Dworzec PKS: Suzuki wjechało w pawilon [FOTO]

Łomża, Dworzec Suzuki wjechało pawilon [FOTO] - zdjęcie, fotografia
11/09/2018 16:24

Przed godziną 18.00 na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Al. Legionów doszło do niecodziennego zdarzenia drogowego. Rozpędzone suzuki swift wypadło z jezdni i uderzyło w dworcowy pawilon.

Do zdarzenia doszło prawdopodobnie podczas zmiany pasa ruchu przez kierowcę suzuki. Auto otarło się o prawy bok opla, wypadło z jezdni i zdemolowało lokal.

Do zdarzenia przyjechał też ambulans z ratownikami. Ostatecznie, jak informuje nas Edyta Wilczyńska z zespołu prasowego KWP w Białymstoku zdarzenie drogowe policjanci zakwalifikowali jako kolizję.

Dworzec PKS: Suzuki wjechało w pawilon [FOTO] komentarze opinie

  • Olo - niezalogowany 2018-09-17 20:41:34

    "53-letni kierowca opla prawdopodobnie wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i doprowadził do zderzenia z samochodem suzuki prowadzonym przez 19-latka. Uderzone suzuki wypadło z jezdni i uderzyło w pobliski kiosk. Groźnie wyglądające zdarzenia rozgrywało się we wtorkowe popołudnie w centrum Łomży. Na szczęście nikt z ludzi nie odniósł żadnych obrażeń." - opis zdarzenia z innego źródła

  • Places of Interest in Tiruchy - niezalogowany 2018-09-13 09:01:52

    https://www.engatiruchy.com/cat/places-of-interest/

  • Takie tam - niezalogowany 2018-09-12 15:33:04

    Paweł b4 w tym suzuki siedzi 1.3 GT ok 110 km :-)

  • Stefan Burczymucha - niezalogowany 2018-09-12 07:20:48

    Ludziska zejćta z drogi i chodników bo wieśniak jedzie!

  • lucynka57 - niezalogowany 2018-09-11 21:21:11

    Całe szczęście,ze nic sie powaznego nie stało......Trzeba uwazac na drodze zawsze a nie tak jak ten opel...Jezdzijcie bezpiecznie..

  • lucynka57 - niezalogowany 2018-09-11 21:21:01

    Całe szczęście,ze nic sie powaznego nie stało......Trzeba uwazac na drodze zawsze a nie tak jak ten opel...Jezdzijcie bezpiecznie..

  • lucynka57 - niezalogowany 2018-09-11 21:20:45

    Całe szczęście,ze nic sie powaznego nie stało......Trzeba uwazac na drodze zawsze a nie tak jak ten opel...Jezdzijcie bezpiecznie..

  • Pawek B4 - niezalogowany 2018-09-11 20:48:37

    Mam Audi 2.0 Tdi bez DPF ale tym Suzuki mnie młody na mieście wyjaśniał ciekawe jaki motor tam siedzi.

  • Władek - niezalogowany 2018-09-11 20:19:12

    A kto mnie teraz w lutostani odwiedzi dzieciaku beera byś przywiózł

  • Marietta74 - niezalogowany 2018-09-11 20:17:49

    Ktoś widać się wkurzył, że Mariusz niedacznik zawalil sprawę dworca

  • Geralt - niezalogowany 2018-09-11 19:47:51

    Matolek koziolek to posuwal twoją matkie, owocem tego jesteś tu obojniaku haha

  • spejson66 - niezalogowany 2018-09-11 19:14:19

    to chyba narazie nie wynajma hehe ciekawe jak to zrobił

  • spejson66 - niezalogowany 2018-09-11 19:13:54

    to chyba narazie nie wynajma hehe ciekawe jak to zrobił

  • filip z konopi - niezalogowany 2018-09-11 18:44:28

    "Ajajaj" - ale się popisałeś uuuu! cFaniaku z Realu...Real z dużej litery...? To nie nazwa znanego sklepu, zresztą też pisana z małej litery. Do książek matołku!

  • Ajajaj - niezalogowany 2018-09-11 18:35:15

    Mniastowy z miasta gnojna bo śmierdzi od ciebie mniej niż na kilometr śmierdzielu, wielki cfaniak w wirtualnym świecie a w Realu ciotaaaa

  • mniastowy - niezalogowany 2018-09-11 18:04:52

    Jebany wieśniak!

  • Zatroskany - niezalogowany 2018-09-11 18:03:11

    Za mocna wyścigówka. Gdzie byli rodzice?

  • kaktus - niezalogowany 2018-09-11 18:03:04

    Dobrze że krowa ocalona.

  • Paweł B 2.0tdo - niezalogowany 2018-09-11 16:41:04

    Podrasowany wóz sportowy i nie ogarnoł taka fura nie dla młodego kierowcy.

Dodajesz jako: |