz coś na czwórkę?

  • giani - niezalogowany 2018-09-03 20:29:58

    Czarek jest afera. Wrzucisz coś na czwórkę?

  • giani - niezalogowany 2018-09-03 20:29:57

    Czarek jest afera. Wrzucisz coś na czwórkę?

  • giani - niezalogowany 2018-09-03 20:29:57

    Czarek jest afera. Wrzucisz coś na czwórkę?

  • giani - niezalogowany 2018-09-03 20:29:55

    Czarek jest afera. Wrzucisz coś na czwórkę?

  • giani - niezalogowany 2018-09-03 20:29:52

    Czarek jest afera. Wrzucisz coś na czwórkę?

  • giani - niezalogowany 2018-09-03 20:29:51

    Czarek jest afera. Wrzucisz coś na czwórkę?

  • giani - niezalogowany 2018-09-03 20:29:50

    Czarek jest afera. Wrzucisz coś na czwórkę?

  • giani - niezalogowany 2018-09-03 20:29:49

    Czarek jest afera. Wrzucisz coś na czwórkę?

  • giani - niezalogowany 2018-09-03 20:29:48

    Czarek jest afera. Wrzucisz coś na czwórkę?

  • giani - niezalogowany 2018-09-03 20:29:47

    Czarek jest afera. Wrzucisz coś na czwórkę?

  • giani - niezalogowany 2018-09-03 20:29:46

    Czarek jest afera. Wrzucisz coś na czwórkę?

  • giani - niezalogowany 2018-09-03 20:29:45

    Czarek jest afera. Wrzucisz coś na czwórkę?

  • giani - niezalogowany 2018-09-03 20:29:44

    Czarek jest afera. Wrzucisz coś na czwórkę?

  • giani - niezalogowany 2018-09-03 20:29:41

    Czarek jest afera. Wrzucisz coś na czwórkę?

  • giani - niezalogowany 2018-09-03 20:29:38

    Czarek jest afera. Wrzucisz coś na czwórkę?

  • giani - niezalogowany 2018-09-03 20:29:37

    Czarek jest afera. Wrzucisz coś na czwórkę?

  • giani - niezalogowany 2018-09-03 20:26:48

    Palkarze dali dupy. Ale w sumie im się nie dziwię, bo mają rodziny na wyżywieniu. Ale gdzie jest prawo? Oni mogą wszystko? To taki jest PiS? Dla mnie jedynym człowiekiem z zasadami jest Chrzanowski.

  • Polak - niezalogowany 2018-09-03 20:25:10

    PIS-siury się panoszą, niedługo przyjdą i nasrają nam na środek stołu podczas rodzinnego obiadu.

  • Michał z Południa - niezalogowany 2018-09-03 20:21:26

    A Bronakowskiego nie było?

  • japoniec - niezalogowany 2018-09-03 20:18:07

    Zielonka to hipokryta. Chrzanowski nie ma nic wspólnego z PiS? Buty mu możesz pochować, bo chłop ma zasady. Wracaj do swoich Suwalkow

  • japoniec - niezalogowany 2018-09-03 20:18:07

    Zielonka to hipokryta. Chrzanowski nie ma nic wspólnego z PiS? Buty mu możesz pochować, bo chłop ma zasady. Wracaj do swoich Suwalkow

  • japoniec - niezalogowany 2018-09-03 20:18:07

    Zielonka to hipokryta. Chrzanowski nie ma nic wspólnego z PiS? Buty mu możesz pochować, bo chłop ma zasady. Wracaj do swoich Suwalkow

  • japoniec - niezalogowany 2018-09-03 20:18:07

    Zielonka to hipokryta. Chrzanowski nie ma nic wspólnego z PiS? Buty mu możesz pochować, bo chłop ma zasady. Wracaj do swoich Suwalkow

  • japoniec - niezalogowany 2018-09-03 20:18:07

    Zielonka to hipokryta. Chrzanowski nie ma nic wspólnego z PiS? Buty mu możesz pochować, bo chłop ma zasady. Wracaj do swoich Suwalkow

  • japoniec - niezalogowany 2018-09-03 20:18:07

    Zielonka to hipokryta. Chrzanowski nie ma nic wspólnego z PiS? Buty mu możesz pochować, bo chłop ma zasady. Wracaj do swoich Suwalkow

  • japoniec - niezalogowany 2018-09-03 20:18:07

    Zielonka to hipokryta. Chrzanowski nie ma nic wspólnego z PiS? Buty mu możesz pochować, bo chłop ma zasady. Wracaj do swoich Suwalkow

  • japoniec - niezalogowany 2018-09-03 20:18:07

    Zielonka to hipokryta. Chrzanowski nie ma nic wspólnego z PiS? Buty mu możesz pochować, bo chłop ma zasady. Wracaj do swoich Suwalkow

  • japoniec - niezalogowany 2018-09-03 20:18:07

    Zielonka to hipokryta. Chrzanowski nie ma nic wspólnego z PiS? Buty mu możesz pochować, bo chłop ma zasady. Wracaj do swoich Suwalkow

  • japoniec - niezalogowany 2018-09-03 20:18:07

    Zielonka to hipokryta. Chrzanowski nie ma nic wspólnego z PiS? Buty mu możesz pochować, bo chłop ma zasady. Wracaj do swoich Suwalkow

  • japoniec - niezalogowany 2018-09-03 20:18:07

    Zielonka to hipokryta. Chrzanowski nie ma nic wspólnego z PiS? Buty mu możesz pochować, bo chłop ma zasady. Wracaj do swoich Suwalkow

  • japoniec - niezalogowany 2018-09-03 20:18:07

    Zielonka to hipokryta. Chrzanowski nie ma nic wspólnego z PiS? Buty mu możesz pochować, bo chłop ma zasady. Wracaj do swoich Suwalkow

  • Borysekk - niezalogowany 2018-09-03 20:15:58

    Myślałem, że pani Muzyka jest porządna kobieta, a łamie prawo. Nie zagłosuje na nią.

  • Robol elewacje - niezalogowany 2018-09-03 20:12:18

    Chrzanowski wygra bez dwóch zdań. Muzyka, wracaj na prowincję. Na prawie się nie znasz? A tyle czasu w ratuszu byłaś.

  • Sasiadka agatka - niezalogowany 2018-09-03 20:07:06

    Nie wiem jma muzyk by sie starała to i tak nie wygra wyborów.Ludzie pokażmy środkowy palec wszystkim aparatczykom,wybierzmy swoich ludzi nie związanych z zadną partią

  • Minister Zielinko - niezalogowany 2018-09-03 20:04:12

    Czy ktoś wyciągnie konsekwencje od tej pani Muzyk i tych Kołków?

  • Okruszek - niezalogowany 2018-09-03 19:58:56

    Od teraz jarmark polityczny. Strach z domu wyjść na zakupy, żeby nie zostać zaczepionym przez równych i równiejszych.

  • Prawica - niezalogowany 2018-09-03 19:58:07

    Na pohybel czarnym i czerwonym

  • Malik - niezalogowany 2018-09-03 19:57:05

    Jedno jest pewne MyLomza jako jedyny portal w mieście jest obiektywny. 4lomza za Muzyk, Nadzieja wiadomo za kościołem, a Narew za Kołakiem , czyli i za Muzyk. PIS robi z siebie pośmiewisko i skłóca, miesza. Żal. Zawsze głosowałem na PIS, ale tym razem mój głos ma Chrzan

  • Wole paczka od muzyki koscieln - niezalogowany 2018-09-03 19:53:09

    ....a radny tez zbieral podpisy??pytanie czy nie powinien tego dnia zbierac oplaty i pilnowac targowiska???napisze do jego szefa olbrysia

  • zwykły Kowalski - niezalogowany 2018-09-03 19:52:17

    Gdybym ja wjechał tak swoim autem na Stary Rynek to by mnie zajęli od razu. A Kolek i Muzyka mogą widocznie. Pisowcy za dyche, dobrali pomagierow w postaci Oliwki i Szczyla

  • krycha - niezalogowany 2018-09-03 19:51:47

    To już chyba ci funkcjonariusze chyba za karę będą musieli zająć się konfetti

  • Bartol z oski - niezalogowany 2018-09-03 19:48:10

    Ten mały to Oliwka. Poznaje też Szczyla

  • za3 - niezalogowany 2018-09-03 19:43:38

    Gość piszący te wszystkie komentarze musi być na za...tej fazie :) sam z sobą

  • oliwa sprawiedliwa - niezalogowany 2018-09-03 19:42:30

    a ten maly to co za gosc????kim ma byc??

  • Zaborowsky - niezalogowany 2018-09-03 19:39:22

    To już wolę Borusewicza niż Muzyk. On raczej nikogo nie zdradził....

  • X men - niezalogowany 2018-09-03 19:38:18

    Ale co tam robi Ciborowski??? Przecież to zwolennik PO?? Widzę że zbierają wszystkich, nieważny jest światopogląd i program, biorą wszystkich jak leci

  • AliG - niezalogowany 2018-09-03 19:17:15

    Bylem za PiS-em teraz zaluje i pier.... wole byc HIPISEM ....

  • Ziutek - niezalogowany 2018-09-03 18:41:37

    to nie muzyk wjechala tylko jej sztab....a posel podobno w biurze siedzial..po akcji jak auta odjechaly wyszedl z piotrusiem

  • zyta - niezalogowany 2018-09-03 18:41:19

    arogancja władzy jeszcze bez władzy a co będzie jak dostanie władzę Strach się bać TYLKO CHRZANOWSKI !!!

  • igorsa - niezalogowany 2018-09-03 18:40:14

    Filemon Jaki rozmawia z ludźmi a Muzyk tylko się pokazała i zostawiła swoich zwolenników aby ci sami tłumaczyli się przed ludźmi. Tak to jest jak czegoś nie dopilnujesz a później ciężko spojrzeć w oczy ludziom

  • antyPiSlamista - niezalogowany 2018-09-03 18:37:52

    PiSlamiści gryzą się wzajemnie jak wściekłe PiSy, miło na to POpatrzeć...

  • rektor2000 - niezalogowany 2018-09-03 18:37:46

    Niech p. Muzyk zobaczy ile dzieję się w mieście w zakresie kultury. To było pani zadanie, a po pani odejściu więcej się dzieje niż przez całą kadencję. Nie dziwię się, że prezydent zwolnił muzyk.

  • john - niezalogowany 2018-09-03 18:37:19

    Trzeba mieć tupet. Widać, że bardzo się zachciało fotelu prezydenta. Ale żeby być prezydentem to trzeba myśleć o programie, a nie mydlić oczy ile to się nie zrobiło. Ja chcę widzieć pani program i jedna rzecz która pani zrobiła.

  • fertych - niezalogowany 2018-09-03 18:36:48

    politycznej oczywiście

  • filemon - niezalogowany 2018-09-03 18:36:09

    Hahah żałosne. Ściąga od jakiego.

  • fertych - niezalogowany 2018-09-03 18:35:57

    Rozpoczynająca się kampania będzie niezwykle ciekawa i oliwki z Biedronki raczej mogą być gwoździem do trumny kandydatki

  • everybody pomarańcze - niezalogowany 2018-09-03 18:35:43

    Pani Muzyk chce pani powiedzieć jedno pani beszczelna baba jest. Nielegalnie wjeżdża na rynek i pewnie jeszcze mandatu nie zapłaci, bo się uważa za taką wielką damę.

  • koty za płoty - niezalogowany 2018-09-03 18:35:11

    Jeżeli Muzyk ma takie „kompetentne” zaplecze hahahahahahhaah to boję się pomyśleć jak będzie wyglądała Łomża gdy będą mieli wpływ na jej funkcjonowanie…….tragedia……

  • Georgio - niezalogowany 2018-09-03 18:34:39

    Pani Agnieszko, po co to pani??? Po co się ośmieszać???? Po co pani startuje??? Nikt tego nie chce

  • dzieci z bulerbyn - niezalogowany 2018-09-03 18:34:09

    Panie Prezydencie niech Pan wygra te wybory i uratuje nas przed tą niekompetencją i ignorancją!!!!

  • nani - niezalogowany 2018-09-03 18:33:50

    Żenująca sytuacja. Poseł z pomagierką Rudzyka i 3 majtków

  • oliwka do ciała - niezalogowany 2018-09-03 18:33:35

    to jest śmieszne ale romzawiajmy o rzeczach ważnych. kiedy wielce szanowna pani Muzyk wytłumaczy się z edukatora?????

  • serce miasta - niezalogowany 2018-09-03 18:32:54

    ale oni są śmieszni, robią z siebie pośmiewisko, rozumiem że taki plankton niczym nie ryzykuje i jest mu to obojętne, ale dziekan Sychowicz????? Jestem zaskoczony tym że pan się tam pojawił. Nie szkoda panu nazwiska żeby promować Muzyk i jej popleczników???? Niech się pan zastanowi nad tym co pan robi…..

  • Jerzy M. - niezalogowany 2018-09-03 18:32:02

    Ciekawe jak Oliwka i reszta towarzystwa się tłumaczyła przed Policją??? - ej…nie wystawiajcie nam mandatu…..mamy paszport Polsatu i znamy Muzyk, umorzyła edukatorowi 600 tyś zł to wam też może coś umorzy  hahahahahahhahahahaha

  • Muzykalny - niezalogowany 2018-09-03 18:31:35

    "Nie wierz nigdy kobiecie, dobrą radę ci dam. Nic gorszego na świecie nie przytrafia się nam. Nie wierz nigdy kobiecie, nie ustępuj na krok, bo przepadłeś z kretesem nim zrozumiesz swój błąd; ledwo nim dobrze pojmiesz swój błąd, już po tobie..."

  • zdroworozsądkowy - niezalogowany 2018-09-03 18:31:34

    Jakie jaja!!!! Hahahahahaha

  • cezary zaboroski - niezalogowany 2018-09-03 18:31:04

    Mam wrażenie że obecnie jedynym, zdroworozsądkowym politykiem w Łomży jest Chrzanowski

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-09-03 18:30:49

    Wyborcy są mądrzy i będą wiedzieli jak zagłosować....Trzeba ratować miasto przed jednym Asem .......Jest nas 60 tysięcy.....

  • Agnieszka M. - niezalogowany 2018-09-03 18:30:23

    I już wiecie dlaczego zagłosuję na Chrzanowskiego

  • Alex. - niezalogowany 2018-09-03 18:29:56

    Duchovny lubi koral eee

  • jadwiga - niezalogowany 2018-09-03 18:29:46

    Ciekawe czy dostała mandat????

  • johny depp - niezalogowany 2018-09-03 18:29:25

    jeżeli ona nie potrafi załatwić zwykłego pozwolenia na wjazd na plac miasta…..to jak ona chce rządzić Łomżą????? Jak chce pozyskać te dofinansowania???? Kobieto, z czym do ludzi????

  • dzieci z bulerbyn - niezalogowany 2018-09-03 18:28:24

    i tu pojawia się dwulicowość Policji!!!!! pamiętacie głośną aferę jak policja spałowała faceta sprzedającego truskawki przy metrze w warszawie??? zarekwirowali mu towar itd. a tutaj co mamy??? czy kazali zwinąć banery i odjechać z miejsca na stanie w którym NIE mieli pozwolenia???? nie!!!! co za dwulicowość policji.....ciekawe dlaczego....może dlatego że te osoby promowały Muzyk, a jak wiadomo, stoi za tym niejaki zielonka

  • Alex. - niezalogowany 2018-09-03 18:28:22

    Duchowny to chyba na lizaki nie poleciał.

  • serce miasta - niezalogowany 2018-09-03 18:27:54

    Hahahahaahah cała Aga, hahahahahh…..zielonka nie pomógł z policją????

  • enej - niezalogowany 2018-09-03 18:26:57

    Co za ignorancja!!!! I ona chce rządzić Łomżą??? Przecież ona nie ma pojęcia o podstawowych zasadach prawa i procedur. Sam edukator kosztował 600 tyś., ale jeżeli ona będzie miała większy wpływ na Łomżę to strach pomyśleć co się będzie działo….

  • Alex. - niezalogowany 2018-09-03 18:26:39

    Dodatkową motywacją miały być jabłka, cukierki i lizaki rozdawane przechodniom, którzy złożyli swój podpis na liście. Zachęcali do tego na początku poseł Lech Kołakowski i nominowana z ramienia PiS na prezydenta Łomży Agnieszka Muzyk

  • darekk - niezalogowany 2018-09-03 18:26:33

    Ilość afer z udziałem Muzyk jest zatrważająca. Wcześniej pomnik, później edukator, teraz to. Z Muzyk to taki łomżyński Petru

  • darekk - niezalogowany 2018-09-03 18:26:31

    Ilość afer z udziałem Muzyk jest zatrważająca. Wcześniej pomnik, później edukator, teraz to. Z Muzyk to taki łomżyński Petru

  • darekk - niezalogowany 2018-09-03 18:26:30

    Ilość afer z udziałem Muzyk jest zatrważająca. Wcześniej pomnik, później edukator, teraz to. Z Muzyk to taki łomżyński Petru

  • darekk - niezalogowany 2018-09-03 18:26:29

    Ilość afer z udziałem Muzyk jest zatrważająca. Wcześniej pomnik, później edukator, teraz to. Z Muzyk to taki łomżyński Petru

  • darekk - niezalogowany 2018-09-03 18:26:29

    Ilość afer z udziałem Muzyk jest zatrważająca. Wcześniej pomnik, później edukator, teraz to. Z Muzyk to taki łomżyński Petru

  • jerry - niezalogowany 2018-09-03 18:22:04

    Cała sytuacja pokazuje jak to towarzystwo próbuje za wszelką cenę grać swoją fałszywą melodię

  • kasa - niezalogowany 2018-09-03 18:20:05

    Poseł to szok!!!!!!!!!!!!!!!!Dr to szok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • jan z Narwii - niezalogowany 2018-09-03 18:17:54

    daliby ludziom pocieszyc sie sobota..oj tytanicznie pracują pijarowcy kandydatki he he

  • normalny - niezalogowany 2018-09-03 18:17:47

    Ludzie obudzcie się PIS jest politycznym ramieniem kościoła katolickiego w tym kraju.

  • Ziutek - niezalogowany 2018-09-03 18:16:46

    a co tam noey dyrektor mosiri byl z bhp????

  • gortes - niezalogowany 2018-09-03 18:16:07

    W tym pisie to chyba już nie myślą. Niby w nazwie mają prawo a nie wiedzą, że potrzebna jest zgoda zarządcy, właściciela placu. To tylko pokazuje, że ci ludzie nie znają podstawowych przepisów prawa i raczej nie powinni piastować funkcji publicznych

  • Szymek - niezalogowany 2018-09-03 18:15:29

    Muzykalna agitacja podczas imprezy, która ma służyć innym celom. Nieładnie pani Muzyk i pośle Kołakowski

  • lary lor - niezalogowany 2018-09-03 18:14:13

    Festyn rodzinny, a działacze popierający kobietę ze Śniadowa zbierają podpisy. Ci ludzie chyba honoru nie mają żeby upolitycznić takie wydarzenia

  • Bartol z oski - niezalogowany 2018-09-03 18:12:56

    Tam był Oliwka ze Szczylem, panowie ładnie tak?

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-09-03 18:12:41

    Po trupach do celu.....Prawo i Sprawiedliwość .....Co będzie po wyborach ?

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-09-03 18:12:41

    Po trupach do celu.....Prawo i Sprawiedliwość .....Co będzie po wyborach ?

  • agata .m - niezalogowany 2018-09-03 18:11:21

    dobre jutro moge wjechac busem i tam zaparkowac??

  • poznanski - niezalogowany 2018-09-03 18:10:51

    Niczego dobrego nie można się spodziewać po tych zuchach, pewnie chcieli się wkupić w łaski u blondyny

  • Antoni56 - niezalogowany 2018-09-03 18:09:08

    Samowolka, myślą, że wszytko można. Nieładnie pani Muzyk oj nieładnie i poślę Kołakowski

  • Antoni56 - niezalogowany 2018-09-03 18:09:08

    Samowolka, myślą, że wszytko można. Nieładnie pani Muzyk oj nieładnie i poślę Kołakowski

  • Ewa Szn. - niezalogowany 2018-09-03 18:08:23

    Ja tym Panom kazałam się wypchać. Spytałam czy też są tak fałszywymi ludźmi jak ich ulubienica. Burknęli tylko coś pod nosem

  • Ewa Szn. - niezalogowany 2018-09-03 18:05:58

    Widziałam to była jakaś parodia. Nagle na Stary Rynek wjechały dwa pojazdy, wyskoczyli z nich mężczyźni i zaczęli zbierać przy tych autach podpisach. Tylko, że nikt nie chciał podchodzić do tych Panów mimo, iż znajdowali się na samym środku Rynku i próbowali zachęcić słodyczami.

  • matematyk - niezalogowany 2018-09-03 17:58:42

    Osoby, które wjechały tam samochodami, zrobiły to niezgodnie z prawem

  • wasyl - niezalogowany 2018-09-03 17:55:35

    To podobno rzepakowy, sus i stworzyński taką samowolę wykonali. Bidule myślą, że nuta ich nie oszuka

  • matematyk - niezalogowany 2018-09-03 17:53:12

    Robia jak aparatczyki , prawo naginaja tak, zeby robic co im sie podoba.

Dodajesz jako: |